Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Αχχχ,εγω πειναω πολυ συμπεθερα...Δεν τρωω πολυ το βραδυ γιατι με πειραζει αλλα το μεσημερι τρωω κανονικα.Τωρα σκεφτομαι, να φαω καρπουζι ή να χτυπησω το υπολοιπο παστιτσιο; :lol: Το κακο ειναι πως θελω φαγητα και οχι φρουτα. :roll:

Πολυ σπαστικο αυτο το απογευματινο ωραριο...Ηθελα να παω και για ψωνια σημερα που νοιωθω πιο ξεκουραστη αλλα δεν μπορω! :evil: Την αλλη εβδομαδα πια που θα εχει ρεπο...

Ο αντρας σου τι δουλεια κανει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασε συμπεθέρα...μπορεί να πεινάω αλλά με το ζόρι τρωω πια!!

Εχει δικά του εταιρεία και αναλαμβανει ανακαινίσεις, βασικά λίγο από όλα (μπογιατισματα, χτισιμο, γυψοσανίδες, κλπ)!! Το παιδί για όλες τις δουλειές!!!! :lol::lol::lol:

Εσένα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δουλευει στο καζινο...

Ναι,οντως δεν μπηκε!Μπορει να γεννησε το κοριτσι!

Λεω να σηκωθω να ξεσκονισω λιγο,εστω το συνθετο του σαλονιου και το τραπεζακι που εχουν 5 δαχτυλα σκονη...Σκουπα δεν εχω κουραγιο να κανω.Θα βαλω τον αντρα μου αυριο,μολις φυγουν οι μαστοροι να καθαρισει λιγο.Μεχρι να ερθει η γυναικα για γενικη να ειμαστε λιγο καθαρα...

Αυριο τελειωνουν οι μαστοροι και την Τριτη μαλλον βαζουμε φωτιστικα και τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε βρε κοριτσια...?????Εγω εχω βαρεθει...ειχα καιρο να ερθω στο μαγαζι και απογευμα και δεν μου αρεσει καθολου!!!!!!!!!!!!!!Ασε που ζεστενομαι και τρελα.....

Το μεσημερι τελικα την εβγαλα με μια σαλατα...τωρα το βραδυ παλι θα με πιασουν οι λιγουρες...αλλα θα το παλεψω...εκτος αν παμε σε κατι γεννεθλια και ετσι φαω...!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θελω να παω θαλασσαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδεςςς ηρθα και εγω..πηγαμε θαλασσα σημεραα επιτελους δεν ειχε κυμααα...τελεια ηταν...εφαγα και καρπουζακι τωρα...τι διαβασααα ξυρισματα και τριχες...χιχιχι..εγω κλασικα ξυρισμα κανω αλλα ξερω οτι και εκει θα μου κανουν ετσι και αλλιως ..στην πρωτη γεννα το ειχα το θεμα μου και το σκεφτομουνα...οταν με επιασαν οι πονοι εκανα μπανιο και ξυριστικα αλλα και παλι δεν το γλυτωσα...σε δευτερολεπτα εγινε ομως..μεχρι και καλα να δουν τον τραχυλο...ειχαν μαζι ξυραφακι και κλισμα και μου λεει οκ ετοιμη οταν τελειωσεις και εσυ φωναξε μας...περιμενα και εγω να με πιασει για τουαλετα αλλα τιποτα...τελικα λεω δεν παω μεχρι εκει...σηκωνομαι και αρχιζαν να τρεχουν,...πωπωωω...κανω ενα μπανιο και αρχιζω να καθαριζω το πατωμα...γελιο θεαμα αλλα ντραπικα τι να εκανα...μετα που το ηξερα σε οποια κανανε κλισμα μεσα στο δωματιο μετα τι γεννα τους ελεγα...σηκωθικε γιατι δεν θα προλαβεται...χιχχιιχ...τωρα ξερω...αχχ περιμενω τα πραγματα με τη Hello Kitty απο τη μανα μου απο βδομαδα θα τα στειλει γιατι παραγγειλε λεει και κατι σεντονακια με μακουιν κλασικααα για χριστοφορινο και μπουρνουζι hello kitty αχαχαχα ανυπομονωωω...αααα Δευτερα ξεκιναμε βαψιμοοοο επιτελουςςςςς....φιλια σε οοολεεεεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου έχω κάρτα από το καζίνο στη Ρόδο :lol::lol::lol: μια φορά που ήρθαμε, πήγαμε και είχε πολύ γέλιο!! :lol: Κερδίσαμε και 150 ευρώ κατα λάθος!! :lol::lol:

Μην κάνεις πολλές δουλειές και κουραστείς...Ασε να έρθει η γυναίκα καλύτερα...

Μαρία μου εδώ να δεις ζέστη...πηγες δουλειά και το απόγευμα ε?? Αντε ακόμα λίγο και να κάτσεις σπίτι σου να ξεκουραστείς πριν γεννησεις!

