Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Μόλις γυρίσαμε

ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

Πρώτη φορά τόση συμμετοχή!!

Ξεσηκώσαμε την πόλη στην κυριολεξία!!

ποδηλάτες εκτείνονταν από τη μια άκρη της πόλης ως την άλλη!!

Χαμός :o):o):o):o):o):o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλησπερα!ή μαλλον..καλημερα!

αναστασακι εχω προσφατη εμπειρια..μολις 1ωρας! :evil::evil:

πρωτη φορα αφησα τον γιωργο σπιτι μας με τους γονεις μου για να βγω με τον χ. κ..μαντεψε!με πηραν τηλ. οτι εκλαιγε κ με ζητουσε κ δεν ησυχαζε.. :o:o αυτος που στο σπιτι των γονιων μου ουτε με αναφερει κ κοιμαται μια χαρα!φυσικα μολις ηρθα,ηπιε το ποτηρι με το γαλα του,θηλασε κ κοιμηθηκε!

συμπερασματικα:εγω δεν ξαναβγαινω αν ειναι ο γιωργος να μην κοιμαται αλλου..αρα δεν ξαναβγαινω με τον χ.! :lol::lol::lol:

εσυ μη την κοιμιζεις για μεσημερι αν ειναι ωστε να πεσει νωρις για βραδυ κ να φυγεις!Κανε ομως κ μια δοκιμη απο αυριο να δεις αν πιανει!εννοω αν θα κοιμαται νωρις,αφου δε θα εχει κοιμηθει για μεσημερι..

κουτουλαω απο νυστα κ στεναχωρεθηκα που στεναχωρεθηκαν οι γονεις μου που εκλαιγε ο μικρος..

καληνυχτα πανεμορφες!φιλια σε ολες κ συγγνωμη που δε σχολιαζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και εγώ!!!!!!

Αν και κανονικά δεν θα έπρεπε να γράφω σε αυτό το τρενάκι γιατί μόνο φέτες δεν είμαι....

Καταρχήν να σας ευχαριστήσω όλες για τα συλληπητήρια...να είστε καλά!!!

Χάθηκα κοριτσάκια μου είμουν αρκετά φορτωμένη και δεν θέλω να σας το μεταφέρω,είμαι και Δράμα ακόμη και όλα μου την θυμίζουν :cry::cry::cry:

Γαλήνεψε όμως η καλή μου,ταλαιπωρήθηκε πολύ τελευταία...Την αγαπούσα τόσο πολύ,νιώθω ένα κενό μέσα μου,μαζί της μεγάλωσα,είμασταν πολύ δεμένες...

Τεσπα μην σας φορτώνω άλλο...

Τα νέα σας τα διάβασα,δεν είμαι σε θέση να σχολιάσω όμως,συγχωρήστε με...

Πιάνω και δουλειά τη Δευτέρα οπότε χαλάστηκα και από εκεί,όλα μαζεμένα μου ήρθανε...

Για 1η φορά στη ζωή μου,σαν γυναίκα και εγώ ξέδωσα στο κομμωτήριο,ήθελα αλλάγη...ε,μαντεψτε!!!Δεν μου άρεσα καθόλου!!Δεν θέλω να κοιταχτώ στον καθρέφτη :evil::evil::evil: Τα έκοψα,έκανα ένα χρωμό γιατί ήταν πολύ θαμπά,μέχρι και θεραπεία λάμψης έκανα....και το αποτέλεσμα δεν μου αρέσει :(:(

Λέτε να φταίει η ψυχολογία μου;

Ουφ μην σας πρήζω με έχει πάρει το παράπονο....και με τα παραπανίσια κιλά μου τα έχω πάρει

Γιαυτό λέω να πάω για ύπνο!!!

Υπόσχομαι να συμμετέχω πιο ενεργά από αύριο..

Καληνύχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Εφαγα μια ολοκληρη πιτσα και εσκασα μιλαμε! Ηπια και λιγο κοκα κολα. Κανει πολυ κακο στο μωρο λετε? Καλα μην βαρατε! :D

Θου 1.59 ειμαι. Ανεκαθεν ημουν 45 κιλα. Ξεκινησα την εξωσωματικη με 47,5 και την εγκυμοσυνη με 49,5. Πηρα 12 κιλα και τα εχασα ολα σε 2 μηνες, Ειναι το σκαρι μου τετοιο. Δεν εκανα ποτε διαιτα και ουτε θα μπορουσα να κανω ποτε.

Ιουλια μου ηθελε την μανουλα του μωλε..αλλα ξερω ποσο σπαστικο ειναι απο την αλλη. Και εγω εχω να βγω με το Π. βραδυ 1,5 χρονο. :( Τωρα με τα 2 ειναι ακομα πιο δυσκολα...

Και εγω ψηφιζω παιδοτοπο. Δεν θα εχετε την εννοια των παιδιων οσο στο σπιτι και θα εισαστε και πιο ανετα. Τι αποφασισες τελικα?

Αχ Μαρακι τι ωραια που θα ηταν! Ζηλευωωωωωω!!

Κατερινακι μου με γεια το μαλλι! Ειμαι σιγουρη πως ειναι απο την ψυχολογια σου που σε βλεπεις ετσι. Μολις νιωσεις καλυτερα θα σου αρεσεις περισσοτερο!

Αργι τωρα που το θυμηθηκα. Ειναι απαραδεκτες ρε στον παιδικο του Λ.! Μια χαρα ειναι ο Λ. μην σκεφτεσαι ετσι! Εσυ πρωτη θα το καταλαβενες αν ετρεχε κατι με το παιδι. Καλα που τελειωνει η χρονια και θα ησυχασετε. Ποτε εχει schulferien εκει?

Καληνυχτα κορτσουδια! Παω να την πεσω σε λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

Θουλακι γυρω στα 1100-1200μλ βγαζω..

Μα 45';;;; 8-| και καθε 45' το πολυ κλαιει για βυζι;;;;

Λενακι 45 κιλα;;;καλε μινιατουρα ησουν!!! :P

Κατερινα δε το εχεις συνηθισει μωρε γι αυτο! βαλε μας φωτο να σε δουμε να σου πουμε γνωμες! ;)

Παναγιωτα ηθελα να σου το πω και πιο πριν και το ξεχασα...δε συμφωνω με τη μαμα σου,καλεσε οποιον γουσταρεις και μη τραπεζωσεις! λιγοτερο θα παρεξηγησουν που δε θα τραπεζωσεις παρα που δε θα τους καλεσεις! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια βρηκα μια Αντωνία Μυλωνάκη στο fb, εσυ εισαι? :?: Σε εκανα add! αντε καλέ μπες!!!! :mrgreen: Εισαι κούκλα btw (by the way) Αλλά με μπερδεψες.. μελαχροινή φαινεσαι με σπαστά μαλιά... Η ζωή ειναι ροκ??? αυτη εισαι? Πάντως ναι για μενα η ζωή ειναι σιγουρα ροκ χαχαχα :lol:

Παιδιά babylino φορούσα εγώ οταν ημουν μωρό. :shock: Στανταρ αυτο, το έχω συζητήσει με την μανα μου η οποία τις πάνες δεν τις λέει πάνες. Τις λέει babylino. :lol:

Δεν εχω προσέξει ποσο έχουν εδώ.. αυριο ομως θα πάμε να πάρουμε θα το τσεκάρω..

Συνεχίζω μετά.. πρέπει να βάλω να φάμε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι μην στεναχωριέσαι, μια χαρά θα την βγάλει η μικρή. Εσυ κοιτα να χαλαρώσεις και να περάσεις καλα :):D

Γωγω ηρέμισε καταρχην δεν εγινε και τιποτα θα περάσει. Τι σκέψεις μωρε κάνεις μηπως έχεις κάτι άλλο, τι άλλο δηλαδή? Θα κλείσει η πληγη. Ντεκλαρέ. ;)

Κατερινάκι μου κουράγιο και με την δουλειά και υπομονή..

