Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Κοριτσαρες μου?!

Τι κάνετε? σκορποχωρι σήμερα?

Εγω έτρεχα το μεσημέρι μα πάρω δώρο για πεθερά και κουνιαδο γιατί γιορτάζουν αύριο. πήγα στο εμπορικό κέντρο κι έριξα κι ένα βλεφαρο στα βρεφικα, μόνο στα marasil πήγα αλλα έπαθα ένα μίνι εγκεφαλικό όταν είδα ότι έκανε 36 € το φορμακι το ολοσωμο..

Νια μου καλοριζικο το κληματιστικο! Φέτος με την εγκυμοσύνη λατρεψα αυτη την συσκευή. Δεν μπορω την ζέστη..για τα ρούχα έχεις απόλυτο δίκιο. Ούτε εμένα μου αρέσουν τις εγκυμοσύνης κι έτσι πήγα στα ζΑρα κι αγορασα κάτι αερινα φορεματακια και βολευτικα. Σε αλλα σχέδια μου έκανε το large και σε κάτι αλλα ήμουν σαν σημαδουρα και η κοιλιά δεν έμπαινε ούτε σε xl.

Νευριας α όμως με την μόδα φέτος γιατί έχουν βγει κάτι σούπερ κομμάτια κι εμένα δεν μου κάνουν . Αλλα καλοκαίρια που ήμουν στυλακι γαμωτο ήταν μουντα και τα χρώματα και τα σχέδια..

Εγω το καλοκαίρι λατρευω το λευκό αλλα αν αν βάλω τώρα λευκό θα είμαι σαν τον λευκό οίκο..

Που θα παει ? κάποια στιγμη θα γεννησουμε κΙ θα ξαναβρούμε την φόρμα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νια μου μην μου αγχωνεσαι που δεν ένιωσες ακόμα τπτ. Εγω στην 21 κατάλαβα το δικό μου μπεμπακι και σκέψου ότι ο γιατρός μου έλεγε ότι είναι ελεφαντακι και θα τον καταλάβω πιο γρήγορα..

Υπομονή καλή μου και όλα καλα θα πανε..τις επομενες μερουλες θα νιώσεις τις κινήσεις τους και θα καμαρωνεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε κοριτσάκια???????? Μα πού είστε όλες οι κοιλίτσες?????

Εγώ μάζεψα τις μπουγάδες μου και κάθομαι στο μπαλκόνι που έχει δροσιά γιατί μέσα το σπίτι βράζει.....μου κρατάει συντροφιά και η μπουμπού που κλωτσάει (με τις μεγάλες ώρες κι αυτή, νυχτόβια θα μου βγεί μου φαίνεται!!!!!) Ο μπαμπάς μας πήγε στην ταβέρνα να βοηθήσει τους γονείς του και απ'ότι ακούω πρέπει να έχει κάμποσο κόσμο (δεν φαίνεται από δώ ακούω όμως έναν χαμό από φωνές!)

Νία μου μην αγχώνεσαι, θα τα ακούσεις τα διδυμάκια σου πολύ σύντομα!!!!!!

Αχ Μυριάκι μου έτσι κι εγώ με τις δουλειές.....αν δεν τις κάνω....δεν αντέχω να το βλέπω το σπίτι Ανάστα ο Κύριος!!!

Αχ πώς θα μπώ μέσα για νάνι?????? Ο έρμος ο ανεμιστήρας θα κάνει μπάμ στο τέλος από την πολλή χρήση!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera omorfoyles ..............telika afoy ksypnhsa pali nwris mphka na dw nea sas.........

