Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια. μου ειπε η γιατρος μου οτι ο τραχηλος ειναι κλειστος και εχει μηκος 17 χιλιοστα. τι ακριβως σημαινει αυτο γιατι ξεχασα να την ρωτησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια εχουμε κ αλλα γεννητουρια!!!!Η Μαριλου μας γεννησε στι 6 του μηνος εκτακτως λογω πολλων συσπασεων!!!

Ενα κοριτσακι 2680 και ενα αγορακι 2650!!!!Και τα δυο ειναι υγιεστατα και η μανουλα επισης!!!!

Σας στελνει πολλα φιλια και οταν βρει χρονο κ μπορεσει θα μπει..προς το παρον τρεχει!!!!!!

Μαρακι μου να σας ζησουν κ παλι!!Να ναι παντα ευτυχισμενα κ γερα και εσυ να χει καλη λοχεια μανουλιτσα!!!!!!!!

Μαμαπιανισιμο εγω δεν ξερω να σου πω..σιγορα καποιακοπελια μας θα σου εξηγησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρουλιτα μου να σου ζησουν και καλη λοχεια γλυκια μου.

ευχαριστω κατερινακι μου παντως. να σαι καλα.

καληνυχτα και καλο ξημερωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες μου καλημέρααααααα!!!!!!Πόσο πολύ μου έχετε λείψει!!Δεν γεννήσαμε ακόμα!!και σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας!!αλλά δεν είχα σύνδεση για αρκετές μέρες... :twisted::twisted:

Λοιπόν σαν ψιλοδιάβασα..ότι πρόλαβα δηλαδή...

Σοφάκι μου να σου ζήσουν οι νεράιδες σου και γρήγορα να ηρεμήσουν από κολικούς και μπουκώματα.. είναι ήρεμες οι ζουζούνες εεε???

Η Έλλη μας ήδη θα έχει στην αγκαλιά της την μπουμπού της!!!Να σου ζήσει και σενα κοπελάρα μου!!

Μάχη μου να σου ζήσει ο παίδαρος και μακάρι να είστε καλά και οι δύο.. καλή λοχεία να έχεις κούκλα μου!!

Τι άλλο??? ααα!!Μαριλού να σου ζήσει και σένα γλυκιά μου και σε όλα τα κοριτσάκια που έχουν γεννήσει και δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή!!:roll::roll:

Οι υπόλοιπες διαβάζω είστε καλά... από όρεξη άλλο τίποτα... :lol::lol: άντε κοριτσάκια μου και κοντεύουμε όλες!!

Γιελήζ η μεγάλη μέρα πλησιάζει!!! Κυριακή κοντή γιορτή που λένε!! :lol::lol: άντε με το καλό!!

Μαράκι μου όλα καλά... μεγάλωσε ο μπέμπης!!μια χαρά σας βρίσκω!!μπράβο!!

Νίκη μου κι εσύ όλα καλά!!Ωραίος ο τίτλος!!!νομίζω τον κέρδισες με την αξία σου!!! :lol::lol:

Εύη μου κι εσείς μεγαλώσατε.... ολοκληρες γυναίκες γίνατε!!

Χρύσα μου τι νέα???

Πηνελοπάκι,Κατερίνα, Άννα,Βίκυ και σε όλα τα κοριτσάκια πολλά φιλιά!!!

Προφανώς κοιμάστε όλες.. και πολύ καλά κάνετε!!!Εγώ ήδη έχω ξυπνήσει από τις 5.. μάταια προσπαθούσα να κοιμηθώ ξανά.. ο υπνος πια είναι πολυτέλεια.. πονάω αρκετά και δεν μπορώ να κοιμηθώ...

