Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο2/οι πρώτες βουτιές!!


Recommended Posts

καλε τι ομορφοι που ειστε...δεν χρειαζονται και πολλοι ρεββεκα μου και αν με αφηναν να κανω αυτο που ηθελα δεν θα ειχα κοντα στους 200 καλεσμενους...θελω σε μια τετοια στιγμη διπλα μου ανθρωπους που αγαπανε εμενα και το παιδι μου και οχι να μας κοροιδευουν απο μεσα τους και να κοιτανε με ξινισμενη μουρη...

α μαριεττα δεν σου ειπα σημερα ο γιοκας μου εκατσε και διαβασαμε ενα απο τα βιβλιαρακια του και μαλιστα τον ρωτουσα που ειναι το παπακι το σκυλακι και εδειχνε..βεβαι σε καποια στιγμη μετα την δεκατη επαναληψη επιασε το βιβλιαρακι και το πεταξε με μανια κατω... :?:?:?:? αλλα ενταξει τον δικαιολογω...πρωτη φορα εκατσε τοση ωρα

Μανωλιο!!!! μπραβο αγορι μου!!! ετσι λιγο λιγο καθε φορα...δεν ειναι και για χορταση :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι μαρακι και τον γαμο ετσι τον καναμε λιγοι και καλοι,και μετα σπιτι γιορτουλα!!!

μετα την βαφτιση κατευθειαν μαγιο και θαλασσα ;)

:clap::clap::clap::clap: [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!Είμαι 24 χρονών,μάλλον η μικρότερη ε?!!Νυχτοπούλι δεν ήμουν ποτέ αλλά τελευταία έχω κάτι αυπνίες!!

Ρεββέκα,με σκλάβωσες με τα όμορφα λογάκια σου περί εμού!!Φιλάκι!!!Παρεπιπτώντος φοβερές φωτογραφίες,μου φαίνεται κάπως να βλέπω την Λυδία στα ροζ,δεν μας έχεις συνηθίσει!!Σαν κουκλάκι είναι!!

Μαρία κι εγώ νωρίς τον βάζω για ύπνο τον μπουμπούκο μου 8-9 το πολύ 9:30!!

Σας βάζω και φωτογραφία μας με τον μπουμπουκο για να μας γνωρίσετε!! :mrgreen:

post-13601-13873937531348_thumb.jpg

post-13601-13873937532445_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτοπούλια μου εδώ είμαι κι εγώ. Τι κάνετε;

Καλά ε δεν παίζεστε! Εχτές το βράδυ που σας έγραψα είμασταν την 80η σελίδα και σήμερα φτάνετε τις 100 σε λίγο.

Πετάει η ομάδα λοιπόν.

Καλως όρισες Αννούλα! Έλα και θα γίνουμε η μεγαλύτερη παρέα που υπάρχει εδω μέσα και η πιο κεφάτη μάλιστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευελπιστω οσο μεγαλωνει να παρει και κατι αλλο απο μενα εκτος τα νευρα μου...κοριτσια να σας πω και κατι αλλο τωρα τελευταια εκει που καθεται και παιζει φευγει και ερχεται και πεφτει πανω μου και με κανει αγκαλιτσα...και λιωνω η μανα και ολος ο κοσμος ειναι δικος μου μετα...

ρεββεκα αυτα ειναι ετσι πρεπει να ειναι αυτα τα μυστηρια και οχι να μαζευεται η σαρα και η μαρα και να γινεται ο κακος χαμος να ξοδευεις ενα σκασμο λεφτα για ανθρωπους που δεν προκειται να τους ξαναδεις...στο γαμο μου ζητημα να ηξερα τα 100 αντε 200 ατομα απο τα 800 που ηρθαν...

αννα τελειος ο μικρος..εσεις τον βαφτισατε???μην ρωτας για μενα εγω πρωτη γεννησα τελευταια θα βαφτισω...

νατασσα να βαλουμε την μαριεττα να ανοιξει την καινουρια σελιδα να βρει και τον τιτλο... :lol::lol::lol::lol: η ξεσηκωστρα 8-)8-):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε κοριτσια!!!!

αααχ θα μας ριξουν την πολυκατοικια και θα την φτιαξουν απο την αρχη!!θα κανουν ολοκαινουργιο το διαμερισμα μας,αν και ειναι καινουργιο 4 χρονια,μεσα εννοω!!!αλλα θα νοικιασουμε για ενα χρονο σνιφ σνιφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα ελπιζω να μενεις Ελλαδα ε; γιατι στο θεμα μας υπαρχουν κοριτσακια που ειναι καπαρωμενα μεν,αλλα ολα παιζουν :lol::lol:

κουκλακι ειναι!!!! να σας ζησει!!!

