Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Πείτε μου γιατί πάντα χάνονται τα καλύτερα μυνήματα?

Μισή ώρα έγραφα :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Δεν παίζει να τα ξαναγράψω με τίποτα..................

Να πώ μόνο ότι χθες πήγαμε και είδαμε ένα παιδκό σταθμό ο οποίος ήταν τέλειος, μακάρι να την πάρουν την Έλενα, αλλά έχω να πώ ότι παίζονται πολλά........θα σας γράψω μετά στην ομάδα ;)

Όταν συμπληρώνεται αιτήσεις και λέει την ημ/νια ολογράφως πως την γράφετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γαλιαντρες!!! :D

Αναστασια οταν ειναι ετοιμος θα παει μονος του πιστευω..κι εγω εχω το αγχος του χρονου γιατι ο Σεπτ.πλησιαζει και δεν εχω αρχισει ακομη! :roll:

Φρανι εμενα ασχολειται με το πουλι του απο 5 μηνων!!!! :lol::lol::lol: το βραδυ εχει μια μελισσουλα στο κρεβατι του και της εχει αλλαξει τα φωτα!!! τη βαζει απο κατω και τη σπρωχνει κανονικα!!!! :lol::lol:

Μπορεις να του αποσπας τη προσοχη με κατι αλλο εκεινη τη στιγμη,αλλα μη δειχνεις εμφαση στο γεγονος ή οτι σε ενοχλει γιατι και το πονηρευεις χωρις λογο και αυτος θα το κανει περισσοτερο εφοσον ειναι κατι που προκαλει το ενδιαφερον σου! ;)

Σημερα κανω γιουβαρλακια που τα ζητησε ο Αλεξ!!! πρωτη φορα ζηταει να του μαγειρεψω κατι!!! :shock: καλα αν δε φαει θα του περασω με σωληνακι!!!! :twisted:

Αργυ τι πρωινο κανεις;;;

Νατασουλα εγω κανω σχεδον αντιγραφη για να μη τη πατησω! ;)

Χρυσακι 7:30 ξυπνησε;;; ε απο το 6:30 καπως καλυτερα.. :roll:

Νενη! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια κι εγώ αντιγραφή κάνω αλλά από την βιασύνη μου αντί να πατήσω αντιγραφή πάτησα διαγραφή :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Μπεμπούλης μην τον πιέζεις, είναι πολλα παιδάκι απου κόβουν την πάνα για τσίσα αλλά κακά θέλουν μόνο εκεί...........

Έρη Χρόνια Πολλά για την χθεσινή σας επέτειο ελπίζω να περάσατε πολύ όμορφα

Βίκυ Χρονια Πολλά κι εσάς τί θα κάνετε σήμερα?

Μαρία κι εγώ έτσι σκέφτηκα να το γράψω αλλά δεν ξέρω μήπως το θέλει

Εικοσι μια Μαρτίου δυο χιλιάδες εννιά :?

Πάω να γράψω στην ομάδα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Τόνια κάπου είχα διαβάσει μια απάντησή σου και το έγραψα αυτό... Τώρα δεν ψάχνω γιατί και το δικό μου εγκεφαλικό κύτταρο (το ένα και μοναδικό εδώ και χρόνια) είναι ενα στάδιο πριν την ολική καταστροφή. Αϋπνη και πάλι!!!! :shock::(

Φρανίτα ασε τον γιο σου να εκφραστεί! Τι τα έχει τα προσόντα, για να τα κρύβει στις πάνες;

Αναστασία μην τον πιέζεις... Εγώ με τη Νατ ειδα και αποείδα και τα καταφέραμε μετά τα 3!!!!

Καλημέρα στις βρωμοποδαρούσες και μη του τρένου. Να χωριστούμε σε ομάδες!!!! Καλύτερο απο το "θηλαζουσες" που σαν λέξη δεν μου αρέσει καθόλου!

Σας φιλώ και αν γράφω αλλόκοτα είναι επειδή απλά δεν υπάρχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα και εγω οπως το εγραψες θα το εγραφα..μια μια τις λεξεις...

Αθηνα ασχετο αλλα στην φωτο το μπριοσακι ειναι ολα τα λευτα!!!!!

