Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

το βρηκα............................

η Σαρα ,η Μαρα και τα περιχωρα :lol::lol::lol:

οπου η Σαρα φυσικα ειμαι εγω

η Μαρα ειναι η Μαρριετα και τα περιχωρα......ολες οι αλλες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κανονικά είναι "Η Σάρα, η Μάρα και το κακό συναπάντημα"!!! Μεγάλος τίτλος, δεν χωράει...

Να ανοίξω ένα και να βάλουμε ένα προσωρινό τίτλο και τον αλλάζουμε αύριο; πήγαμε 101, θα μας κόψουνε! να βάλω προσωρινά το διανυκτερεύει και βλέπουμε;

Εύη κι εσύ τσιγάρα ε; νομίζω μόνο εγώ, εσύ και η Μαριέττα το ξαναρχίσαμε ε; φτου μας και πάλι φτου μας....

Κανονικά καπνίζω Μαριεττάκι μου, ειδικά στις διακοπές το ξεφτίλισα... (Ρούλα είπαμε, μην ακούς και μη διαβάζεις!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Epitides den agorasa ala gia na mhn kapnisw, den eimai kai toso fanatikh alla twra efxaristos tha ekana ena tsigaraki..

Exthes thn epesa noris (01:00) giati ekatsa sto mpalkoni me mia pagomenh sangria kai epidi dipsousa to ipia sxedon monokopania kai meta moudiase olo to kormi mou......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά είναι "Η Σάρα, η Μάρα και το κακό συναπάντημα"!!! Μεγάλος τίτλος, δεν χωράει...

Να ανοίξω ένα και να βάλουμε ένα προσωρινό τίτλο και τον αλλάζουμε αύριο; πήγαμε 101, θα μας κόψουνε! να βάλω προσωρινά το διανυκτερεύει και βλέπουμε;

Εύη κι εσύ τσιγάρα ε; νομίζω μόνο εγώ, εσύ και η Μαριέττα το ξαναρχίσαμε ε; φτου μας και πάλι φτου μας....

Κανονικά καπνίζω Μαριεττάκι μου, ειδικά στις διακοπές το ξεφτίλισα... (Ρούλα είπαμε, μην ακούς και μη διαβάζεις!!!)

αχ ναι μου αρεσει ο τιτλος.

ρε συ ξυπνα τον Στελλιο να πει καμμια ιδεα :shock:

μου ερχεται να αρχισω και εγω το καπνισμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Epitides den agorasa ala gia na mhn kapnisw, den eimai kai toso fanatikh alla twra efxaristos tha ekana ena tsigaraki..

Exthes thn epesa noris (01:00) giati ekatsa sto mpalkoni me mia pagomenh sangria kai epidi dipsousa to ipia sxedon monokopania kai meta moudiase olo to kormi mou......

αχ καημενο κορμακι..........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη ναι!!

βαλε προσωρινα το διανυκτερει και βλεπουμε αυριο με φρεσκο μυαλο-

οποια εχει :)):)):)):)):)):)):))

μην μας την σπας...............................πηγαινε για υπνο αν θες.......................η αν ο Μανος ειναι καλυτερη παρεα απο εμας ,πηγενε να μιλησεις με αυτον :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Epitides den agorasa ala gia na mhn kapnisw, den eimai kai toso fanatikh alla twra efxaristos tha ekana ena tsigaraki..

Exthes thn epesa noris (01:00) giati ekatsa sto mpalkoni me mia pagomenh sangria kai epidi dipsousa to ipia sxedon monokopania kai meta moudiase olo to kormi mou......

κι ο αντρας σου πού ητανε καλη μου;;;;;;;;;;;;;;

και μετα λεμε για την Ρεββεκα... :lol::lol: ξερει τι κανει το κοριτσι!!!

τωρα που ειπες σαγκρια,θα παω καρφωτη αυριο να αγορασω..την ειχα ξεχασει....αχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Στέλιος τώρα πρέπει να είναι στο 6ο όνειρο :P . Αν τον ξυπνήσω να μου πει ιδέα, μάλλον κάτι σε μπινελίκι θα έχει ο τίτλος μας :lol::lol:

Οκ λοιπόν, το ανοίγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην μας την σπας...............................πηγαινε για υπνο αν θες.......................η αν ο Μανος ειναι καλυτερη παρεα απο εμας ,πηγενε να μιλησεις με αυτον :D

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Στέλιος τώρα πρέπει να είναι στο 6ο όνειρο :P . Αν τον ξυπνήσω να μου πει ιδέα, μάλλον κάτι σε μπινελίκι θα έχει ο τίτλος μας :lol::lol:

Οκ λοιπόν, το ανοίγω!

μηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη να σκεφτουμε κατι πιο ωραιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apo ola exei o mpakses kai mwra kai skulia kai ligo thapsimo petheras alla afto pou mas efere sto forum einai ta mwra mas.....

μη σε πιανουν τωρα οι συγκινησεις!!!θυμησου,δεν εχεις και τσιγαρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...