ante mia mera emeine kai paw na ta dw exw tosh agwnia pwpwpwpw ayth h ekgymoshnh einai sketh trela apo oles tis apopshs mexri na ta parw sta xeria moy den tha hremhsw oso kai na mhn milw gia to angxos moy toso poly exw koritsia ...kai den mporw na to vlalw apo panw moy apla to kratw mono gia emena den anxgonw toys gyrw moy antroyli mama mpampa ktl.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενααα...καλα τι ζεστη ειχε εχτες...οχι οτι σημερα θα ειναι καλυτερα αλλα λεμε τωρα...βγηκαμε εχτες και πηγαμε στα μαγαζια με την αδερφη μου ετσι για βολτιτσα και πεθαναμε απο τη ζεστη ..ηρθαμε σπιτι και πεσαμε στους καναπεδες ξερες...μετα ετοιμαστηκαμε και πηγαμε θαλασσα ..μιλαμε εκαιγε ο ηλιος και η θαλασσα ηταν τοσο δροσερη που το ευχαριστηθικαμε...φαγαμε ξαπλωσαμε και πηγαμε το βραδυ στα goodys που εχει τσουλιθρα και χαλαρωσαμε...ωραια ηταν σημερα μια απο τα ιδια νομιζω..τι αλλο να κανεις...για παραλια ειναι αυτες οι μερες...κοριτσια και εγω δεν τα διαβαζω αυτα τα ποστ..δεν ειναι οτι καλυτερο για την ψυχολογια μας τωρα...για καμια βδομαδα σκεφτομουνα μηπως εχει τυλιχτει στο λωρο...εεε δεν παει ετσι δεν μπορω..οποτε μολις δω τον τιτλο καλυτερα να μην το διαβαζω...Ηλιαννα μου απο ουρολοιμοξη και εγω 2 φορες επαθα...δεν νομιζω να εχει σχεση η θαλασσα γιατι εγω τις επαθα μια το χειμωνα και μια κατα την ανοιξη ...εμενα μου ειπαν οτι γινεται πολυ συχνα στην εγκυμοσυνη αυτο...καλα απο κλωτσιες αλλο τιποτα...με ποναει πλεον μιας και ειναι τσιτα μεσα στην κοιλια...εμεις Παρασκευη παμε για ντοπλερ και ανυπομονω να δω τη φατσουλα της...ελπιζω να κατσει καλα και να τη δουμε!Τι αλλο??Δεν θυμαμαι τι αλλο διαβασα...φιλακια πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιαααααααα!!!!!!!!!!!!

τί κάνετε εγκυούλες?????????? Εμείς εδώ παλεύουμε με την ζέστη......άντε να έρθει η Τετάρτη μπας και δροσίσει λίγο γιατί έχει αρχίσει να μου δίνει στα νεύρα αυτή η κατάσταση! Εννοείται πως όπου είμαι εγώ από δίπλα και το μόνιμο αξεσουάρ μου.....ο ανεμιστήρας! Και το μαλλί κότσο, μην μ'ακουμπήσει καμιά τρίχα γιατί ιδρώνω στο δευτερόλεπτο!

Ο άντρας στην δουλειά (πρωινός σήμερα), η μικρή στην γιαγιά κι εγώ στον καναπέ......αραχτή.....

Εύη μου λίγο έμεινε πια.....υποθέτω από τέλος Αυγούστου και μετά θα είσαι στην αναμονή ε?

Νία μου με το καλό να δείς τα παιδάκια σου αύριο! Αχ από άγχος άλλο τίποτα.......μέχρι να ησυχάσουμε από την μία εξέταση αγχωνόμαστε για την επόμενη!!!! Έτσι είναι, καλά το λένε και οι πιο παλιές.....η μάνα από την στιγμή της σύλληψης του παιδιού της μέχρι και να κλείσει τα μάτια της δεν ησυχάζει ποτέ! Αλλά είναι το πιο υπέροχο άγχος........Καλό είναι όμως να μοιράζεσαι τις αγωνίες σου με τους δικούς σου (ειδικά με τον άντρα σου), δεν το κάνεις μόνη σου όλο αυτό το ταξίδι καλό μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ....ΕΠΛΥΝΑ ΤΑ ΠΙΑΤΑ Κ ΕΓΙΝΑ ΜΟΥΣΚΕΜΑ......ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ 1 ΜΕΡΑ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΩ ΨΥΧΩΣΕΙ ΑΦΟΥ ΜΕΧΡΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΟΛΗ ΤΙΝ ΩΡΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!!Η ΜΠΕΜΠΑ ΖΩΗΡΗ Κ ΝΥΧΤΟΒΙΑ Ε?Κ ΟΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΑ ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ.....ΑΛΛΑ ΖΑΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ Κ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΤΙ ΦΟΡΜΕΣ ΟΛΟΣΩΜΕΣ ΣΤΡΑΠΛΕΣ Κ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΣΠΙΤΙ Κ ΠΑΡΑΛΙΑ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....Η ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΙΝ ΠΕΡΝΩ ΡΟΥΧΑ ΠΟΛΛΑ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ Κ ΤΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΓΥΜΝΗ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ....ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλιτσες μου..