τα νέα μας τώρα... την προηγούμενη Δευτερα κάναμε το Doppler.. η μπουμπού μια χαρά 2620 έχει φτάσει... πλακούντας, ομφάλιος λώρος αμνιακά όλα οκ!!Αλλά η μικρή σε ισχυακή προβολή... :(:(:( πολύ δύσκολα θα γυρίσει μου είπε ο γιατρός που μου έκανε την εξέταση.. η απογοήτευση μου δεν περιγράφεται.. εχτές πήγα στο Μητέρα να με δει ο γιατρός μου γιατί είχα έντονα πονάκια και η μπουμπούκα παραμένει όρθια.. πιο όρθια δεν γίνεται.. έχει σφηνώσει με το ποπουδάκι κάτω και σπρώχνει να βγει και γιαυτό πονάω... το θέμα είναι ότι πάμε για καισαρική... το μαγάλο ραντεβού είναι την άλλη Πέμπτη 23/6!!!!!!Τα συναισθήματα μου είναι ανάμικτα.. γενικά γερ'ο να είναι γιατί όσο μεγαλώνει και βαραίνει υπάρχει κίνδυνος για αιμάτωμα πράγμα που δεν θέλουμε... ο γιατρός μου είπε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να γυρίσει..έχει σφηνώσει και όσο μεγαλώνει θα πονάει.. :cry: αλλά ρε κορίτσια... ήθελα να γεννήσω φυσιολογικά!!ήμουν και είμαι ερωτευμένη με τη διαδικάσία του φυσιολογικού τοκετού και ήθελα να το ξαναζήσω.. αλλά.. η μικρή είχε άλλα σχέδια!!Τέλςο πάντων μην σας ζαλίζω.. να είναι καλά το αγγελούδι μου... μόνο αυγτό έχει σημασία!

Τι άλλά????? έχω ετοιμάσει τα πάντα!! το σπίτι , τα ρούχα της μικρής... τη βαλίτσα μου.. δεν έχω κάτσει καθόλου ήσυχη όλες αυτές τις μέρες!!Έχω χορτάσει τον μικρούλή μου και σκέφτομαι πως θα τον αφήσω και θα φύγω????θα τρελαθώ μακρυά του!!!Αφήστε που έχει πάθει κι αυτός κι όλο πάνω μου είναι κολλημένος!!!Είναι τέλειος.. γλυκούλης.. είμαι ερωτευμένη!!σας το είπα???να δω πως θα είναι όταν θα έρθει και η μπέμπα... έχω λίγο άγχος για όλο αυτό .. αλλά όλα θα πάνε καλά!!

Λοιπόν πάω να φτιάξω πρωινό στον καλό μου και να τον ξυπνήσω σιγά σιγά... θα ξαναμπώ αλλά μάλλον το μεσημέρι που θα κοιμάται ο Νικόλας μου!!!Αλλιώς το βράδυ!!

Πολλά φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!!!Και στις φουσκωμένες και σε αυτές που ξεφούσκωσαν!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

τι κανετε;;;'

μιλησα τελικα χτες με την Ελλη..γεννησε ευκολα και γρηγορα μεσ ασε 2 ωριτσες...ενα νεραειδενιο κοριτσακι κουκλα σαν τη μαμα της..

Η κουκλιτσα ειναι 2880 και 51 εκατοστα ....

Αυτα...παω να διαβασω οσα γραψατ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελιςκαι μαριλου,να σας ζησουν τα μωρακια σας,να ειναι γερα κ δυνατα κ σε εσας ευχομαι να εχετε καλη λοχεια

καλημερα κοριτσια τι κανετε;μολις ξυπνησα.δεν ημουν κ πολυ καλα χτες το απογευμα.ειχα πολλες-πολλες συσπασεις.αγχωθηκα λιγο ,αλλα σημερα ειμαι καλυτερα.

κατα τα αλλα χειμωνιατικος καιρος κ σημερα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩ Μαριλου να σου ζησουν τα ζουζουνια....γερα και καλοτυχα να ειναι!!!!

Ευγενια μου χαρηκα πολυ που ειχα νεα σου!!!

Μην ανισυχεις..καταλαβαινω την ψυχολογια σου αυτη τι στιγμη ομως καλτερα..

Ολα θα παν.υε καλα...

για να σ επαρηγορισω και ο δικος μου ετσι ειναι...με το κεφαλι πανω σφινομενο στο στηθος και τον ποπο κατω και αυτος ειναι ο λογος που με πιεζει και ποναω...εμενα ειναικαι χοντρος και συνεχεια κλοτσαει και πιεζει τα γυρω οργανα..