Σημερα δεν ειμαι και τοσο καλα...νιοθω μια απιστετη κοραση..και πρεπει να κανω και προεργασια στην κουζινα για να ερθοπυν αυριο η μαμα με την κυρια και να μου καθαρισουν και τα υπολοιπα...αχ..

Α..ξεχασα να σας πω..εκτος παο ολα τα αλλα..το νινακι μας ειναι 2450 και παλη δε μας εδειξε τη μουριτσα του...ρε παιδια..θα γεννισω..θα μου δωσουν ξενο μωρο και χαμπαρη δεν θα παρω.

Σημερα το πρωι εβλεπα και σε επαναλυψη το κοινωνια ωρα Μεγκα...που λεγανε για τις γεννες και τις καισαρικες..

παιδια το πιστευετε οτι υπαρχει γιατρος που υποστιριζει οτι η καισαρικη ειναι ενδεδειγμενος τροπος για να εχουμε πιο γερα πιο καλα ποιωτικ απαιδια;;;;;..

ειναι δινατων...η Ελλαδα εχει φτασει στο 50% σαν ποσοστο καισαρικης..και να κους κατι τετοιο απο γιατυρο;;;..λεει οτι ειναι προτιμωτερη η καισαρικη για να γεννιουνται πιο γερα μωρα..

το οτι αυτα τα μωρα μετα θα εμφανισουν ενα σωρο διαφορες αλλες παθησεις δεν του λεει κατι;;;;....

αφιστε που εκει που καθετε ωραια ωραια και αραζει..τουπ ερχετε ενα χερι και τον βγαζει..ελεος...

δεν ειμαι κατα της καισαρικης..καθε αλλο μαλιστα..αλλα οχι και ετσι ρε παιδια

τεσπα..με τσατησ εκαι το εκλεισα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα 2450!!!!!!!!! ουαου άρα βγαίνει πάλι μεγαλύτερο σε εβδομάδες ε?

Εγώ λέω θα γεννήσεις μέσα Ιουλίου

Για τον γιατρό που έγραψες καλύτερα να μην σχολιάσω :evil::evil::evil::evil:

Αθηνά πολύ γλυκιά η φώτο που έβαλες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό το έχω ξανακούσει Χρύσα

όπως επίσης ότι σε περίπτωση εξωσωματικής ή άλλης μεθόδου

επειδή το μωρό θεωρείται "πολύτιμο" :shock::shock: από πολλούς γιατρούς

προτιμάται η καισαρική..

Νατασούλα κάτω στην αίτηση δείχνει πως να το γράψουμε και έχει παράδειγμα

έτσι 21 Μαρτίου 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ο Παπ ειπε οτι ειναι πολ καλο για τις ευδομαδες του..αν και παλη βγαινει βεβεια λιγο μεγαλυτερο αλλα οχι και τρεις ευδομαδες...

Ειναι και μαλακος ο τραχιλος αλλα ακομα δεν εχει παρει ουτε θεση ουτε τιποτα...

δεν ξερω ποτε θα γεννισω..και ειλικρινα δε με νοιαζει..με ενδιαφερεινα γεννισω μετα τις 36 ευδομαδες και να γυρισει...

Συζητησαμε το ενδεχομενο καισαρικης..μου ειπε να μη το σκεφτομαι προς το παρον απλα να ειμαι προετοιμασμενη ψυχολογικα και για αυτο το ενδεχομενο...

το προβλημα ειναι οτι ειναιμε τον ποπο κατω και οχι με τα ποδια..αμα ηταν μονο με τα ποδια θα ηταν πιο απλα τα πραγματα...

Με ρωτησε ποση ωρα ειναια ποτο σπιτι μου η Βιοκλινικη η το Παπαγεωργιου και μο ειπε πως στην τελικη αμα δεν μας κανει τη χαρη θα την κανουμε την καισαρικη οταν με πιασουν οι πονοι...

Απλα λογω θεσης θα πρεπει να παω σχετικα συντομα σε καποια κλινικη επειδη το ποπουδακι δενε χει μηχανισουμς να προσαρμωστους και θα πιεζει πολυ.