Εγώ μόλις έφαγα 5 ντολμαδάκια (μικρά) και ένα αγγούρι..και μπόλικο νερό!!!!

Με βλέπω σε λίγο να τρωω και ένα παγωτάκι!!!

Ευη μου τι κάνεις?? Πήγες τις βολτιτσες σου κι εσύ ε?? Καλά πολύ λεπτομέρεια οι δικές σου οι νοσοκόμες...το θέλουν πεντακάθαρο το τοπιο??? :lol::lol: Και για το κλίσμα που λες νομίζω δεν ισχυει για όλες το ίδιο!! Εγώ που έχω θέμα με δυσκιλιοτητα υπήρξε φορά που μου κάνανε κλίσμα και δεν μου ερχόταν να πάω τουαλέτα!!! :lol::lol::lol:

Οι άλλες πού τριγυρνάτε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρησα...

το μωρο κλασσηκα....με το κεφαλι πανω...και τα ποδια επισης..και τον πισινο κατω...

κατα τα αλλα καλα...εχουμε χρονο ακομα....οποτε περιμενουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη Χρύσα μας! Πεισματάρικο το μωρό ε? Εύχομαι να γυρίσει και να πάνε όλα όπως τα θες..

Πάνω από όλα βεβαια να είστε και οι δυο καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοβαρα μιλας Μαρια??Εγω εχω θεμα με τη δισκοιλιοτητα αλλα ποτε δεν κανω κλισμα πρωτη φορα εκανα στο νοσοκομειο και νομιζα οτι θα με πιασουν κοψιματα,πονοι και τετοια..αλλα που....σου λεω μετα ημουνα στα πατωματα να καθαριζω...με την κοιλια εκει και με πονους..αλλα λεω ρομπα θα γινω...και καθαριζα...αχ ζεστηηηηη,,Χρυσα μου θα γυρισει μωρε...θα γυρισει...δεν του κανεις κανα πειραγμα εκει μπας και νευριασει και αλλαξει θεση...χαχαχα...μπορει και να βοηθησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααα..πλεων ειναι νομιζω αργα...

θα δουμε..

καλα να ειμαστε..

ειναι και παχουλος...3080...ο Χριστοφορος γεννθηκε 3060..αμα παρω ολο το μηνα τον κοβω για 3500 κιλα....

και λεειο αντρας μου..σε ποιον μοιαζει αυτο το παιδι και ειναι ετσι χοντρο..και του λεω σε σενα βεβεια./...εσυ γεννηθηκες κοντα 4 κιλα και 56 ποντους....

αντε να το γεννησεις αυτο με προηγουμενη καισαρικη/...

αν και παντα ατα τα μεγεθη ειναι σχετικα./...αλλα αυτο το νινι το κοβω να γεννιετε μπαμπατσικο

Ευη μου εχω κανει κατι ασκησεις που μου ειπε η μαια....ε δε θελει..εχω τελικα πολυ αναποδα μωρα..

τεσπα..θα πρεπει να αρχιζω να χωνευω το θεμα καισαρικη.......ισως βεβεια να εχω και μια εκπληξουλα μετα..μακαρι θεε μου- αλλα δε νομιζω..

Υγεια να υπαρχει..ας γεννηθει και ας ειναι οπως θελει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεσκονισα λιγο,εκανα το ντουζακι μου,εφαγα και λιγη χθεσινη πιτσα και ηρθα!

Συμπεθερα,εγω δεν εχω παει ποτε στο Καζινο! :lol:

Ευη,θελω να δω φωτο απο τα πραγματακια οταν ερθουν!

Χρυσα μην αγχωνεσαι,μπορει να γυρισει,εχεις ακομα καιρο!

Περιμενω να αρχισει το Εζελ να χαζεψω λιγο.Ουφ,βαρεθηκα μονη μου ολο το απογευμα. :roll: Ηρθε λιγακι η μαμα μου να με δει αλλα ειχε κατι δουλειες και δεν εκατσε πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Χρυσα μου μακαρι να γινει το θαυμα και να γυρισει το μωρακι.πραγματικα το ευχομαι!

Πιπιτσα μου με γεια σας ολα τα πραγματακια.κι εγω περιμενω πως και πως να ερθει η μαμα μου το Σαββατο απο την Αθηνα γιατι μου ψωνισε απο τα jumbo.γεμισε λεει 20 σακουλες πραγματα και τελικα αναγκαστηκε να αγορασει και βαλιτσα για να μπορεσει να τα φερει στη Χιο.απο πανακια,σελτεδακια,πιπιλες μεχρι αυτοκολλητα για τον τοιχο.της ειχα κανει ενα μεγαλο καταλογο.

Ξερει καμια για τα μπιμπερον της mam.ειναι καλα;μου εκαναν δωρο 3 τμχ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου εσύ τα μάζευες από τα πατώματα εγώ πάλι με το ζόρι να πάω!! :lol::lol:

Χρύσα μου θρεφταράκι ο μικρός σου..Ακόμη και με καισαρική να γεννησεις, δεν πειράζει. Το μωρακι σου καλά να είναι!!

