Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 12! Καλοκαιρινές αφίξεις!!!


Recommended Posts

Γεια σας γκαστρουλες ,τι κανετε??

Κρυσταλλενη μου τη συγκινητικη περιγραφη...να σας ζησει γλυκεια μου το ζουζουνακι σας κ να ναι παντα ευυχισμενο γεματο υγεια!!!!!!!!!!Και ν ατο καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!

Κατερινακι να σας ζησει η μικρουλα σας!!!!!!Να ναι παντα γερη κ καλοτυχη η κουκλιτσα σας και εσεις γεματοι υγεια κ αγαπη να την δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!!!!

Σοφακι μου μια χαρα οι μικρουλες σας!!!Ετσι ησυχες να ναι παντα κοριτσακι!!!Να μου τις φιλησεις!!!

Χριστινιω πολυ ωραιο το μαλλι και το φορεματακι!!!!!Καλα να περασεις κ να μην κουραστεις πολυ!!!

Νικακι και Μαρακι καλα μου ειστε??

Γελιζακι δεν σε ειδα σημερα...

Ελις μου αντε ερχεται η μεγαλη μερα κοπελα μου!!!!!!!!Με το καλο!!!!

Εγω παλι συνεχιζω να μην ειμαι καλα,να κλαιω συνεχεια και να μου φταινε τα παντα...Πτε θα περασει ολο αυτο που με εχει πιασει??3η μερα σημερα...

Ο μικρουλης μου ειναι μια χαρα το μωρο μου..ελπιζω να με καταλαβαινει κ να μην τον στεναχωρω...γιατι οσο κ να προσπαθω να το κοντρολαρω αυτο το πραγμα τα δακρυα ερχονται μονα τους...ελπιζω αυριο που δεν θα δουλευει κ ο αντρας μου κ θα ναι εδω μαζι μου να μαι καλυτερα...

Ουτε μαγειρεψα σημερα..εφυγε νηστικος ο κακομοιρης...κ γω τωρα εκοψα μια ντοματα με αγγουρι και εβαλα κ μια πατατουλα στο μικροκυματων και εγαγα...

Σας φιλω και καλο ΣΚ αν δεν ξαναμπω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινακι τι επαθες κοπελα μου;Σε επιασαν και εσενα τα ορμονικα σου;Ολες μας πιανουν,θα περασει,μην ανησυχεις.Προσπαθησε να εισαι ηρεμη.

Καλα να περασετε οτι και αν κανετε!Παω και εγω να κανω ενα μπανακι για να παμε μετα Σ/Μ.Ισως μπω αργοτερα.Φιλακια στις κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικακι μου οχι απλα με επιασαν..αλλα δεν με αφηνουν κιολας...3η συνεχομενη μερα κ ειμαι χαλια και κλαιω συνεχως...κ ολο αυτο στα κρυφα απο τον αντρα μου...δεν θελω να στεναχωριεται..εχει περασει τοση στεναχωρια που δεν θελω να περασει κ αλλη...αφου ελεγα σημερα αντε να περασει η ωρα να παει στην δουλεια να ξεσπασω ανετα..τοσο χαλια...ελπιζω να περασει συντομα ολο αυτο...

Να τωρα παλι μου ερχεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!! Τι κάνετε?

Χάθηκα σήμερα... Ξύπνησα κατά τις 11 και μισή...πήγαμε σουπερ μαρκετ, μετά πήγαμε για καφέ... όταν γυρίσαμε σπίτι φάγαμε κα πέσαμε για ύπνο... ξύπνησα έκανα μπανάκι και είπα να δώ τι κάνετε γιατί σε λίγο θα βγούμε βολτούλα... (όπως καταλάβατε δεν έφυγε ο άντρας μου για δουλειά) :lol::lol:

Πάω να σας διαβάσω....

Εύη μου μια χαρά τα νέα σας απο τον γιατρό... μεγαλώσατε!!! Μπράβο!! Τέλεια και η καμπύλη!!!

Χρυσταλλενη μου καλώς μας ξαναήρθες!!! Να σας ζήσει ο Ανδρέας σας και να είναι πάντα γερός και καλότυχος... Ευχαριστούμε πολύ που μοιράστηκες την εμπειρία σου μαζί μας... τα είπες τόσο ωραία... με συγκίνησες... Καλή λοχεία να έχεις κοριτσάκι μου!!

Μαράκι έχεις παρέα απόψε ε? Καλά να περάσεις... και μην κουραστείς!!

Βίκυ μου μπήκες και εσύ στον μήνα σου πιά... με το καλό να έρθει το μωράκι σου... όποτε αποφασίσει να έρθει...

Αννούλα 45 μερούλες έμειναν... θα περάσουν χωρίς να το καταλάβεις! να μην αγχώνεσαι καθόλου... μια χαρά θα τα καταφέρεις...

Ελισάβετ μου υπομονή... για να κάθεται η μπέμπα ακόμα στην κοιλίτσα κάτι παραπάνω ξέρει :lol::lol::lol: Με το καλό να έρθει όποτε είναι να έρθει!!

Κατε_ρίνα μου να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!! Να είναι πάντα γερό!!Να το δείτε όπως επιθυμείτε!!