Συμπεθέρα πηγατε βόλτα τελικά σημερα?

Λενάκι τέλειο το σκαρί σου αλλά αν εμενες στο σπιτι μου θα σε εκανα τροφαντή στο άψε σβησε :mrgreen:

Αναστασία κοιμησε την και φυγε λέω..

Λινάκι μου ανεβασμένη σε θέλω. Καλά κάνεις και ψάχνεις χαλαρά. Απολαυσε τον χρονο σου τωρα που μπορεις..

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο, σορρυ...

Α ναι για την Βενι, κοριτσάρα μου στο εχω ξαναπει εισαι τοσο κουκλάρα που και 100 κιλά να ησουν πάλι θεα θα ησουν...

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια!!! :D

Ρε θα με τρελανετε;;;; Βαζετε στο f/b Αντωνια Μυλωνακη και σας βγαζει μια μελαχρινη με κατσαρα μαλλια που γραφει η ζωη ειναι ροκ;;;;; :shock: Γιατι εμενα δε μου βγαζει καμια τετοια...εγω στη φωτο που εχω βαλει φαινομαι καστανη(ειναι καστανοξανθα απο κοντα) με ισια μαλλια μακρια και πιο κοντες φρατζες δεξια-αριστερα και κραταω τον Αλεξ οταν ηταν 3 μηνων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Γωγώ ηρέμησε και μην στεναχωριέσαι, αφού θα έρθει και σύμβουλος θηλασμού σήμερα θα την βρείτε την άκρη. Για το θήλαστρο δεν ξέρω αν είναι καλύτερο ή όχι, οι περισσότεροι λένε ότι πληγώνει πιο πολύ τις θηλές, εγώ πάλι από την προσωπική μου εμπειρία έχω αντίθετη άποψη, οταν οι θηλές μου ήταν χάλια και έκλαιγα από τον πόνο με το θήλαστρο δεν πονούσα, νοσοκομειακό βέβαια είχα. Περιμένουμε νέα σου το μεσημέρι.

Κατερίνα μάλλον η ψυχολογία σου φταίει, σε λίγες μέρες θα είσαι σίγουρα καλύτερα ;)

Λενάκι 45 κιλά? Καλέ εσύ μινιατούρα ήσουν :o και τα 50 μια χαρά είναι :D:D

Αναστασία εγώ νομίζω καλύτερα να την αφήσεις στο σπίτι της μαμάς σου και όχι στο δικό σου. Τι ώρα θέλεις να φύγεις και τι ώρα κοιμάται κανονικά η Άννυ?

Παναγιώτα εγώ στην θέση σου θα τους καλούσα στην βάπτιση όλους, γιατί δηλαδή είσαι υποχρεωμένη να κάνεις και τραπέζι μετά? Για το τραπέζι δηλαδή θα έρθουν? :?:?:?:?

Έρη το έβαψες τελικά το μαλλί?

Εμείς μια από τα ίδια, εκπαίδευση τουαλέτας καμία πρόοδο:roll::roll::roll:

Αχ δεν έχω πολύ κουράγιο ρε κορίτσια και δεν ξέρω τι θα κάνω :oops::oops:

Εγώ ρε Τόνια δεν σε βρίσκω καθόλου :?:?

Μαρία πόση ώρα ήταν η ποδηλατάδα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια γιατι γελας καλε;;;αφου με εχουν χαζεψει τουτες εδω!!! :lol::lol:

Πηγα στις ρυθμισεις και εβαλα να ειναι εμφανη σε ολους η σελιδα..μηπως και ειχα βαλει κανενα απορρητο και δε με εβγαζε..αλλα και παλι εμενα βαζοντας το ονομα μου δε μου βγαζει καμια μελαχρινη με κατσαρα μακρια μαλλια! @-)

Νατασουλα για ξαναπροσπαθησε να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα ελληνικα "Αντωνια Μυλωνακη"! ;)

