Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

GEIA SAS KORITSAKIA MOU!!!!!!!!!!!TI MOU KANETE?????????????EGW EDW ZESTENOMAI AN KAI O KAIROS EINAI MOUNTOS!!!!!!!!!

XYPNISA POLYNWRIS SHMERA 7 TO PRWI KAI PHGA STO TEI ATHINWN POU ORKIZOTAN H ADERFH MOU GIA TO PTYXIO THS!!!!!!!!!!!!

STIS 6:30 THA PAW STO REA GIA YPERHXOOOOOOOOOOOOOOO GIOUPIIIIIIIIIIIII ANYPOMONW TOSO POLY...KAI EINAI KI PARA POLY ZWIROULIS SHMERA O MIKROS MOU OLO SPRWXNEI KAI SPRWXNEI...ELPIZW NA EINAI SE KALH THESH KAI NA MPOROUME NA KANOUME 3D YPERHXO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα μου ναι μπορώ να πώ ότι έμοιασα με άνθρωπο επιτέλους!! :D:D

Αύριο θα πάμε στην Αλεξ/πολη για να κλείσουμε το μεγάλο ραντεβού για την μεγάλη έξοδο του μπέμπη :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα όπως είπε και το Μαράκι ότι λέω... χάρτης οι φλέβες!! Ειδικά αυτές στο στήθος τις τελευταίες εβδομάδες πρήζονται κιόλας!! Μια ομορφιά!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι αφοού δεν έχουμε και τίποτα άλλο να κάνουμε... ας κάνουμε μποτέ! :lol::lol::lol:

Γειά σου Χριστινάκι!! Με το καλό να δείς το μπεμπάκι σου!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Μαρακι μου εσυ???

Ναι δεν εχω οραξη να μαγειρεψω,ουτε να πλυνω πιατα ουτε να κανω τιποτα...κουραζομαι πλεον πολυ ευκολα.... αναλαβε ευτυχως ο αντρουλης μου σημερα...μακαρονια με πεστο και γαριδουλες χωρις αλατι βεβαιως βεβαιως.....τα πιατα ομως εγω...

Εγω απο πανες πηρα λιμπερο..μου πε η αδερφη μου πως ειναι πιο ψηλες και δεν ενοχλουν τον αφαλο του μωρου..ιδωμεν..

ΑΑΑ εχει ο Γαλαξιας αυτη τη βδομαδα 50% σε ολες τις πανες λιμπερο....

Κοριτσακια σημερα απο κεφια μηδεν...παλι τα ορμονικα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια ήρθε ο καλός μου, πάω να φάμε!! Τα λέμε μετά αν καταφέρω να μπώ...αλλιώς αύριο!! Φιλάκια!!!

Κατερινάκι μου ωραίο φαγητό έχετε!!

Όσο για τα κέφιαμην δίνεις σημασία!! Για όλα φταίνε οι άτιμες οι ορμόνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή όρεξη Γιείλιζ μου!

Τιτινα συγχαρητηρια στην αδερφή σου...Με το καλό να δέιτε το μωράκι σας!

Κατερινάκι νοστιμο το φαγητό σας!!

΄Μόλις εφαγα το καρπουζάκι μου και πάλι ο μικρός έχεο λόξυγγα. Το προσεξα ότι κάθε φορά που τρωω καρπουζι τον πιάνει λόξυγγας!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα..ολες για το νασιοναλ τζεογκραφικ ειμαστε!!!!

εμενα μερικες προεξεχουν και διαγραφονταια απο τα λεπτα φορεματακια που φοραω...

Αχ καρπουζι θελλω και εγω...

καλα ειναι τωρα τα καρπουζια ρε παιδια..η μαπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου εμείς πάντως 3 που πήραμε μέχρι στιγμής ήταν ΄πολύ ωραία. Βεβαια δεν τα πήραμε από το σπυπερ αλλά από ένα κύριο που είναι δικής του παραγωγής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σημερα διαβασα σε αλλο φορουμ την πιο ευχαριστη ειδηση..

Μια κοπελα μετα απο 13 κυκλους εξωσωματικης κ χωρις καμια φορα να χει κανει εμβρυομεταφορα..ναι ναι καλα διαβαζετε ουτε μια φορα δεν εφτασε σε εμβρυομεταφορα...

