Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

υποψη οτι εχουμε μωρακια που πιανουν μεχρι Φεβρουαριο..οποτε αλλαζει ριζικα ο τιτλος!!!

ελατε κοριτσια εγω ντρεπομαι!!!! δεν ειμαι για τετοια!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακαταμάχητες φατσούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010- Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2011!! Αν και δεν είναι ανάγκη να αλλάξετε τον τίτλο για μένα...Θα είμαι guest!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αφηνω τις βραδυνες να τα πουν για να χω εργασια και χαρα το πρωι!!!

αχ ναι ειναι τελεια εκει!!!πηγαινω συχνα!!!εχει και ενας φιλος εκει βιλα εχω παει αφηστε θα σας τα πω αλλη ωρα τωρα νυσταζω μουτς πολλα!!!

κοριτσια καληνυχτα!!και πολυ εκατσα απαπαπα θα με χαλασετε :D

τι σας ελεγα!!!!!!!!!!!!! παει η πρωτη!!!! :lol::lol:

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΡΕΒΒΕΚΑ!!!! κι ειπαμε σημερα μακρυα τα σωματα κι ανοιχτα τα παραθυρα!!οσπρια ειναι αυτα!!

Υ.Γ. παλι καλα που το Λυδιακι κοιμαται στο δωματιο της ΠΙΑ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Ρεββέκα.

Αννούλα εγώ δεν είχα ποτέ τριχόπτωση. Αλλά παρ' όλα αυτα μου την βάρεσαι μετά την γέννα και τα έκοψα κοντά ενώ ήταν και μένα πολύ μακρυα. Εν το μεταξύ εμένα το κουσούρι που μου άφησε η εγκυμοσύνη η γέννα δεν ξέρω τι έπαιξε ρόλο είναι ότι από σγουρό το μαλλί μου έγινε πράσο. Κουφό έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Ρεββέκα.

Αννούλα εγώ δεν είχα ποτέ τριχόπτωση. Αλλά παρ' όλα αυτα μου την βάρεσαι μετά την γέννα και τα έκοψα κοντά ενώ ήταν και μένα πολύ μακρυα. Εν το μεταξύ εμένα το κουσούρι που μου άφησε η εγκυμοσύνη η γέννα δεν ξέρω τι έπαιξε ρόλο είναι ότι από σγουρό το μαλλί μου έγινε πράσο. Κουφό έτσι;

Χαχαχα!!πολύ κουφό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα εμενα αρχισε παλι τρελη τριχοπτωση,εδω κι ενα μηνα περιπου...ειχα λιγη τριχοπτωση οταν σταματησα τον θηλασμο και τωρα παλι!! εχω αρχισει και πινω παλι σιδηρο που επινα εγκυος μπας και σωσω τιποτα...οταν λουζομαι καθομαι και τα κλαιω τα κακομοιρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποχωρώ κι εγώ γιατί ο μικρός μουρμούρησε...Δεν σαν είπα...εμείς το πάμε 2ωρα και 3ωρα τις νύχτες οπότε σε λίγο θα με καλέσει...Καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακαταμάχητες φατσούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010- Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2011!! Αν και δεν είναι ανάγκη να αλλάξετε τον τίτλο για μένα...Θα είμαι guest!

Δεν είναι κακός!!!! Καθόλου κακός θα έλεγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μαριεττα ντρεπεται..αλλο παλι και τουτο..χαχαχχααχα το ακουσαμε και αυτο... :lol::lol::lol: και μην με ανακατευεις εμενα εγω ειμαι καλο κοριτσι σαν την ρεββεκα ...και μην ξεχνατε πως εγω ειμαι του οκτωβρη ..χαχχαχαχαχα τι νομιζεις αννουλα και εγω guest star ειμαι για να μην πω σκετο star και με πειτε υπερβολικη 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά Μαράκι του Οκτώμβρη είσαι! Οπότε αν θέλουμε να διευκρινίζουμε και χρονολογικά τα μωρά μας θα βγει σιδηρόδρομος ο τίτλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά Μαράκι του Οκτώμβρη είσαι! Οπότε αν θέλουμε να διευκρινίζουμε και χρονολογικά τα μωρά μας θα βγει σιδηρόδρομος ο τίτλος!

πιο πολυ θα θελουμε να τον διαβασουμε παρα να συμπληρωσουμε τις 100 σελιδες...αλλωστε δεν επιθυμω την αναγνωριση μου την προσφερεται ετσι κι αλλιως...(καλε τι μετριοφροσυνη ειναι αυτη σημερα???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφαγα μια φρικη τωρα και θα γελασετε το ξερω!!

πηγα να δω τι κανει το μωρο και πουθενα το μωρο!! παω πιο κοντα στο κρεββατι,ειναι και σκοτεινα σχεδον,ψηλαφω το κρεββατακι...αδειο!!!

ειχε ερθει στα ποδια του κρεββατιου,πλαγια και ειχε κουρνιασει σε θεση εμβρυου!!

