Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Χρυσα τελικα με τον παιδικο για το Χριστοφορο τι εκανες;;Που ελεγες οτι θα τον στειλεις τωρα τον Ιουνιο;;;

Θουλη αμα ειναι καλη φιλη σου και ξερει την οικονομικη σας κατασταση τοτε δε βλεπβ το λογο να αρνηθεις.

Εγω σημερα τσακωθηκα με τη μανα μου για τη βαπτιση του Φωτη.

Μεχρι τωρα και στο γαμο και στη βαπτιση του Ν. τους εχω τραπεζωσει ολους.Ολα τα σογια και ολους τους φιλους. Ε ειπα στον Φωτη να μην κανω μεγαλο τραπεζι.Και μου λεει η μανα μου "Αν δεν κανεις τραπεζι μην καλεσεις τους Αγρινιωτες γιατι θα γινεις ρεζιλι" και της λεω

"Δηλαδη αν δεν τους καλεσω δε θα γινω ρεζιλι και δε θα τους στενοχωρησω;;Ειδικα οι 2 αδερφες του πατερα μου περιμενουν πως και πως να ακουσουν το ονομα"

"Να κανεις κλειστη βαπστιση και να μην καλεσεις ουτε κοσμο ουτε φιλους"

τι να κανω ρε γμτ δε ξερω.....Βασικα δε με νοιαζει τοσο πουλυ τα λεφτα αλλα οτι πρεπει να τρεχω να κλεινω μαγαζια, να παιρνω τηλεφωνα ,να κανω πλανα και ολες αυτες τις μαλακιες και δεν εχω καθολου χρονο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α γωγω ..οχι ρε με θηλαστρο.Εγω ουτε 30 μλ δε βγαζω.Μα για αυτο το λογο παιρνω παντα το μωρο μαζι.Δε μπορω να βγαλω γαλα για να εχει να φαει.

Ευα :lol::lol::lol: Καλα ρε συ εκανε κακα και δεν κατουρησε :o:o:o Εγω νομιζα οτι αυτα πανε πακετο!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα δεν βρηκα κανενα ιδιωτικο παιδικο κοντα στην περιοχη μας

να μπορω διλαδη να τον πηγαινω ειτε εγω ειτε η πεθερα με τα ποδια..

ενας ειναι ολος και ολος και ειναι αθλιος.

Αυριο θα παω να καταθεσω τα δικαιολογιτικα σε δυο δημοτικους που ειναι κοντα σε μας και ελπιζω να μας παρουν σε καποιον απο τους δυο.

Αχ σε καταλαβαινω με τη βαφτιση και εγω θα ηθελα να κανω αυτη τη φορα μια πολυ κλειση ..

θα δουμε

Α χο Οδυσσεας σημερα θα ερθει αργα κατα τις 9 το βραδυ και ηδη νυσταζω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα :lol::lol::lol: Καλα ρε συ εκανε κακα και δεν κατουρησε :o:o:o Εγω νομιζα οτι αυτα πανε πακετο!!!! :lol::lol::lol:

και εγω αυτο ξερω και γιαυτο μου ελεγε η πεθερα αστην θα κατουρησει κιοολας

αλλα αυτη εκει πεισμωσε και δεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου...τι κανετε? ειστε καλα?

ειπα να μπω να σας πω ενα γεια...μιας και εχω αδεια σημερα....πηγαμε με την μικρούλα μου για καφε....διαβαζαμε περιοδικα! κοιμιζαμε τα κουκλακια μας με σεντονια- χαρτοπετσετες! :lol::lol: ακι πηγαμε και μαι βολτα στον φωτογραφο ακι στον οφθαλμιατρο...σεργιανισαμε κοινως.... :D:D

αυριο φευγω κρητη για τον γαμο της κουνιαδας μου χωρις το παπι μου :(:( αλλα θα φυγουμε αεροπορικως αυριο πρωι και σαββατο απογευμα θα μαστε σπιτι..το πρωι το σκεφτομουν και δακρυζα :( και με ειδε η λυδια και ειπε τι μαμα?αχ τι να της πω ...θα ναι η μαμα μου και η γιολαντα η κοπελα..οποτε θαναι σε καλα χερια...

τη δευτερα εχουμε γενεθλιααααααααααααααααα..... :D:D:D:D .κλεινει τα δυο της χρονια και εγω πιστευω οτι την εχω μια ζωη βρε κοριτσια.....

παναγιωτα μου τι κανεις αγαπη μου?