Μαρακι δεν ασχολουμε καθολου με το f/b γιατι δε προλαβαινω,αλλα κυριως γιατι θα πρει να κανω add και ατομα που μου εχουν κανει αιτηση φιλιας αλλα δεν εχω καμια ορεξη να συνομιλω και δε γινεται να μη τους απανταω γιατι θα παρεξηγηθουν... :roll:

Ειμαι φιλη σου απο δω! ;):YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα που είσαι?? όχι μάλλον δεν σε έχω

χτες μου έκανε αίτηση μια Νίνα κάτι... που ανήκει στις εξής ομάδες:

Λεσβιακή ομάδα, Σας αρέσουν τα ομαδικά όργια??, Θέλει ο άντρας σας να σας βλέπει

με άλλους και άλλες κλπ κλπ κλπ

Δεν την αποδέχτηκα

πειράζει?? 8-)[smilie=jerk.gif][smilie=jerk.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif][smilie=3some.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

εμείς καλά είμαστε και είμαστε και οι 3 εδώ, εγώ με τα παιδιά....σήμερ ατο σχ. του Λ. είναι κλειστό επειδή χθες ήταν αργία και η καθημερινή ανάμεσα σε 2 αργίες έγινε αργία!!! :roll::roll::roll: ...το κάνουν αυτό γιατί δεν κλείνουν το καλοκαίρι έτσι χρειάζονται κάποιες αργίες!!!

έχω να διαβάσω 7 σελίδες από το προηγούμενο τρενάκι - να δω μήπως και με ρωτάτε κάτι :roll::roll: - και 8 σελίδες από το καινούργιο!!!! :o:o@-)@-)@-)@-)@-)@-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια στα Ελληνικά δεν βγάζει καμία, αυτή που λενε να κορίτσια είναι στα αγγλικά :?:?

Μαρία :o:o:o:o:o απορώ γιατί δεν την αποδέχτηκες :lol::lol::lol::lol::lol:

Εμενα θα με βρείς Natasa Tsak.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας! Εχω προβληματιστει πολυ κ Θελω γνωμες...Πειτε μου αν εκανα καλα γιατι θα σκασω...

Ο Κασπερ εχει εναν οδηγο στο γραφειο τον οποιο συμπαθει πολυ κ γενικα φαινεται αξιολογο κ χρησιμο ατομο..ετσι τον χρησιμοποιουμε οποτε μπορουμε κ τον πληρωνουμε εξτρα για να τον βοηθησουμε. Η κοπελα του ειναι αυτη που εχω παρει στο σπιτι. Το παιδι λοιπον εγω το εχω δει 3 φορες κ με εχει βοηθησει σε κατι δουλειες (οπου κ τον πληρωσα καλα εννοειται). Ηρθε λοιπον μια μερα σπιτι μου κ μου ζητησε μια χαρη..να του δανεισω κρυφα απο τον κασπερ 235 δολλαρια (ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΟΣΟ ΕΔΩ) για να γραφτει στο μετεαπτυχιακο του κ θα μου τα δινει σε δοσεις επι 3 μηνες...ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ...απο τη μια ηθελα να τον βοηθησω απο την αλλη με ποιο θαρρος ηρθε σε μενα...Ο Κ ειπε πως ειναι ασχημο το δικο του προσωπικο να πηγαινει στη γυναικα του κ να ζηταει χρηματα κ ηθικα αυτο δεν επιτρεπεται...Κ επειδη ο Κ ειναι το αφεντικο στην υπηρεσια δεν θα πρεπει να μπλεκομαι σε τετοια...Μου ειπε να κανω οτι νομιζω...Οντως εχουν τεραστιες αναγκες εδω, κ 235 δολλ δεν θα μου λειψουν αλλα ρε παιδια τελικα δεν τα εδωσα....Του ειπα πως δεν εχω δικα μου χρηματα κ πρεπει να μιλησω στον Κασπερ.....δεν θελει κ ετσι τελιωσε εκει...

Στεναχωρηθηκα παρα πολυ...Ρε κορτιτσια εσεις τι θα κανατε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!