Οταν τον ρωτησα για τις πιθανωτηες να εχουμε εναν φυσιολογικο τοκετο μου λεει απο τωρα δεν μπορω να σου το πω..κατσε να μπεις στην 37 η η 38 η ευδομαδα και βλεπουμε..μεχρι τοτε ολα ειναι ρευστα..

θα πρω σημερα και τη μαια της Νατασας να κανονισουμε μια συναντηση και να μιλησουμε γιατι εγω ακομα πιστευω πως θα τα καταφερω

Διαβασα την ομαδα...απιστευτοι..μακαρη παντως να γινει αυτο που θελεις

μαρακι αυτο πολυτιμο δεν το καταλαβαινω...για μενα καθε εγκυμοσυνη ειναι πολυτιμη..καθ ε μωρο ειναι πολυτιμο..ακομα και ενα μια μανα εχει 5 παιδια αγωνια και ποναε για καθενα απο τα 5 μεχρι να τα γεννησει και οχι μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..γερο να ναι το παιδακι μου αλλα εξελισετε πολυ δυσκολος..

χθες κοιμηθηκε 11 με πολυ κλαμα..

κ ξυπνησε οριστικα στις 8,30 :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

κ δε ειναι οτι ξυπνησε νωρις..γκιρνια κ κλαμα..δε θελει τιποτα.ουτε ριλαξ ουτε μεμε ουτε πιπιλα ουτε αγκαλια

αυτο που ΄λιγο το υσηχαζει ειναι οτνα το κραταω σα τσαντα..του πιεζω τη κοιλια..

να πω μονο αναστασια μη αγχωνεσαι ρε..εχεις ακομα 2 μηνες γεματους..θα μαθει μια χαρα..μεταδιδεις το αγχος σου στο σπυρακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία που το λέει αυτό στην αίτηση και δεν το βλέπω????????

Δηλαδή ένα μώρό που προήλθε από εξωσωματική είναι πολύτιμότερο από ένα άλλο????

Έλεος τι άλλο θα ακούσουμε :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα θα παω να διαβασω στη ομαδα..να δω...

μαρια κ γω οπως θα το εγραφε η χρυσα κ η σες θα το εγραφα

αθηνουλα καλα?παλι αυπνη?οποτε θες παρε με τηλ

βικυ χρονια σας πολλα..με το καλο να χαρισετεενα αδερφακι στη κορουλα σου

νενι καλημερα

λενακι καλυτερα ο μικρος?

α μιλησα με τη γωγω χθες..καλα ειναι..ειχε ρεπο ο αντρας της κ γιαυτο δε εμπαινε 8-)8-)8-)

αργι τι φαγατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Εχω τομ μπεμπη και γκρινιαζει!!!Θα επανελθω σε λιγο!!!

Ενα θα πω...ΜΑ ΜΑΥΡΕΣ ΠΑΤΟΥΣΕΣ.... ~x(~x(~x( [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

:lol::lol::lol: εγω θα μπω στις καθαροποδαρούσες!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xAXAXAXXA..ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕ

Ακου μαυρες πατουσες...με τιποτα δεν μπορω.

Μετρησα πιεση...9-5..εμ πως να κανω προεργασια......

τι να τακτοποιησω!!!!

Καιεει και το αριστερο αυτι μου..καποιο ςμε κουτσομπολευει..ξερω και ποιος ειναι και τι λεει...

δε με νοιαζει..να πανε να ....

Θουλιτσα φιλια..

ποτε θα παμε για καφε ρε..αχ ελατε εσεις σε μενα....αμα με δειτε πως περπαταω..σαν παπια ειμαι..

ελατα και αμα ερθετε θα φτιαξω τσιζ κεικ και θα σα ςκερασω και παγωτο..για τα παιδια θα κανω μπανανε ςμε σοκολατα..στιλ αυτου που εβαλε η Ερη στο μπλογκ της..απλα οχι παγωμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε...φυσικα και μπορω..οποτε θελετε ελατε..

