Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν4


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ Κ ΙΣΩΣ ΒΓΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ?ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ.........ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ?ΑΝΤΕ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ!!!!!!!ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ....ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ 20 Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.....ΠΟΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΙΣΙΝ ΕΓΩ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ....Κ ΑΠΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βανεσάκι μου δεν τους έκανα τίποτα τους γονείς μου.....ο πατέρας μου πλακώθηκε με τον άντρα μου, τον έδιωξε από το σπίτι και είχαν την αξίωση εγώ να πάρω το μέρος τους.....θύμωσαν επειδή τους έκραξα όλους (έτσι κι αλλιώς έφταιγαν και οι δύο)!!!!!! Εδώ και δέκα μέρες δεν μου μιλάνε ούτε οι γονείς μου ούτε η αδερφή μου....και για να είμαι ειλικρινής οι γονείς μου είναι ούτως ή άλλως δύσκολοι άνθρωποι και δεν περιμένω να κάνουν πίσω αλλά από την αδερφή μου δεν την περίμενα τέτοια γαϊδουριά....έκανε πίσω ο άντρας μου αλλά δεν τον δέχτηκαν, έκανα κι εγώ μια κίνηση συμφιλίωσης αλλά ούτε εμένα με δέχτηκαν οπότε θεωρώ ότι μάλλον ξεγραμμένη με έχουν.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ....ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριάκι μου καλή εβδομάδα κορίτσι μου!!!!! Μπααααα δεν περιμένω πια να μου μιλήσουν ή αν φτάσουν στο σημείο να εμφανιστούν μόνο στην γέννα θα τους διώξω το έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου πια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ.....ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΡΑΒΑΩ ΜΕ ΤΙΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΝ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ....ΕΓΩΙΣΤΡΙΑ ΦΟΥΛ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριάκι μου αν έφταιγα θα έκανα πολλές προσπάθειες αλλά οι άνθρωποι είναι παράλογοι κι εγώ δεν έχω σκοπό να τονώσω ακόμα περισσότερο τον εγωισμό τους......ειδικά της αδερφής μου που δεν είχε κανένα λόγο να ανακατευτεί πόσο μάλλον που πήρε και θέση εναντίον μου!!!!! Εγώ πάντα την στήριζα....έτρωγα ξύλο για χάρη της, αν δεν ήμουν εγώ ο πατέρας μου θα είχε δαρθεί και με τον δικό της πρώην γκόμενο.....έτρεχα σε ότι μ@λ@κί@ έκανε, την κάλυπτα για να μην μάθουν οι γονείς μας τίποτα....και αυτό ήταν το δικό της ευχαριστώ!!!!!!! Ξέρει ότι έχω δίκιο απλά είναι γλύφτρα και δεν πάει κόντρα στους γονείς ο κόσμος ανάποδα να γυρίσει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑΣΙΑΚΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ.....Κ ΑΠΛΑ ΜΙΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα κάναμε ήδη καλό μου προσπάθεια...κι εγώ και ο άντρας μου.....αλλά δεν το δέχονται!!!! Τί να κάνω? Να στηθώ έξω από το σπίτι και να τους παρακαλάω?????? Αυτοί γιατί δεν σέβονται την κατάστασή μου να μην με στεναχωρούν έτσι??????

Τί καλό θα μαγειρέψετε σήμερα???? Εγώ κάνω μακαρόνια με κόκκινη σάλτσα και μανιτάρια!!! Γιαμι, γιαμι, γιαμι (που λέει και η κόρη μου!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ....ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΙΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΘΑ ΛΥΓΙΣΟΥΝ....ΑΝ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΕΓΩΙΣΜΟ ΔΕΝ ΣΕΒΕΤΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΛΠ.Κ ΓΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ ΚΟΚΙΝΗ Κ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΧΑΧΑ!!!!!!ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛ.ΜΗΠΩΣ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχχ έχω τόσο καιρό να βγώ έξω!!!!!!!! Μία φορά είπαμε να πάμε σ'ένα γάμο και μας βγήκε ξινό!!!!!

Τα μανιτάρια γενικά μου αρέσουν πάρα πολύ.....για μακαρόνια δεν πολυτρελαίνομαι αλλά αφού τα θέλει ο άντρας μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω να βάλω στον άντρα μου να φάει γιατί σε λίγο πρέπει να φύγει στην δουλειά......αν καταφέρω θα ξαναμπώ αργότερα, σήμερα η πεθερά θα μου κρατήσει την κόρη μου μερικές ωρίτσες μπας και καταφέρω να ξεκουραστώ λίγο!

Ααααααααα περιμένουμε νεάκια από το Μαράκι μας σήμερα...έχει β' επιπέδου!!!! Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!

