Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Επιβιβαστείτε τρεν(λ)ομανούλες!!!! :D

Ειδικά οι εγκυούλες μας!!! :x

Χρυσουλάκι και Μαϊμουδάκι (κι όποια άλλη υποψήφια...) ;) εύχομαι έναν υπέροχο τοκετό και υγιέστατα μωράκια!!!!!!!

Πάω να διαβάσω τα τελευταία απ' το προηγούμενο κι επανέρχομαι να σας πω τα νέα!

Η αμαξοστοιχία κερνάει τέλειο και φρεσκότατο μεμεδογαλατάκι!!! :lol:

Μαρή Σισσιώ, γιατί πλένεις τα πόδια σας πρωϊνιάτικα;;;; :shock::lol: Αυτό μου 'μεινε!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Cappucinno freddo??? Να ξέρεις ότι το αφρόγαλα θα είναι από μεμεδογαλατάκι!!!! :lol::P

Ό,τι γουστάρεις κι αγαπάς Αργυρούλα!!!! :D

Αφού βγήκαν αληθινά τα 8εκ. διαστολή... όλα για πάρτη σου!!!!!!!! :D;)

Αφροδίτη... παστίτσιο;;; :roll: Δεν το έχω πρόχειρο, αλλά το τρενάκι γιορτάζει, επί τη αφίξει της νεραϊδούλας!!!!!!!!!!! :x Οπότε κάτι θα κάνουμε και για σένα!!! ;)

Στείλε την ψαρόσουπα κατά δω... τρελαίνομαι!!!

Αναστασία.... εφτασέεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ, σας διάβασα, δεν θυμάμαι τίποτα!!! :oops:

Σας τα γράφω σύντομα, γιατί ξύπνησε το μικρουλάκι και πρέπει να θηλάσω!

Πήγα στη συνέντευξη (Φρανίτα και Αργυρούλα, ευχαριστώ για την ενθάρρυνση... Προφανώς και δεν έπαθε τίποτα η μικρούλα, ούτε ταλαιπωρηθήκε!), μας πήγε ο άντρας μου. Κράτησε λίγο, όλα μια χαρά, παρότι ήταν στο κέντρο πήγαμε κι ήρθαμε τσακ-μπαμ!! :D Το μικρό ούτε κιχ!! :D

Τώρα για το αποτέλεσμα... :roll: Έδειξαν ούτε τους άρεσα, νομίζω ότι άφησα πολύ καλή εντύπωση, ΑΛΛΑ... Μου επανέλαβαν ότι δεν υπάρχει διαθέσιμη θέση, προς το παρόν τουλάχιστον. Ελπίζω μόνο, αν όντως υπάρξει κάποια στιγμή ότι ίσως έχω πιθανότητες... :roll: Θα δείξει!!! Τι καλά που θα 'ταν... Έστω και λίγες ώρες ρε γμτ... :roll: Τέλος πάντων, θα φανεί!!!

Ευχαριστώ που ρωτάτε!!! :-* Σας φιλώ κι επανέρχομαι αργότερα!!!

Πω, πω, ήθελα τόσα να πω απ' τα προηγούμενα που διάβασα κι όμως το μυαλό μου έχει υποστεί black out!!!!!!!! :?:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοο

ειδες τελικα ολα μια χαρα ηταν!!

ουτε η μικρη ζοριστικε και εσυ πηγες ανετη στην συνεντευξη

μακαρι να σε παρουν καποια στιγμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙ΅ΕΥΧΕΣ! :YMHUG::YMHUG:

...οταν ειχα πρωτοαρχισει να συμμετεχω που εγραφα μια στο τοσο δε μου μιλουσε καμια ρουφιανιτσα!!! :P τωρα δε μπορουν να κανουν κι αλλιως γιατι τους πρηζω τα ουμπαλα με τοσα που λεω ολη μερα!!!! :lol::lol::lol:

xaxaxaxaxa Τρελοκομείο Τονάκι! :lol::lol::lol:

..έχω φάει κλάσιμο εγώ εδώ μέσα ουουουο!!