Εκανε τωρα την 14η προσπαθεια της..καταφεραν επιτελους να κανουν εμβρυομεταφορα και η χοριακη της ειναι ΘΕΤΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!

Μετα απο τοσο αγωνα,στεναχωρια,κλαματα, πικρα ,απογνωση η πιστη της την δικαιωσε!!!!!!!!

Το μονο που ευχομαστε ειναι να πανε ολα μα ολα καλα γιατι πραγματικα το αξιζει!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες μου…………

Είπα να σας χαιρετήσω για σήμερις….. σε ένα μικρό break από τα ρούχα…..

Μα…… τον ατελείωτο έχουνε???? Μαζεύω…. μαζεύω…. κι έχει ακόμη……

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ευτυχώς ακούω και τη μουσικούλα μου & τραγουδάω….. αν έσπασε κάτι ή όχι…. θα το δω αργότερα!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα τα ξαναπούμε κοκώνες μου…….. πάω να ξεμπερδεύω για σήμερα, να κάνω το ντουζάκι μου & να φάω τα μπιφτεκάκια μου………..

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!

Φιλιά κι από τον μπουρμπουλήθρα μου……

Έχει ξεσκιστεί στους χορούς σήμερα το μανάρι μου & κοντεύει να μου λαλήσει από τη χαρά μου!!!!!!!!!!!!!

8-}8-} 8-} 8-}8-}8-}8-}

Απ΄όσα πρόλαβα να διαβάσω…. είδα κάπου λέτε για πάνες…. έλεγα να γραφτώ στις γνωστές εταιρείες, με e-mail, στοιχεία, κτλ. για να μου στείλουνε δειγματάκια…. εάν βέβαια συμφωνεί κι ο μπαμπάς μας!!!!! Το έχει κάνει καμιά σας??? Αξίζει τον κόπο….. ή να μην ασχοληθώ καθόλου λέτε???

Κι εγώ έχω δει πολύύύύ έντονες τις φλέβες….. στον αριστερό μαστό….. στο δεξί πολύ λιγότερες….. λογικό είναι νομίζω….. στην κοιλιά μου η γραμμή δεν πολυφαίνεται!!!!!!! Μα…. γιατί?????

See You!!!!!!!!!!!

Καλό γιατρό σε όσες έχετε σήμερα-αύριο……..

Τα καλύτερα νεάκια να μάθετε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα τα νεα ειναι πραγματικα καλα!!!!!

μακαρη ολα να πανε τοσο καλα μεχρι το τελος..μετα απο τοσε ςπροσπαθιες της αξιζει της κοπελας!!

Πηνελοπακι μου εγω το ειχα κανει...

στελνανε ολες οι εταιριες...μια χαρα ηταν..,χρισημοποιουσα οσα μου χρειαζοταν και τα υπολοιπα τα εδινα σε φιλες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω.....φυσικα με το γλυκακι μου....τι αλλο?κορμο με παγωτο :D:D:D στην αρχη θελει καταψηξη μετα οταν παγωσει το αφηνετε κ συντηρηση.εγω τον ειχα συνεχεια καταψυξη αλλα οταν τον βγαζω για να κοψω πρεπει να περιμενω να μαλακωσει γιατι δεν κοβεται....οποτε τον εβαλα ψυγειο ;);) εεεε δεν ειναι κ για να περιμενω κ πολυ :lol::lol::lol:

αντε νικη καλοφαγωτος.....

εγω παλι ρε κοριτσια τα καρπουζια δεν τα συμπαθω.....μονο πεπονιαααααα...ειδα προχθες στο παζαρι αλλα τσιγκουνευτηκα να παρω....2Ε το κιλο :o:o:o θα περιμενω να βγουν τα δικα μας.

οσο για τις φλεβες που λετε....στην κοιλια οχι τοσο πολυ οσο στο στηθος...κ μια κ λεω στηθος...οσο περνανε οι μερες τρεχει ολο κ πιο συχνα.

