Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Εφαγα και εγω λιγακι και ηρθα!Πολυ λιγο ομως,δεν μπορω με την ζεστη να φαω μεγαλη ποσοτητα. :o:shock: Σε κανενα δυωρακι θα φαω και το καρπουζακι μου.

Κοριτσια με τις ραγαδες πως πατε;Εμενα δεν εχουν εμφανιστει ακομα αλλα φοβαμαι και πασαλειβομαι ολη μερα με κρεμα... :? Βλεπω την κοιλια μου να μεγαλωνει καθημερινα και με εχει πιασει αγχος με αυτο το θεμα...Εχω δρομο μπορστα μου,αχχχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ξανάααααααααρθα ...για λίγο...

Beboulino κ εγω ακόμα δεν έχω κάνει κ έχω κοιλιά τεράστια...θα δούμε σε κανα μήνα ...πάντως διάβασα στο βιβλίο που εχω της εγκυμοσύνης ότι αν είναι εμφανίζονται απο την 26η εβδομάδα....για να δούμε μπας κ τη γλυτώσουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανω που ειπα να ξαπλωσω λιγο με επιασε η καουρα :evil::evil::evil: το κοκκινιστο φταιει...τωρα πινω μια φλυτζανα γαλα μπας κ ηρεμισω....

για τις ραγαδες που λετε...ουτε κ εγω εχω κανει μεχρι τωρα....ειδωμεν αργοτερα...αν κ ουτε στην μικρη μου εκανα μεχρι το τελος...κ ειχα κ πιο μεγαλη κοιλια.εγω το μονο που βαζω(κ οταν το θυμαμαι)ειναι αμυγδαλελαιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI EGW KORITSIA AKOMA DEN EXW KANEI RAGADES STHN KOILIA....ALLA STO STITHOS EXW KANEI ARKETES...KAI 2-3 STA MOUTIA PANW PANW APO THN EKSW MERIA....

DEITE TA KAINOURGIA MAS ROUXALAKIA POU PHRAME XTHES!!!!!!!

TA PAPOUTSAKIA TA DIALEKSE O MPAMPAS MAS :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

post-11182-13873937249877_thumb.jpg

post-11182-13873937250684_thumb.jpg

post-11182-13873937251439_thumb.jpg

post-11182-1387393725221_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nικολ μου μακαρι να ηταν ετσι...Πολλες κοπελες κανουν στον 9ο ή και μετα την εγκυμοσυνη! :? Θα δειξει...Πωπω,το εχω αγχος γιατι το δερμα μου ειναι πολυ λεπτο...Βαζω λαδακι και κρεμα καθε μερα...

Χριστινα στο στηθος ειχα ηδη λιγες,οποτε δεν με νοιαζει αν κανω αλλες. :lol: Εξαλλου δεν ειναι μερος του σωματος που βγαινει εξω,δεν κανω τοπλες! :lol: Μονο ο αντρας μου θα το βλεπει και δεν τον νοιαζουν οι ραγαδες.Η κοιλιτσα ομως...Δεν θελω να φοραω ολοσωμα... :?

Τα ρουχαλακια ειναι πολυ ομορφα!Και τα παπουτσακια!Μεγεια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου ούτε εγώ έβγαλα ραγαδες μέχρι στιγμής.Εχω ακούσει όμως και κοπέλες στις οποιες εμφανίστηκαν αφού γέννησαν..Ειναι αναλόγως την επιδερμίδα..Βάζω κι εγώ κρεμούλα αλλά τώρα με τη ζέστη καμιά φορά δεν την αντέχω.Στο στηθος είχα ανεκαθεν λίγες γιατι μεγάλωσε πολύ απότομα το στηθος μου από τότε που ήμουν 12 χρονών!!!Δεν φαίνονται όμως σχεδόν καθόλου και έτσι δεν με χαλάνε!

Μιχαέλα μου κι εμένα με πιάνουν καούρες μετά από κοκκινιστό..Φάει παγωτάκι να περάσει!!