:YMHUG::YMHUG: Εσυ δεν εφαγες μονο κλάσιμο, εσένα κόντεψαν να σε δειρουν κιολας.. επαθες αυτο που λέμε και κερατάς και δαρμένος χαχαχα :lol:

Ασχετο αλλά το ακουσατε οτι οι Γιαπωνέζοι βρήκαν τρόπο να τρώμε τα σκατά μας ωστε να μην κατανώλουμε ?? Disturbing eh? @-):ymsick::ymsick:

Ρε συ Λενάκι μου περαστικά στο μωρό, υπομονή και θα περάσει, θα στανιάρει και θα αρχισει τα ακαταμάχητα γελάκια. :D

Αχ ρε παιδια εμένα η συνεφιά μαρεσει πολύ! Μαρεσει και ο ηλιος αρκει να μην έχει ζέστη αλλά η συνεφιά πολυ μου πάει.. :roll:

Ασχετο Νο 2 Χθες ενα πολυ παλιο μέλος του μαμμυ εγραψε στο φεις "Απορώ πως στην Ελλάδα έχουμε ακομη ηλιοφάνεια αφού η μαλακία πάει σύνεφο!" χαχαχαχαχαχα :lol::lol:

Αχ ηθελα να πω και κάτι άλλο, το ποσο χάρηκα που άκουσα την Αργυρώ στο τηλέφωνο! :x:x Χαρηκα πολυ που άκουσα την φωνή σου συμπεθέρα μου!!! :YMHUG:

Πωπω ρε Αφρο εγώ λατρεύω την ψαρόσουπα! Αρκει να ειναι καλή! μου τρέχουν τα σάλια. =p~

Παιδιά εγώ το παστίτσιο το βαριέμαι αφόρητα. (-| Ουτε ο Κώστας το τρώει οπότε ο Βαγγ κάνει πάσο.

Κανένα νέο απο τις ψηλές έχετε? Ειναι μαζι διακοπές αυτο το διάστημα ή οχι?

Μητσάκι μου αυτο που έχει σημασία ειναι οτι έκανες καλή εντύπωση. Γενικά η χημεία στην συνέντευξη ειναι το Α και το Ω. :-bd

Λέω να πιω ενα καφέ σημερα.. πάω να φτιάξω και να βγώ στο μπαλκόνι να καπνισω το τσιγαράκι μου!

Φιλάκια σε ολες ολες ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγώ καταϊδρωμένη με τα τρια τερατακια στο σπίτι. Μου παίρνει 10 λεπτα να γραψω μια προταση!!!

Τόνια νομίζω απο τις πολλές αντλήσεις το έχεις κάψει;;;;; :lol::lol::lol:

Γαριδομακαροναδα το μενου σημερα.

Εκανα και μια βλακεια με την τραπεζα... Εστειλα λεφτα στην αδερφη μου τα εστειλα στην αγροτικη αντι για την αλφα... Λαθος λογαριασμος. Να δω ποτε θα επιστραφουν...

Ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκιι ευτυχώς άλλαξες το τικεράκι, ήθελα να σου το πω!!!....και ευτυχώς που σε κάλεσαν τώρα μετά την γέννα, φαντάσου να σε καλούσαν την πορηγούμενη εβδομάδα ακριβώς σήμερα? :roll::roll::roll:

Συμπεθέρα Καναδή ανταποδίδω, εγώ όμως μίλησα και με τον γαμπρό μου :roll::roll::x:x

Αθηνά η φωτό είναι από τον γάμο ε? τι λουλουδένιο φοράει η γλυκούλα? :D

δεν σας είπα: πάω το πρωί στο νήπιο και περίμενα τον Λ. να βγάλει το μπουφάν του και τα παπούτσια του και δίπλα ήταν μια άλλη μαμά με το κοριτσάκι της, μικρότερη από τον Λ. και η μητέρα έφευγε και το παιδάκι πήγε και την αγκάλιασε στα πόδια και κείνη με κρύο, ψυχρό και αυστηρό ύφος της λέει "όχι έτσι, κάτσε καλά" :o:o:o:o:o το λυπήθηκα το κοριτσάκι!!! και πριν της είπε πάλι με αυστηρό ύφος "συγκεκτρώσου στις παντόφλες σου" (έβαζε τις παντόφλες της και μας κοιτούσε)!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Η μικρή κοιμάται η Ι έμεινε στη μαμά κι εγώ έφτιαξα καφέ..