Τι κάνετε? ζεστενεστε , ε? εγω να δείτε! Δεν αντέχω άλλο. Θέλω επειγόντως να βρω εκείνο το κουμπί που το πατάς και ξαφνικά έχεις γεννήσει και δεν κάνει ζέστη! Δεν μπορω να περιμένω άλλο.. Κι έχω ακόμα αρκετές βδομάδες μπροστά μου..

Εύη μου , με το καλο.. Άντε να παίρνουμε σειρά κι εμείς.. 17/8 μπαίνεις στον μήνα σου, αλλα δεν νομίζω να περίμενει η μπουμπού μέχρι 17/9. Τα κορίτσια λένε ότι βιάζονται οπότε τέλος Αυγούστου σε βλέπω αγκαλια με την κουκλιτσα!

Μυριαμ, κι εγω σήμερα σκέφτομαι για μακαρονακια αλλα έτσι για αλλαγή λέω να κάνω κόφτο μακαρονακι με ψαρονεφρι που θα το κάνω κοκκινιστο και θα το σβησω με λίγο κόκκινο κρασακι ( θα το αφήσω να εξατμηστει καλα) θα βαλω και τα μυρωδικα του στη σαλτστ και λίγο τριμμενο τυρακι και μια χαρα είναι!

Νασια μου κι εγω δεν αντέχω τρίχα πάνω μου και είμαι με το μαλλί κοτσο όλη μερα. Και η πλάκα είναι ότι το χτενιζω, το ισωνω και στο ξαναγινωμαι μουσκεμα και μετα το μαζεύω.. Κάθε καλοκαίρι η ίδια ιστορία..

Νια μου, έχω κι εγω το ίδιο άγχος ρε γμτ. Αύριο θα πάω στον γιατρο να δω το καμάρι μου και με πιάνει ένας πανικός και αγωνία άλλο πράγμα σου λέω..πρέπει να πάω το πρωι και για τις εξετάσεις αίματος κι αγχονομαι τρέλα και γι αυτές.. Αγχονομαι ακόμα και για την πίεση που μου παίρνει η νοσοκόμα όταν πάω στο γιατρο. 13 η μεγάλη βγαίνει απο το άγχος και σκέψου ότι πάντα είχα υποταση. Πάντως να δεις ότι όταν θα ξεκινήσουν το κλοτσιδι τα ζουζουνια σου θα νιώσεις καλύτερα αλλα μετα θα περιμένεις συνεχεία να κλοτσισουν..ούτε εγω θέλω να δείχνω στον αντρουλη μου ότι αγχονομαι γιατί εκείνος αγχωνεται πιο πολυ απο μένα μετα..

Ηλιαννακι μου, τι κάνουν τα δικα σου ζουζουνια? Αναστασία όλα καλα? τιτινακι? μίκι?Άννα Μαρία είσαι εδω?

Εξαφανιστικατε όλες ,ε? άντε περιμένω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι ξανά αλλά απ'ότι βλέπω δεν έχουμε πολύ κίνηση..........όλες στην θάλασσα ε?????? Κοριτσάκια προσοχή με τον ήλιο, δεν είναι παίξε γέλασε, έχει καταντήσει πολύ επικίνδυνος πλέον!!!!!!!!!!! Εχθές ο άντρας μου με πείραζε που ενώ κοντεύω να σαρανταρήσω έχω ακόμα δέρμα μωρού.....ούτε κρέμες σώματος χρησιμοποιώ, ούτε πολλή έκθεση στον ήλιο και πίνω πάααααααααρα πολύ νερό! Του λέω, εσύ θα γερνάς κι εγώ θα είμαι έτσι μέχρι τα 60 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μυριάκι μου κι εγώ μεγάλο κόλλημα με τις δουλειές....η μάνα μου με κοροιδεύει, όταν έμενα στο πατρικό δεν έπλενα ούτε ένα ποτήρι και τώρα όλη μέρα είμαι με το ξεσκονόπανο και την σφουγγαρίστρα......ξενύχτης και ο μπόμπιρας?????? Η δικιά μου εχθές κλωτσούσε μέχρι τις 5 το πρωί, μετά ησύχασε!!!!!!!!!! Σκέψου τί μας περιμένει!!!!!!!!!!!