Καλό μεσημέρι εγκυούλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΤΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKI KAI KALH EVDOMADA NA EXOUME!!!!!!!!!!

PWPW VRE KORITSIA MARTYRIO EXEI GINEI O YPNOS....TO TI TRAVAW....KATHE 10 LEPTA GYRNAW PLEYRO GIATI ARXIZEI NA ME PONAEI KAI H PLATH MOU PARA POLY.........AXXXX YPOMONH TI NA KANOUME... :?:?:?:?:?

TI EPATHE TO HLIANAKI ????GIATI DEN THELEI NA KSANAMPEI??THS KANAME KATI???TI NA PW....MAKARI NA THS PANE OLA KALA KAI NA MPEI KAPOIA STIGMH PALI!!!!!

EMEIS SHMERA EXOUME GEMISTA...........GIAM GIAM...TRELENOMAIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!

EIMAI KAI EGW LATRIS TON MANITARIWN!!!!!!!!!TA AGAPHMENA MOU!!!!!!!

ANTE EVAKI PERIMENOUME NA MAS PEIS AMA PHGES GIA MPANIO...ANYPOMONW NA DW FWTOGRAFIA SHMADOURA!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

EGW EIDA STON YPNO MOU OTI PHGA GIA MPANAKI :D:D:D:D

MARAKIIIIIIIII EXEIS B-EPIPEDOU SHMERA????PERIMENOUME TA NEA SOU KORITSI MOU OLA TELEIA NA PANE!!!!!!!!THA PERIMENOUME FWTO APO TO MWRAKI SOU!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινιωωω δεν εκανα μπανιοοοο :cry: χαλια ο καιρος εδω...λες και δεν θελει να δειξω την κορμαρα μου.....μπουαααααααα....την Τεταρτη παλι κλειστα ειμαστε....γιατι ειναι λεει γενικη απεργια...ποτε θα δουλεψουμε να δουμε...πηγαμε JUMBΟΟΟΟ...πολλα πραγματα με HELLO KITTY δεν ειχε.. :| μονο ενα φορμακι για 6 μηνων...και το πηρε ο αντρας μου..του λεω σιγα θα το παρουμε αργοτερα..αλλα λεει οχι τωρα..πηρα ολα οσα χρειαζομουνα εκτος απο ριλαξ παρκοκρεβατο και κατι εξτρα οχι τοσο σημαντικα γιατι θα ξαναπαω οταν ερθει η πεθερα μου...βεβαια το ριλαξ θα το παρω απο μαγαζι και παρκοκρεβατο δεν ειδα κανα ροζ που να μου αρεσε...ειχε ενα πολυυυ καλο κουνια-παρκοκρεβατο με κουνουπιερα και αλλαξιερα στα 80 ευρω...αλλαααα λαχανι ...ρε λαχανι ρε λαχανιιιι...πηρα καλλυντικα για το μωρο απορρυπαντικο μωρομαντηλα τα οποια νομιζω ηταν σε καλη τιμη γιατι πηρα jonhson 3συσκευασιες η 1 δωρο στα 5 ευρω...γενικα τα ειχα υπολογισει οολα τα πραγματα στα 250ευρω απο τιμες που ειδα στο ιντερνετ και τελικα 150ευρω πληρωσα...αλλα αμα το διαβαζεις Ηλιαννα...τα JUMBO της Χαλκιδας ειναι 1000φορες καλυτερα..μεγαλυτερη ποικιλια ρε παιδι μου...αυτο ηταν μεγαλο μαγαζι αλλα οκ απο ποικιλια δεν τρελαθηκα κιολας...αλλιως ηταν οταν ψωνιζα στο γιο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα στα κοριτσια!!!!Τι κανετε?Ψοφησα σημερα....πηγαμε εκδρομουλα και γυρισαμε απο τις 11.00 το πρωι πριν 2 ωρες...με πεθανε η μεση μου και τα ποδια μου πρήστηκαν!!Αλλα περασαμε ομορφα ειχαμε και καλη παρεα!!

Ηλιανακι γιατι βρε κουκλα μου σταματας να μπαινεις?Οτι θες εσυ αλλα θα μας λειψει η παρεουλα σου, ολα καλα να μας πανε σε ολες!!!

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ Η ΦΩΤΟ..ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ!!!!!!Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΤΙΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ......ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΡΕΣ ΚΑΛΑ!!!!!!!Κ ΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΦΑΓΑΜΕ ΘΑΛΛΑΣΙΝΑ ΗΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia moy ti kanete ???????egw mia apo ta idia mia sto ena spiti ai mia sto allo ..........stis 25 toy mhna giortazw to onoma moy to vaptistiko einai faivrwnia ..gia na kserete alla exw gennithei germania kai ekei moy edwsan to veronika sto nosokomeio kai ayto moy aresei pio poly kai me fwnazoyn etsi xaxaxxaxaxa.. kai tha thelame na eimaste etoimh mexri tote me to spiti na kanoyme giortoyla ekei gia na doyme tha prolavoyme???????

