Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

εγώ το βλέπω ωραιότατα..

εγώ τις πατούσες τις άσπρισα προς το παρόν

μόλις βγήκα από το μπάνιο αλλά και πάλι ξυπόλητη είμαι :mrgreen:

θα τα πλύνω πρωι πρωι πριν πάω για δουλειά :roll:

θα κάνω σύστημα "Σίσσυ" :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σεις τι εκανε το λαμογιο μου;;;; πηγαμε για καφε εδω οι κρητικομαμαδες και στη καφετρια ειχε ενα αυτοκινητακι απο αυτα που βαζεις τα ευρω και κουνιουνται...λυσσαξε ο δικος μου,του βαζω 2 ευρω μετα του λεω τελος τα ευρω δεν εχουμε αλλα(σιγα μην εδινα μια περιουσια!)..ε και τι εκανε ο απατεωνας;;; μολις πηγαινε ενα αλλο παιδακι να κανει πηγαινε κι αυτος και ανεβαινε(ηταν 2 θεσεων) και εκανε βολτες στο τσαμπα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα παω..μα δεν βλεπω το τικερακι μου γμτ! :evil::evil::evil::evil::evil:

εγω συστημα "σισσυ"δαγκωτο!καταλαβατε ποσο καθαρο πατωμα εχω,ε;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε καλο μας βραδυ!πεινααααααααααααααααααααααααααααααααω

τονια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ξυπνιο το λαμογιο σου!σωστοοοοοοοοοοος! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τι κάνεις; :) Βαφτιστήρα μου;; Τρελοκομείο Τονάκι;

εγώ όχι καλά... :roll:

Και για να σας λύσω την απορία, τα πόδια της τα πλένω, γιατί τη βάζω να καθήσει πάνω στο νιπτήρα για να πλύνει μουρίτσα και δόντια και αναγκαστικά πλένονται κι αυτά! :P:D χεχε!

Δεν είμαι σε θέση να πω άλλα... με συγχωρείτε.

Καλό βράδυ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ειναι το τρου μπαντ;;;; σουβλακια κι εγω θελω!!!! =p~

Ειδατε το καμαρι μου;;; α και παει και σε ενα ανθρωπο που επινε το καφε του και δεν ειχε φαει το μπισκοτακι που βαζουν και του ειπε "να το παλω;;;"!!!!! :lol::lol::lol:

Εγω δε περπαταω ξυπολυτη ενω νου αρεσει πολυ ακριβως γι αυτο το λογο...βαριεμαι να πλυνω τα ποδια μου!!!! :P

Σισσακι τι επαθες ρε;;;;; :(:(:( θες να μας τα πεις στην ομαδα να ξαλαφρωσεις;;;;; :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι πως ειναι η Φαιδρα;;;...αλλος πηρετος;;;;;

Τονια πως παει το αρμεγμα;;;

τι κανετε;;;

δεν εχω και πολλα κεφια σημερα...

αυριο η μαμα μου δουλευει πρωι οποτε εχω ρεπο απο δουλιες..αλλα θα με ξαπετωσει την Παρασκευη που εχουμε να κανουμε την κουζινα και το μεγαλο μπανιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Σισσάκι μην στεναχωριέσαι τοσο κοριτσάκι μου, τι να κάνουμε όλες τα περνάμε αυτά.. Ειναι το δυσκολο του πράγματος...

ελα δες εδώ....

http://www.youtube.com/watch?v=_INGDPpe ... re=related

Τονάκι εκτός απο σκανδαλιάρης ειναι και ξύπνιος ο δικός σου!

Ιουλία καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτος κλαίει γιατι θέλει να σταθεί όρθιος στην κουνιστή καρέκλα

http://www.youtube.com/watch?v=CplIw8zU ... re=related

Και αυτη κλαίει επειδή ειναι 3μισι χρονών και όχι 4!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσακι εδω καλωδιωμενη ειμαι!!! :P

Εγω παντως σου το λεω..αν παθεις κακομοιρα μου τιποτα απο τις πολλες δουλειες θα ερθω εκει να σε κοπανησω!!!!! :-w:P

Ναι Ερακι δε μπορω να πω του κοβει του απατεωνακου!!! :lol:

Πολυ πλακα τα μικρα στα βιντεο!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το Φαιδρούλι είναι μια χαρά εδώ και 2 μέρες

Τόνια άναψαν τα αίματα με την καλή έννοια χαχαχαχα :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

το βιντεο ήταν η επεξήγηση να καταλάβετε για τι φαση μιλάω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σίσσυ πας καλά? γι'αυτό είσαι έτσι?