Μιχαέλα μου λυπάμαι πολύ για το μωράκι της φίλης σου.... Είχα μια ελπίδα ότι θα τα καταφέρει!! Κρίμα... είναι πολύ άδικο να χάνονται μωράκια. Δώστε χρόνο στη φίλη σου... όταν θα είναι έτοιμη η ίδια θα σας το δείξει...

Συμπεθέεερα μου γλυκιάαα... χάθηκες (με το δίκιο σου) και μας λείπεις πολύ!! Αλλά χαλάλι!!

Ο γαμπρός σου έχει ξεφύγει τελείως τις τελευταίες μέρες, με έχει ταράξει στη κλωτσιά... :lol::lol::lol: Αλλά δεν θα βγεί?? θα του δαγκώσω τις πατούσες!!!! Όσο για τα ξενοκοιτάγματα μην ανησυχείς καθόλου... δεν τον αφήνω εγώ!! Με τέτοια θεά νύφη που έχω είναι δυνατόν??? :lol::lol::lol::lol:

Χριστινάκι είσαι μια κουκλα!!! Και το μαλλί και το φόρεμα και τα παπούτσια όλα τέλεια!!! Είσαι μια σέξυ εγκυούλα!!! :D:D:D:D:D Καλά να περάσεις!

Μαράκι έμπλεξες με τους τεχνικούς, συμφωνώ με τη συμπεθέρα...έχεις πολλή υπομονή!!!

Κατερινάκι μου... :(:(:( γιατί βρέ κοριτσάκι μου κλαίς?? Ξέρω ότι φταίνε οι ορμόνες... αλλά προσπάθησε να σκέφτεσαι ευχάριστα πράγματα (όπως το νινί σου) για να νιώσεις καλύτερα... φάση είναι και θα περάσει.... υπομονή !!! σου κάνω μια μεγάαααλη αγκαλιάααα!!!!

Τώρα φαντάστηκα πώς θα ήταν να σε αγκαλιάζω!!! :lol::lol::lol::lol: Με τις κοιλιές σιγά μην καταφέρναμε να αγκαλιαστούμε!!!! Έλα, γέλα λιγάκι!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: (έπρεπε να έχουν εικονίδιο με 2 εγκυούλες να αγκαλιάζονται!!!)

Λοιπόν κοριτσάκια μου σας αφήνω... θα τα πούμε αύριο πάλι!! Εύχομαι να έχετε ένα τέλειο Σαββατόβραδο όλες!!!

Φιλάκια στις κοιλίτσες και στα μπεμπάκια εκτός κοιλίτσας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελιζακι μου οντως με εκανες κ γελασα!!!!!!Να σαι καλα!!!!

Μολις παρειγγειλα ενα σουβλακι με αλδαωτη αναλατη πιτα κ αναλατο καλαμακι κοτοπουλο με αναλατες πατατες κ σως!!!

Ενταξει η σως εχει αλατι το ξερω αλλα τουλαχιστον δεν θα χουν κ τ αλλα!!!!!

Ελπιζω αυριο να μαι καλυτερα!!!

Φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ φιλεναδεςςς πειναωωω...τι πρωτοτυπο εεε???Διαβασα τα νεα σας και ειστε ολες καλα απο οτι ειδα...εγω σημερα ημουνα μαγαζι και ετοιμαζα κατι μπαλονια για 2 βαπτισεις αυριο..3 γυρισα σπιτι,μαγειρεψα πηγα να κοιμηθω αλλα μπαααα...σηκωθηκα και εκανα δουλειες μεχρι τωρα...αλλα δεν εκανα τα υπνοδωματια...ε τι στο καλο τη Δευτερα που ειναι αργια θα τα κανω...τωρα πειναω παλι...αλλα το μεσημερι εκανα μακαρονια και δεν ειμαι και πολυ φαν...ρε μπας και φαω καμια ομελετα ....διαβασα που εκανε η Νικη και μου εβαλε ιδεες...μιαμ μια...λοιπον καληνυχτα και ελπιζω να μην γεννησει καμια αυριο γιατι θα λειπω και δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπω...να με περιμενετε εεε???χιχιχιχ..πλακα κανω..γεννηστε ελευθερααα...χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααααααα!δε μπορεσα να μπω χτες.σημερα διαβασα τα νεα σας

λοιπον,αφηστε τα κλαμματα κ τα ψυχολογικα γιατι τα ζουζουνοκαραμελοζαχαρωτομωρακια μας το καταλαβαινουν κ στενοχωριουνται.για φαντασου να σκεφτεται΄΄κλαις μανουλα που ερχομαι;μηπως το μετανιωσες;΄΄

δε το θελουμε αυτο!το θελουμε;

σκεφτειτε που σε λιγο καιρο πραγματικα θα γεμισει η ζωη μας,θα περασουμε ζορικα βεβαια αλλα θα αποκτησει νοημα πραγματικο η ζωη μας.θα εχουμε ολοκληρωθει ως ανθρωποι.θα χουμε καποιον να μας κατουραει ολη την ωρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελα κατερινα.δε θελω στενοχωριες.δε κανει.ξερω οτι ολες θα το περασουμε.αλλα τουλαχιστον να εχετε στο μυαλο σας ποσες γυναικες θα εδιναν τα παντα για να εχουν στην αγκαλιτσα τους ενα μωρακι

