Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

Ηρθα παλι.....πηγα μαγαζι μετα πηγα με τον γιο μου στον οδοντιατρο γιατι θελουν στο σχολειο χαρτι λεει για τα δοντια...δεν εχω ξανα ακουσει κατι τετοιο...για παιδιατρο ναι αλλα οδοντιατρο???Γιατι μπας και ειναι βαμπιρακι και δεν το λεμε...χαχαχ...πηγα εκει σε εναν μια χρα παιδι ηταν καινουργιος μου φανηκε...και δεν με αφησε να πληρωσω..δεν εχει ξαναγινει αυτο...εμεινα..μου λεει ενα χαρτι εγραψα δεν εκανα και κατι...ναι αλλα συνηθως πληρωνεις επισκεψη...τι να πω...υπαρχουν και αυτοι οι ανθρωποι τελικα...μετα πηγαμε και πηραμε μια γλαστρα για τη δασκαλα και πηγαμε σχολειο δωσαμε το χαρτι και θα παμε παλι απογευμα για τη γιορτη..αλλα τα επαιξα με τοσο ποδαροδρομο και ηρθα σπιτι..εμεινε ο αντρας μου μαγαζι και θα παω μετα με το αμαξι να τον παρω να παμε ΛΙΝΤΛ εε ολο και κατι θα εχει εκει να παρουμε θελω να παρω να φτιαξω γεμιστα αυριο...αχχχ γεμιστααα με φετουλααα...καλα εχει μια θαλασσα σημερα μουρλιααα αλλα ποτε να παμε ρε γαμωτοοο το μεσημερι θα μαγειρεψω να φαμε και μετα μπανιο υπνο και σχολειο...μακαρι και αυριο να ειναι ετσι γιατι δοκιμασα το ροζ το μαγιουδακι μου το περσινο και ειναι μουρλια.....χιχιχι...Χριστινιω τα ειδα τα πραγματακια απο το ΙΚΕΑ ..εδω δεν εχει ρε γαμωτο..Πατρα εννοω..κριμα..και κουνιες εχει ωραιες...οσο για τον πονο στην πλατη αστα να πανε...μια απο τα ιδια...ποναω και στο πιπι εγω και αμα παω να αλλαξω πλευρω υποφερω...τελικα ξυπναω και αργω παλι να κοιμηθω...ασε που μολις σηκωθω βουταει ο αντρας μου το μαξιλαρι εγκυμοσυνης...τι ηταν να το δοκιμασει μια φοραααα....τωρα το θελει...κοριτσιααα μακρια οι αντρες απο τα μαξιλαρια...σας το λεω...εμενα λεει αντε να γεννησεις να το παρω...λεω πας καλα...και να γεννησω το χρειαζομαι να θηλαζω να κοιμαται το μωρο να καθετε εχουμε καιροοο..παρε αλλο χαχαχαχ δεν το βλεπω και εγω το βατραχακι...αα σημερα εχει μπακαλιαρο πατε και πατατουλες τηγανητες το μενου αλλα αυριοοοοοοοο γεμισταααααααααααααααααααααααααααααααααααα μιαμ μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

EMENA H PLATH ME PIANEI PSILA KATW AO TON LAIMO TA EXW DOKIMASEI AYTA MURIAMAKI MOU ALLA TIPOTA...........DYSTIXWS...EINAI ANYPOFOROS O PONOS..KAI XANW KAI TON YPNO MOU DEN MPORW OUTE APO THN MIA PLAYRA NA KOIMITHW OUTE APO THN ALLH!!!!!!!!

EDW EINAI O VATRAXOS TEDDY MOU.... :D:D:D

http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/60139301

EVAKI KALA NA PERASEIS STH GIORTH KAI KALH OREXH!!!!!!!!XAXAXAXAXAXA GIAM GIAM!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kiska μου,

χαρτί από οδοντίατρο για το σχολείο;δεν το έχω ξανακούσει.

Να περάσετε καλά στη γιορτή το απόγευμα!

Τιτινάκι,

το βατραχάκι μούρλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες τις πανέμορφες εγκυούλες από την ηλιόλουστη Καβάλα...:)

ελπίζω να έχετε μια τέλεια ημέρα...:)........σας φιλώ όλες πολύ γλυκά...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KRIMA POU DEN EXETE IKEA!!!!!!!EXEI MERIKA WRAIA PRAGMATAKIA!!!!!