Αγγελική μου κάθε καλοκαίρι έτσι είμαι, σαν θειά Μυρσούδα, με τον κότσο.......χαχαχα.......όταν κατεβάζω το μαλλί για λούσιμο ανακαλύπτω πόσο πολύ έχουν μακρύνει!!!!! Κρίμα....μέχρι την μέση έχουν φτάσει και δεν μπορώ ούτε να τα χαρώ, ούτε να τα κάνω επίδειξη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου, έχεις δίκιο για τον ήλιο. Προκαλεί απίστευτη γήρανση στο δέρμα.. Εγω επειδή έχω αρκετά ανοιχτοχρωμο δέρμα καιγομαι πολυ εύκολα. Παλιά εκανα ηλιοθεραπεία για να πάρω χρωμα και να μην είμαι σαν τοσο άσπρη καλοκαιριατικα αλλα τα τελευταία χρόνια που ζω Κύπρο είναι τοσο δυνατός ο ήλιος που μόνο που κυκλοφορω δέκα λεπτά το πρωι παίρνω χρωμα αλλα μην φανταστείς και τπτ σπουδαίο. Έχω πολλα χρόνια να κάνω ηλιοθεραπεία με την κλασική έννοια αλλα και μέσα στο νερό πάλι καιγομαι..

Η Μαντόνα δεν θέλει να την βλέπει ο ήλιος για να μην γεράσει.. Λες και δεν μπορει να κάνει άλλο ένα μποτοξ..

Κι εγω πινω παρα πολυ νερό, μπορει να φτάνω και τα τρία λίτρα τώρα το καλοκαίρι, ίσως και παραπάνω.. Νομίζω αυτο θα φανεί αργοτερΑ για το αν βοηθάει στο δέρμα. Το κάπνισμα πάντως βλάπτει πολυ αλλα και το ξενυχτι.. Πάντως μια κρεμουλα καλο είναι να την βάζουμε. Εγω μια σκέτη ενυδατική βάζω και μια ματιών για πρόληψη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Ε ΓΩ ΕΚΑΝΑ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΜΟΥΡΛΗ ΤΕΛΕΙΟΣ ΧΑΧΑ!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΥΠΟΧΟΝΔΡΙΑ ΚΛΠ.ΜΙΝ ΕΚΕΙΝΟ ΜΙΝ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΖΩΗΡΟΥΛΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΗ ΠΑΡΕΑ!!!!!!!Κ ΓΩ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΟΤΣΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΣΚΑΩ ΑΠΟ ΖΕΣΤΗ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΣ Κ ΕΣΥ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!!!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ!!!!!

ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω κουκλεςςςςςςς!!Επιστρεψαμε απο την ωραια θαλασσιτσα.Δεν μπορω να πω, καλα ηταν αλλα σαν το σπιτι σου πουθενα!!Φυσικα το κλιματιστικο στο φουλ και αραξα να διαβασω τα νεα σας!

Για λυστε μου μια απορια, το νινι απο προχθες που σας εγραψα αρχισε να χτυπαει...το θεμα ειναι οτι μονο οταν παω για υπνο σταματαει, ειναι φυσιολογικο αυτο?

Κι εγω παντως με τις δουλειες κοριτσια εχω τρελη πορωση, αλλα τωρα με την εγκυμοσυνη δεν εχω και πολυ κουραγιο ...κανω οσα βλεπει η πεθερα μονο :lol::oops:

Με το καλο αυριο τα κοριτσια που θα δειτε τα μωρακια σας!

Αγγελικη ολα καλα εσυ πως εισαι?

Μιριαμακι μου φιλακια πολλα..

Kiska μου υπομονη δεν εμεινε πολυ να παρεις αγκαλια το νινι σου!

Νασια μου ειναι στον οργανισμο νομιζω α γερνα ευκολα το δερμα, αλλα σιγουρα και η σωστη φροντιδα το βοηθα πολυ!

Νια μου φιλια και σε σενα!!!