Χριστινάκι μου τέλεια τα ρούχα σας!! Με το καλο να τα χαρεί το μωράκι σας..

Πάλι καλά που δεν κυκλοφορώ γιατί θα είχα πάρει χίλια δυο χαριτωμένα που βλεπω να κυκλοφορούν! :lol:

Γιελιζ μου καλή ξεκούραση!!

Σας αφήνω κι εγώ...Πάω να κάνω μπανάκι και να ετοιμάζομαι σιγά σιγά για το γιατρό..Οταν εχω να πάω γιατρό μου θυμίζει όταν ήμουν μικρή και πήγαινα σχολείο και ήτανε να πάμε εκδρομή...σηκωνόμουν και ετοιμαζόμουν πολύ πιο νωρίς γιατί δεν κρατιόμουν...Το ίδιο παθαίνω και τώρα :lol::lol::lol:

Εχω ραντεβού με τον παίδαρο μου!!!

Θα σας πω αργότερα τα νέα μας!!!

Πολλά φιλάκια κοριτσάρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A,εμενα Χριστινα ειναι χαμηλα στο στηθος και δεν φαινονται. ;) Αλλα στην κοιλια....θα φαινονται...ειναι το μονο μου αγχος οσο αφορα την εμφανιση μου μετα την γεννα. :roll:

Συμπεθερα καλο γιατρο!Εσυ εισαι και μελαχροινη και πιο δυσκολα κανουν ραγαδες οι μελαχροινες. ;) Ασχετο,αλλα η φυσιογνωμια σου συμπεθερα, μου ειναι πολυ οικεια...Σαν να σε εχω δει απο κοντα. :roll:Θελω απο καιρο να στο πω. Οταν ερχεστε Ροδο πηγαινετε Παλια Πολη για ψωνια;Γιατι δουλευα εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAI EGW OTAN EINAI NA AW GIA YPEHXO H STON GIATRO ETSI ANYPOMONH EIMAI!!!!!!!EGW AYRIO THA PAW STON GIATRO NA DEI THS EKSETASEIS MOU KAI GENIKA NA SYZHTHSOUME!!!!!!!!

MARAKI ME TO KALO NA DEIS TON PEDARO SOU!!!!!!!!THA PERIMENOUME TA NEAKIA SAS!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι εγω αυριο θα παω για εξετασεις και μετα θα κλεισω να παω στην γιατρο μου,μαλλον στο τελος της εβδομαδας.Ανυπομονω να δω ποσο μεγαλωσε η μπεμπα!Και να δω την φατσουλα της! :D

Πωπω,βαριεμαι εδω,μοναχουλα... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε??

Γιελιζακι 5 μερουλες για την πιο ευτυχισμενη μερα της ζωη σου!!!!!!Φαε οτι θες ελευθερα!!!!!

Χριστινακι πολυ ομορφα τα ρουχαλακια σας!!!!Με το καλο να τα φορεσετε!!!!

Μαρακι μου καλο γιατρο σημερα κ φαε γλυκακι να το γλυκανεις το μπεμπε να γυρισει!!!!!

Νικακι καλες εξετασεις αυριο!!!!!!!!

Πιπιτσα ασε καλε τον χαζομπαμπα να παιζει δεν πειραζει!!!!!!!

Ελισαβετ μου μαλλον θα χεις γεννησει μεχρι τωρα..Να σας ζησει γλυκεια μου νναι παντα γερο κ ευτυχισμενο και εσυ να χεις καλη λοχεια κοριτσακι!!!!!

Η Ευγενια δεν εμφανιστηκε ε???Λετε να γεννησε κ αυτη??

Εμεις κοριτσακια χτες τελικα πηγαμε για ψωνια πηραμε ζιπουνακια, κορμακια, σεντονακια για την καλαθουνα, μια κουβερτουλα πικε επισης για την καλαθουνα, μπουρνουζακι,νυχτικακια για μενα 2 κ μι πυτζαμα..λετε φτανουν 2 νυχτικα κ μια πυζαμα???