παρεπιπτοντως μιχαελλα στενοχωρηθηκα πααααααααααααρα πολυ για τη φιλη σου.οτι κ να λεμε τωρα δεν εχει αξια.το σιγουρο ειναι οτι τελικα θα τα καταφερει.αλλα τωρα περναει ζορικα.τι αν πω.ο θεος ξερει καλυτερα. :(:(:(:(:(:(:(:(:(

οι υπολοιπες ειστε καλα ε;

α!το επομενο θεμα το νο 13 λεω να ειναι αυτο που ειπε η κισκα

γεννηστε ελευθερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!Πρωινη και εγω σημερα.Γυρισε ο αντρας μου απο την δουλεια στις 7:30 και αρχισε την...συναυλια οποτε δεν μπορεσα να κοιμηθω παραπανω.Τωρα εφαγα τα δημητριακα μου και αραξα στον καναπε.Το μεσημερι θα παω με μια φιλη μου να φαμε εξω,κινεζικο!Μιαμμμμ!Εχει ενα τελειο κοντα στο σπιτι μου που κανει μπουφε καθε Κυριακη μεσημερι και τρως οτι και οσο θελεις!Θα τα τσακισω! :lol: Ο αντρας μου δουλευει παλι,απογευματινος,οποτε κατι επρεπε να κανονισω για να μην μεινω μοναχουλα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...Κοιμήθηκα χθες!!!! :D:D:D Βασικά κουραστηκα χθες με τους κουμπάρους, όχι πως έκανα τίποτα αλλά το ότι καθόμουν συνέχεια με πέθανε! Αστε που οπως ξαναείπα η κοιλιά μου έχει φτάσει αναμεσα στα πόδια μου και δεν μπορω να βάλω ούτε ένα φορεματάκι γιατί είμαι με τα πόδια ανοιχτά!!! :lol::lol: Ηρθε η βαφτιστήρα μας η οποία μεγάλωσε πολύ και είναι πολύ ζωηρούλα!! :D

Κοιμήθηκα μέχρι τις 9 και σηκώθηκα για τουαλέτα μόνο 2 φορές!!!! :shock::o Στις 6 όμως που σηκώθηκα με έπιασε για πρωτη φορά μια δυνατη κράμπα στο πόδι και πονούσα τόσο που κατατρόμαξα τον άντρα μου που δεν ήξερε τι έπαθα...ελπίζω να μην με ξαναπιάσει!! Πάνω που λέγαμε για κράμπες!!! :roll:

Προς το παρόν είμαι μοναχούλα γιατι ο καλός μου πήγε στη δουλειά αλλα θα γυρίσει μέχρι το μεσημέρι και είπε ότι θα με πάει βόλτα....για να δουμε ομως με τη ζέστη....Είπε ότι θα βρέχει αλλά προβλέπεται πολύ ζεστη...ουτε φύλο δεν κουνιέται σήμερα!!

Άννα μου καλημέρα!!

Νίκη μου καλημέρα!! Κινέζικο ε?? Μιαμ...φάε και για μας!!

Γιελιζ έκανες βολτιτσες χθες?? Και καλά έκανες!! :D

Κατερινάκι μου θα συμφωνήσω με την Άννα...Μην το αφήνεις να σε παίρνει τόσο από κάτω...Δεν κάνει ούτε για το μωράκι σου..Εμένα μια φορά με έπιασε ασταμάτητο κλάμα και στο τέλος έκλαιγα από τυψεις που στεναχωρώ το μωράκι μου γιατι με το που αρχισα να κλαιω αρχισε τις τούμπες...Αντιλαμβανονται τα συναισθηματά μας...Ριξε ένα χαμογελο κορίτσι μου και κάνε πραγματα που σε ευχαριστούν...Σε φιλώ!! :D

Πιπίτσα μου καλή επιτυχια για σήμερα!!!

Κοριτσάκια σας αφήνω...Τελικά θα πάμε στα ξαδερφια του άντρα μου...Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!Σαββατοκυριακο κ μετραω απουσιες...παλι καλα,να μην ειμαι μονο εγω..

Ταισα τις μικρουλες μου,αποστειρωσα τα μπιμπερο κ τωρα καααααθομαι.Το βραδυ δεν πολυκοιμηθηκα,αφησα τη μανουλα μου να παει σπιτι να ξεκουραστει για να με δοκιμασω ;) οποτε καταλαβαινετε...ΜΟυ αρεσε ομως,γλυκια κουραση οπως κ να χει..

Αννουλα ποσο συμφωνω μαζι σου..αποκτα αλλο νοημα η ζωη μας οταν ερχονται τα αγγελουδια μας!!!

Μαρακι κοντευεις κι εσυ :D:D Καλη βολτουλα!!

Κατερινακι μου σε καταλαβαινω απολυτα,νομιζω ολες μας....ειπαμε,ειναι οι ορμονες.Μην αγχωνεσαι,κλαψε ελευθερα!!!!!!!!!!Ξεσπας κ σου κανει καλο απο το να το κρατας μεσα σου ;);) Φαση ειναι κ θα περασει.

Συμπεθερα μου κι εμενα μου λειπετε,να φανταστεις μεχρι κ στον αντρα μου εχθες αυτο ελεγα.Λεγαμε για το ποτε θα βγω σιγα σιγα εξω κ του ελεγα οτι δε μου λειπει το εξω αλλα οι φιλεναδες μου στο μαμμυ!!!!!!