EVI DOKIMASES KAI TO MAGIO?????????MWRE MPRAVO..........EGW DEN TO EXW TOLMISEI AKOMA..........XAAXAXAXAXA TO MAKSILARI EGGYMOSYNHS EINAI ONTWS SWTIRIO...ALLA GIA THN PLATH MOU DEN VOITHAEI DYSTIXWS.......KAI EGW TWRA MONO ME AYTO KOIMAMAI DEN VOLEVOMAI ALLIWS.....SHMERA POU THA PAW SE AYTO TO PRATIRIO STO PERISTERI LEEI STO SITE OTI STHN PRWTH EPISKEPSH SOU KANOUN DWRO MAKSILARI EGGYMOSYNHS-THILASMOU XWRIS NA XREIAZETE NA AGORASEIS KATI...TELEIO E???????????

DEITE TO SITE

http://www.motherbaby.gr/present.php?lang=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα αμα με πιανει το πλευρο μου βαζω το μαξιλαρι απο πισω και το βαζω παλι ενδιαμεσα στα ποδια...οπως το εχουμε μπροστα αλλα απο πισω και με βολευει καπως για λιγο...ναι φυσικα και εβαλα το ροζουλι μαγιω...καλα teddy δεν ξερω τι χαζομαρα ειναι αυτο με τον οδοντιατρο...προφανως για να δουνε σε ποιον πηγες και αμα εκοψε αποδειξη και τετοια??Λεω εγω τωρα σεναρια...αλλα τι να τα θελουν τα δοντια δεν τα εχει καν αλλαξει το παιδι...καλε τι να πω..χαζομαρες...ωραιο το βατραχακι ρε συυυ...και ενα 2ο μαξιλαρι δεν ειναι κακο...να μας πεις εντυπωσεις οταν πας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας εγκυούλες!!!!!!

Σήμερα σας βλέπω πιο ορεξάτες......μπράβο!!! Εγώ αγγάρεψα τον άντρα μου σήμερα και μου έπλυνε τα μπαλκόνια και μετά πλύναμε μαζί μερικά από τα χαλιά μου (έμειναν μόνο τα μεγάλα του σαλονιού και της κουζίνας) αλλά μόλις τελειώσαμε και τα απλώσαμε στα κάγκελα έπιασε μια βροχή.....μα τί βροχή......τα νεύρα μου!!!!!!!! Η κόρη μου είχε πάει με την γιαγιά της στην σχολική γιορτή να δεί τα ξαδερφάκια της και γύρισε μέσ'τη βρώμα....(την είχα ντύσει τόσο όμορφα και ήταν και μπανιαρισμένη)...άντε πάλι να την κάνουμε μπάνιο να φύγει η μπίχλα :)) Έφαγε και δύο γιαούρτια...τώρα κοιμάται...εμ βέβαια αφού ήταν πτώμα στην κούραση!!!! Βρήκα κι εγώ ευκαιρία να μπώ να δώ τα νέα σας...

Τιτινάκι μου πολύ ωραία τα πραγματάκια που αγόρασες....το βατραχάκι το είχα δεί κι εγώ αλλά τελικά πήρα το ίδιο αλλά σε πάπια (νομίζω ότι είναι πάπια δηλαδή).....έχω βάλει παιχνίδια μέσα. Για τον πόνο στην πλάτη δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω, ίσως αν το έτριβες λίγο εκείνο το σημείο που πιάνεται με τα χέρια σου.....υπομονή, δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο, όσο φουσκώνεις επιβαρύνεται η σπονδυλική στήλη και πονάνε ΟΛΑ δυστυχώς!!!!!! Ούτε που θα τα θυμάσαι όλα αυτά όταν γεννήσεις με το καλό!!!!!

Κίσκα μου νέα συστήματα στα σχολεία.....μας φακελώνουν αργά και σταθερά.....αυτό είναι που λέγαμε παλιότερα ότι σε λίγο καιρό θα μας κοιτάνε και στα δόντια :lol: Καλά να περάσετε σήμερα στην γιορτούλα......θα το ευχαριστηθεί κι ο Χριστοφορούλης!!!!

Μίκι μου καλημέρα!!!! Έκανες κανένα μπανάκι τελικά?????

Teddy μου σε δύο μερούλες θα δείς την κοράκλα σου ε??????

Η Μαρία δεν μπήκε να μας πεί νεάκια από τον β' επιπέδου....

Αναστασία μου τί κάνεις????

Μυριάκι μου κι εγώ μετά τον β'επιπέδου θα αρχίσω τα ψώνια....αν πάνε όλα καλά, μετά θα ξεκινήσω να παίρνω πραγματάκια, αν και τα χοντρά (καρότσια, κρεβάτια, ριλάξ κτλ.) τα έχω ήδη από την κόρη μου. Θέλω να πάρω ένα άλλο καρότσι πιο ελαφρύ για την μικρή γιατί το μεγάλο θα το χρειαστώ για το μωρό....