Και η Βαλιτσα επιτελους ειναι ετοιμη!!!!!!!

Αυτα τα ευχαριστα!!!!!Εχω ομως κ δυσαρεστα..η ανηψια μου ...την πηγε ο ηλιθιος ο πατερας της στην θαλασσα απογευμα και κρυωσε αμεσως φυσικα κ εχει μεγαλη ευαισθησια στα αυτακια της κ σημερα επαθε ρηξη τυμπανου το μωρο μου...αυριο εισαγωγη στο παιδων και βελεπουμε..μαλλον χειρουργειο...

Προκεμενου να παει κοντρα στην αδερφη μου χρησιμοποιει το παιδι..τοσο μυαλο..τι να πω???

Εγω ειμαι καλυτερα αυτες τις μερες..εχω κ παρεα την πεθερα μου ευτυχως..κ ολα καλα!!!

Σημερα κλεινουμε 10 χρονια σχεσης με το μπουζουκακι μου!!!!!!!!!!!!!Ποτε περασαν ουτε που το καταλαβαμε...

Για μαμ ακομη δεν εχω φαει..δεν εχω κ πολυ ορεξη σημερα αλλα κατι θα φαω...το χωρηξει τοσο στα φρουτα που δεν με νοιαζει το φαι...

Αυταααααααααα!!!!!!!!

Φιλακιαααααα σε ολες κοριτσουδια!!!!

Αυτα τα νεα μας κουκλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γεμυστουλες...και μανουλες!!τι κανετε;;;

εγω πτωμα..

πηγα ΙΚΑ σημερα για τα επιδοματα...πολυς κοσμος...

μετα ο μικρος επαθε κριση,...ειναι ολη την ωρα κολλημενος πανω μου..μετα κοιμηθηκαμε..και τωρα δεν θελει να φαει

Νεα !απο την Ελλη δεν εχω ακομα..θα την παρω αργοτερα μη την ενοχλισω και θελει να ξεκουραστει

Για ραγαδες πο λετε εγω εχω κανει μια στο αριστερο στηθος- ηταν παλια απλα επανεμφανιστηκε

και αλλη μια μεγαλουτσικη πισω στη μεση.

Απο μαρσιπους εχω και ring sling και baba sling..με βολεψαν παααρα πολυ στον μεγαλο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το Κατερινακι!

Να ζησετε και με το καλο να ερθει ο μπεμπης και να ολοκληρωσει την ευτυχια σας!

Περαστικα στην ανηψουλα σου!Πωπω,εχω θεμα και εγω με τα αυτια μου και στεναχωρηθηκα πολυ.... :( Μακαρι να πανε ολα καλα και να επανελθει το αυτακι της. :roll:

Μολις εφαγα καρπουζι,εσκασα!Πολυ καλο τελικα,σε φουσκωνει και δεν εχει και πολλες θερμιδες! :lol: Μαλλον θα το καθιερωσω για βραδυνο. ;)

Χρυσα ποσα ειναι τελικα τα λεφτα απο τα επιδοματα;Πρεπει να παμε ακριβως 56 μερες πριν ή μπορουμε και νωριτερα;Πρεπει να παμε νωριτερα να παρουμε τιποτα εντυπα να συμπληρωσουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα Νικακι μου!!!

Με το καρπουζι κ γω τρελενομαι..τρωω συνεχεια κ βραδυ..βεβαια μετα σηκωνομαι συνεχειαααα αλλα τουλαχιστον το χω ευχαριστηθει πριν!!!

Για τις ραγαδες..στο στηθος ειχα ουτως η αλλως καποιες απο πρηξιμο ξεπρηξιμο τοσο κρο με τα φαρμακα..αλλα στην κοιλια ακομη δε εχω κανει καμια...οι περισστεροι μου λενε οτι εφοσο δεν εκανα μεχρι τωρα δεν θα κανω..επειη κιολας ειμαι κ μελαχροινη...τι να πω?Μακαρι!!!βαζω κρεμουλα καθε μερα πρωι κ βραδυ!!!