κι οι γονεις βεβαια,ενα ματσο χαλια,αλλα ενταξει μωρε!!!βλεπονται!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε κοριτσια!!!!

αααχ θα μας ριξουν την πολυκατοικια και θα την φτιαξουν απο την αρχη!!θα κανουν ολοκαινουργιο το διαμερισμα μας,αν και ειναι καινουργιο 4 χρονια,μεσα εννοω!!!αλλα θα νοικιασουμε για ενα χρονο σνιφ σνιφ!!

ειναι δικο σας?δεν θα πρεπει να σας πληρωσουν και το ενοικιο που θα δινετε?τι ετσι σας ξεσπιτωνουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα ελπιζω να μενεις Ελλαδα ε; γιατι στο θεμα μας υπαρχουν κοριτσακια που ειναι καπαρωμενα μεν,αλλα ολα παιζουν :lol::lol:

κουκλακι ειναι!!!! να σας ζησει!!!

κι οι γονεις βεβαια,ενα ματσο χαλια,αλλα ενταξει μωρε!!!βλεπονται!!! :lol::lol:

καλε πες μια καλη κουβεντα θα την φοβισεις την κοπελα ακομα δεν ηρθε :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφιές είναι αυτές που βλέπω στις φωτογραφίες!

Αννούλα πόσο είναι ο μικρός σου;

Ναι! Μαριετάκι άνοιξε το επόμενο θεματάκι και το αφήνουμε πάνω σου τον τίτλο! Ξέρεις εσύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι δικο σας?δεν θα πρεπει να σας πληρωσουν και το ενοικιο που θα δινετε?τι ετσι σας ξεσπιτωνουν??

θα μας το πληρωσουν ναι,και σκαιυτομε να μεινω στο πριγκιπονησσο ;) ουτε αυτοκινητα θορυβος τιποτα μονο αλογα και αμαξες για ταξι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια!!!!!!!τι ωραιο να ερχεται να σε αγκαλιαζει!!!!!!!!!!!!

εμενα απλωνει τα χερια του για να τον αγκαλιασω,αλλα γιατι βαρεθηκε εκει που ειναι και θελει να παει καπου αλλου!!

Ρε συ!!! 800 ατομα στον γαμο;εμας γιατι δε μας καλεσες; :lol::lol:

Ευχαριστω για τον τιτλο!!!!!παντα με τιμανε τα καλα λογια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν βαφτιστήκαμε ακόμα...Την Άνοιξη λέμε!Θα κάνουμε θρησκευτικό γάμο και την βάφτιση μαζί!Δημήτρης θα βαφτιστεί αλλά τον φωνάζουμε Άκη (λόγω κόντρας με τον πεθερό) :mrgreen:

Αθήνα μένω!!Άντε να κανονίσουμε καμιά μαμαδοσυνάντηση όποια είναι κοντά!!Εμείς την καπαρώσαμε την νύφη μας,είναι η Λυδία!! :D:D:D

Ο μικρός είναι 6,5 μηνών,είμαστε οι μικρότεροι της παρέας αλλά δεν πειράζει...

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφιές είναι αυτές που βλέπω στις φωτογραφίες!

Αννούλα πόσο είναι ο μικρός σου;

Ναι! Μαριετάκι άνοιξε το επόμενο θεματάκι και το αφήνουμε πάνω σου τον τίτλο! Ξέρεις εσύ...

οχι οχι νατασσα βαλτης ορια αν την αφησουμε ανεξελεκτη μας βλεπω με τιτλο τυπου.."μωρακια νοεμβριου-δεκεμβριου και τα μυαλα στα καγκελα με πανες και πιπιλες..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια!!!!!!!τι ωραιο να ερχεται να σε αγκαλιαζει!!!!!!!!!!!!

εμενα απλωνει τα χερια του για να τον αγκαλιασω,αλλα γιατι βαρεθηκε εκει που ειναι και θελει να παει καπου αλλου!!

Ρε συ!!! 800 ατομα στον γαμο;εμας γιατι δε μας καλεσες; :lol::lol:

Ευχαριστω για τον τιτλο!!!!!παντα με τιμανε τα καλα λογια!!!!

