Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλως σας βρήκα!!!


Aylin

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια και καλώς σας βρήκα!Περιμένω το πρώτο μου παιδάκι και διανύω την 15η εβδομάδα της εγκυμοσύνης μου!Ελπίζω να τα λέμε και να μοιραζόμαστε αγωνίες και διάφορα άλλα θέματα που μας αποασχολούν!Όσες έχετε παιδάκια να τα χαίρεστε, όσες περιμένετε με το καλό και όσες επιθυμείτε μέσα απο την καρδία μου ο'τι καλύτερο!Φιλιά πολλά καλό απόγευμα!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws mas hrthes koritsaki...me to kalo to mwroyli soy...........kai egw eimai san kai esena perimeno ta dydimakia moy kai eimai sthn 14 evdomada.........

an theleis ela sto postaki mas exoyme mia omorfh parea ......( egkyoyles fevroyarioy martioy aprilioy ) kai exoyme ftasei sto noymero 4 tha xaroyme poly na se exoyme kai esena sthn parea mas .....polla filia ..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ για το καλψσόρισμα κορίτσια!!!Περιμένουμε κοριτσάκι και έχουμε τρελλή αγωνία ελπίζουμε όλα να μας πάνε καλά!Επώμενο ραντεβού έχω στις 21/06 και ανυπομονώ να τη δώ την μικρή μου...την τελευταία φορά που την είδαμε (αυχενική) έκανε κάτι τρελλά με τα χεράκια της το μανάρι μου...αχ κορίτσια και πάλι σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες κ παλι στην παρεα μας κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με το καλο να σγκαλιασεις την πριγκιπισσα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα θα πανε καλα θα το δεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια μου το εύχομαι!Και σε εσάς μέσα απο την καρδιά μου ό'τι καλύτερο!Γερά μωράκια να κρατλαμε στις αγκαλιές μας και τίποτε αλλο δεν έχει σημασία!!!Σας φιλώ και πάλι ευχαριστώ πολύ για το εγκάρδιο καλωσόρισμα!Είστε υπέροχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws hrthes koritsaki kai esy kai h mpempoula sthn koilitsa sou!!!!

egw eimai h xristina k perimenw to prwto mou mwraki kai einai agoraki!!!!!! :D:D:D

eimai stis 28 evdomades twra kai exw PHT 3 semptemvriou!!!!!

me to kalo to mwraki sou!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...