Παω ν αδω τι θα φαω τωρα σαν να ψιλοπεινασα!!!!!

Φιλουθιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου πρεπει να πας η στις 56 μερες η 1-2 μερες αργοτερα οχι νωρητε4ρα

Θα εχεις μαζι σου το χαρτι απο τον γιατρο του ΙΚΑ ΣΥΜΠΗΡΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΓοδοτη και απο σενα, φωτοτυπια ταυτοτητας, φωτοτυπια λογαριασμου ΔΕΗ ΟΤΕ η κοσμοτε που να πιστοποιει τη διευθυνση, φωτοτυπια βιβλιαρισο τραπεζης στο οποιο να φαινετε το ΙΒΑΝ και να ειναι ειτε στο ονομα σου ειτε εαν ειναι κοινος να ειναι πρωτο ονομα το δικο σου, το βιβλιαριο ΙΚΑ και εαν εχεις καια λλο παιδακι το οικογεννειακο ββιβλιαριο, εχει προσαυξηση το ποσο.

Επισης να ξερεις οτι τα λευτα τα βαζουν καθε 1 και 15 καθε μηνα οποτε μη περιμενεις να τα παρεις αμεσως.

Μη ξεχασεις να ζητησεις να σου δωσουν υπευθυνη δηλωση και εξοσιοδωτηση για να παει μετα ο συζυγος και να παρει τα υπολοιπα λευτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To βιβλιαριο τραπεζης το εχω ηδη δηλωσει.Πρεπει να τους ξαναπαω φωτοτυπια;Και λογαριασμο ΔΕΗ; :roll: Βεβαιωση εργοδοτη δεν χρειαζεται;'Η ειναι αυτο που θα μου δωσει ο γιατρος και απλα θα το υπογραψει ο εργοδοτης;

Δεν πρεπει δλδ να παω νωριτερα να παρω χαρτια για συμπληρωση,ετσι;

Ευχαριστω για τις πληροφοριες και σορρυ αν σε ζαλισα. :oops: Απλα ειναι μακρυα το ΙΚΑ και δεν μπορω να τρεχω 10 φορες,θελω να ξερω απο πριν τι πρεπει να κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To χαρτι που θα σου δωσει ο γιατρος για τη συμπληρωση ειναι ενα..θα το σημπληρωσει αυτος οπου θα δηλωσει και την ΠΗΤ σου, μετα στο πιο κατω παραγραφακι θα σημοληρωσει τα στοιχεια ο εργοδοτης καιθα το υπογραψει και σφραγισει και μετα στην πιο κατω παραγραφο εσυ υπογραφεις και σηπληρωνεις.

Με αυτο το ενα χαρτι και ολα τα υπολοιπα δικαιολογικτικα πας ΙΚΑ.

Τωρα για βιβλιαριο δεν ξερω,,,καλου κακου παρε μια φωτοτυπια με ΙΒΑΝ και πρωτο ονομα δικο σου για να μη τρεχεις..

Λογαριασμο ΔΕΗ ΟΤΕ κοσμοτε οτι ναναι αρκει να εχει πανω τη διευθυνση που δηλωνεις..

Και οπως σου ειπα τα λευτα τα βαζουν καθε 1 και 15 του μηνα..αυριο ειναι απεργια ...οποτε εγω θα τα παρω στις 1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σες μου που χαθηκες στο αλλο θεμα μας δεν μπαινεις βλεπω..