Νικη κινεζικο ε??Τι ωραια!!Καλη ορεξη,καλα να περασεις κ..φαε κ για μας λιγακι!!!

Σας φιλω προς το παρον ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Τι κανετε;;;

συμπεθερα μου λοιπαμαι πολυ για τη φιλη σου

Μακαρι να την αξιωσει ο θεος και στο επομενο να πανε ολα καλα.

Δυσκολες στιγμες ζει..ο

Κατερινα να σας ζησει και εσας η κουκλιτσα σας..να την καμαρωσετε γερη και ευτυχισμενη.

Κατερινα 2 σταματα να κλαισ...

σε καταλαβαινω...μετα πο γεννησα ειχα παρομοια ξεσπασματα..θελει ομως δυναμη για να το ξεπερασεις

\προσπαθησε να μην εισαι μονη..,φωναξε παρεα...σκεψου κατι ευχαριστο...

Εγω σημερα δεν ειμαι καλα...

νιοθω λε ςκαι με δερνανε ολη νχτα..εχω απιστετη αδυναμα και καθολου κουραγιο..

να φανταστειτε εστειλα το μικρο στη μαμα μο γιατι δεν εχω τη δυναμη οτε να πάιξω μαζι του..τετοιο ψωφιμι ειμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia..

den sas ksexasa apla eimai sthn mama mou apo xtes ee einai k ligo to trihmero katalabainete...

xtes prhsthkan gia 1h fora ta podia mou paaaraaa poluuuu toosooo pou tromaksa omws shmera ola kala

katerinaki mhn stenaxwriese adika!!!

maraki eides pou anaferame tis krampes?ti to thellame..???an htan mia na mhn rxei..twra se kollhsame k esena

egw parhggeila xtes to krebataki me to strwma se ena mhna tha to xw spiti...apo bdomada tha pame gia thn proika k me to kalo na plhrwthoume exoume k ena swro alla pswnia..maaa den teleiwnoume pote..perasa k apo thn klinikh pou tha gennhsw xtes k rwthsa gia to ti pragmata prepei na xw mazi mou..oloklhrh proika k auto..alla osa k na einai osa k na xreiazontai pragmatika xairomai giati erxete h stigmh na krathsw ton prigkipa mou agkalia

filaki se oles k kala na perasete

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!

Πόσα έχετε γράψει καλέέέέ?????????????????

3 μέρες θα πρέπει να καθίσω να διαβάσω!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι μου, σε ευχαριστώ πολύ που με θυμήθηκες!!!!!!!!!!!

Σκίσαμε!!!!!!!!! Ήταν πολύ εύκολα τα θέματα & τα πήγαμε μία χαρά...... πάει κι αυτό.......

Και το πρωτότυπο είναι....... δεν αγχώθηκα καθόλου!!!!!!! Μέτρησα το πρωί την πίεση μου κι ήταν κάτω από 12!!!!!!!! Τέλεια!!!!!!!!!!

Αρχές Ιουλίου θα ξέρω........ ελπίζω σε καλά νέα αυτή τη φορά...... ίδωμεν!!!!!!!!

Πάω διαβάσω τα νέα σας κι έρχομαι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου…… σχολιάζω όσα θυμάμαι….. μην παρεξηγηθώ….. ΟΚ???? Δεν σας αναφέρω με τη σειρά…. ότι θυμάμαι γράφω….. ελπίζω να μην ξέχασα καμιά σας!!!!!!!!

Diosaki μου…….. πολύύύύ κοντά είναι η 19η Ιουνίου!!!!!! Άντε κουκλίτσα μου!!!!!!!!! Με έναν πόνο!!!!!! Από την καρδιά μου!!!!! Με το καλό να αντικρίσεις τον πρίγκιπα σου!!!!! Μεγάλος ο μπέμπης σου!!!! Μπράβο!!!!

Ελισάβετ μου….. βολεύτηκε για τα καλά η γοργονίτσα σου???? Υπομονή…. θα περάσουν οι μέρες!!!!!! Τα ψέματα τελειώσανε!!!! Τον έφαγες τον γάιδαρο!!!! Η ουρίτσα του έμεινε μωρέ!!!!!!!

Αννούλα…. υπέροχα τα νέα σου!!!!! Μπράβο για τα ζουζουνάκια σου!!!!!! Ολόκληρες δεσποινίδες θα γεννήσεις εσύ καλέέέέ……. 45 μέρες δεν είναι τίποτε!!!!! Περνάνε για πλάκα!!!!!! Αχ…. κοντεύεις κι εσύ!!!!!!! Μπράβο!!!!!! Μπράβο!!!!!!

Η Ευγενία πού βρίσκεται καλέ???? Μήπως γέννησε κι εκείνη βρε κορίτσια??? Δεν έχουμε νέα της καθόλου???

Γεια σου Sissaki!!!!! Μη μιλάς για σίδερο!!!!!!! Please!!!!!!!! Έχουνε μαζευτεί…. κι εγώ δεν ξέρω πόσα πλυντήρια!!!! Κι οι σάκοι με τα χειμωνιάτικα ακόμη μέσα στη μέση είναι!!!!!!! Κουράγιο στη φιλενάδα σου!!!!!!!!! Να τη βοηθήσει ο Θεούλης ν΄αποκτήσει 1 υγιέστατο παιδάκι σύντομα!!!!!!