Ευτυχώς δεν έχω μαγείρεμα σήμερα...θα καθαρίσουμε αυτά που έμειναν στο ψυγείο.....μακαρόνια και κοτόπουλο με πατάτες.......ίσως καταφέρω να ξεκουραστώ λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααα :D

δεν προλαβα να μπω χθες να σας πω τα νεακια μας

πηγαμε για β'επιπεδου, ηταν ολα τελειααα!

κουνιωταν το μπεμπακι μου ααχ ααχ μα ειναι ερωταας :D

και πιο αναλυτικα:

ΑΔ 52,9 (χιλ)

Π. Κεφαλης 199

Π. Κοιλιας 175,6

Μ. μηριαιου 36,6

Μ. βραχιονιου 35,5

Μ. κνημης-περονης 32,5-33,2

Μ. κερκιδος-ωλενης 29,1-33,2

Εσωτ.-εξωτ.κογχικη διαμετρος 12,3-33,7

πραγματακια και εγω θα αρχιζω να ψωνιζω

γιατι του γιου μου τα εχω δωσειι!

ευη μου εμεις τωρα στην πρωτη δημοτικου πηγαμε χαρτι γιατρου

το θελανε για την γυμναστικη και ηθελε και απο οδοντιατρο

και καρδιολογοο!

χριστινακι κουκλα ησουν στον γαμο, με γεια τα πραγματακια

του πριγκιπακου σου! :D

ηλιαννακι μου γιατι φευγειις?! ελπιζωω να μην φτιαξαμε εμεις σε κατι.

:? να προσεχειιις κοριτσακιι,

και σε περιμενουμεεε να ξανα ρθειιιις!

πολλα χαιρετισματα σε ολα τα κοριτσακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPRAVO MARAKI MOU POLY XAIRMOMAI POU TO MWRAKI SOU EINAI KALA!!!!!!!! :D:D:D MPRAVO SAS!!!!!!!!ME TO KALO TA PSWNIA SAS TI WRAIA POU EINAI NA PSWNIZEIS GIA TO MPEMPAKI SOU EGW KSETRELENOMAI...DEN MPORW NA STAMATISW TIS AGORES.......EN TO METAXY EDW KAI POLY KAIRO DEN EXW PSWNISEI TIPOTA GIA MENA....MONO GIA TON PRIGIPA MOU PSWNIZW!!!!!!!!!! :D:D:D:D

POSA GRAMMARIA EINAI TO MWRAKI TWRA?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια;;;;

τιτινα πολυ ομορφα τα ρουχαλακια..τελεια.....

εγω αν ειναι παλι αγορακι θα αγορασω μονο για την ημερα που θα το βγαζω απο το μαιευτηριο...τα εχω ολα και σε πληθωρα...αν ειναι παλι κοριτσακι....θα θελω ενα σωρο.....

νασια μου πλυσιμο χαλιων;;;;εμεις τιποτα ακομα...ο αντρας δε μπορει να σηκωσει βαρος λογω καποιου προβληματος στο ματι και εγω λογω εγκυμοσυνης..οποτε σκατουλες.....

μαρια τελεια με το β επιπεδου....

τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα χριστινακι ξεχασα να το γραψω

410 ολοκληρα γραμμαρια ειναιι το παιδιι μου :D

bourique δεν εχετεε κανεναν κοντινο να βαλει ενα χερακι

οχι τιποτα αλλο μην σκασετε τωραα που θα μπει για τα καλα το καλοκαιριι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι μεγεια τα ρουχαλάκια του μπέμπη!!!!! Με το καλό να τα γεμίσει με τα μπουτάκια του και τα μπρατσάκια του!!!!!!!!!

Μαρία μου παίδαρος ο μπέμπης!!!!!!! Πολύ χαίρομαι που πήγαν όλα καλά!

Μπουρεκάκι μου τί να κάνω καλό μου...πρώτη χρονιά φέτος που τα πλένω εγώ τα χαλιά μου, άλλες χρονιές μου τα έπλενε η μαμά μου στο χωριό που έχει τεράστιο χώρο.....τώρα στο μπαλκόνι με τα χίλια ζόρια! Τα μεγάλα χαλιά (ειδικά του σαλονιού είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ) θα τα πλύνουμε στην αυλή, είπε ο κάτω ενοικιαστής ότι θα φέρει πιεστικό για τα δικά του χαλιά και θα μας φωνάξει να κάνουμε και τα δικά μας! Πάλι καλά!!!!