για τις ραγαδες εγω στον κωνσταντινο μου λογο τερασυοας κοιλιας εκανα αφου μπηκα στο μηνα μου μια που τσιτωσα παρα πολυ και εκανα μια στρογγυλη μπαλιτσα λιγο πιο πανω απο τον αφαλο ολο ραγαδες μεχρι τη μιση κοιλια προς τα πανω για καλη μου τυχη αφου γεννησα και το σωμα μου επανυλθε αυτη η ραγαδα μαζευτηκε στον αφαλο πανω αλλα ανυπαρκτη σαν 2 γραμμουλες ειναι τωρα πλεον φαινεται λογο κοιλιας αλλα παλι μετα θα χαθει και εκανα στους γοφους μου και δεξια κι αριστερα απο 2 βυχιες αεγω τα τις λεω και στη θαλασσα δεν φαινονται καθολου...τωρα μερχι στιγμης τιποτα δοξα το θεο(βλεπουν τη ραγαδα στη κοιλια μου και μου λενε οι γιατροι κρεμα δεν βαζεις?ειναι ενθυμιο απο το γιο μου τους λεω ακομα η κορη με προσεχει)στο στηθος εν ειΧΑ βγαλει καθολου και εκανα καποιες στο θηλασμο λογο οτι θηλασα ενα χρονο πρεπει να τις εκανα μετα το 6μηνο....αλλα παλι ειναι μικρες και δεν φαινονται σχεδον καθολου...αν το σωμα εχει ταση να κανει ειτε βαζεις κρεμες ειτε οχι θα κανει...και εκτος απο αυτο εγω ημουνα 53 κιλα εβαλα στον κωνσταντινο 15 θεωρω φυσιολογικο συν την τεραστια κοιλια να κανω καποιες ραγαδες.για την ωρα τα κιλα μου ειναι 11 ελπιζω μεχρι να γεννησω να βαλω αντε 2 ακομα...

ξεχασα να πω τα ρουχα τελεια....δεν ξερω παντωσ στον γιο μου του εχω ρουχα απο μωρο εως και τωρα ενα και ενα πλεον εχει τοσα και για αγορακια που λες τι να παρω...οχι μονο για τις δεσποινιδες σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑ!!! :D:D

Πήγαμε στο γιατρό και όλα μια χαρά!! Είμαστε 2420 γρ, είμαστε χαμηλά και γενικά έχουμε πολύ καλή θέση για τοκετό..Φατσούλα δεν πολυείδαμε γιατί εκτός από το ένα χεράκι που είχε μπροστά, έχει και τον ομφάλιο λωρο μπροστά στο προσωπάκι. Η περιτυλίξη είναι και η μόνη που μας προβληματίζει για τον τοκετό αλλά προς το παρόν δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν δεν με πιάσουν πόνοι ή σπάσουν τα νερά πιο νωρίς τότε στις 38 εβδ (δηλαδή γύρω στις 12/7) θα βγάλουμε τις ραφές.Δεν υπάρχει λόγος να γίνει πιο νωρίς.

Προσπαθησα να το διαπραγματευτώ αλλά μπα.... :lol::lol:

Για τις κράμπες μου είπε να συνεχίσω να παίρνω το μαγνήσιο μου και να τρωω γαλακτοκομικά (πόσα πια)!!

Τον είπα ότι έχω αγωνία και ότι αυτες οι μέρες μου φαίνονται βουνό και γελούσε!! Μου λεει τόσο καιρό άντεξες τώρα σε έπιασε?? :lol::lol::lol:

ΑΑΑΑ δεν σας είπα το κορυφαίο...Το άλλο χέρι του μικρού μας έκανε νόημα οκ! Δηλαδή είχε κλειστά τα δάχτυλα και τον αντίχειρα πάνω!!! :lol::lol::lol: Μάλλον μου έστελνε μηνυμα ότι καλοπερνάει εκει μέσα!!! :D

Αυτά τα νέα μας!!

Χρύσα μου τι κάνεις? Δεν είχες νέα από την Ελις? Λογικά θα έχει γεννήσει μέχρι τώρα!