Μamapianisimo μπήκες κι επισήμως στο μήνα σου???? Άντε αγάπη μου…… με το καλό…… ας έρθει το νινί όποτε θέλει τώρα…… έτσι δεν είναι????

Chrystalleni μου……. τέλεια η περιγραφή σου…… έλιωσα στο κλάμα!!!!!!! Να σου ζήσει κοπέλα μου ο Ανδρέας σου!!!!!!!!! Καλή λοχεία να έχεις κι ότι επιθυμείς από την καρδιά μου!!!!!

Kate_rina να σου ζήσει κοπέλα μου η μπουμπούκα σου!!!!!!!! Καλή λοχεία να έχεις και καλή υπομονή!!!!!!!! Φιλάκια στα μπουτάκια!!!!!

Σοφάκι μου!!!!!!!! Καλή υπομονή με τις μικρούλες σου!!!!!!! Μπράβο τους που είναι καλά μωράκια!!!!!!!! Θα βρείτε τους ρυθμούς σας σιγά-σιγά!!!!

Τιτινάκι…… ωραίο το μαλλάκι!!!!!!!! Πέρασες καλά στο Γάμο??? Ελπίζω να μην κουράστηκες πολύ…… εεεεε……

Νίκη πώς τα πας??? Τι γίνεται κοριτσάκι με τις συσπάσεις???? Σου μειωθήκανε καθόλου??? Mε το γιατρό σου ξαναμίλησες???

Κατερινάκι…. σ έχουνε πιάσει για τα καλά τα ορμονικά σου!!!!!!! Υπομονή!!!!!!!!! Φάση είναι και θα περάσει!!!!!!!!!

Μαράκι…. γιατί δεν πήρατε 1 σκαμπουδάκι για το μπάνιο καλέ??? Εμάς μας είχανε φάει η μάνα μου κι η γιαγιά μου, τότε με την αποκόλληση, να πάρουμε 1 σκαμνί & μου πήρε ο καλός μου και παιδιά κατευχαριστιέμαι το μπανάκι μου…… κι ο ζουζουνάκος μου το ίδιο!!!!!!!

Οι άλλες πού είσαστε καλέ??? Όλες γεννήσατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νέα μου τώρα…….

Την Παρασκευή μας δώσανε τα ξαδέλφια μας πολύύύύ ωραία και χρηστικά πραγματάκια για τον μπέμπη μας….. τα πρώτα του προικιά στην ουσία…. ένα καθισματάκι αυτοκινήτου που είναι και port-bebe μαζί, έναν μάρσιππο, ένα μαξιλαράκι θηλασμού, ένα θήλαστρο, μία τσάντα αλλαγής με αλλαξιέρα μέσα αμεταχείριστη, ένα DVDάκι με οδηγίες για το νεογέννητο, ένα κουτί με πάνες για νεογέννητα κι αργότερα…. όταν έρθει η ώρα…. ένα μπανάκι με mini-μπανάκι για νεογέννητα, ένα καρεκλάκι φαγητού κι ένα επιπλάκι-αλλαξιέρα, που έχει και μπανάκι και ραφάκια μαζί για ρουχάκια!!!!! Στην ουσία παιδιά…. τι μας λείπει??? Ένα κρεβατάκι-κούνια & το καρότσι μας!!!!!! Γιούπιιιιιιι!!!!!!!!!!!!! Μέσα στην εβδομάδα ξεκινάμε βόλτα στα μαγαζιά….

[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Άσε το άλλο!!!!!! Μου είπε η μάνα μου την Πέμπτη το πρωί πως σε ταξίδι της τώρα στα μέρη της, θα ρωτήσει 1 ξαδέλφη της που προσφάτως έγινε γιαγιά, για το τι ακριβώς χρειάζεται το νεογέννητο για τις πρώτες μέρες του στο Μαιευτήριο κι είπε θα μας φτιάξει εκείνη τη βαλίτσα του μπεμπάκου μας!!!!!!! Και ξέρω πολύ καλά πως, ειδικά σε ότι έχει να κάνει με ρούχα για παιδιά-μωρά, διαλέγει πάντοτε τα καλύτερα κι ακριβότερα!!!!!!! Οπότε το χάρηκα πάρα πολύ & συγκινήθηκα, για να είμαι ειλικρινής…… το μόνο που μου μένει, εκτός του να ψωνίσω φυσικά κι εγώ για το μπέμπη, για να έχει ν΄αλλάζει κι επειδή τις πρώτες μέρες δε θα μπορώ να βγαίνω από το σπίτι, είναι να φτιάξω κι εγώ τη δική μου βαλιτσούλα!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Εχθές έκανα το 1ο μου μπανάκι!!!!!!!!! Αφού κατάφερα & βρήκα μαγιώ για φαλαινίτσες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (σε Πολυκατάστημα Βρεφικών Ειδών) είπα να κάνω καμιά 10αριά βουτιές για φέτος….. δύσκολα θα προλάβω περισσότερες!!!!! Μπορεί να το δάγκωσα…. η θάλασσα ήταν κατά-παγωμένη….. προφανώς πάγωσε & το νινί γιατί αρνιόταν πεισματικά να κλωτσήσει όση ώρα ήμουν μέσα (μόλις βγήκα όμως ξεσάλωσε!!!!) αλλά παιδιά το κατευχαριστήθηκα!!!!!! Πήγαμε στο Σχοινιά, όχι από Αττική Οδό, αλλά από σοκάκια σκεπασμένα με έλατα!!!!!!!! Αχ….. υπέροχη διαδρομή!!!! Πήγαμε πολύ νωρίς….. 9.30΄ το πρωί ήμασταν εκεί!!!! Και να ξέρετε κούκλες….. κι οι γιατροί το λένε εξάλλου….. η κολύμβηση είναι η καλύτερη άσκηση για τη φουσκούλα!!!! Εγώ μπορεί να μην τα κατάφερα ανάσκελα, με τσιγκλούσε η μέση κι ένιωθα δυσφορία, μπρούμυτα που έκανα όμως ήταν τέλεια…. έκανα και ποδηλατάκι τα πόδια μου κι ήταν επίσης πολύ ωραία…..