μονη μο ελπιδα τωρα που εχω γιατρο 22 του μηνος να εχει γυρησει.

Εαν σε παρηγορει επισης να οσυ πω πως ολη η διαδικασια ειναι 10 -15 λεπτα και θα ακουσεις το κλαμα της κουκλας σου.

Θα περιμενουμε νεα σου

Φιλακια πολλα

Αννα μου καλυμερα...

οντως με τοσε ςβροχες,...

ξεκουρασου ..φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια μου μη στενοχωριεσαι.το παν ειναι να γεννηθει το μωρακι καλα.τωρα νομιζω κ εγω οτι ειναι λιγο αργα να γυρισει.δε πειραζει ομως.ξερω πως νιωθεις.κ εγω θα θελα φυσιολογικο αλλα για μενα ειναι τελειως αδυνατο!αλλα αυτο λεω κ εγω,να γεννηθουν τα μωρακια μου καλα κ απο κει κ περα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα!!!!!!!!!!Τι κανετε κοπελιες???

Εγω πριν λιγο σηκωθηκα..μπορω να πω οτι κοιμηθηκα..αν εξαιρεσουμε το κατουρημακ παλι...κατα τ αλλα ολα καλα..

Ευγενια μου μην στεναχωριεσαι κ μενα ακριβως στην ιδια θεση ειναι ισχυακη!!!Το κεφαλι πανω κ ο πωπος κατω κ γω γι αυτο ποναω κατω απο το στηθος επειδη μου πιεζει τα παντα..

κ μεις παμε με καισαρικη..τι ν ακανουμε?Τα μωρακια μας να γεννηθουν γερα αυτο εχει σημασια!!!

Πολλα φιλακια στον Νικολα σου!!!

Αννα μου τι κανεις???Να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις τωρα κοριτσακι..τα διδυμακια ειαι λιγο δυσκολα τους τελ μηνες..θελει πολυ υπομονη κ ηρεμια γλυκεια μου!!

Σεσιλια μου καλημερα!!!!Κ γω ακριβως αυτο το θεμα εχω ποναωωω!!Πιεζε τα γυρω οργανα..τα πανω ομως εμενα..σε σημειο που ουτε στο τραπεζι να φαω σαν ανθρωπος δεν μπορω παιρνω το πιατο στα χερια..ουτε να κοιμηθω απο αριστερα μπορω παλι ποναω..και κατω με πιεζει αρκετα τωρα μια βδομαδα κ ολο κατουριεμαι..ουτε μιση ωρα δεν αντεχω να μαι ορθια κ να περπαταω..

Ελις μου μια χαρα η μπουμπου σας!!!Να σας ζησει κ παλι κοπελα μου κ να χεις καλη λοχεια!!!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κατερινα μοθ.παλι καλα που κοιμασαι ανετα.λιγο εμεινε ακομα για ολες μας.υπομονη

κατερινα τι σου ειχε πει ο γιατρος για τις ηπαρινες;κατι μου ειχες πει αλλα δε θυμαμαι

εγω κανω τις κλεξαν τις 40αρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακι μου. τι κανετε?

ευγενια μου χαιρομαι που εισαι καλα.

ελις μου να σου ζησει η μπουμπου σου κ καλη λοχεια να εχεις

μηπως ξερει καμια τι σημαινει μηκος τραχηλου 17 χιλιοστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου μην φανταστεις πως καθε μερα ειναι ετσι...1 μερα οκ μια οχι κοκ..

Λοιπον ου ειπα πως η αιματολογος μου χει πει πως θα τις κοψουμε 2-3 μερες πριν..τωρα τη τελικη οδηγια θα την παρω την Δευτερα Τριτη που θα παω να την δω αο κοντα κ θα σου πω!!

Κ γω κλεξαν 0,4 κανω..παρακολουθεις την αντι-χα σου καθε μηνα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! ΤΙ κάνετε? Κοιμήθηκα λίγο παραπάνω σήμερα...αύριονα δω που θα πρέπει να πάω στη δουλειά πως θα αντέξω!!!Από ότι ενημερώθηκα δεν έχουμε κάτι νακάνουμε, μονο κάτι βιβλία να μπουν σε κούτες αλλά εννοείται πως εγώ δεν θα κάνω τίποτα!