α δεν σας ειπα....μια φιλη παει στο νοσοκομειο κ παρακολουθει μαθηματα ανωδυνου κ μου ειπε πως στο τμημα τους εχει κ κοπελες που ειναι στον 6ο.επειδη δεν εχει πολλες κοπελες κανουν τμημα ασχετα απο την εβδομαδα.την αλλη τεταρη θα παω κ εγω να γραφτω κ αν με αφησουν να παρακολουθησω κιολας.θα εχω χασει ενα αλλα οκ.ειναι 5 μαθηματα δυωρα.

γιεληζ με γιες το σουλουπωμα.........τωρα πια εισαι πανετοιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Σεσιλιακι μου πραγματικα της αξιζει της συγκεκριμενης κοπελας...

Τα κοριτσακια που χουν κανει εστω κ δυο προσπαθειες με φαρμακα σιγουρα μπορουν να καταλαβουν τι ειναι να κανεις 13 φορες κ να μην φτανεις καν στην εμβρυομεταφορα...

Αυτη η φορα που εφτασε επιτελους να κανει εμβρυομεταφορα ηταν κ η τυχερη της προσπαθεια!!!Πραγματικα ενα αθλος για εκεινη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα ενα ντουζακι και ηρθα!Σκαω απο την ζεστη!

Γιελιζ μεγεια το μαλλι!

Κατερινα θα περασει και αυτη η μερα.Ολες μας πιανουν τα ορμονικα μας.

Χρυσα εμενα φαινονται οι φλεβες παντου!Αλλα φαινοντουσαν και απο πριν,εχω πολυ λεπτο δερμα.Ευτυχως ακομα ραγαδες δεν εβγαλα.Πασαλειβομαι και με το λαδι και θα δουμε την εξελιξη! :lol:

Τιτινα με το καλο να δειτε τον μπεμπη!Συγχαρητηρια στην αδελφη σου!

Περιμενω να παγωσει ο κορμος.Θελω να φαω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου να πάνε όλα καλά στο κορίτσι και να εχει ένα γερό μωράκι!

Ολες στον κορμό σήμερα??? Απολαύστε το!!!! :D

Πιπίτσα μου ακόμα δουλειές κάνεις? ξεκουράσου!!

Σας αφήνω κι εγώ...Θα τα πούμε αύριο!

Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλίτσες μου!!!!!!!!!!!!!!

Τελικά δεν αντιστάθηκα στον πειρασμό και ξαναμπήκα στο ΜΑΜΜΥ...........

Όχι καλέέέέ....... ποιός σας είπε πως μου αρέσει το παρεάκι σας?????

Το τελευταίο μας μάθημα στα Αγγλικά είχε πολύ φάση........

Με έπιασε ένα νευρικό γέλιο κάποια στιγμή..... αν με πιάσει και την ώρα της εξέτασης...... ρόμπα θα γίνω!!!!!! Όχι τίποτε άλλο..... η άλλη κοπέλα τί φταίει?????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αύριο συνεχίζω τις δουλειές μου, κάτι ψιλοέκανα σήμερα με τα ρουχάκια.......... αλλά έχω και σιδέρωμα!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Anyway....... να τα κάνω κι αυτά να ξεμπερδεύω..... θέλω να πιστεύω εντός του ΣΚ το αργότερο να έχω τελειώσει με τις ντουλάπες, γιατί θέλω να ξεσκαρτάρω και τα συρτάρια λιγάκι......

Και μη μου ανησυχείτε..... προσέχω πάρα πολύ & κάνω συνεχώς 10λεπτα διαλειμματάκια, για να μην κουράζομαι & επιβαρύνω και τη μέση μου......

Τώρα την έχω αράξει στον καναπέ κι απολαμβάνω το παγωμένο μου γαλατάκι.......

Έφαγα αργούτσικα, γύρω στις 6 παρά.... οπότε βραδυνό.... ειδικά μετά την προχθεσινή περιπέτεια..... γιοκ..... μία χαρά όμως..... ότι πρέπει..... εξάλλου..... με τη ζέστη δεν πεινάω........

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!

Γιελιζάκι μεγεια το μαλλάκι!!!!!!!!!!!