σισσακυ μου με το καλό νυφουλα...η ωρα η καλη κοριτσαρα μου...καινουργιο μου φιλαρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););)

συμπεθερουλα μου τι τελεια φωτο ο γαμπρος μου και τι ναζιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...αχ λυδια να δεις τι παιδι σου δινουμε... :lol::lol::lol:

και ο ντοντος μας ενας κουκλος!!!!!!!!!!!

αναστασακι μου η αννιω μας ολα τα λεφτα με το γυαλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μακια σε όοοοοοοοολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι!!!!Καλα ειμαι κοριτσακι μου!!!Σημερα εφυγε η μαμα μου και ειμα παλι μονη αλλα οκ!!!

Καλα να περασετε στην κρητη!!!Πω πω κανουν τελειους γάμους!!!!

Καλε ποτε ειναι ο γαμος και Σαββατο απογευμα θα εισαι σπιτι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρασκευη 8 ηωρα :shock::shock::shock: δεν βρηκε και καλα σαββατο...καλυτερα σαββατο απογευμα θ α μαι με το κοριτσακι μου...θα σε παρω μια απο αυτες τις μερες να τα πουμε...σε λιγο εχω νυχια να φτιαξω..θα ρθει η κοπελα...σε φιλω τζουτζουκα μου γλυκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχω και το λυδιακι διπλα και θελει να ακουει ολο πατυ απο το you tybe.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Γωγουλι μη κλαις!!!!! :cry::cry::cry: ρε γαμωτο και χαιρομουν τοσο πολυ που πηγαινατε ετσι καλα με το θηλασμο! :(:(:( ρε συ μηπως να μη θηλασεις για καποιες ωρες απο αυτο το στηθος να κλεισει η πληγη;;;

Για το θηλαστρο μη δινεις καμια σημασια..στην Ιω εβγαζες τοσο γιατι δε θηλαζες,τωρα σου το ρουφαει το μπεμπε! ;) εδω εγω και μονο το πρωι που εχει περασει κανενα 5-6ωρο βγαζω γυρω στα 230μλ και απο τα 2 στηθη! την υπολοιπη μερα απο 160 μεχρι και 80 μλ και απο τα 2!!! γι αυτο κανω 40 αντλησεις για να μαζεψω το γαλα της ημερας και να αποθηκευσω και λιγο!

Εσενα αν κλεισει αυτη η ριμαδοπληγη δε θα εχεις κανενα προβλημα! ;) κι ευτυχως που δε πονας...

Ευακι!!! :lol::lol::lol: το σκατουλι να τα κανει επιτηδες!!!! :lol::lol: ενταξει ηρεμησες τωρα;;;

Λινακι τι δουλεια ψαχνεις;;;

Καλα ρε κι εσυ περυσι ηρθες Κρητη;;;;;Μα οταν δε σας ηξερα ερχοσασταν ολες;;;;; :-w:-w Και φετος ποια θα ερθει;;;;;;;;;; :((:((:((:((:((

Εκτος το Θουλακι που το κλεισαμε πλεον στα σιγουρα! :P

Αααα να το Καρολινακι!!!! που θα ερθεις;;;Ηρακλειο;;;;; ;;);;);;) Βρε κουτο μια μερα θα λειψεις γιατι εκλαιγες και σε ειδε και το παιδι;;;ουτε που βθα το καταλαβεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια ασε μιλαμε φαγαμε το σκατο στη μουρη :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καρολινακι μην στεναχωριεσαι καλα σου λεει η τονια ουτε θα καταλαβετε τιποτα

πως και δεν την περνεις και αυτην?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς το παρον Τονια μου...ψαχνω κατι

Πρωτα βαση της ειδικοτητας μου σαν γυμναστρια

Οχι ομως σε γυμναστηριο τουλαχιστον οχι ακομη

Ψαχνω περισσοτερο κατι με βαση τα παιδια....

Και σε μοναδες αποκαταστασης παθησεων και τραυματισμων

Δυσκολο το ξερω...οπως επισης οτιδηποτε σε σχεση με γραμματεια

Πραγμα που εκανα τοσο καιρο...

Προς το παρον....

Αργοτερα αν δω οτι χλωμα τα πραγματα...

Θα ψαχνω τα παντα.....

Ναι περυσι ημουν και γω στην Κρητη...

Χανια και Ελουντα...

Θεα η Κρητη.....

Μακαρι να βρησκα δουλεια εκει....

Θα ερχομουν και ας εβρησκε και ο ανδρας μου...