Λοιπόν στα ευχαριστα τώρα...

Μαριλού και Ελις μου να σας ζήσουν τα μωρακια σας!!!Πάντα ευτυχισμένα, γερά και καλότυχα! Καλη λοχεία και σε σας και περιμένουμε νέα σας!!!!

Ευγενία μου χάρηκα πολύ που είσαι καλά..Δωσε σε κάποια από εμάς το τηλ σου να μαθαίνουμε νέα σου! Γεννάς κι εσύ όπου να΄ναι δηλαδη!!Για την καισαρική μην αγχώνεσαι...τουλάχιστον θα έχεις ζήσει και τις δύο εμπειρίες! :D Με το καλό κοριτσάκι μου..Πολλά φιλιά στον Νικόλα σου!

Χρύσα μου καλημέρα!

Άννα μου παίρνεις γιουτοπαρ ε? Αν συνεχίσουν οι συσπάσεις ενημέρωσε το γιατρό σου!

ΚΑτερίνα μου να χαίρεσαι το ανηψάκι σου!! Είναι τόσο χαριτωμένα τα άτιμα στις γιορτούλες τους..Εγώ στις σχολικές γιορτές του σχολείο μου πάντα συγκινούμαι!!!

Βίκυ μου κοντεύεις κι εσύ...ρίξτο στο περπάτημα..Για τον τράχηλο τώρα όταν λεει ότι είναι κλειστός φαντάζομαι εννοεί ότι δεν έχει διαστολή..τώρα για το μήκος πολύ μικρό μου φάνηκε αλλά τώρα είναι λογικό γιατί είσαι στο τέλος!

Οι άλλες τι κάνετε? Η Ζαχα έχει μέρες να φανεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ οτι εχω καταλαβει απο αυτα που μου λεει ο γιατρος μου,οσο πιο μικρος ειναι ο τραχηλος τοσο πλησιαζει η ωρα της γεννας.ας πουμε πριν 1 μηνα εγω ειχα τραχηλο39,τη προηγ βδομαδα που με μετρησε ο γιατρος ειχε φτασει 33.κ μου ειπε οτι ειμαι ακομα πολυ καλα,δηλ δε κινδυνευω για προωρο τοκετο.αρα για σενα που πλησιαζει ο καιρος σημαινει οτι σιγα σιγα ετοιμαζεται για τοκετο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου μην φανταστεις πως καθε μερα ειναι ετσι...1 μερα οκ μια οχι κοκ..

Λοιπον ου ειπα πως η αιματολογος μου χει πει πως θα τις κοψουμε 2-3 μερες πριν..τωρα τη τελικη οδηγια θα την παρω την Δευτερα Τριτη που θα παω να την δω αο κοντα κ θα σου πω!!

Κ γω κλεξαν 0,4 κανω..παρακολουθεις την αντι-χα σου καθε μηνα??

εμενα κατερινα μου τις ειχε δωσει προληπτικα τις κλεξαν λογω του οτι ειμαι αλλεργικη στην ασπιρινη κ δε μπορουσα να παρω σαλοσπιρ.θυμασαι που στο ψα πει;κανω κλεξαν απο το 20 μηνα.ο γιατρος μου ειπε οτι θα τη κοψω 1-2 μερες πριν ,κ μετα παλι θα τις συνεχισω για κανενα μηνα.

εξετασεις αντι χα δεν με εβαλε να κανω.κ σ οσους μικροβιολ πηγα για εξεταση αιματος πηγα κ τους το ειπα μου ειπαν οτι δε χρειαζεται :?

περιμενω νεα σου λοιπον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω γλυκιες μου για τις πληροφοριες σας. να ειστε καλα κα με το καλο να φτασετε και εσεις τοσο. εχω αρχισει και κανω συσπασεις και που και που εχω και πονακια. βασικα με βλεπω να γενναω μαζι με την γιελιζ μας. θα δειξει. παω να ετοιμαστω γιατι θα ερθει ο πατερας μου να με παρει να παμε σπιτι στην μητερα μου.αν ειναι θα μπω αργοτερα. φιλακια πολλα σε ολες. αν προκυψει κατι θα σας ενημερωσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαρακι!!

