Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο44!Για να δω!Γίναμε "φέτες"???!!


Recommended Posts

Είμαι χάλια....Η μικρή το πρωί που την τάισα έβγαζε γουλιές σκέτο κατακόκκινο αίμα... :cry::cry::cry::cry: Μου πληγώνει ξανά και ξανά τη θηλή...Δεν ξέρω τι να κάνω...Εχω απογοητευτεί..Μιλάμε για ποσότητες αίματος...Ένα σεντονάκι όλο στάμπες από αίμα.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: :

Φοβάμαι μην πάθει τίποτα..Μηπως της κάνω κακο με την επιμονή μου να τη θηλάσω... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

μολις με προτεινε μια φιλη να γινω νονα

μια καλη μου φιλη..ξερει οτι εμεις οικονομικα ΔΕΝ

κ με ειπε οτι θα τα πληρωσει ολα αυτη..μονο το σταυρο εμεις :roll::roll::roll::roll:

γωγω χαλαρωσε ρε :cry::cry::cry::cry:

δε νομιζω να παθει κατι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας!!!!

Μονη μου τωρα!!! :?

Εγω φετες θα ειμαι του χρονου το καλοκαιρι!!!Αποφασισα οτι στα 35(του χρονου) θα ειμαι πιο καλη απο οτι ημουν στα 25!!!!

Μια γρηγορη ερωτηση.Στον beaba τριβουμε ωμα φρουτα ή μονο τα φαγητα μαγειρεμενα;;;;;;;;;;;;

Της ποπης γινεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα λειτουργει και ξεχωριστα σαν μπλεντερ και σαν ατμομαγειρας..

απλα μπορεις τα μαγειρεμενα να τα αλεσεις επιτοπου..αλλιως βαζεις τα ωμα μεσα και τα αλεθεις

Παιδια ριχνει βροχη με το τουλουμι!!! τελεια ειναι!!!

θου και τι αποφασισατε;;..θα δεχτειτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλοτάξιδο το νέο τρενάκι... Να μας πάει σε πολλές όμορφες παραλίες!!!! 8-)

Σισσάκι, με το καλό κοριτσάρα μου!!! :D (αν και μάλλον δε θα το δεις!!) :lol:

Επιβιβάζομαι και σας διαβάζω μετά!!! Πάω να βάλω για ύπνο την μικρή αγάπη μου, γιατί το απόγευμα έχουμε εμβόλιο! :?

Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ το μωρό δεν θα πάθει τίποτα από το αίμα που πίνει, το θέμα είναι να βρείς γιατί πληγώνονται οι θηλές τόσο πολύ και να το διορθώσεις. Με την Λάλα μίλησες. Μήπως να πάρεις κάποια σύμβουλο θηλασμού να έρθει να σε δεί?

Μάρθα εγώ δεν μπορώ για σήμερα.

Η Έλενα μια από τα ίδια κατουράει κάθε μισή ώρα όπου βρεί και φυσικά όχι στο γιογιό :o:o:o:o

Ένα πληντύριο την ημέρα γεμίζω μόνο με δικάτης ρούχα................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι σκοτινα καλε !!!! εδω εχω χαρα Θεου !!

παω να ξαπλωσω ...ο μεγαλος κοιμηθηκε ο μικρος εφαγε καλα και τωρα μασουλαει μια πιπιλα ,τα πεθερικα ειναι βολτα και ο Κ στον υπολογ του .

γωγω κρατα γερα κοριτσακι μου ,αχ να ημουνα πιο κοντα να σου κρατουσα παρεα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρη κοιμαται και γΩ ηρεμω....

Θα τα δοκιμασω και γω τα μπεμπιλινο.....

Εχω μια στοιβα απο τα λιμπερο μολις τελειωσουν...

Θουθου μου πατε Κρητη....αχ ποσο πολυ μου αρεσε περυσι...

Που σε ποιο ξενοδοχειο;

Βρε γωγωκα....τοσο χαλια ;

Σαν αιμοραγια ....βαζεις τιποτα;

Κανε κανα τηλεφωνο στον γυναικολογο σου....

Αφηνε το στηθος οσο γινεται να αναπνεει...

Γυρνα σαν τη τρελλη με τα μεμε εξω

Προσπαθησε το λιγο ..δε νομιζω να υπαρχει

Προβλημα....τι να πω....βρυκολακακι το μπεμπε....

Μαρια παω να δω και τι λινκ σου....

ΧΑΙΡΕΤΩ ΝΑΤΑΣΣΑ,ΑΦΡΟΥΛΑ,ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΤΟΝΙΤΣΑ.....υποβαλλω και επανερχομαιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω..

σημερα στις 5 εχουν συνελευση και θα τους μιλισει το αφεντικο..θα δουμε

Ολο και κατι θα βρεις.

Δεν ξερω βεβεια υπο ποιους ορους...

καθε εμποδιο σε καλο που λενε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι τι κάνεις? η Σοφία καλά?

είπα θα σε βλέπουμε πιο συχνά τώρα που κάθεσε αλλά μάλλον απολαμβάνεις Σοφάκι :D:D:D

Τα μπειμπιλίνο πάντως εμένα μου αρέσουν πολύ και ιδίως τα καινούργια τα θεωρώ κορυφή

Μάρθα 190 με αεροπλάνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ευχομαι να πανε ολα καλα

Και να μην εχει δυσσαρεστα να σας πει..