Κατερινάκι...... ένα τεράστιο μπράβο στην κοπέλα....... που δεν εγκατέλειψε ποτέ το όνειρό της!!!!!!!!! Να την βοηθήσει ο Θεούλης μας να πάνε όλα κατ΄ευχήν...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε ?ειναι καμια εδω??

Να σας πω ρε κουκλες εσεις που εχετε ετοιμασει την βαλιτσα..

Απο παντοφλες τι πηρατε???

Μου χει μεινει να παρω..

παντοφλες

1 σουτιεν θηλασμου

Σφουγγαρι..θα μπορω να κανω μπανιο με την καισαρικη???

κρεμα για θηλες..εσεις τι πηρατε?

Σεντονακια καλαθουνας

Κουβερουλα πικε..εχω αλλα θελω μια καινουρια..

πανες αγκαλιας χασε..ειναι αυτες που ναι σαν σεντονακι??

και να παω Δημο για ληξ πραξη γμου κ πιστοποιητικο οικ.καταστασης..

Αυταααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOUUUUUUUUUUUUUUUU HRTHA KAI EGWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!

EKANA TON YPERHXO HTAN TELEIAAAAAAAAAAAAA O MPEMPIS EIXE POLY PLAKA GIATI EIXE TO XERAKI TOU MPROSTA STO PRWSOPAKI TOU KAI MAS MOUTZWSE KIOLAS...XAXAXAXAXAA O GIATROS PROSPATHOUSE POSH WRA NA TON VGALEI KALA..........TELIKA KATI KATAFERAME!!!!!!AX PWS MEGALWSE ETSI TO AGORAKI MOUUUUUUUUUUU...TWRA EIMASTE 1.210 :P:P:P:P:P

TO VLEPAME NA KATAPINEI YGRO KAI NA XAZMOURIETE KAI ELIWSA KORITSIA.....KALA EXEI KANEI KATI XEILAKIA....IDIA ME THS MAMAS ENNOEITE!!!GIA DAGWMA EINAI!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

TELIKA O YPERHXOS STO REA HTAN PARA POLLY APOLAYSTIKOS....KRATISE ARKETH WRA TO KATAEYXARISTITHIKA KAI O GIATROS POLY KALO HMOUN PARA POLY ANETA MAZI TOU!!!!!!!!!!

OTANE EVAZE TO XERAKI TOU TO MWRO STO PRWSOPO O GIATROS TO KOUNAGE GIA NA TO VGALEI KAI NA TO DOUME ME 4D KAI AYTO DEN TO EVGAZE KAI ELEGE O GIATROS ATAKTO AGORAKI,KOUNISOU VRE PITSIRIKOOOOO..AXAXAXAXAXAXA POLY PLAKA......PANTWS KOUNIETE OLH THN MERA KORITSIA......DEN EXEI STAMATISEI.....

PROS TO PARWN EIMASTE SE KEFALIKH PROVOLH!!!!!!!!!!!TO KEFALAKI TOU EINAI ARISTERA KATW!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

DEITE FWTOGRAFIA KORITSIA...DEN EINAI GIA DAGWMA????????????? :D:D:D

post-11182-13873937204725_thumb.jpg

post-11182-13873937205472_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρισινακι μου τελεια τα νεα σου!!!Μεγαλωσε ο μικρουλης σας!!!!!!!!Και απο οτι βλεπω θα βγει μεγαλουτσικο μωρακι!!!!

Μπραβο γλυκεια μου,με το καλο και το ντοπλερ τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε? Εγώ αϋπνη αφού ο μικρός δεν σταμάτησε να κουνιέται..Ξύπνησα εκατο φορές για τουλέτα, διψούσα, ζεσταινόμουν και από μια φάση και μετά το ριξε κι ο μικρός στην αϋπνία!! Σήκωθηκα κι εφτιαξα την τυρόπιτα που δεν εφτιαξα χθες και τώρα αραχτη στον καναπέ..Θα έρθει κι η μαμά μου σήμερα οποτε θα έχω λίγη παρέα.

Τιτίνα μου τι κουκλάκι είναι αυτό!!! Μπράβο για τα νέα σας!! Μεγάλο θα βγει το αγοράκι σου!!

Είχαμε κι άλλα γεννητούρια από την λίστα μας..Ο aras γέννησε η γυναίκα του το αγοράκι τους στις 7/6! Να το χαίρονται! Πάντα γερό και καλότυχο!