Αργότερα, καθίσαμε κι ήπιαμε 1 καφεδάκι & επιστρέψαμε σπίτι μας, όπου μέχρι να κάνουμε τα μπανάκια μας, να ετοιμάσω mangiare & να φάμε…. έπρεπε να ετοιμαστούμε να φύγουμε για τη Βάπτιση της μπουμπούς του κολλητού μας!!!!!!! Πλάνταξε στο κλάμα το πουλάκι μου, αλλά είναι μία κούκλα, ζουμερή, μπουτού μπουμπούκα!!!!! Μετά πήγαμε σπίτι τους κι ήρθαμε πίσω κατά τις 11 παρά…. όπου στην κυριολεξία κουτουλούσα!!!! Δεν άργησα να ξεραθώ…. με έτριψε κι ο καλούλης μου στη μέση, γιατί τις τελευταίες μέρες τα έχει παίξει η έρμη…..

Σήμερα το πρωί έδωσα τα προφορικά μου, μία χαρά τα πήγαμε με την άλλη κοπέλα που δίναμε μαζί, το θέμα ήταν πολύ εύκολο & μας βγήκε μία πολύ ωραία εμπειρία!!!! Οι 2 εξετάστριες (Ελληνίδες κατά πάσα πιθανότητα) μου ευχήθηκαν καλή τύχη κι όλα να πάνε καλά με τον μπέμπη μου!!!!!!!! Αρχές Ιουλίου θα ξέρω τι έκανα…. λίγο πριν τα γεννητούρια!!!! Δεν είχα πάντως καθόλου άγχος, η πίεση μου ήταν κανονικότατη το πρωί που την μέτρησα κι επιπλέον ζυγίστηκα κι είμαι στα +7!!!! Μία χαρά νομίζω!!!!! Σήμερα μπαίνω στην 32η εβδομάδα!!!! Ημερολογιακώς…. την Τρίτη μπαίνω στον 8ο!!!!!! Αχ….. Παναγιά μου!!!!!! Κοντεύουμε!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Στο μεταξύ….. έχει ξεσκιστεί στη βροχή…. κι έχει φέρει μία δροσούλα…. απολαυστικότατη!!!! Με έχουνε πιάσει οι καούρες μου κι οι ξινίλες μου πάλι, αλλά δε με νοιάζει…. βγάζει μαλλάκια ο θρεφτούκος μου!!!!! Αχ…. και τι τρώνε για βράδυ??? Κατά τις 8… όχι πολύ αργά…. να έτρωγα μακαρονάκια???? Σκέτα ή με τοματούλα τριμμένη??? Ή θα χειροτερέψουν οι ξινίλες???

Προς το παρόν…. πάω να φτιάξω μία φρουτοσαλάτα!!!! Πεπόνι-μήλο-αχλάδι-βερίκοκο!!!!! Θα τη ραντίσω και με λιγάκι χυμό MOTION..... αχ..... μιααααμμμμμμ……..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;Κοντευω να εκραγω απο το φαγητο... :lol: Εφαγα τον αγλεουρα και στο καπακι εφαγα και παγωτο.Και το ζαχαρο,98! :o:shock: Πηγαμε στο εστιατοριο με την φιλη μου και μετα ηρθαμε σπιτι μου για παγωτακι.Πριν λιγο εφυγε η φιλη μου και εγω δεν μπορω καν να κουνηθω απο τον καναπε! :lol: Νυσταζω...ξυπνησα πρωι και ανυπομονω να νυχτωσει για να ξεραθω!

Χρυσα περαστικα!Τι επαθες;Σε επιασε ατονια;

Σοφια,μια χαρα!Προσαρμοζεστε σιγα σιγα!Και εμας μα ς λειπεις! :YMHUG:

Μαιρη ενταξει με το πρηξιμο στα ποδια;Μηπως να ενημερωσεις τον γιατρο σου;Μεγεια τα πραγματακια σας!

Πιπιτσα καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!Αν και απ'οτι καταλαβα τα πηγες τελεια!Εκανες την προικα σου,τι τυχερη!Με το καλο να τα χαρει ολα ο μπεμπης!

Για τις συσπασεις που ρωτας,μου εχουν μειωθει.Μιλησα πριν λιγες μερες με την γιστρο μου και θα παω αυτη την εβδομαδα να με δει.

Παω να δω τιβι,αφου λειπετε ολες.Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Νίκη μου!!!!!!!!!!!!!

Καλή χώνεψη καλέέέ!!!!!!!!