Ας μην ξεχασα καμια ελπιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elina ακριβως το ιδιο πραγμα παθαινω κι εγω με τα δαχτυλα των χεριων και μαλιστα ολο το δεξι μου χερι παθαινει σαν ρευματισμο και δεν μπορω να το κουνισω.Την αλλη φορα πηγα να κοψω μπριζολα και μου επεσαν τα μαχαιροπηρουνα απο τα χερια!Θα ρωτησω κι εγω το γιατρο μου που θα παω την Τριτη.Καπου διαβαζα οτι δινουν μαγνησιο αλλα δεν ειμαι σιγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα κοριτσακια!!!πως τα πατε με τη ζεστη???εγω ημουν ολη μερα κλεισμενη στο σπιτι και τωρα ανοιξα παραθυρα.αλλα και παλι ο αερας ειναι ζεστος!!!χθες πηγαμε με τον αντρα μου και καναμε τις πρωτες αγορες για το κοριτσακι μας!!!τρελλαθηκαμε απο τη χαρα!!!ειναι τοσο ωραια αυτα τα μικροσκοπικα ρουχαλακια που τα ηθελα ολαααααα!!!τα πηραμε απο ΗΡΑ,ενταξει δε μου φανηκαν και πολυ ακριβα.τωρα ειμαστε σε φαση που ψαχνουμε καροτσι και εχουμε δει καποια που ειναι μαζι και καλαθουνα και καθισμα ατοκινητου.μαλλον θα καταληξουμε σε ενα της εταιρειας perego.ας μη σας κουραζω αλλο ομως.φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα τι κανετε....Αναστασια μου...μια χαρα φυσιολογικο ειναι αυτο που κανει το μωρο σου...καθε μωρο εχει δικο του ρυθμο..καλυτερα οταν κοιμασαι να ηρεμει και αυτο..ακου και εμενα που την εχει δει με το βραδυ και οποτε κοιμαται δεν του αρεσει το πλαι και με κλωτσαει και αισθανομαι τα πλευρα μου να ακουμπανε στο στρωμα...κανει παρτυ και αναρωτιεμαι λες οταν γεννηθει να ειναι νυχτοβιο??Παναγια μου...Βανεσακι με γεια τα ψωνια...να τα ευχαριστηθητε...εγω σημερα θα παω να βαλω τα λευτα για την προικα και μου ειπε αυτος οτι λογικα αυριο θα την εχω..μακαρι γιατι δεν ειμαι και της υπομονης...αφηστε την ζεστη ειναι μια πονεμενη ιστορια..το ποσα ντους κανω δεν λεγεται..την νυχτα που σηκωνομαι για το χαπι ριχνω και αλλο ενα για να μην ξεχνιοματσε...πηργαμε και θαλασσα εχτες και το ειχε πιασει το καταραμενο το κυμα..τσαμπα πηγαμε...ξενερωσααα...στο σπιτι εχουμε και βαψιματα και γινεται πανικος ολα τα πραγματα στο σαλονι χαμος λεμε...σημερα φευγει η αδερφη μου αλλα θα ξανα ερθει την αλλη βδομαδα που εχω κατι παρτυ μιας και δεν κανει να παω..τι καλα...οσο ηταν εδω ηταν εγαλη βοηθεια...θα ερθει και η πεθερα μου 2 Αυγουστου μεχρι τελος και μετα παλι η αδερφη μου...ανυπομονω γιατι εχω βαρυνει δεν μπορω να κανω και πολλα πολλα και τωρα με το βαψιμο γινεται χαμος και ακομα και το σφουγγαριζμα με ταλαιπωρει...φιλακια σε ολες...φευγω για μαγαζι και θα μπω πιο μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsares ti kanete???????

egw mia xara eimai kai to apogeyma pisteyw na eimai kalhtera meta ton giatro.

exthes telika gyrisame apo to prwi stis 11.30 poy fygame stis 11 to vradyxaxxaxa.........

opote kai den mphka na sas dw..........perasame poly omorfa alla eixe tromerh zesth.........to trapezi to kanane sto spiti kai htan poly kala giati eimastan pio xalaroi kai egw poly pio aneta kathomoyn kai me eixan kai sta opoa opa xaxaxxaa.......ta kala tis ekgymoshnhs..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti epatha to vrady me epiase enas ponos deksia trelathika fysika oxi ksafnika apla phga na gyrisw kai kati ekana apotoma mallon kai pethana ston pono eytyxws twra eimai ok..

oso gia moydiasmata kai krampes allo tipota kai egw tha toy to pw shmera mpas kai moy dwsei magnhsio ayto kserw kai egw oti dinoyn.......

gia ta mallikia twra e kai ti allo tha mporoysa na kanw kai egw fysika kotso kai alogooyres den pezei gia kati allo exthes gia thn vaftish ta xtenisa fysika isiwma alla meta apo ligo ta epiasa mia omorfh kotsidoyla xaxaxxaxa..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Τι κανετε?

