Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Καλημέρα σας :x

σήμερα αργία εδώ, όλα κλειστά και είναι η μέρα του πατέρα εδώ....πάω να ετοιμάσω το πρωινό!!!

επιβιβάζομαι.....έχω να διαβάσω και 8 σελίδες από το προηγούμενο!!!! :o:o:o .....σήμερα μάλλον δεν θα ακολουθήσω και πολύ ευελπιστώ να πάμε καμμιά βολτίτσα!!!! :D

Αναστ. τι προσφέρει το τρενάκι σου στο μπαρ?....θέλω ένα ωραίο καφεδάκι τώρα φρέντο με σαντυγί μμμμμμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φέτες μπορεί να μην γίναμε αλλά υπάρχει λόγος,

να μη προκαλούμε πανικό στις παραλίες:lol::lol::lol::lol::lol:

Επιβιβάζομαι αλλά εχω δουλειά τώρα, τα λέμε αργότερα

Σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβαστηκααααα

Και ναι ειμαι φετες.....3....με μπολικη μαρμελαδα φραουλα....... :oops: !!!!!

Τσουπριτσες....θα τριζουν οι αμμουδιες

Θα φευγουν οι ξαπλωστρες ......

Θα σηκωνεται το κυμμα...

Και μεις .....θα απολαμβανουμε τη θεα των

Ζουζουνιων μας να σκορπιζουν το γελιο....

Ευτυχια!!!!!

Και ολα τα αλλα.....θα στρωσουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον!!!!

Ειδα το φιλεναδακι μου που μπηκε κ χθες!Λινακι μου μου ελειψες!μηπως πρεπει να ερθεις μαζι μου αυριο???? :D:D

Νατασακι μου ειχαμε κενο στην επικοινωνια μας!!!Αφου το ξερεις οτι εχω το κιν στο αθορυβο! ;) τι θα κανετε στη χαλκιδικη?Βολτα?

Βενη γελασα τοοοοσο πολυ που "οταν δεν τρως εισαι λυπημενη"!!!! :lol::lol::lol::lol: Μολις το 95% των ανθρωπων νιωθουν ετσι!Και λιγο λεω!

Αληθεια ρε συ ο Φ εχει απιστευτο μενου! :shock:

Θου η Αννυ κοιμηθηκε 9 ωρες με 2 ξυπνηματα...πως σου φαινεται? :( κ ας μην πω για οταν ηταν βρεφος!!!Βασικα δεν ηταν μωρο...γαριδα ηταν!Μια αφρατη χεστρου γαριδα!!!! :lol:

Επισης οταν εχεις 20 σελ για διαβασμα...ε δε χρειαζεται να τα διαβασεις ολα..Διαβασε οτι σου τραβηξει το ματι!Αλλωστε πια δεν παρεξηγει καμια μας!Ουτε διαμαρτυρεται καμια! ;);););)

Θα πιειτε καφε σημερα?δεν το καταλαβα...Βασικα...δεν μπορω! :(

Η μαμα μου βεβαιως την κραταει...μαζι με την αδερφη ή/κ το μπαμπα μου!(πολλα με ρωτησες! :P )

Κουκλαρα Τονια(αληθεια γτ δεν κανεις ενα φεις?φοβασαι κ εσυ μη "χεστει το μωρο"? :lol: ) πως εισαι σημερα?ξαναδοκιμασες να τη βαλεις στο μεμε?

Μαγδακι μου δε σε χαλαει το λουρακι?Κοιτα...αν ηταν αλλη η μορφη του...πχ μια φαρδια φουξια κορδελα για να τη δενεις στη μεση σου κ στη μεση του μωρου... :P:lol: Αν και παλι...οταν δεν θελει να μου κρατησει το χερι την παιρνω αγκαλια κ ας τσιριζει...σε αυτο ειμαι καθετη.γτ κ εγω φοβαμαι πολυ...εδω φοβαμαι πως θα μπουν απ'το παραθυρο κ θα μου την κλεψουν!!!!! :lol::lol::lol::lol: Αλλη καμια δε γεννησε μονο εγω την Αννυ!!!!!!!! :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

Γωγω δε θελω να σου βαλω αμφιβολιες αλλα...θα στις βαλω! :P Καποιοι γιατροι λενε πως η ζωνη αυτη φερνει τα αντιθετα αποτελεσματα γτ δεν αφηνει τους κοιλιακους να δρασουν σε καθε σου κινηση οποτε δεν επανερχονται...κ κατ'επεκτασην ουτε το δερμα κλπ... :?:?:?:?:?:?