Εσυ που μενεις ειπες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello !!!!! :mrgreen::mrgreen:

Δεν σας διάβασα.. θα το κάνω αργοτερα.. Μπηκα να σας πω ένα χελοου.

Πάμε βόλτα με τον Κώστα να μυρίσουμε λουλούδια!

Φιλάκιαααααααα :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου πλακα πλακα ηρακλειο θα μαστε...τι ωρα ειναι ο γαμος...μηπως 8?ιερο ναο αγ.νικολαου?

αχ θαλασσα μου πως να την παρω που θα μαστε στο γλεντι μεχρι τι ωρα...βλέπεις και ας μην πολυθελω εγω ειναι η αδελφη του οποτε θα κατσουμε οσο παει.,...τουλαχιστον θα φαμε γαμοπιλαφο ε? :lol::lol::lol::lol: και πολλες πολλες ρακι ε?

αχ ελπίζω να περασουν οι ωρες και να ρθω γρηγορα στην λατρεια μου....

φοβαμαι και λιγακι το σεροπλανο..ειδικα στην πτηση απο παρισι -ελλαδα στο μηνα του μελιτος μας..κουναγε τοοοοοοοοσο πολυ που ειπα δεν ξαναμπαινω....

σας φιλω...

ελευθερια μου με τα υπεροχα γλυκα σου και φαγητα σου και το γλυκυτατο σου μικρο αγορακι....τι κανεις βρε ψυχη???????????????? σμουτςςςςςςςςςςς απο καρολινακι και λυδιακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσουπρες!!

Κοιμηθηκαμε 2 ωρες :D:D:D

Γωγω μου κουραγιο...Και ασε το θηλαστρο...ουτε δοκιμη να μην κανεις μεχρι να κλεισει η πληγη γτ θα ανοιγει περισσοτερο!

Θου εκλεισες εε>?Ποτε φευγετε??

ποιο θεμα λετε με θηλασμο?

Καρολ καλα να περασετεεεεε!!!!Αντε βρε κουτο!Ουτε θα το καταλαβεις!!!θα φααααααατε,θα πιιιιιιιιειτε και χαλαροι θα κοιμηθειτε!!!

Κοριτσια(δε θυμαμαι κατι αλλο) Τεταρτη ειναι τα εγκαινια του καφε μας!Σας επρηξα κ απ'το φεις! :lol::oops: Ασχετως που μενετε εγω σας πρηζω μαζικα!

Θα παωωωωωωω!!!Ναι!!!Θα αφησω την Αννυ για 1η φορα στη μανα μου βραδυ(στο σπιτι μου αλλα με τη μανα μου) ,θα γινω κουκλαρα κ θα παω!Κ οτι γινει!

Φανταζομαι να γυρισω 1-2πμ και να τις δω να πααιζουν στο σαλονι!!! :lol: Μηπως να την αφησω ξυπνια να την κοιμισει η μαμα μου?η να την κοιμισω κ μετα να φυγω?κ αν ξυπνησει κ δει αλλον απο εμενα δε θα ειναι χειροτερα?απ'την αλλη αν δεν την κοιμισω εγω μηπως δε θα μπορεσει να κοιμηθει???Πλιιιιιιιιζ πειτε γνωμες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο την δικη μου τη πλευρα κοριτσαρα

Επιδη ειναι η πωτη φορα καλυτερα κοιμησε την και φυγε

Θα εισαι πιο ησυχη....

Και να ξυπνησει το ιδιο θα της ειναι...

Εννοω το ιδιομθαβσε ψαχνει...δεν θα τρομοκρτηθει

Γιατι θα ειναι με οικειο προσωπο

Ισως λιγο κλαψει...μετα θα ηρεμησει...

Κοιμησε την λοιπον ...φιαξου νυσου γινε πιο θεα απο τι εισαι.....

Και παμε να το γιορτασουμε...