.exw stenaxwrethei paraaaaaa polyyyyyyyyy me to hlianaki mas alla fantazomai tha exei kapoio logo gia na mhn ksanampei na einai kala kai ekeinh kai ta paidakia ths kai to nini poy einai sthn koiloympitsa ths............

to maraki den mphke na mas pei neakia apo oti eida......ayrio omws tha mpei kai tha exei kai ta kalhtera nea e?????????

xristinaki poly omorfes oi foto sas koyklitsa .oso gia to prhksimw asta kai egw exw pathei plaka me tis foto apo ton gane toy adelfoy moy eimai san vodi kale pwpwpwpw :((:((:((:((:((:(( an kai moy lene oti den eimai etsi alla h foto moy prosthetoyn kila .ti na pw makari na mhn einai logia parigorias xaxaxxaxa......

sas kalhnyxtw oles kai sas filw glykaaaa :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα ετοιμαζομαι για το μαγαζι και το απογευμα θα παμε στο σχολειο του Χριστοφορου για τη γιορτη...θα εχει πιτσα και παγωτινια...φανταζεστε ποιος θα τα φαει εεεε???Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Πως είστε ;

Ηλιαννάκι τι διάβασα;Καλά κατάλαβα, δεν θα ξαναμπείς

γιατί καλό μου; Είναι τόσο ωραίο το παρεάκι μας!

Μαρία με το καλό το β επιπέδου σήμερα!

Kiska με γεια τα τα πραγματάκια! Α και ο Χριστοφορίνος είναι τέλειος!

Νάσια μου τι έγινε παιδί μου με την οικογένεια, θα ησυχάσεις καθόλου;

Tιτινάκι είσαι μια κούκλα!Και από ότι είδα και από μικρή ήσουνα μοντέλο παιδί μου!

Νια μου διάβασα σε στεναχώρησαν προχθές, δεν το σχολιάζω καθόλου, σου στέλνω

μια αγκαλιά. Όσο γι ατα κιλά και τα πρηξίματα εμείς να είμαστε καλά και τα μπεμπάκια μας!

Maimoudaki μπράβο πουλάκι μου που είναι τελειο το papp a σου!

Αναστασάκι πως πας με το πρήξιμο;

Muriamaki και εγώ μετά το β επιπέδου κάτι θα ψωνίσω!

Σας φιλώωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia!!!!!!!!!!!!!

hrthame kai emeis :))))

pwpw to ti travaw aytes tis 2 meres me ton ypno den mporeite na fantastite....kai eyxomai na mhn symvei se kamia sas.....xypnaw me apisteyto pono sthn plath eite kai den mporw me tipota na koimithw meta!!!!!!!!!!!eite apo thn mia pleyra na ksaplwsw eite apo thn allh...den mporw na katalavw giati......mhpws exete kamia symvoulh na mou dwsete???den ypoferete me tipota!!!!!!!!

evi mou megia ta pragmatakia sas....phra kai egw aythn thn prosfora me ta mwromantila apo ta jumbo..xixixixixixixi....emeis exthes phgame ikea kai phra kai kati pragmatakia gia to mwraki mouuuuuuuuuu phra kai ena san fouskoto stromataki(den mporw na to eksigisw) pou vazeis panw to mwraki gia na to allazeis

aaa to vrhka.....ayto edw...http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=p ... &iID=27498

phra ayton ton ypnosako

http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/10162817

kai ayton ton glykouli vatraxo pou kremas gia na vazeis panes kai diafora kalintika gia to mwro

http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/10162817

shmera tha pame sto pratirio mother baby sto peristeri na doume gia kounitsa kai karotsaki:))))))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΙΣΚΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΤΙ.ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ....ΑΡΧΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΡΤΑΚΙΑ Κ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΚΛΠ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΤΙΝ ΠΛΑΤΗ Κ ΤΙΝ ΜΕΣΗ....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΝΑ ΤΕΝΤΩΘΩ ΕΛΑΦΡΩΣ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ.ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΓΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΚΑΡΟΤΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΩ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!

Τιτινάκι δεν ξέρω καθόλου να σε συμβουλέψω κοριτσάκι μου, μήπως να κάνεις

αυτό που λέει το Muriamaki;

Ο υπνόσακος μια γλύκα!Το βατραχάκι δεν το βλέπω,μου βγαίνει δύο

φορές ο υπνόσακος.

Muriamaki εγώ θα φάω κοτοπουλάκι με χυλοπίτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...