για να καταλαβετε,οπως μπαινω στο δωματιο του,τα ποδια του κρεββατιου ειναι σχεδον απεναντι απο την πορτα...λες και θα πηγαινε καπου,αλλα την τρως την φρικη σου...

ενταξει τωρα γελαστε με την ησυχια σας!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα καληνυχτα και τον νου σου αυριο θα ειμαστε σε καινουριο θεμα...μην ρωτας τον τιτλο...μαλλον δεν θα βαλουμε τιποτα..πως λεμε η σιωπη μου προς απαντηση σου...πως ειναι ο ακεφαλος καβαλαρης? εε εμεις θα ειμαστε το θεμα χωρις τιτλο γιατι ετσι κι αλλιως πως να μας χαρακτηρισεις που ειμαστε αχαρακτηριστες???

χαχαχαχα..δεν γελαω εγω αλλα αφου το ειπες μην σε απογοητευσω δεν κανει...το εχω παθει και εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Δινω κι εγώ το παρόν, πάω να προλάβω να διαβάσω τα νεότερα και επιστρέφω....

Καλέ, μήπως να ανοίξουμε καινούριο θεματάκι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Αννούλα!

Αν την τρως την φρίκη σου λέει;

Εγώ έχω φάει και χειρότερη Μαριέττα με τον τρελάρα τον πατέρα της που πήγε και την σήκωσε ένα μεσημέρι για να κοιμηθούνε παρέα λέει και εγώ ήμουν στον κάτω όροφο του σπιτιού και δεν το πήρα χαμπάρι πήγα να ρίξω μια ματια κι εγώ όπως λες και πραγματικά έλειπε η Σοφία! Όσπου να πάω στο δωμάτιο μας να τους δω μαζί μου είχαν κοπεί τα πόδια. Που μπορεί αλλού να είχε πάει βέβαια εννοείται αλλά όσο να να ναι τρομάζεις προ στιγμήν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα καληνυχτα και τον νου σου αυριο θα ειμαστε σε καινουριο θεμα...μην ρωτας τον τιτλο...μαλλον δεν θα βαλουμε τιποτα..πως λεμε η σιωπη μου προς απαντηση σου...πως ειναι ο ακεφαλος καβαλαρης? εε εμεις θα ειμαστε το θεμα χωρις τιτλο γιατι ετσι κι αλλιως πως να μας χαρακτηρισεις που ειμαστε αχαρακτηριστες???

χαχαχαχα..δεν γελαω εγω αλλα αφου το ειπες μην σε απογοητευσω δεν κανει...το εχω παθει και εγω..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: φτανει παιδι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως πρέπει να βάλω κι εγώ άλλη φωτογραφία της μικρής μου στο προφιλ;

Καλως το Ελενάκι; Τι κουκλαρίνα κόρη είναι αυτή που έχεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως πρέπει να βάλω κι εγώ άλλη φωτογραφία της μικρής μου στο προφιλ;

Καλως το Ελενάκι; Τι κουκλαρίνα κόρη είναι αυτή που έχεις;;;;

ναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν αντέχω κλείνουν τα μάτια μου κι εσείς απ' ότι φαίνεται δεν έχετε σκοπό να ανοίξετε το καινούργιο θεματάκι μας.

Θα ψάχνω αύριο η γυναίκα να σας βρω.

Ενημερώστε με αν θέλετε σας παρακαλώ!

Φιλάκια πολλά καληνύχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμαστε παλια που δε γραφαμε τοσο πολυ και λεγαμε θα φτασουν τα Χριστουγεννα και θα εχουμε τιτλο με πρωτες βουτιες!! και τωρα δεν εχει τελειωσει ακομα το καλοκαιρι,δεν εχουν ανοιξει ακομα τα σχολεια,δεν εχουμε παρει ακομα τσαντες και τετραδια και μολυβια...και ανοιγουμε ξανα νεο τιτλο!!!

ετσι,ετσι :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασσα περιμενε ακολουθω και εγω..τελειωσα και για αποψε ειπα οτι ειχα να πω και θα επανελθω αυριο με νεες περιπετειες...κοριτσια η τελευταια που θα κλεισει την πορτα να μας πει την επομενη...κριμα ειναι να ψαχνουμε ολο το μαμμυ αν και τωρα που το σκεφτομαι θα ειναι το πιο νεο θεμα που μεσα σε λιγες ωρες θα φτανει τις 50 σελιδες...σωστα???σωστααααα

καληνυχτα μανουλες γαμπροι και νυφες...σας φιλω

υγ1.μαριεττα δεν θελω σχολια για την αποχωρηση μου εεε? :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Μαρακι!! ενταξει σημερα δε θα σχολιασω,συγχωρεισαι!!!

πώς σας φαινεται ο τιτλος να εχει κατι με "τα πρωτα μας βηματακια;"

Ελενη ακομα να διαβασεις;ε,δε γραψαμε και τοσα πολλα!!

πώς εισαι αποψε;το δοντι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...