Αν θες για πιο σιγουρα πες τη μαμα σου να ειναι ηδη εκει πριν κοιμησεις τη μικρη

Ετσινγια να την νιωσεινπερισσοτερομαπομπριν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Λινακι ελα θα σε προσλαβω εγω σα περσοναλ τρεινινκγ!!!! :lol::lol::lol:

Καρολ Αγ.Νικολαος στην Αλικαρνασσο;;; εκει μενει η πεθερα μου!!! Ηρακλειο μενω κι εγω! Θα τον Ρωτησω το βραδυ που εχει γαμο κι αν ειστε στον ιδιο θα χει πολυ πλακα!!! :lol::lol:

Αναστασι αν προλαβαινεις να τη κοιμησεις εχει καλως,αλλιως αστην κι ας τα βγαλει περα η γιαγια! ;) ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙΣ!!!! \M/ \M/

Ερακι τρελαινομαι με τις φωτο που βαζεις το Κωστη σου στο προφιλ!!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η σύμβουλος θα έρθει αύριο το μεσημεράκι τελικά...Μου είπε να κάνω αντλήσεις με θήλαστρο για να κλείσει η πληγή και να βάζω σοδόνερο....Τι θα κάνω ρε γαμώτο;;;;;;; :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ αν βγάλεις με το θήλαστρο πονάς??

Θέλεις να πάρεις τηλ κ σε καμια άλλη να ρωτήσεις τη γνώμη της???

έχω τηλ απο μια εδώ στη Λάρισα που έχει υποστηρίξει πολλές κοπέλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να σου πω μη στενοχωριέσαι βρε

1. κακό δεν κάνεις στη μικρή αμα πιει αίμα

2. τόσο καιρό λέμε ότι το πόσο βγάζεις με θήλαστρο δεν είναι

αντιπροσωπευτικό του πόσο γάλα έχεις

3. δεν πονάς

Τι? Αγχώθηκες μην έχεις κάτι άλλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα!!!!! :)

Επιβιβαζομαι και εγω! Μα ποσα γραψατε!!!!! :o Σας διαβαζω αποσμασματικα απο προχθες το βραδυ και τωρα δυσκολο να θυμηθω! Δεν μου μενει καθολου χρονος τελευταια γμτ! Αρχιζω και οτι θυμαμαι :oops:

Φετες θελω να γινω και εγω!!! Εφτασα στα 49 κιλα και εδω και λιγο καιρο παω μεχρι 50,5. Η κοιλια μου φουσκωσε λες και ειμαι εγκυος! :twisted: Οτι βλακειες τρωω εκει πανε και καθοντε μαλλον! Παρτε και μια τελεια διαιτα! Αυτην θα την κανω! http://www.pyles.tv/News/Alternative-Pr ... _diet.aspx

Λενακι κριμα ρε συ για τον αντρα σου. Ευχομαι να βρει κατι πολυ καλυτερο. Καλα για τα αφεντικα του τι να πω! Γαιδουρια!

Αναστασακι συμφωνω με τα περισσοτερα που λες για το θεμα με τα αφεντικα. Σαν πρωην αφεντικο και εγω ετσι βλεπω τα πραγματα. Αχ μακαρι να ημουν εκει να ερχομουν στα εγκαινια! Και εγω λεω καλυτερα αν προλαβαινεις να την κοιμησεις και μετα να φυγεις.

Θου τελειος ο Ντοντος στην φωτο!! Αεροπορικος ειναι τοσο τα εισητηρια? Ποτε φευγετε?

Χρυσακι μια χαρα το νινι στα κιλα! Μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε και οπως τα θελεις θα γινουνε!

Μαρακι ποσο θα ηθελα να ημουν και εγω στην ποδηλαταδα σας! Τρελενομαι για ποδηλατο!

Παναγιωτα ναι αλεθεις και φρεσκα φρουτα μεσα. Ειναι τελειος σου λεω! :)

Βρε Γωγουλι μην κλαις πουλακι μου! Θα ερθει η συμβουλος και θα την βρειτε την ακρη. Και μην νομιζεις και εγω που θηλαζω τα προβληματακια μου τα εχω που και που.

Λινακι ευχομαι να βρεθει κατι στα μετρα σου συντομα!

Για το λουρακι που λετε δεν μου αρεσει σαν ιδεα, αλλα ειχα ενα πολυ ζωηρο παιδι ισως και να το εβαζα και αυτο γιατι ειμαι Γερμανια. Στην Ελλαδα δεν θα το εκανα με τιποτα. Εδω δεν εχω δει κανεναν ακομα να το φοραει στα παιδια του.

Σημερα μας εκανε πολυ ζεστη και πηγαμε βολτουλα στην λιμνη με τις παπιες! Η μικρη επαιξε με τα χωματα και εμεις μαζεμαψε ηλιο. Σαββατοκυριακο θα φτασει μεχρι 27 βαθμους! Για να δουμε.