Τονια εγω δε σε βρισκω καθολου!Αν κ τη θυμαμαι τη φωτο που λες γτ την ειχες κ εδω κ ειχε τυχει να σε παρει το ματι μου στις προτασεις για φιλους φιλων!Αν αποφασισεις να το λειτουργεις πες!Κ γτ πρεπει να κανεις φιλους οποιον σε κανει αντ???Εγω ακομα κ ξαδερφους μου δεν τους εχω...κ κανονικα θα εσβηνα κ οσους δεν εχουμε καμια επαφη αλλα...αργοτερα!

Κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις σας!

Νατασουλα η Α πλεον κοιμαται γυρω στις 10...εγω θα ηθελα να εχω φυγει 9.30..Θα ξεκινησω νωριτερα την προσπαθεια...Δε γινεται να τη στειλω στης μαμας μου...μου φαινεται too much για 1η φορα...Ασε που η μανα μου φευγει 7παρα για τη δουλεια...

Θου εσυ γτ λες να μην την κοιμισω???κ αν παθω αυτο που επαθε η Τζουλια? :o Θα ειμαι κ μακρια..

Ουφ!!!Παντως αν δεν κοιμηθει μεσημερι πραγματι κοιμαται νωριτερα...

Κατερινα welcome back!

(Νατασακι?Ερη??? ;):lol::lol::P )

Παναγιωτα κ εγω νομιζω πως ειναι μιαααα χαρα να τους καλεσεις στη βαφτιση χωρις τραπεζωμα...

Τι αλλα?Δεν θυμαμαι..Σας φιλω!

Φραν εγω θα ελεγα στον οδηγο οτι πρεπει να ζητησει λεφτα απο τον αντρα μου κ εοχι απο εμενα...Κ ισως μετα "πιεζα" ελαφρως τον αντρα μου ωστε να δεχτει!...Αλλα αφου ο Κ δεν θελει...μην το σκεφτεσαι αλλο...Δε μ'αρεσε ο τροπος του οδηγου γτ πραγματικα μου φαινεται περιεργο να ερθει σε σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου!!! :x:x:x

Ελπίζω να είστε όλες καλά! Δεν τα θυμάμαι τα χθεσινά, εκτός από...

Τόνια... είσαι πολύ μεγάλο νούμερο μωρ' αδερφούλα μου!!! =))=)) Άκου "ξυδάκι"!!! :P Ούτε εγώ μπορώ να σε βρω στο fb, δεν μου εμφανίζει τίποτα!

Γωγούλα, μη στεναχωριέσαι πουλάκι μου... Θα τη βρεις την άκρη, με τη βοήθεια της συμβούλου, όλα θα πάνε καλά! Τίποτα δεν έχεις και η παλιοπληγή θα στρώσει, θα δεις!! Μην αποσυντονίζεσαι... δεν τη θηλάζεις τη μπεμπούλα από καπρίτσιο, αλλά γιατί θέλεις να της προσφέρεις ό,τι καλύτερο μπορείς!!! :x;) Παρεπιπτόντως, κι εγώ νοσοκομειακό θήλαστρο είχα νοικιάσει και παρόλο που είχα πληγωμένες θηλές, δεν με πονούσε καθόλου, αντιθέτως! :D

Επίσης παρεπιπτόντως, που θα βρω σπαθόλαδο ωρέ;;; Σε 3 φαρμακεία που ρώτησα, με κοιτούσαν έτσι... :shock: Να ρωτήσω σε μαγαζί με βιολογικά; :lol:

Κάναμε το εμβόλιό μας χθες, από βάρος είμαστε -προφανώς!- στα ίδια, με το ζόρι 13κιλά, από ύψος γύρω στα 95-96εκ. Έδειξα στην παιδίατρό μας τα σπινθηρογραφήματα (το παλιό και το νέο), γιατί δεν είχαμε πάει, μας είπε ότι είναι καλό, συμφωνεί με τον παιδονεφρολόγο, οι ουλές έχουν εξαλειφθεί και η "αποτύπωση" που εμφανίζει, δεν μας ανησυχεί, μπορεί να είναι και εκ γενετής. #:-s Δόξα τω Θεώ!!! Ελπίζω να βάλει το χεράκι του και να μας φυλάξει από άλλη ουρολοίμωξη, να μην ταλαιπωρηθεί ξανά το αγαπάκι μου... :? Επίσης και οι δύο, μου είπαν μόλις γεννηθεί η μικρή να της κάνουμε έναν υπέρηχο νεφρών, να μας βρίσκεται! :roll: Ελπίζω ότι θα είναι καλό.