Εδω νυσταζω. Αργησα να κοιμηθώ. Κοιμήθηκα στις 1 ξυπνησα στις 4 ξανακοιμηθηκα 5και στις 7 ξυπνησα πάλι. Πήγα και μου πήραν αίμα και μόλις γύρισα σπίτι. Νιώθω πτώμα. Το σπίτι έχει τα μαύρα του τα χάλια αφου το σκυλάκι μου αποφάσισε να σκάψει όλη την αυλή και έκανε και το σπίτι μέσα χάλια και πρέπει να καθαρίσω τώρα όλα αυτα τα χώματα. Ευτυχώς δεν ανέβηκε στον άσπρο καναπέ..

Σήμερα το απόγευμα θα πάω να δω το μπεμπε μου..έχω αγωνία..θα με συνόδεψει κι ο αντρουλης μου. Είναι η δεύτερη φορα που έρχεται να δει τον γιο του. Ακόμα φοβάται αλλα δεν το παραδέχεται.. Έχουν κι οι άντρες τα ψυχολογικά τους..

Κάθε φορα που πάω στον γιατρο γίνεται χαμός. Δεν δουλεύει με ραντεβού και περιμένουμε με τις ώρες. Σήμερα όμως θα πάω νωρίς. 4 ελπίζω να είμαι εκει.. Αχ έχω πολυ πολυ αγωνία..

Νια μου πας κι ΕΣΥ σήμερα?κι εμένα στην 20η Βδομάδα ξεκίνησε να μου δίνει μαγνήσιο. Να σου πω την αλήθεια δεν είδα καμία διάφορα στις κράμπες αλλα τουλάχιστον έφυγαν οι πόνοι που είχα κάτω χαμηλά στην μήτρα.

Εύη κι εμένα ο μπομπιρας μόλις γυρίσω στο πλάι διαμαρτύρεται.παει και σφηνωνει μέσα στα πλευρά μου κι αρχίζει το κλοτσιδι. Κάθε βράδυ η ίδια ιστορία.δεν σου κρύβω όμως ότι το απολαμβανω..έχει πλάκα!!

Οι υπόλοιπες Μανούλες που είστε? ξυπνηστε, μεσιμεριασε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!ευη μου,μεγεια και σε σενα τα νεα σας πραγματακια!!!να τα χαρειτε με το μωρακι σας συντομα!!!aggt ποιο ειναι το ονομα σου??κι εγω μια απο τα ιδια με τον υπνο αποψε λογω ζεστης μαλλον!!!συνεχως ξυπνουσα!! τωρα μαγειρευω γεμιστα για δευτερη φορα στη ζωη μου!!!ελπιζω να τρωγονται... :?

νιακι καλη επιτυχια κ σε σενα στο γιατρο και σε σενα aggt.αυτα προς το παρον...

α,οι υπολοιπες που ειναι???ηλιαννα, νασια, αννα μαρια, τιτινακι, teddy???μπειτε να μας πειτε τα νεα σας βρε!!!!φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante aggelikoyla mazi exoyme giatro na doyme ta mwrakia mas ..trelh agwnia egw exw 5.30 ranteyoy

se eyxaristw vannesaki moy ...........ta gemista einai to agaphmeno fagaki moy...mmmmmmmm

emeis shmera exoymw fasolakia tha kanei h mama .xaxaxaxxaxa opote egw araliki shmera ...........na paw freskia na dw ta mwroylia moy.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο εμενα.Χθες κοιμηθηκα σαν πουλακι, ειχε ενα δροσερο αερακι αλλο πραγμα!

Kiska αφου ετσι ειναι το φυσιολογικο τοτε ας χοροπηδαει οσο θελει το γλυκουλι μου!

Αγγελικη μου τι κανεις?Αντε με το καλο να δειτε το μωρακι σας σημερα!

vanessaki κι εγω ψωνισα απο jambo 2-3 φορμουλες ,καλτσακια και σκουφακια και τρελαθηκαμε με τον αντρα μου!Μεχρι τελη αυγουστου θα δουμε και κρεβατακι,ριλαξ,καροτσι και δεν ξερω τι αλλο!