Συμπεθέρα μου, μου το έχουν ξαναπει ότι έχω γνωστή φυσιογνωμία!!Στην Ροδο εγώ έχω έρθει δυο φορες..ο αντρας μου πιο πολλές. Λες να έχουμε συναντηθει στην παλιά πολη και να μην το έχουμε πάρει χαμπάρι!! Ειναι γραφτό φαίνεται να συμπεθεριάσουμε!! :D

ΚΑτερινάκι μου με γεια τα ψώνια σας...Πολύ στεναχωρέθηκα με το ανηψάκι σου..ευχομαι να είναι περαστικό και να μην ταλαιπωρηθεί το μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναηρθα και εγω!Δεν αντεξα αλλο στον καναπε και σηκωθηκα και ξεσκονισα...Πολλη σκονη βρε κοριτσια,καθε 2-3 μερες τα κανω και ξανασκονιζονται!Μαζεψα λιγο και τα μπανια,τα πολλα πολλα εκανα με τα πανακια ντετολ,μην φανταστειτε.Τωρα καθισα γιατι κουραστηκα.Αν εχω κουραγιο σε λιγακι θα ριξω και ενα σουιφερ να φυγει και η σκονη απο το πατωμα.Πολυ με βολευει το σουιφερ τωρα που δεν μπορω να βαλω μονη μου ηλεκτρικη!Βαζω τον αντρα μου και κανει σκουπα αλλα για ενα γρηγορο περασμα το σουιφερ ειναι οτι πρεπει!

Συμπεθερα μου μια χαρα ο γαμπρος μου!Ολα τελεια!Ειδες,σε χαιρεταει το παιδι και σου λεει "μαμα μην στεναχωριεσαι,περναω καλα εδω μεσα"! :lol: Αφου δεν υπαρχει λογος,καλυτερα να παρει τις εβδομαδες του το μωρο.Εχει δικιο ο γιατρος σου.

Χρυσα ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!Θα παρω και φωτοτυπια και λογαριασμο να ειμαι σιγουρη.Πιανεται και το εκκαθαριστικο για την διευθυνση παντως,οχι μονο λογαριασμος.Το εγραφε στην ανακοινωση στο ΙΚΑ.Ιουλιο ειναι να καταθεσω χαρτια αλλα θελω να ξερω γιατι αγχωνομαι με την γραφειοκρατια. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες συμπεθέρα μου? Καλοπερναει ο γαμπρός σου...Οταν πάω στο ιατρείο δεν μου κάνει καρδιά να φύγω!! :lol::lol:

Ας πάρει μωρέ τον χρόνο του και θα κάνω υπομονή εγώ...Πόσο πια μας μείνανε?? 4 βδομάδες? Θα περάσουν κι αυτές πού θα πάει!!

Λοιπόν κλείνω κι εγώ...Να δω τι θα φάμε το βράδυ...Εγώ θέλω καρπουζακι αλλά ο καλός μου δεν έφαγε τίποτα σήμερα και τον λυπάμαι...Θα δούμε...

Τα λέμε αύριο!!

Πολλά φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακι μου. μπηκα να σας πω στα γρηγορα τα νεα μας και θα κλεισω γιατι εχω δουλειτσες. πηγαμε σημερα γιατρο. ειμαστε 2580.ολα καλα. και μου ειπε να ξεκινησω να περπαταω οσο περισσοτερο μπορω , εκοψα και το μαγνησιο. μας νοιαζει να γεννησω συντομα ειπε γιατι λογω του οτι ειμαι μικροσωμη να γεννησω και ευκολα. αν δεν εχω γεννησει σε 2 βδομαδες που ειναι το επομενο ραντεβου θα δουμε. μπορει να μου το προκαλεσει. αλλα μαλλον το βλεπω να γενναω πριν το ραντεβου.

μπισκοτακι να σου ζησει το μωρακι σου και καλη λοχεια να εχεις.

μαρακι πολυ ωραια τα νεα σας.

καλο γιατρο οσες εχετε.