Εγώ λέω να κάνω ένα μπανάκι τώρα...ήρθε η πεθερά και πήρε την κόρη μου για καναδυό ωρίτσες οπότε λέω να το εκμεταλλευτώ.......σήμερα έχω απίστευτη δίψα, μιλάμε ότι έχω κορακιάσει για νερό, πίνω....πίνω....και μετά αναγουλιάζομαι από το πολύ νερό!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου καλησπέρα......μπανάκι δεν έκανα ολόκληρη στην θάλασσα μόνο τα ποδαράκια μου έκαναν "πλίτσι...πλίτσιιιι"....χαχα........αλλά με τέτοια ζέστη δεν νομίζω ότι θα αντέξω άλλο και θα μπω ολόκληρη..:)

Χριστίνα μου πολύ όμορφα τα ρουχαλάκια του πρίγκηπα σου......άντε με το καλό να τα φορέσει.,,/;)

Μαρία μου μια χαρα με την β΄ επιπέδου σου.....τέλειο το αγοράκι σου..:)

πολλά φιλάκια σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΑΚΙ!!!!!!ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ ΤΡΩΜΕ ΣΠΙΤΙΚΕΣ ΤΙΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΤΙΣ ΚΑΝΩ Κ ΣΟΥΦΛΕ ΜΕ ΤΥΡΙΑ Κ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΜΑΡΑΚΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΡΟ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΤΙ ΝΕΑ?ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΠΛΥΝΕΣ ΧΑΛΑΚΙΑ Ε?ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΑΝΟ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΧΑΛΙΑ ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΠΛΕΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ.....ΦΕΤΟΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΠΛΥΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΙΝ ΠΑΡΑΛΙΑ Ε?Κ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ Κ ΠΟΛΥ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑΤΙ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΝΑ ΜΙΝ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΚΛΠ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΒΡΕΧΕ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥΠΩ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΚΑΠΩΣ ΜΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕΙ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΜΑΣΑΖ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΟΥΠΕΡ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA GYRISAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!KLEISAME TO KREVATAKI MAS KAI TO KAROTSAKI MAS EPITELOUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

TO KREVATAKI MAS EINAI AYTO...........http://www.anatello.gr/cart/product.php ... e=1&mCat=2 ALLA ME ALLH ZWGRAFIA KAI TO STRWMA AYTO.....http://www.anatello.gr/cart/product.php ... ge=&mCat=2 TO KALYTERO POU EIXE!!!!!!!!!!!

KAI TO KAROTSAKI MAS POU ME ENTIPOSIASE AKOMA PIO POLY APO KONTA...EINAI POLY POLY KALO....KAI EINAI AYTO......http://www.anatello.gr/cart/product.php ... e=2&mCat=3 MAS TO AFHSE STA 320 EURO!!!!!!!!!!!!!

SE -6 MERES THA MAS TA STEILOUN :D:D:D:D:D:D:D:D ANYPOMONW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Μαρία μπράβο στο μπεμπάκι σου, όλα τέλεια!!!

Τιτινάκι με γεια τα πραγματάκια, και τα ρουχαλάκια και το κρεβατάκι

και το καροτσάκι!Έτοιμος ο μικρός πρίγκηπας!

Νασιούλα αύριο είναι η μεγάλη μέρα!Πάω για β επιπέδου!!!!

Εσύ σε μια εβδομάδα;

Περιττό βέβαια να σας πω ότι έχω αγχωθεί τρελά!

Miki μου μπες ολόκληρη καλή μου στη θαλασσίτσα, εδώ μας έχει τρελάνει

στη συνεφιά και στη μούχλα!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, πως ειστε?

Ευτυχως τα χαλια τα αλλαξα νωρις νωρις, πλυναμε και τα χειμωνιατικα και ειμαστε ενταξει τωρα.Αλλα πολυ σπαστικο μολις τα πλυνεις και τα κρεμασεις να βρεξει!! :twisted:

titina πολυ ομορφα τα ρουχαλακια, καλοφορετα να ειναι.Εγω λεω αν ολα πανε καλα κατα τον 7ο να αρχισω να αγοραζω, λετε να ειναι αργα?

Teddy μου καλη επιτυχια αυριο με την β` επιπεδου, θα ερθεις και θα μας πεις τα καλυτερα νεα σαν το Μαρακι μας!!

miki κανε και καμια βουτια για εμας.Ακομα δεν τον ρωτησα τον γιατρουλη αν κανει να μπω στη θαλασσα!! :roll:

Νασια κι εγω διψαω συνεχεια και εμενα με αναγουλιαζει το πολυ νερο, αλλα εγω εκει συνεχιζω να κατεβαζω πισινες!!! :lol:

Φιλια σε ολα τα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...