τι να κανω ρε συ Θου..χτε ςπου με μετρησ εο γιατρος ειχα 12-8 αφου ειχα φαει μια φοκατσ αμε μανητραια και ηπια και εναν καφε απο τα σταρμπακσ στη διαδρομη..ε βαλε και τα νευρα με τον Ο..καθ εμερα μου φαινετε πρεπει να τσακονωμαι μαζι του για να μου ανεβειανει η πιεση λιγακη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εχω και τιποτα αλμυρο γμτ στο σπιτι..εχω κοτοπουλο με σαλτσ ακαι ρυζι αλλα δεν το εκανα λυσα...

με φαινετε θα γλυψω παλη αλατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσούδια μου!!! :D

Δεν σας έχω διαβάσει και είναι μπόλικα!!! :shock:

Έχω γυναίκα σήμερα, τι ευτυχία!!! :D Το σπίτι της ανοικοκύρευτης να συμμαζευτεί λιγάκι!!! :lol:

Θα προσπαθήσω να σας διαβάσω και να επανέλθω, αν δε ξυπνήσει το μικροβιάκι μου!!

Δύσκολη νύχτα η αποψίνη... Κουτουλούσα!!! (-|(-|(-|

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μητσακι μου!!!Αυπνια ε;; Θα περασει κοριτσακι μου!!Η Β. πως ειναι;;

Χρυσα μου φαε λιγο τυρακι ρε συ. α και μαζι με το αλατι πιες και καμια τεκιλιτσα!!! Το ειδα και εγω αυτο το πρωι και εκνευριστηκα. :evil::evil::evil:

Κοριτσια εγω το ολογραφως θα το εγραφα "Τριαντα Μαρτιου Δυο χιλιαδες Εννιά "!! Πολυ ξανθια;; :roll::roll:

Βικυ μου χρονια σας Πολλα!!θα φτιαξεις τη συνταγη της Ερης;;; :lol::lol:

Θουλη μηπως εχει την κοιλιτσα του;;Δε νομιζω να κλαιει χωρις λογο ρε συ. Με τη Νατασα μιλησες;;Τι κανει;;;

Αχ θελω να γραψω και στην ομαδα ενα σωρο και δεν προλαβαινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια ... :lol::lol::lol: ο Αλεξ μεγαλο λαμογιο!!!

Θουλιτσ με το καλο η βαπτιση σας!!!εκει θα γινει;;; Τι θα φορεσεις;;;

Παντα αξια!!!!

Σισσακι ..εισαι καλυτερα σημερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A ναι ξεχασ ατη Βικυ...

να ζησετε τρελοκομειο!!!!!

να εχετε παντα την ιδια στειρευτη ορεξη για......ζωη :lol::lol::lol::lol:

και να ειστε παντα ευτυχισμενοι μαζι!!!

Θουλιτσα παντα αξια..κοιτα να λαδωσεις καλα το μωρο ε;;;;..ν ατου μεταδωσεις λιγη απο τη νοικοκυροσυνη σου

παναγιωτα μη παιζεις με τον πονο μου...

θελλω τωρα ενα μοχιτο κλασικ μια ομπρελα και λιγη cafe del mar μουσικη..κοινως θελλω διακοπες χωρις συζηγο και παιδια...επειγοντως!!!!

απο τυρια εχω κατι γραβιερες..λες να κανω κανενα τοστακι;;;;....

τη φετα την εφαγα χτε ςμε καρπουζι..καρπουζι δενε χω αλλο...πρεπει να στειλω καποιον να παρει.

Πως ειστε εσεις;;;;..ο Νικολας αναρρωσε τωρα..γεννικα πως ειναι;;;..θα κανετε τιποτα αλλες εξετασεις;;;;

η Αφρο η δεν γυσρησε ακομα απο τον γιατρο..η γυρησε και δενε χει χρονο να μας πει νεα..

ο φοφος τρεχει και ουρλιαζει..μα που τη βρισκει τοση ενεργεια αυτο το παιδι...πρεπει να κοιμηθει και νωρις για μεσιμερη γιατι στος 5 εχουμε γιατρο για τα αυτια του...να δω τι και γιατι ποναει..δε νομιζω να ειναι ωτιτιδα..κατι αλλο παιζει εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...