Κοριτσια οι πιτσες ευτυχως μενουν στο μυαλο μου μονο!!!!!Αντε 1-2 φορες το μηνα θα φαω!κ αυτο γτ η μανα μου δουλευει σε εργαστηριο πιτσας...αλλιως ....

Μιτσακι =))=))=))=))=))=)):PL-) !!!Λογω χημικων νομιζω!Ετσι κ αλλιως δεν εχουν μικροβιοαπωθητικο :P τα μωρομαντηλα!Α!!!!Γτ δε φτιαχνεις δικα σου μαντηλακια??????Δεν το εχω κανει αλλα μου φανηκε ενδιαφερουσα προταση!

Τονια...με συγκινησες με τη μπεμπουλα σου!!!Ψυχουλα γλυκια!!!! :x:x:x Ειδες?δε θα ειναι ολα σου τα παιδια ταρζανακια! :D

ΧΑ-Τσου!!!!απλωνω σεντονι!!!!Αν κ σαν μαστιγιο ακουστηκε! :lol: Καλη αρχη Θου!!!!! =))=))=))=))

Αργυ οτι θελεις!!!Εεεεεφτασε λεμε!!!Χρονια πολλα στους μπαμπαδες λοιπον!

Νατασουλα θεα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Λινα κορμαρα απλωσες πανω σου μαρμελαδα? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωπ πηδηξα κι εγω μεσα!!! :D

Αναστασι τι f/b μωρε μου τσαμπουνας που δεν εχω χρονο να κλασω;;;; :lol: ειχα ανοιξει μια σελ πριν 1-2 χρονια αλλα δεν ασχοληθηκα καθολου...μωρε το βαριομουνα :roll: ακομη ενεργη ομως ειναι αν γραψετε Αντωνια Μυλωνακη θα με βρειτε! α επισης δεν ασχοληθηκα γιατι με βρηκαν πολλοι που δε γουσταρα και δεν ειχα ορεξη να τους μιλαω... :?

Οσο για το κουκλαρα...αντε καλε!!!! επειδη στραβωθηκε το 4χρονο;;; :lol::lol: να πω βεβαια την αληθεια απο τη μαμα του(γλυκητατη κατα τ'αλλα) ε πιο ευπαρουσιαστη ειμαι!!! :P

Λινα φετες μαρμελαδα;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: κι εχω μια μαρμελαδα φραουλα που εκανε η Σωσω(καλα με εχει καταστρεψει αυτη με αυτα που φτιαχνει!!!πως θα βγω στις παραλιες!!!) να γλυφεις τα δαχτυλα σου!!! =p~

Χρυσακι Νατασουλα και Αργυ καλημερα! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

εκατσα και διαβασα το προηγουμενο αλλα δεν θυμαμαι τιποτα :oops::(

μονο το λουρακι και τα μωρομαντηλα .

εγω ειμαι υπερ για το λουρακι και πολυ θα ηθελα να το βαλω στον Μανωλη ....θα ημουνα πολυ πιο ηρεμη οτι δεν θα τον χασω γιατι οταν περπαταμε με τα ποδια και δει κατι ενδιαφερον (ειδικα μεσα σε σουπερ μαρκετ η σε εμπορικο κεντρο) δραπετευει .....με το μωρο τωρα μου ειναι δυσκολο να κουμανταρω και τον μανωλη ....σκευτομαι ομως οτι ζω δυστηχος στην ελλαδα και θα με κοιτανε με μισο ματι ....δεν θεωρω οτι αν του βαλω λουρακι τον εξισωνω με σκυλι αλλα τον προστατευω .

τα μωρομαντηλα ....εγω χρησιμοποιω πολυ και σε εμας και στα μικρα ,ποτε δεν συγκαικε ο μανωλης απο αυτα ουτε "μολυνθηκε" και ειδικα στην εγκυμοσυνη μου τωρα το μωρομαντηλο πηγε συννεφο αφου δεν μπορουσα να τον πλυνω .