Nia κι εγω αν γυρισω αποτομα στο κρεβατι παθαινω κατι τετοια αλλα μενω ακινητη και ηρεμω μετα!

Τι τρωτε σημερα?Λεω να κανω γεμιστα καιρο εχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου με γεια και σε σας τα ρουχαλακια!!!κ εγω γεμιστα κανω σημερα!!!!να σε ρωτησω, στα jumbo τι τιμες εχουν τα φορμακια??/εγω πηρα απο ΗΡΑ 10 ευρω τα απλα μακο και 15 τα βελουτε με την εκπτωση.δεν εχω κοιταξει καθολου jumbo αλλα η αληθεια ειναι οτι με φοβισαν λιγο καποιες γνωστες που μου ειπαν οτι ειναι συνθετικα και προκαλουν αλλεργιες στα μωρακια.εσυ τα κοιταξες,τι υλικο γραφουν???παντως εγω θα παω να ριξω μια ματια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πόσο χαίρομαι που είσαι καλά και το αγοράκι σου επίσης! 💙☺️  Σε καταλαβαίνω απόλυτα.... Κι εγώ full time μαμά χωρίς βοήθεια από κανέναν! Ο μικρός κολλημένος πάνω μου, δε κάθεται λεπτό μόνος... Κάνω όλες μου τις δουλειές το βράδυ που κοιμάται, έχω ξεχάσει πως είναι να κοιμάσαι και να ξεκουράζεσαι.  Τώρα για το φαγητό εμείς επιλέξαμε από τον 6ο μήνα να κάνει blw, σίτιση δηλ με κομμάτια. Στην αρχή ήταν ζόρι, δεν έτρωγε κτλ μετά όμως πήρε μπρος και τώρα δε τον σταματάει τίποτα, θα φάει κι εμάς σε λίγο!  🤣 θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις σε κάποιο μικρό γεύμα δηλ δεκατιανο ή απόγευματινο να κάνεις εισαγωγή σε πατημένα αν όχι σε κομμάτια. Υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται solid starts αν θες να τη κατεβάσεις για να πάρεις ιδέες. Μην απογοήτευσε! Ας παίξει με το φαγητό! 1_3_4 κάποια στιγμή θα το βάλει στο στόμα το φαγητό και θα φάει μόνος του.  Σας κράτησαν πολύ οι κολικοί.... Ηρωίδα είσαι! 💪🏼  Ότι έγραψες για δεύτερο παιδί με κάλυψε απόλυτα! Ίδιες σκέψεις πάνω κάτω... Την υγειά μας να έχουμε κι εμείς και τα μωρακια μας και βλέπουμε στο μέλλον... Εγώ τώρα είμαι σε φάση που αποθηλαζω σιγά σιγά και από τη μια χαίρομαι που δε θα έχω το θηλαστρο, που θα πάρω πίσω το σώμα μου αλλά από την άλλη -δε ξέρω γιατί- νιώθω θλίψη και ενοχές απέναντι στον μικρό.. αντικρουόμενα συναισθήματα... 🙄 Προσπαθώ πολύ να το δουλέψω μέσα μου.    
    • Όλα καλά κ εμείς.. έφτασε σχεδόν 1,5 κιλο η μπέμπα μας 🤩🤩.. προχωράμε όμορφα .. 
    • Α δεν το είχα καταλάβει, με συγχωρείς! Μια οικογενειακή φίλη έκανε 8 εξωσωματικές μέχρι να έρθει ο μικρός και μέσα σε 3 μήνες έμεινε έγκυος με φυσιολογική σύλληψη κι έτσι ήρθε και η κόρη!!!
    • Εντάξει εγώ είχα πάρει 36 στην πρώτη εγκυμοσύνη και στην δεύτερη 20 κιλά μόνο 😂😂😂 ο γυναικολόγος με λέει ήσουν τυχερή που ήσουν μικρή (24 χρονών στο πρώτο γιο και 26 στον δεύτερο)... Αλλιώς με λέει θα είχες σίγουρα πρόβλημα!!!άρα δεν με κάνουν εντύπωση τα κιλά αυτά 😂😂😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...