Κι εμείς γαριδομακαρονάδα σήμερα! Μας την ετοίμασε ο καλός μου!! :x:x

Δεν μπορώ άλλο μόνη μόνη...

Υπομονή μέχρι Τετάρτη..ΔΕν μπορούμε να βρεθούμε καθόλου!! :(

Μητσάκι καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα που διάβασα το προηγ. τρένο...

Άφρο μη μασάς εγώ είχα γκόμενο για ώρες 8-) Μη θυμηθώ και άλλα χειρότερα.. 8-)8-)8-)

Θούλη με το καλό βρε!! Είναι το παιδάκι από Σουηδία?? Πως θα το πείτε?

Λενάκι ε κάτι άλλο θα κάνω κι εγω καλά βρε..γι'αυτό με προσέχει τόσο ο Γ

Μαιμουδάκι ναι κι εγώ λέω ότι ο μικρός είναι ίδιος ο Τόλης :oops::oops::oops::oops:

Πόσο θα ανησυχήσατε με τον μπαμπά του ε??

Εγώ στο σπίτι πάντα ξυπόλυτη είμαι...Φαντάζεστε μαυρίλα??? :lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Έρη Χρόνια Πολλά!!!!!!! Ευτυχισμένη Επέτειο να έχετε!! Εμείς 20/08 κλείνουμε 5 χρόνια! Απίστυευτο μου φαίνεται..Και δεν τον έχω χορτάσει ακόμη :(:(:( Και έχω ανησυχίες θα σας γράψω στην ομάδα :(:(:(

Αργυρώ οι Γερμανοί δεν πανε καλά ε? Χτες σκεφτόμουν όσα μας έχουν κάνει και :twisted::twisted::twisted:

Αθηνά $-) να σου στείλω και το δικό μου λογ/μο..δεν ξες καμια φορά :lol::lol::lol::lol:

Είδες Έρη πόσα γράφω?? Ε Θούλη?? ε ε ε ε ε??ε???? :ymbringiton:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ!!Καινουριο τραινο;;;

Λεω ενα γεια και φευγω σφαιρα!!!

Αργυρουλα προχθες ηταν ρε η Παγκοσμια μερα Μουσικης.Τη μεγαλυτερη μερα του χρονου!!!

Ρε Αφρο που κολλαγε αυτο με τον γκομενο;; (εννοω εχασα κανα ποστ που ελεγες γκομενικα;;; ) :?:? Καλα μωρη και συ πηγες με καποιον που δε σου αρεσε;;; :lol::lol::lol::lol:

Μαρια..για ωρες;;;; :lol::lol::lol::lol: Αυτους δεν τους λενε ρε γκομενους αλλα ξεπετες!!! :lol::lol::lol:

Αντε ..παρακτραπηκα πάλι... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καινουριο τρενακι!

να μαστε και εμεις!

τι κανετε?

τα προγουμενα δεν τα διαβασα....κατι πηρε το ματι μου για αφρογκομενο!

τι εχασα?

παω να φτιαξω μακαρονια με κιμα!

Ερη ευτυχοσμενη επετειο..!

εμεις αυριο!

4 χρονια γαμου!

αυριο ειμαι νυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα

Την Έναρξη επιτηδεύματος θα δώσεις φωτοτυπία επικυρωμένη ή πρέπει να πάω εφορία να μου βγάλουν μια εκεί? Τι είναι πιο έγκυρο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επα;νηλθα...ελπιζω να με αφισει να γραψω!!!

Λενακη ασε..εννωειτε οτι το ματι γαριδα..εξη εξιμιση ξυπναει...τι να τον κανω..με το ζωρι υπνος δεν γινετε..οποτε αναγκαστηκα ξυπναω και εγω..

Ρε συ λες απο το εμβολιο να τα κανει αυτα το μωρο;;;..αμαν βρε πουλακι μου περαστηκα σας...