στα δικα μου τωρα ....σημερα εβαλα τον Μ στο καροτσι και το μωρο στο σλνγκ και πηγα σουπερ μαρκετ ,περασαμε καλα :D ηταν ευκολο τελικα .

πηρα πανες τις καινουργιεσ μπειμπιλινο ...μα μονο 3Ε σχεδον τα 26 τεμαχια :o μακαρι να ειναι και καλες .

ο Κ ειναι στο ληξιαρχειο και τα πεθερικα πηγαν σε κατι συγγενεις ,εγω μονη σπιτι χαλαρωνω με δυο παιδια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι όχιιιιιιιιιι!!! Εγω δεν έινα ακόμη (φέτες ) :P

Αυτό ήταν? Τέλος χρόνου? Ότι προλλάβαμε δηλαδή? :-ss:-ss:-ss:-ss

Δώστε μου καλέ λίγες κανα δυο εβδμάδες ακόμη και υπόσχομαι κι εγώ να γίνω φέτες μαρμελάδα φράουλα :lol:

Καλή σας μέρα!

Κι εδώ αργία σήμερα αλλά με αυτόν τον Κ@Λ@καιρο που να πάμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληεμρα!!!!

στα γρηγοραγιτι ειμαι δουλεια!! αφρο απο πουρες τις πανες 3ε????????????

μου τελειωνουνε και ψαχνω την τελεια προσφορα!! :lol::lol::lol:

δεν μπροω να αγορασω πλεον σε νορμαλ τιμη πανες.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τα λεμε μετα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο θεμα λουρακι ...

παλια ημουν κατα αυτου και μου φαινοταν πολυ.....πως να το πω..βαρβαρο.

Οταν ομως απεκτησα παιδι..και ειδικα παιδι σαν τον Χριστοφορο που τρεχει και ειναι πολυ ζωηρος αναθεωρησα.

Εξακολουθω να μη θελλω να το βαλω στο δικο μου παιδι..αν και ομολογω οτι πολλες φορες εχω φλερταρει με την ιδεα..

αλλα κατανοω απολυτα τους γονεις που το κανουν. Γι οποιον λογο και αν το κανουν

Ο φοβος του να χασω καπου το παιδι μου μου προκαλει απιστευτο αγχος

βενη η μπειμπιλινο ειναι η πιο οικονομικη Ελληνικη πανα

το Νο 5 κανει περιπου 9 με 10 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη και Αφρο τα δοκιμασα τα καινουρια μπειμπιλινο στη μπεμπα και ειναι μια χαρα και πολυ απαλα! ;)

Βεβαια τη νυχτα της βαζω παμπερς γιατι νιωθω πιο ασφαλεια! :roll:

Αφρο καθεται στο σλινγκ το μπεμπε;;;τελεια!!!! :D γιατι η δικια μου η στριμοκωλη δε θελει! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα δω τις αποδειξεις και θα σου πω..

νομιζω οτι εκανε 13 ευρω η μεγαλη και την εχει τωρα σε προσφορ ατοσο

Παντως εγω πηρα το Σαββατο και ειχ εκαι δωρο μια υφασματηνη κουτα αποθηκευσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομη ενεργη ομως ειναι αν γραψετε Αντωνια Μυλωνακη θα με βρειτε!

Οσο για το κουκλαρα...αντε καλε!!!! επειδη στραβωθηκε το 4χρονο;;;

είσαι αυτή η όμορφη μετα μακρυά μελαχρινα κατσαρά μαλλιά? :D:D

ο Άλεξ σου μοιάζει.....και δεν νομίζω ότι στραβώθηκε το 4χρονο!!!! :roll::roll::roll: πολύ ωαρία είσαι!!! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την φωτό που έβαλε η συμπεθέρα την θεωρώ το λιγότερο τραγική :(:evil::evil: ε όχι και λουράκι......αυτό είναι μόνο για σκυλάκια που δεν ξέρουν να συμπεριφερθούν ή υπάρχει φόβος να επιτεθούν σε κάποιον άνθρωπο!!!!.........όχι για άνθρωπο, έλεος δλδ...συγνώμη κορίτσια αλλά ΔΙΑΦΩΝΩ ....προτιμώ να τρέχω πίσω από το παιδί όλη την ώρα, παρά αυτό!!!! αν μη τι άλλο το θεωρώ πολύ υποτημητικό για το παιδί!