καληνυχτα και ονειρα γλυκα.

οπως καταλαβαινετε ειμαστε σε επιφυλακη οποτε ανα πασα στιγμη και αφου εχω συσπασεις ακαταστατες βεβαια και ποτε με πονακια και ποτε χωρις δεν ξερω ποτε θα σκασει μυτη η μικρη μου. αλλα ειναι ολα καλα.

αχ!!τι γλκυκια αναμονη.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεεερα μπηκα λιγο πριν την πεσω γιατι ειμαι πτωωωωμα κατι στα γρηγορα που διαβασα λεγατε κατι για μαρσιπους...εγω στο γιο μου ειχα παρει της chicco τον κλασικο αλλα τον χρησιμοποιησε πιο πολυ ο αντρας μου εμενα δεν με βολεψε..τωρα ομως θελω αυττο το στυλ που πηρε και η Χριστινα τα Hug slings και εχω βρει μια κοπελα στο facebook η οποια φτιαχνει οοοτι θες οτι χρωμα θες οτι σχεδιο θες και αμα εχεις βρει σχεδιο της το στελνεις και στο φτιαχνει..εχει 35 ευρω και αμα θες κορδελες,στρας και τετοια...που εγω θελωωω ειναι αλλα 5 ευρω...της ειπα οτι θελω ενα με HELLO KITTY και μου ειπε οτι γινεται και τη ρωτησα επειδη θελω τον αλλο μηνα να κανω καποια ψωνια ποσο πριν πρεπει να της το πω και μου ειπε καμια βδομαδα πριν για να παρει τα υλικα...εχει καποιες φωτο στο face για να δειτε αμα θελετε πειτε μου να σας πω πως λεγεται να την κανετε add..τα νεα μου αυριο γιατι πεθαινω για υπνο..απλωσα και κατι ρουχα μολις ηρθα και ειμαι τεζααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki μου μια χαρα τα νεα σας!!!Μεγαλωσατε πολυυυυ ε??Αρα κ μεις καπου εκει θα ειμαστε μια κ παμε πακετο εμεις...

Ειδες βολευτηκε ο μικρος μια χαρα κ θα βγει κ στην ωρα του!!!!

Μεχρι την Παρασκευη θα παμε κ μεις γιατρο..

Νικακι κ γω με τη σουιφερ οτι κανω τωρα..τα υπολοιπα κ μενα ο αντρας μου..οσο για τη σκονη εγω κ καθε μερα να ξεσκονιζω παλι σκονη εχει μιας κ ειμαστε εξοχη εδω...

Μαμαπιανισιμο κ σεις μια χαρα μεγαλωσατε!!!Η μικρουλα ετοιμαζεται για την μεγαλη εξοδο!!!

Σεσιλιακι τι κανεις???

Εμεις πηγαμε στο σχολειο της μικρης τωρα το απογευμα ειχαν τη γιορτη..αν κ κομμενο το κοριτσακι μας ηταν τελειααα ειπε το ποιημα της κ χορεψε καταππληκτικα..εχει εμφυτο ταλεντο στο χορο,τα ποδαρακια της τα χρησιμοποιει με τοση τεχνικηλες κ οντως εχει κανει μαθηματα!!!Αφου η δασκαλα καλεσε την αδερφη μου κ της ειπε να την παει οπωσδηποτε σε σχολη γιατι αδικειτε...κ το ποιηματακι της ηταν..

Με λενε Νικολετα

κ ειμαι εκφραστικη..

φυση καλλιτεχνικη..

τις τεχνες αγαπω

την μουσικη ,τη ζωγραφικη κ προπαντως τον χορο..

και ξεκιναει να χορευει το τραγουδι της Αντονελας!!!

Ηταν φοβερηηηη!!!!!

Χαζοθεια ε??

Κ τωρα τρωω κ γω τα φρουτα μου καρπουζι κ πεπονι και το βραδυ καλο κατουρημα!!!!

Αυτα για την ωρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...