όλες τα ίδια κάνουμε...κι εγώ πολλές φορές βγαίνω από τα ρούχα μου...

η μικρή πάντα τα καταφέρνει πολύ άνετα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια...μονο εσει ςνομιζετε οτι εχετε προβληματα με γονεις και πεθερικα..

μη κοιταται πο λογω εγκυμοσυνης ειμαι σα φαση ΖΕΝ..αλλα και οτι βαρεθηκα να καυγαδιζω

Καθηστε να γεννισω..και μετα δεν ξεπλενει τον Ο..και ολο του το σοι ουτε οι καταρακτες του Νιαγαρα!!!!!!!!!!!!!

Ερη μου μακια!!!

Τελεια ρε συ Μξαρακι..ευχομαι αλλο να μην αρρωστησουν τουλαχιστων για το υπολοιπο καλοκαιρι.

Τονια αρμεξου!!! Η δικη σο τελικα πως ειναι;;;

τι εκανε ςμε τον Αλεξ και τα φαρμακα;;;;

Τον φοφο μαλλων Παρασκευη πρωι θα τον παω γιατρο..ολο λεει τον ποναει τον αυτι του ....λετε να μου παθει κατι;;;;

Κατι ηθελα να πω σ εκαποια..αλλα δε θυμαμαι..νυσταζω κι'ολας

Ρε παιδια δεν κανω πολλες οδυλιες...τα κανουν ολα η μαμα μου και η γυναικα που φεραμε..

χαλαλη της το κατοσταρικο για 2 μερες...βγαλανε πολυ δουλεια..

ειχα αφισει πολυ το σπιτι ρε παιδια αφου δεν μπορουσα να κανω σχεδων τιποτα..

τωρα εμειναν κατι ψιλοπραγματα

Παω...γιατι σημερα σφαχτηκα και με τον Οδυσσεα και παω να συμφιλιθουμε

Φιλακια θα τα πουμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω!! :)

Μιτσακι μια καιπιρινια φραουλα που την πεθυμησα τοοοοσο πολυ για μενα παρακαλω! :D

Τα μικρα κοιμουντε, ελπιζω μεχρι το πρωι σερι. Ο πυρετος του Γ. μια πεφτει μια ανεβαινει αλλα δεν δινω τιποτα. Αυριο θα ειναι καλυτερα νομιζω.

Ερακι ελα εδω αμα θες συννεφια! Θα χορτασει το ματι σου συννεφο! απαπαπα εγω δεν την μπορω καθολου! Θελω να εχει νταλα ηλιο και να λιωνω απο την ζεστη! Εμεινα :o με τους Γιαπωνεζους! Τι αλλο θα κανουνε!!!

Μιτσακι πολυ χαιρομαι που τους αρεσες!! Ποτε δεν ξερεις τι γινεται! :ymapplause: Με γεια και το τικερακι! Κανε και ενα στην Β.

Αφρο αυριο ευελπιστω να καταφερω να κανω παστιτσιο! Αν ναι θα σου στειλω! ;)

Ιουλια σπαστικο να μην βλεπεις το τικερακι σου! Εμεις το βλεπουμε παντως!! Δεν ξερω τι κανεις λαθος..Κατω απο εκει που βαζεις την υπογραφη εχει 4 κουτακια. Μονο το τελευταιο πρεπει να ειναι τικαρισμενο. Λογικα θα το ξερεις αλλα λεω μηπως δεν ειναι και φταιει αυτο. :roll:

Μαρακι σε πειραζα πριν που σε ρωτησα βρε. Δεν πιστευω να παρεξηγηθηκες ε? Πες τα μας να ξελαφρωσεις!

Χρυσα μια χαρα! Εχει καιρο για να γυρισει.

Τονια μου λες απο το εμβολιο? Ο γιατρος μου ειπε πως μια εβδομαδα μετα δεν παιζει κατι τετοιο απο το συγκεκριμενο εμβολιο. Εγω φαναστηκα θα κολλησε καμια ιωση οταν πηγαμε να το κανουμε.. Τι να πω..και εγω δεν τα εμπιστευομαι καθολου τα σκατοεμβολια και με μιση καρδια του τα κανω ασε... Καλα πολυ μαλαγανας ο Αλεξ!! Καλε εκανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...