ναι κ γω χτες ετοιμη ημουν να τα μπηξω...

Ευγενια κ γω προσπαθω να οσυ στειλω πμ αλλα δεν μπορω...στειλς μας εσυ σε οποια θες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεερααα μπηκα λιγο πριν να ξεκινησω με τα γεμιστα μου και τι διαβαζωωω και αλλα γεννητουριαααα πωπωωωω τελειαααα αντε και καλη λοχεια στις κοπελες...Ευγενια μου που εισαι βρε κοριτσι μου??Τωρα ανγχοθηκα και εγω....ειχα παει για εξεταση την προηγουμενη βδομαδα και μου ειπε η γιατρος πως δεν εχει γυρισει ακομα και επειδη ποναει το πιπι μου ειναι λεει που με πιεζει με τον πωπο αλλα επειδη ειναι λεει δευτερο να μην ανησυχω γιατι γυρνανε ...και εσενα δευτερο δεν ειναι ομως???Φυσικα να γεννηθουν γερα αλλα ρε κοριτσια τη χε....μαι την καισαρικη...τρομερα ομως...εχτες το απογευμα κουνιοτανε πολυ και ποναγα σε διαφορα σημεια σαν να ανακατευομαι και σκεφτικααα λες να γυρισε???Ελπιζω δηλαδη αλλα αμα δεν κανω υπερηχο πως αλλιως να ξερω??Ε δεν θελω να πηγαινω καθε 3 και λιγο στη γιατρο να μην την πριζω..αρχες Ιουλιου θα παω παλι...αλλα το σκεφτομαι συνεχεια... :roll: ΓΕΜΙΣΤΑΑΑΑ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ.....με φετουλα αλλα και γιαουρτακι....μια ευγενικη προσφορα-συμβουλη της ΜΙΣΣ ΛΙΓΟΥΡΑΣ 2011 αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου εσενα ειναι νωρις ακομα..εχει ουυυυυ ποσο χρονο μπροστα της για να γυρησει...

η Ευγενια ομως ειναι οριακα..

και οι περισσοτεροι γιατροι δε θα κατσουν να περιμενον να γυρησει τελευταια στιγμη..

εμενα παλη επειδη θελλω να κανω VBAC..εαν δεν γυρησει μεχρι συγκεκριμενες ευδομαδες ειναι λιγο ριψοκινδυνο να ξεκινησει ο τοκετος κυριως εαν παραμενει στην ιδια σταση..με τον ποπο κατω δηλαδη και οχι με τα ποδια...γιατι θα πιεση πολυ το ανοιγμα στη μητρα...

μακαρη οταν παω τωρα τσον γιατρο να εχει γυρησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Εχουμε γεννητουρια βλεπω!Τι καλα! :D

ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΙ ΜΑΡΙΛΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

Ευγενια μου μας ελειψες!Πολυ καλα τα νεα σου!Μην αγχωνεσαι για την καισαρικη.Καταλαβαινω πως ηθελες να γεννησεις φυσιολογικα αλλα το κοριτσακι σου να ειναι καλα και ολα τα αλλα δεν εχουν σημασια! ;) Με το καλο!

Μαμαπιανισσιμο κοντευεις και εσυ!

Κατερινα πως ειναι η ανηψουλα σου με το αυτακι της;Πρεπει να ειναι φοβερη οπως την περιγραφεις!

Ευη,παλι ιδεες σου εβαλα,ε;Και γιαουρτακι τελικα; :lol:

Αννα,Χρυσα,συμπεθερα καλημερα!Και σε οποιο αλλο κοριτσακι ξεχασα!