Νίκη μου εδώ στην κύπρο έχει επαναληψη το "παρα πέντε"!!

Τόνια μου απλά δες αν γράφουν bpa free. Αν ναι τότε μπορείς να τα χρησιμοποιησεις και μετά βλέπεις αν σε βολεύουν!

Είδα στο facebook ότι σήμερα παντρεύτηκε με πολιτικό η Τιτίνα!!!! Να ζήσετε κοριτσάκι μου!! Παντα να είστε αγαπημένοι και ευτυχισμένοι! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας!!!

Έπιασε λόξυγγας το μικρό μου!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόνη σα το λεμόνι είμαι εδω ε?

καληνύχτα κοριτσάκια μου σε εσάς κ στα μωράκια σας, πάω κ εγω σιγα σιγά.......

τα λέμε το πρωι...αν δεν τρέχω πάλι σαν τη τρελή..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

ειπα να μπω να σας χαιρετησω πριν παω στον ντοκτορ

εχω μια πελωωωωωωωωωωωωωωωωρια αγωνια

τα λεμε μετα

φιλακιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια κι από μένα!! ΄Τι κάνετε??? Παρασκευή σήμερα...γιουπι!!!!! :D:D

Άννα μου καλημέρα και καλό γιατρό...περιμένουμε νέα σας!!

Καλημέρα Χριστίνα!!

Νικόλ σταμάτα επιτέλους να τρέχεις και ξεκουράσου!!! :lol:

Άντε ξυπνήστε κι οι υπόλοιπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα Μαρια ναι Παρασκευη σημερα...αλλα εγω την Δευτερα περιμενω,..η Δευτερα ειναι η δικη μου Κυριακη γιατι το σκ δουλευω...αχχ εχτες ειχε τοοση ζεστη που παλεψα πολυ για να καταφερω να κοιμηθω...εφαγα και μια κλωτσια πανω στο κοκαλο στη λεκανη που νομιζα οτι θελει να μου το σπασει...τωρα κλωτσια μπουνια ενας Θεος ξερει...Νικη περιμενω πως και πως να μου τα στειλει και φυσικα θα τα βαλω....σημερα τρωμε ντοματες με αυγα και πατατες τηγανητες ..και ελπιζω να μην εχει κυμα οπως εχτες μπας και κανουμε μπανακιιι....φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου καλημέρα...να σου πω για μενα πλεόν όλες οι μέρες ίδιες μου φαίνονται απλά αυτή τη φορά χαίρομαι γιατι θέλω να έρθει η επόμενη βδομάδα!! :lol::lol:

Άντε κάνε μπανάκι και για μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα

τι κανετε;;;

εμεις καλα..

Ειμαι λιγο πρισμενη σημερα γιατι χτες το βραδυ εφαγα λιγο αλατι γιατι ειχα παλη πεσμενη πιεσξ..και σημερα 9-5 ειναι...σαν το ωραριο μο στη δουλεια ενα πραγμα...

σαν να μου λεει το σωμα...Χρυσα..βαρεθηκες το καθισιο....γεννα και τσακισου να πας στο γραφειο...

Αχ ποσο μου λιπει η δουλεια...ξερω ξερω μαζωχας εντελως..αμα μπορουσαπαντως να περπαταω..θα πηγαινα γραφειο!!!!

Θαλασσα θελλω και εγω...Ευακη κανε μια βουτια και για μας!!!

Μαρακι μο φιλια...αντε απο βδομαδα...θα εχουμε γεννητουρια

Χαχαχα

Χριστινακι κολλησες με το εζελ...εγω ηδη το βερεθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Κύπρο δεν δείχνει (εννοειται) τα τούρκικα σίριαλ αλλά έχω νοβα ελλάδος και βλέπω ελληνικά κανάλια..Και πάλι όμως δεν είδα ούτε ένα επεισόδιο! :?

Χρύσα μου επιτέλους να έχουμε γεννητούρια και πάλι...Έλπίζω να κάνω την αρχή και ξεκινήσετε οι υπόλοιπες!! :D

Πάλι σου έπεσε η πίεση ε? Εγώ ειδικά τωρα δεν σκέφτομαι καθόλου τη δουλειά αλλά να κάνω μια βολτιτσα με το αμάξι μου, μου έλειψε πολύ!!! Να οδηγώ εγώ εννοω, αλλιώς έχω πάει βολτιτσες..

Την Κυριακή έχω την βαφτιση του μωρού πολύ καλών μας φίλων και δεν ξέρω τι να βάλω... :roll: Ο άντρας μου λεει να πάω να πάρω ένα μακρυ φόρεμα έτσι ώστε με χαμηλό πέδιλο μια χαρά θα είναι...Αλλά πού να χωρέσω??????? :lol: Είμαι και κοντούλα και δεν ξέρω αν θα μου ταιριάζει μακρυ φόρεμα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...