Έφαγες στην κυριολεξία για 2???????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έφαγα 1 υπέροχη φρουτοσαλάτα, μα εξακολουθώ να καίγομαι!!!!!!!!!!!

Βγάζει ο στρουμπουλάκος μου μαλλάκια..... το γιαβρί μ.......

Καλά νέα από τη γιατρό σου Νίκη μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααα κοριτσακια μου!!!!!!!!!Τι κανετε??

Οπως βλεπετε εγω πρωινη πρωινη..η αληθεια ειναι πως κοιμηθηκα καλα οποτε ξεκουραστηκα καπως..

Σας ευχαριστω πολυ για την συμαρασταση..ειμαι καλυτερα απο χτες μπορω να πω..τουλαχιστον δεν εχω κλαψει..απο νευρα λιγο πιο νορμαλ αλλα τα εχω ακομη..

Ο μπεμπακος μου μια χαρα το μαναρακι μου ,του μιλαω μου απαντα με τον δικο του τροπο κ με κανει να χαμογελαω...

Το Σαββατο το βραδυ που ημουν σκ..χαλια..γουρουνιασα..παραγγειλα ενα σουβλακι σε αραβικη πιτα με καλαμακι κοτοπουλο αναλατο ..τον παρακαλεσα κ μου εψησε αμαριναριστο.με πατατες ντομ ολα αναλατα αλλαααα με σως!!!!!!!!!!!!Και πατατες με σως...

Το καταευχαριστηθηκα!!!!!!Βεβαια μετα ημουν τοσο τουμπανο που ολο το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω...να φανταστειτε ουτε χτες δεν πεινασα κ την εβγαλα με καρπουζι το μεσημερι κ σαλατα με ενα αυγο το βραδυ...

Χτες ολη μερα σπιτι αραχτοι βλεποντας την βροχη..μετα ηρθε μια φιλη με τον αντρα της..να ς φερουν το προσκλητηριο τους και το απογευματακι πηγαμε στην κουμπαρα μου κ ειδαμε το μπεμπακι!!!!!!!!!!!!!Αχου κοριτσακια τι γλυκα,μικρουλιιι,ενα κεφαλακι μια σταλια ,μια πατουσιτσα,χερακια ηταν απολαυση!!!Και πολυ πολυ ησυχο το μωρακι..ξυπνησε μετα απο 3-4 ωρες υπνο εκανε το μπανακι του ,ηπιε κ το γαλατακι του απο την μαμα και μετα με το μπιμπερο απο τον μπαμπα!!!!Πολυ ομορφες στιγμες..πολυ συγκινητικες!!!!!!!!

Το εβλεπα κ ελεγα στο δικο μου πως κ εσυ ετσι εισαι καρδια μου κ ποσο ανυπομονω να το κρατησω κ γω στην αγκαλια μου!!!!!!!!

Ετσι ειχα μια πλουσια μερα!!!!

Σημερα παω ν ακανω κατι τελ ψωνια για την βαλιτσα..ευελπιστω βεβαι η βιοτεχνια που θα παω να ναι ανοιχτα...και επιτελους αυριο να την κλεισω κ να ναι ετοιμη!!!!!

Α η κουμπαρα μου μου πε οτι 2 νυχτικα δεν φτανουν...τελικα..λιγο το γαλα λιγο το αιμα λερωνεσαι ευκολα...επισης οχι αφρολουτρο..της εδωσαν στο μαιευτηριο ενα της φρεζυντερμ ειδικο υποαλλεργικο...οποτε θα προμηθευτω κ ενα τετοιο..

Και μετα θα παμε να παρουμε την πεθρα μου να ρθει για καμια βδομαδα να με βοηθησει κιολας λιγο αλλα κ γι απαρεα μιας κ ο αντρας μου λειπει τις περισσοτερες ωρες..ευτυχως ειναι ενας πολυ διακριτικος κ ευχαριστος ανθρωπος!!Οποτε δεν εχω προβλημα!!

Αυταααα τα να του ΣΚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλο γιατρο σε οσες εχουν σημερα κι καλα γεννητουρια να χουμε κ αυτη τη βδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!!!!!!!!!!

Τί κάνετε φουσκίτσες μου?????? Τα κοιλουμπίνια σας χορεύουνε?????

Εμείς καλά είμαστε, έχουμε ξυπνήσει & χορεύουμε...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πρέπει να είδα πάλι κάποιο άσχημο όνειρο, γιατί ο άντρας μου με άκουγε κάπως.... σα να βογκάω.... κάπως.... κι όταν ξύπνησα είχα ελαφριές κραμπίτσες στην κοιλιά.....

Με το που σηκώθηκα όμως και κινήθηκα γενικότερα, φύγανε οι κραμπίτσες!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Σήμερα έχω αρκετές δουλειές, θα ξεκινήσω τώρα νωρίς, με τη δροσούλα, για να κάνω τα διαλειμματάκια μου, να μην κουραστώ.....

Ενώ πέρασα 1 τέλειο ΣΚ, εχθές το βράδυ με τσάντισε η μάνα μου!!!!!!!! Με αναστάτωσε & μου θύμισε παλιά-ξεχασμένα κι αγχώθηκα!!!!!!!