Ελπιζω μονονα μην ειναι κατι και κολησει και η Ειρηνη.

Μιτσακη μου τι τελεια τα νεα σας!!!!..και τι καλο που ειναι το νινακι..σωστη κυρια!!!!..

Εχομαι απο καρδιας να υπαρχει καποια θεση και να σε παρουν..ειμαι σηγουρη οτι τους εκανες τρομερη εντυπωση.

Ερη μου να ζησετε..να ειναι ολες σας οι μερες ετσι σαν τη σημερινη..μεσα στα μελια

Βικυ και εσεις!!! σ επεριπτωση που αυριο δεν τα καταφερω να μπω αυριο!!!!

Τα νεα μας...

ο μικρος ειναι με του κεφαλ απαν..που θα ελεγαν και οι κατοικοι του καμπου...

αλλα ο γιατρος μου ειπε να μην ανισυχω..

τον ρωτησα μειωνονται οι πιθανωτηες φυσιολογικου και μου λεει θα δουμε κατσε πρωτα να μπεις στο μηνα σου..τι απο τωρα θες να γεννησεις;;;.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Πλακουντας και αμνιακο υγρο αψογο..οποτε περιμενουμε- σας ειπα με το καλο Αγουστο θα γεννησω-

Επομενο ραντευου 07/07 οποτε εκτος απο εξεταση κανονικη και υπερυχο θα κατσω και στον τοκογραφο για πρωτη φορα.

Αυτα τα ολιγα ειναι τα βνεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπ να μαι κι εγω επιβιβαστηκα!!! :P

Αθηνα αν το χω καψει λεει;;;;;ουουουου πολλακις!!!! :lol::lol: αλλα γιατι το λες;;τι μαργαριταρι πεταξα παλι;;!! 8-}:P

Μαρακι ησουν κι εσυ "καλο" κοριτσι εεε;;;;ξεπετες και τα συναφη;;;....καλα μη πω κι εγω και μας κοψει το ραδιοτηλεοπτικο!!!!! :lol::lol::lol:

Τι ανησυχιες εχεις καλε για τον καλο σου;;;καλα θα δω στην ομαδα οταν πεις!

Ερακι να ζησετε αγαπη μου κι απο δω και στο εξης τα συννεφα να υπαρχουν μονο στον ουρανο που σου αρεσουν! ;) κι εμενα μου αρεσει ο μουντος καιρος και ειδικα να βρεχει...

Χρυσακι η μπεμπα εμενα γυρισε μετα που μπηκα στο μηνα μου! ;)

Λενα πεθανα με το ονειρο σου!!!!!! :lol::lol::lol: ενταξει να προσπαθω να βιασω τον αδερφο σου,αλλα να ειμαι κοντη χοντρη με μεγαλα βυζια και ξανθες μπουκλες;;;;;; :-o:lol::lol::lol:

Μιτσακι στανταρ τους εκανες τελεια εντυπωση!!!! ;) χαιρομαι που δε ταλαιπωρηθηκατε με το νινι!!! :D

Αργυ το καημενο το κοριτσακι;;;; :( και μετα καθονται και ασχολουνται με μαλακιες του στυλ γιατι δε γυριζει το μωρο 2 μηνων!!!!! :evil::evil::evil: γι αυτο μωρε ειναι σα στρατιωτακια και ψυχρα παιδακια... :(:(:(

Αναστασια εσυ ειχες κανενα νεο απο τη δουλεια που πηγες;;;

Κατερινα που εισαι καλε να μας ρουφιανεψεις τι κανουν οι ψηλες;;;;; :lol::lol::lol:

Γωγω που εισαι καλε;;;ολα καλα;;; :roll:

Πολλες απουσιες παντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα πεθανα με το ονειρο σου!!!!!! :lol::lol::lol: ενταξει να προσπαθω να βιασω τον αδερφο σου,αλλα να ειμαι κοντη χοντρη με μεγαλα βυζια και ξανθες μπουκλες;;;;;; :-o:lol::lol::lol:

Ρε μπας και ειδε εμένα πριν κανα μηνα? (Γιατι τωρα δεν ειμαι ξανθιά :P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...