Οι άλλες τι κάνετε? Κοιμάστε??

Α Κατερίνα μου εγώ πάντόφλες πήρα κανονικές σαγιονάρες κι ένα ζευγάρι παντόφλες τύπου θαλάσσης για το μπάνιο γιατι σιχαίνομαι λίγο τα μπάνια στα νοσοκομεία!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!καλημερα ΜΑΡΑΚΙ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;οσον αφορα τον υπνο κ εγω δε παω πισω.συνεχεια σηκωνομαι για τουαλετα,αλλα ευτυχως ξανακοιμαμαι αμεσως.εχω κ εξαψεις,χαλια.

αλλα κοριτσια εχω παθει πλακα με κατι.θα σας το πω κ θελω τη συμβουλη σας.

χτες αφου εκανα μπανιο κ σκουπιζομουν,ειδα οτι οι θηλες μου εχουν κανει σαν κορα απο πανω κιτρινολευκη.μαλλον απο το γαλα.αλλα οπως σκουπιζομουν εφευγαν μικρα κομματακια(σορρυ για τη σιχαμενη περιγραφη πρωινιατικα)κ φαινοταν σα να χε ανοιξει το δερμα,σα πληγη.

:S

κοντεψα ν απεθανω.ανατριχιασα παρα πολυ.τι να κανω ;να βαλω κρεμα;κ ποια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου. τι κανετε?

να σου ζησει αρας ο γιοκας σας. να τον δειτε οπως επιθυμειτε να μεγαλωνει.παντα γερο και καλοτυχο και καλη λοχεια στη γυναικα σου.

κοριτσια εγω θα φυγω παλι. παω στους δικους μου εδω διπλα να μην ειμαι μονη μου μεχρι να σχολασει ο αντρουλης μου. ελπιζω να ειστε ολες καλα και να εχετε υπεροχα νεα απ τους γιατρους σας.

εμεις καλα. ευτυχως περνανε οι μερες αγχους και πλησιαζουν οι πιο συγκλονιστικες και συγκινητικες στιγμες της ζωης μου. φιλακια πολλα πολλα.καλη μερα να εχετε με χαμογελο και ευδιαθεσια

αννουλα μου δεν ειναι τιποτα αυτο. μην αγχωνεσαι.και γω το ειχα παθει. ανοιγουν οι ποροι και προετοιμαζονται οι θηλες για τον θηλασμο.εγω δεν εβαλα τιποτα και ειναι ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αννα μου...Δεν ξερω τι κρεμα μπορείς να βάλεις...ρώτα καλύτερα το γιατρό σου. Εγώ αυτό που πρόσεξα είναι ότι στις θηλές έχω κάτι ασπράκια και μετά το μπάνιο φεύγουν.

Καλημέρα Βίκυ μου..Τι κάνείς? Μπαίνεις στο μήνα σου σε 3 μέρες.. :D Καλύτερα να μην είσαι μόνη αυτές τι μέρες...Οπου να΄ναι θα έχεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τον ρωτησω αυριο που θα παω.ειχα ακουσει κατι κ για αμυγδαλελαιο.η μηπως ειναι για τις ραγαδες αυτο;οποια γνωριζει ας ,μου πει.μαμαπιανισιμο καλα θα κανεις κ θα πας στους δικους σου.μη τυχει τιποτα κ εισαι μονη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! Πώς είστε σήμερα?

Κατερίνα, και εγώ πήρα ένα ζευγάρι σαγιονάρες για το μπάνιο και ένα ζευγάρι παντόφλες για το δωμάτιο. Το αν θα κάνεις μπάνιο απ΄την πρώτη μέρα εξαρτάται από τον γιατρό σου, κάποιοι το επιτρέπουν, κάποιοι όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαράκι, μαμαπιανίσιμο και Αννα!!!

Αννα στο στήθος μπορείς να βάλεις αμυγδαλέλαιο, ή και κάποια κρέμα. Αυτή που είναι καλή και χρησιμοποιείται ευρέως κατά τον θηλασμό είναι η purelan. Βοηθάει πάρα πολύ και επουλώνει άμεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...