Επίσης (τελευταίο και σκάω!) :lol: χθες μου γύρισε το καμαράκι μου, με πρησμένο και μωβ μάτι απ' το σχολείο!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::(:(:( Ένα αγοράκι της πέταξε ένα παιχνίδι στο μάτι... Πως δεν της το έβγαλε να τρέχουμε στα νοσοκομεία... :? Σα να 'χει φάει μπουνιά είναι το κακομοιρούλι μου! Και καμία απ' τις νηπιαγωγούς δεν ήξερε να μας πει τι έγινε!!! :o Είναι δυνατόν να μην ήταν κανείς μπροστά; Ή έστω να μη πήραν πρέφα το συμβάν; Με τέτοιο χτύπημα, είναι βέβαιο ότι η Β θα ούρλιαζε για αρκετή ώρα!!!! :o:(:evil: Ελπίζω να μάθουμε σήμερα, απ' την ίδια τη δασκάλα της, η οποία σύμφωνα με τη μικρή, δεν ήταν εκεί, μπορεί να είχε ήδη φύγει, οπότε τρέχα μου και γύρευε!!!

Σκάω και πάω να φάω πρωινό!!!

ΜαρίαΙωάννα........... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ποστάρω και σας διαβάζω μετά, γιατί γράψατε κάμποσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

ημουν ΙΚΑ το πρωι..

απδια ο βλαμενος εχει φυγει..επιτελους!!!

Τωρα ειναι αλλος γιατρος..ο οποιος ειναι πολυ ευγενικος και εξυπηρετικος..

Να φανταστειτε οτι ειχα ραντευου στις 7:50 και ηταν ηδη εκει και ειχε και μια γυναικα που ηρθε χωρις ραντευου..

τι ναπω....σε 5 λεπτα τελειωσα...δεν το περιμενα!!!!!

Παιδια νυσταζω απιστευτα!!

σημερα σφαχτηκα και με τον Οδυσσεα...

μα ρ επαιδια τι αυτος τι η μανα του ντυνουν το παιδι σαν αστεγο γυφτακι..ελεος..λες και δεν εχει ρουχα...

Αναστασια ηθελα να σου πω για την ΑΝΝΥ να μη την κοιμησεις και φυγεις..

εγω ετσι κανω..τον κοιμηζει η πεθερα αμα τυχει- 3 φορες ολς και ολες απο τις οποιοες τη μια βραδια κοιμηθηκε μια και εξω κατω.

Αυτα..

σημερα δεν λειτουργω..τεσπα..

φιλακια πολλα θα επανελθω

ΑΑΑΑ...Φρανι εγω θα σου ελεγα οτι ειπα και η Αναστασια...θα του ελεγα να ζιτησει λευτα απο τον Κ και θα του μιλουσα σχετικα.

δεν ειναι το ποσο, αλλα ειναι θεματα λεπτα χειρισμου

Μιτσακη αμα δεν βρισκεις σπαθολαδο θα σου στειλω εγω

εμας και τα 3 φαρμακεια στη γειτονια μας εχουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα συμφωνώ με Αναστασία

Πως και ζήτησε από σένα?? Περίεργο..

Μάλλον επειδή είδε ότι είσαι διατεθειμένη να βοηθήσεις..

Προσωπικά σε καμία περίπτωση δεν θα δάνειζα χρήματα μας χωρίς τη συγκατάθεση του Γ

Πρώτα θα το συζητούσα μαζί του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...