Μου έκανε παράπονα...... πως δε με βλέπει καθόλου, πως δεν έχουμε πάει εκεί προσφάτως, πως δεν έχει ευχαριστηθεί την εγκυμοσύνη μου..... κτλ.... κτλ..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Και καλά..... παλιότερα..... για να μη μας τρώει η μουρμούρα της..... κάθε 3 και λίγο στο Ν. Κόσμο με 2 συγκοινωνίες παρακαλώ..... κι ας είχε ο άντρας μου ένα σκασμό υποχρεώσεις.... κι ας είχαμε κι άλλο κόσμο να δούμε.... φίλους.... συγγενείς.... εκείνη το είχε δεδομένο πως θα βρισκόμασταν οπωσδήποτε σε ΣΚ κι Αργίες!!!!!!! Γιατί???? :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Και τώρα, πόσα χρόνια μετά, επειδή έχουμε το τουτού, πάλι εμείς θα τρέχουμε??? Δεν κατάλαβα!!!!!! Τί τον πέρασε τον άντρα μου???? Ταρίφα που κάνει συνέχεια δρομολόγια????? Τσαντίστηκα λέμε..... εκείνη έχει να έρθει εδώ 4 μήνες!!!!!! Γιατί να τρέχω μόνον εγώ???? Δεν το έπιασα....... για να μην κουραστεί η Δημόσια Υπάλληλος???? Μη χ@σω???? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Πρωινιάτικα....... τα είπα & ξεθύμανα!!!!!!!! Sorry αν σας έπρηξα!!!!!!!! Και σε άλλους συγγενείς πάντως λείψαμε κι ήρθανε και μας είδανε!!!!!! Ποτέ δεν είπα σε κανέναν όχι!!!!!

Αυτάάάά.........

Πάω να ξεκινήσω τις δουλειές μου, θα μπω αργότερα, που θα είσαστε κι άλλες φουσκίτσες εδώ!!!!!!!!!!!!

Καλημερούδια και πάλι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοθκλες!!!!!

Κατερινακι μπραβο που εισαι καλυτερα..ετσι σε θελλω!!!!!

Επισης νομιζω οτι τα μαγαζια ειναι κλειστα σημερα

Πηνελοπακι μο μια χαρα η ξαδελφη..τελεια..τιποτα δε σας λειπει!!! με το καλο!!!

εγω καλα..εχω ενα σηδερο....ουυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μουυυυυυυυυυυυυυ.τι κανετε;τι καιρος ειναι αυτος;εμεις ακυρωσαμε τελικα το μπανιο μας.χτες μετα τη βαφτιαση εκανε χαλασμο.οποτε πει η 1η κ τελευταια ευκαιρια για φετος για θαλασσα.στενοχωρηθηκα λιγο αλλα τι να κανουμε! :?

κατα τα αλλα ολα καλα.εσεις τα νεα σας.καλημερα πιπιτσα κ σεσιλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κουκλες!Τι κανετε;Πριν λιγο ξυπνησα,εφτιαξα το τοστακι μου,πηρα το χαπακι μου και καθισα στον καναπε!Παλι απογευματινος ειναι ο αντρας μου,ουφ,πως θα περασει το απογευμα. :?

Κατερινακι,χαιρομαι που εισαι καλυτερα!Θα περασει,ειναι τα ορμονικα μας που μας τρελαινουν.Ολες μας περναμε φασεις. ;)

Πιπιτσα δεν ξερω τι να σε συμβουλευσω για την μαμα σου...Δεν μπορω να σε καταλαβω γιατι η μαμα μου αν και μενει απο κατω μας δεν ανακατευεται. :roll: Και επειδη ειμαστε πολυ κοντα γενικα,οχι χιλιομετρικα εννοω,δεν θα μπορουσε ποτε να εχουμε 4 μηνες να βρεθουμε....Αν ομως δεν βρισκετε συνενοηση,το βρισκω λογικο να μην θελεις να πηγαινεις. :roll: Ισως να φοβαται πως δεν θα βλεπει συχνα το εγγονακι της οταν γεννηθει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αννουλα..καλημενα νικη...

Αννα μου κριμα για το μπανακι...υππομονη..του χρονου θα κανετε οι 4 σας!!! μαζι με τις γοργονες σου.

Εγω σημερα ειμαι καλτερα αλλα και παλη ειμαι ψωφια...

μετρισα πιεση και ειναι καλα...

λετε να μου επεσε αποτομα το σιδηρο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεεερα τι κανετε??σπιτι και εγω μιας και σημερα βρικε ευκαιρια ο εμπορικος συλλογος για αργια...χιχιχ..ελπιζω να μην εχει κυμα να παω για μπανακι...να βαλω το μαγιο μου και να βγαλω την κορμαρα μου στην παραλια...λεμε να παμε και κανα τζαμπο σημεραααα μακαριιιι...αντε να παρω και εγω κατιι...χιχιχιχ...φιλακια φιλεναδες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κάνετε? Χάθηκα από χθες το πρώι γιατί έριξα τον καφέ μου πάνω στο laptop :oops::oops:

Προς το παρόν λειτουργεί, ελπίζω να μην πάθει κάτι μελλοντικα. Ευτυζώς δεν βάζω ζάχαρη στον καφέ, διαφορετικά θα είχε σίγουρα πρόβλημα.

Λοιπόν............. αύριο το πρωί στις 6.00 ΞΕΚΙΝΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα συναισθήματα ανάμικτα, ανακούφιση, χαρά, ανυπομησία, άγχος........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...