πάω να διαβάσω, μερικές από τις σελ. του 43!!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘαμε και εμεις!

εγω φετες δεν εχω....κρβελακι ομως εχω..!

Μαρια πολυ ωραιο βιντεακι!

μπραβο σας!

τι σκατοκαιρος ειναι αυτος?

παλι βρεχει!

μπειμπιλινο εχει ο βεροπουλος... -50%

εγκυρη πηγη!

στη δουλεια αποφασισαμε να ανταπαντησουμε με υπομνημα - αναφορα σε οτι μας καταλογιζει

οτι εινει ψευδη...παραθετοντας επιγραμματικα τις αποδειξεις... και θα γραψουμε οτι δεν θελουμε να γυρισει στο τμημα και οτι αν αυτο γινει θα φυγουμε εμεις...θα το υπ0γραψουμε ολοι!

θα το κοινοποιοησουμε!

περιμενουμε να δουμε ποτε θα γινει η προκαταρτικη!

αν μου χαλασει τις διακοπες...θα τις σκασω τα λαστιχα... ;););););););););)

οσο για το λουρακι...καποτε το ειχα δει και μου ειχε φανει καπως...τωρα που εγινα μαμα τα βλεπω αλλιως τα πραγματα...αλλα δε νομιζω να το εβαζα...!

ενα τσιροτο μπας και σταματησει να μιλα μπορει.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (αστειο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ καλα θα κανετε να αντιδρασετε!!

ελεος δηλαδη!!

Η μαμα σου πως ειναι;;;;;

Νατασα ναι απο τον Βεροπουλο στη μαμα μου τις ειχα παρει.

Ειχε και αλλα πραγματα σ επροσφορα.

Γεννικα παρατηρισα Μασουτης και Βεροπουλος βγαζουν συχνα προσφορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑ-Τσου!!!!απλωνω σεντονι!!!!Αν κ σαν μαστιγιο ακουστηκε! :lol: Καλη αρχη Θου!!!!! =))=))=))=))

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)););););););)

kaloooo

καλημερα..ανεβηκα κ γω..πφφφφφφφφ

μια φραπα παρακαλω..αν κ πινω γαλικο..

εκλεισα για κρητη κ εχω σοκαριστει απ τις τιμες..

βρηκαμε πιο φτηνα αλλα δε μπορουσαμε να τα κλεισουμε ..κ ετσι για να μη ανεβουν κ αλλο τα εκελισα χθες..ΠΟΣΟ/???

190 ε το ατομο :shock:

κ ο θοδωρης αν κ το δηλωσαμε στη κατηγορια 2-11 χρ παλι 190 :o:o:o:o:o:o ελεοςςςςςςς

κ τη κουνιαδα μου μας εκοψε κ τη κλεισαμε ξεχωριστα απο μας κ βγηκε 150

κ αν κλειναμε κ μεις ξεχωριστα δηλ ανα 2 ατομα παλι 150 βγαιναν :o:o

αλλα φοβηθηκα μη δε εχει εισητηρια κ κλειστουν κατευθειαν..δε ξερω αν με πιασατε

οποτε 592 μας βγαινει οικογενειακως.

και σημερα τα εχει με 100 το ατομο σχεδον

εχω σοκαριστει :twisted::twisted::twisted::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Αργυ ποια μελαχρινη με κατσαρα μαλλια;;;;; αφου πηγα στη σελιδα να δω μηπως εχω ξεχασει ποια φωτο εχω βαλει!!!! :lol::lol::lol: καστανοξανθη ειμαι με μακρια ισια μαλλια(στη φωτο)..στη καθημερινοτητα τα κανω πολυ συχνα κατσαρα με αφρο! :P

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια παντως! :YMHUG::-*

Βικυ μονο τα λαστιχα;;;;πολυ λαιτ σε βρισκω!!!! :lol::lol:

Χρυσα Βεροπουλο δεν εχουμε γαμωτο!!!! πηγα Βασιλοπουλο σημερα και τα χρυσοπληρωσα! :twisted:

Ρε Θουλακι πως τη πατησατε ετσι;;;;;πολλα λεφτα ρε πουστη μου!!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...