μαριεττα μην ανυσηχεις ηταν εκει η παρεα του αδερφου μου που τον εκανε μπαχαλο τον γαμο εσυ δεν ειχες τι να κανεις... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μας το πληρωσουν ναι,και σκαιυτομε να μεινω στο πριγκιπονησσο ;) ουτε αυτοκινητα θορυβος τιποτα μονο αλογα και αμαξες για ταξι!!!

σαν την τουρκικη σειρα το ΚΙΣΜΕΤ,εκει ειχε γυριστει αν θυμαμαι καλα;α!!!! θελω κι εγω!!!!!!!!

"καροτσερι,καροτσερι ασ'το καμουτσικι απ'το χερι και μη το κρατας"!!(Βουγιουκλακη...)..

κατι με εχει πιασει με το ζευγος αυτο σημερα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν βαφτιστήκαμε ακόμα...Την Άνοιξη λέμε!Θα κάνουμε θρησκευτικό γάμο και την βάφτιση μαζί!Δημήτρης θα βαφτιστεί αλλά τον φωνάζουμε Άκη (λόγω κόντρας με τον πεθερό) :mrgreen:

Αθήνα μένω!!Άντε να κανονίσουμε καμιά μαμαδοσυνάντηση όποια είναι κοντά!!Εμείς την καπαρώσαμε την νύφη μας,είναι η Λυδία!! :D:D:D

Ο μικρός είναι 6,5 μηνών,είμαστε οι μικρότεροι της παρέας αλλά δεν πειράζει...

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!

κρυβε λογια η λυδια παιζει και με αλλους!!!χαχαχαχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν βαφτιστήκαμε ακόμα...Την Άνοιξη λέμε!Θα κάνουμε θρησκευτικό γάμο και την βάφτιση μαζί!Δημήτρης θα βαφτιστεί αλλά τον φωνάζουμε Άκη (λόγω κόντρας με τον πεθερό) :mrgreen:

Αθήνα μένω!!Άντε να κανονίσουμε καμιά μαμαδοσυνάντηση όποια είναι κοντά!!Εμείς την καπαρώσαμε την νύφη μας,είναι η Λυδία!! :D:D:D

Ο μικρός είναι 6,5 μηνών,είμαστε οι μικρότεροι της παρέας αλλά δεν πειράζει...

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!

κι εγω καλα λογια ειπα ετσι; :lol::lol: ασε την Μαρια να λεει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα μας το πληρωσουν ναι,και σκαιυτομε να μεινω στο πριγκιπονησσο ;) ουτε αυτοκινητα θορυβος τιποτα μονο αλογα και αμαξες για ταξι!!!

αχ τι ωραια...καπου το ειχα δει σε ενα εργο νομιζω που επαιζε περυσι?και ηταν σαν τις παλιες ελληνικες ταινιες..σπιτια με αυλες και λουλουδια και δεν συμμαζευεται σωστα?

ααα με προλαβε η μαριεττα ναι αυτο ελεγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα μην ανυσηχεις ηταν εκει η παρεα του αδερφου μου που τον εκανε μπαχαλο τον γαμο εσυ δεν ειχες τι να κανεις... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

[smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif] [smilie=laughing4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέτα κι εμένα για το ίδιο λόγο απλώνει τα χέρια η δικια μου η σκατιαρα για αγκαλια αλλα και έστω κι έτσι δεν πειράζει αρκεί που με αγκαλιάζει η γλυκουλα μου!

Ά δεν σας προλαβαίνω ούτε και τώρα. Παω να πατήσω υποβολή και βλέπω πάλι ένα κατεβατό.

Λοιπόν Μαριέττα θα το ανοίξεις το επόμενο θεματάκι μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι!!! τον τιτλο θα τον βαλεις εσυ Μαρια!!

ή πες στον Μανωλακη τωρα που αρχιζει να διαβαζει και θα γινει σκεπτομενο ατομο!!,να μας βρει τον καταλληλο τιτλο :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αφηνω τις βραδυνες να τα πουν για να χω εργασια και χαρα το πρωι!!!

αχ ναι ειναι τελεια εκει!!!πηγαινω συχνα!!!εχει και ενας φιλος εκει βιλα εχω παει αφηστε θα σας τα πω αλλη ωρα τωρα νυσταζω μουτς πολλα!!!

κοριτσια καληνυχτα!!και πολυ εκατσα απαπαπα θα με χαλασετε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,από τριχόπτωση πως τα πάτε???Εμένα σταμάτησε στους 4 μήνες και έχει κανένα μήνα που ξανάρχισε και έχει γίνει πολύ ενοχλητικό,έχω και πολύ μακρύ μαλλί...Αύριο με βλέπω να κουρεύομαι κοντά!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...