Σας αφηνω γιατι ξυπνησε η Ε. Αν προλαβω θα διαβασω μερικα απο το προηγουμενο τρενακι και θα επανελθω το βραδακι! Φιλουρες σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μαλακία έκανες και ανοιξες νέο τρενάκι.. :shock::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):((:((:((:((:((=))=))=))=))=)) χαχαχαχα μωρο μ σε πειράζωωωωω!!!

λοιπον, πάω στο μπαλκόνι να καπνισω ενα τσιγάρο και επιστρέφω. Κάπου διάβασα να ρωτάτε ποιες καπνιζουν. Εγώ καπνιζω 2-3 τσιγάρα τις καθημερινές και 3-4 τα σκ.. Αποβάλομαι?

Μολις γυρίσω θα αρχισω να διαβάζω και αυτο το τρενάκι....

Φιλάκιααααα

Α Ευακι το blog μου ειναι αυτο που φαινεται στην υπογραφη μου...

Filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ζεστη εχει :roll::roll::roll::roll::roll:

νατασα με αεροπλανο θα παμε..

κ μεις καμια εξελιξη με γιογιο..

λινα στη αδερφη μου θα παω..κρητη ειναι..

νατασα αν πας λαικη το σαββατο θελω φακες ;):D:D:D

α η γιωτα φευγει αυριο :roll::roll::roll: τελικα.. :|

παναγιωτα μη το ζοριζεις στο φαι..αν κ νομιζω δε το πιεζεις..κ γω θελω κλειστη..ελεος..2 φορες τραπεζωσα..φτανει..αλλα...ειδωμεν

χρυσα ειναι καλη φιλη αλλα..μενει μακρια γμτ

μενει σουηδια..κ μιλαμε μεσω σκαιπ συχνα.΄.κ ερχεται μια φορα το χρονο για 1 μηνα..

κ λεω εγω..μα κ τα 2 μου βαφτιστιρια θα τα χω μακρια/΄?????????????????

η μια σουηδια η αλλη κρητη¨?αυτο λιγο με χαλαει..αλλιως δε θα το σκεφτομουν,. :?

ευη κ μενα αν κανει κακα δε κανει παντα τσισα..κ γω νομιζα οτι πανε μαζι :!::!:

σημερα ειναι το μπατσελορ της σισσιω :D:D:D να δουμε που θα τη πανε..σε στριπτιτζαδικο λεω εγω :lol::lol::lol:

καρολ καλε μια μερα τη αφηνεις..κ στη μαμα σου..σιγα..

καλο ταξιδιιιιι

γωγω τ καλος ο αντρας σου...

α εγω για να βγαλω με θηλαστρο κανω κανα 5 ωρο να θηλασω απ το καλο μεμε να πρηστει κ μετα βγαζω καπου 180μλ :D

τονια ποσα μλ βγαζεις ημερησιως :roll::roll::roll:

αναστασια φευγουμε 19-28 ιουλιου..κ δε θα μαι στη βαφτιση της μικρουλας της νατασας :cry::cry::cry::cry:

κ θα μαθω τελευταια το ονομα της :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

επισης.. ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ..ΜΗ ΤΗ ΚΟΙΜΙΣΕΙΣ..ΕΣΥ ΕΙΠΑΜΕ ΘΑ ΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ..ΑΣΤΗΝ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ..ΑΧ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ

εγω δε θα μπορεσω :cry::cry: αργα θα ναι ρε :roll::roll:

γωγωκα θα σε τηλ αυριο

ερη μυρισατε λολουδια?μα τι παιδι ο κωστης.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

λενακι 49 κιλα? :o ποσο υψος εχεις καλε

η κατερινα χαθηκε.. :roll::roll:

ασχετο..ο μπεμπουλης μου μου αλλαζει ωραριο μαλλον..απο χθες δε κοιμαται 9 αλλα χθες 10 κ σημερα 10,30 :shock: τον βαζω 9+ για νανι κ κλαει..οποτε τον αφηνω..

σημερα το περισοτερο που κοιμηθηκε ηταν 3 τεταρτ σερι..

μα τι σκατα να προλαβω σε 3 τεταρτα :?::?::?::?:

σημερα απογευμα τελικα πηγα βενι..

ενα εχω να πω

ο ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΔΕ ΥΠΑΡΧΕΙ

δε κοιμηθηκε μεσιμερι..οποτε εκει που μιλουσαμε τσουπ κοιμηθηκε στο πατωμα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν ηταν τριμετρο το τσιγάρο που έκανα.. απλά ειδα την ώρα και πρεπει να μαγειρέψω!

Θα μπω μετά μαλλον που εσεις δεν θα εισαστε...

Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...