Εμενα σημερα με ξυπνησε η μπεμπουλα μου για πρωτη φορα. :roll: Συνηθως δεν της εδινα σημασια και κοιμομουν.Αλλα σημερα ριχνει τρελους χορους και με ξυπνησε απο τις 6.Ξανακοιμηθηκα λιγακι αλλα σηκωθηκα στις 8 να παω για τις εξετασεις.Ειδα και επαθα να κρατηθω και να μην κανω πιπι μου μεχρι να κανω ντους. :lol: Επρεπε να φυγει το ουτροτζεσταν για να παρω τα ουρα...Πηρα και ενα κρουασαν σοκολατας και εφαγα! :lol: Αλλα με επιασε καουρααααα!Και ηπια κρυο γαλα και πραγματικα ανακουφιστηκα!Θαυματουργο! :roll:

Συμπεθερα,εχω παθει αυτο που μας ελεγες και εσυ:ποναει το κοκκαλο στο πιπι μου... :oops: Ειχες ρωτησει τον γιατρο σου τι ειναι αυτο τελικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπεθέρα μου! Από εδώ και πέρα με δυσκολία θα αγνοείς τις κινήσεις της νύφης μου..

Για τον πόνο στο κοκαλο που λες εμένα ο γιατρός δεν μου είπε κάτι συγκεκριμένο, απλά να συνεχίσω τα γιουτοπαρ. Βασικά απο άλλες κοπέλες που άκουσε είναι φυσιολογικό γιατι δίνει βάρος το μωρό, απλά εμένα λόγω τραχήλου το κοιτούσαμε πιο πολύ. Πάντως με πονάει σχεδόν συνέχεια και ειδικά όταν κουραστώ. Αν θες πες στο στη γιατρο σου να δούμε τι θα σου πει!

Εμένα είναι φορές που δεν είναι σχεδόν καθόλου έντονο, άλλες πάλι είναι τόσο έντονο που δεν μπορώ να περπατησω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eμενα με ποναει συνηθως οταν σηκωνομαι και οταν γυρναω πλευρο.Επισης χθες βραδυ με πονουσαν τα ισχια μου,λες και ειχα κανει σπαγκατο!Μου φαινεται φτηνα την γλυτωσα ως τωρα,αρχισαν τα δυσκολα και για μενα. :roll::? Παντως η μικρη εχει ξεσαλωσει,την νοιωθω να εχει μεγαλωσει πολυ...

Εβλεπα ονειρο χθες οτι γεμισε η κοιλια μου ραγαδες. :? Εμμονη μου εχει γινει.Ξυπνησα και αρχισα παλι να πασαλειβομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου το παθαίνω κι εγώ όταν αλλάζω πλευρό το βράδυ και κυρίως προς τα αριστερά...Λογικό είναι να έχεις πιο πολλές ενοχλήσεις...Εξάλλου είσαι στον 7ο...οπου να΄ναι αρχίζει το σώμα σου να προετοιμάζεται. Ανοιγει και η λεκάνη και μεγαλώνει και το μωράκι σου.

Τις ραγάδες ξέχνα τις!!!!! Σου έχουν γίνει έμμονη ιδέα..Δεν λένε ότι αυτό που φοβόμαστε πιο πολύ το παθαίνουμε?? Γι'αυτο αγνόησέ τις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μεταξυ εχω παθει και το αλλο:εδω και 3 μερες δεν μπορω με τιποτα να κοιμηθω στο πλαϊ.Νοιωθω την κοιλια μου βαρια και νομιζω πως πιεζω και το μωρο.Αρχιζει και κλωτσαει οποτε γυρισω στο πλαϊ.Και ετσι κοιμαμαι ανασκελα.Θα παω να αγορασω 2-3 μαξιλαρια να βαζω κατω απο την κοιλια μου για να την στηριζω και να κοιμαμαι πλαϊ.Περιμενω και το μαξιλαρι θηλασμου απο το αμαζον.Λες να βολεψει και για τον υπνο;

Τ μαγειρευουν παλι σημερα;Δεν εχω ιδεα...Η μαμα μου θα ερθει σε λιγο και με ρωτησε τι θελω να μου φτιαξει αλλα δεν ξερω τι θελω.Η πεθερα εκανε απο χθες παστιτσιο,σκεφτομαι να στειλω τον αντρα μου να παει να φερει αν δεν βαριεται.Ευτυχως εχει ρεπο σημερα και θα εχω παρεα!Θα του πω να με παει βολτα το απογευμα.

Εγω γραφω και η μπεμπα σπρωχνει τοσο δυνατα που με ποναει...αχχχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...