Νατασσουλα πραγματι προσπαθω να χορτασω το κοριτσακι μου

Δενθελω να την αφηνω καθολου...

Ασε που οταν ειναι παρουσα δυσκολα μπορω να μπω στο νετ...

Εχει μεριδιο στον υπολογιστη... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεε

μπηκαμε σε αλλο τρενο και εγω χαμπαρι δεν πηρα

επιβιβαζομαι

δεν διαβασα τιποτα

ειδα μονο τη φωτο της αφρος με το κουκλι της

ρε συ τι ομορφος που ειναι να τον χαιρεσαι και αυτον και τον μικρουλη σου

επιτελους μετα απο μαραθωνιες προσπαθειες μαζεψαμε τα τσισακια

θα σας πω αργοτερα το πως :lol::lol:

η γενικη βγηκε καθαρη αυριο βγαινει η καλλιεργεια ελπιζω και αυτη καθαρη

ψωφησα σημερα και το σπιτι ειναι χαλια

αλλα κυνηγουσα τη μικρη με το κυπελακι :lol::lol:

θα μπω αργοτερα σας φιλω προς το παρων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω απογοητευτεί...Από το μεσημέρι μες στο κλάμα είμαι... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Η θηλή είναι πληγωμένη, φαίνεται δηλαδή, ξέρω σε ποιο σημείο και μόνο όταν ρουφάει η μικρή βγάζει αίμα.... :?:?:? Και το περιεργο είναι ότι δεν πονάω.... :?:?:?:?:? Λέτε να έχω τίποτα άλλο ρε κορίτσια;;;;; :?:?:?:?:?

Νατασουλα χωρίς να ξέρω τίποτα πήρε ο άντρας μου τηλ μια σύμβουλο θηλασμού..Θα την ξαναπάρω εγώ κατά τις 6 και μπορεί να έρθει να με δει εμβόλιμα σήμερα γιατί αύριο δεν μπορεί..Ας ελπίσουμε ότι θα τα καταφέρει.... :roll::roll::roll:

Το άλλο μου μεγάλο πρόβλημα είναι ότι με το θήλαστρο βγάζω ελάχιστο γάλα...Από 50-90ml.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Ποσότητα είναι αυτή;;;;;; :shock::shock::shock: Στην Ιω έβγαζα πάνω από 200 μλ από κάθε στήθος..Όμως έχω γάλα..Το πατάω και βγάζει....

Λινάκι εδώ και πόση ώρα κυκλοφορώ με τα βυζιά έξω... :roll::roll::roll::roll: Βάζω γάλα, σπαθόλαδο και τώρα θα πάω να βάλω και Purelan...

Τι θα κάνω ρε γαμώτο;;;;;;;Γιατί;;;;;;Ρε μιλάμε για πολύ αίμα....Στις γουλιές το βλέπω....Καθαρό αίμα...Δε βλέπω γάλα..Μόνο αίμα... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σας ευχαριστώ πολύ πάντως όλες για τη συμπαράσταση..

Συγγνώμη...Έχω καταντήσει γραφική και κουραστική... :cry::cry::cry::cry:

Μα τι κάνω λάθος ρε γαμώτο;;;Πώς δισεκατομμύρια γυναίκες θηλάζουν τέλεια κι εγώ έχω τόοοοοσα προβλήματα;;;; :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου δισεκατομυρια γυναικες δεν θηλαζουν τελεια

Ολες αντιμετωπιζουν καποιας μορφης προβλημα απλα υπαρχει μια λυση για αυτα

Μακαρη να μπορεσει να σε δει συμβουλος θηλασμου..αλλα νομιζω οτι πρεπει να επισοευσεις και την επισκεψη στον γυναικολογο σου.

Ολαθα πανε καλα κοριτσαρα ηρεμησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιβιβαζομαι κ εγω!

θου κ εγω σημερα δεν μπορω..θα βγουμε με χ.! :o:o υποθετω για αυτο ανοιξαν οι ουρανοι σημερα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ εμενα μου προτεινε μια φιλη,οχι κ πολυ κοντινη ομως,κ της αρνηθηκα ευγενικα επειδη θα βαφτισουμε κ του χρονου την ανοιξη,κ δεν ηθελα να βαφτιζω αβερτα μωρα..ειναι σημαντικος ο ρολος του νονου..δε θα γινουμε κ ψωμιάδης! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγω παρε μια συμβουλο θηλασμου..δε θ απαθει κατι η μπουμπου,αλλα καλυτερα να εχεις κ την αποψη ενος ειδικου κοριτσακι μου..

απο το πρωι,ρεπό σημερα, δεν εβαλα κ@λ@ κατω..ε ναι!ετσι τα προλαβαινει κανεις ολα!πηγα λαικη με γιωργο,γυρισαμε,συμμαζεψα τα ψωνια,πολλα ωρα μου πηρε να τα πλυνω,καθαρισω,τακτοποιησω,μαγειρεψα,διορθωσα τα τελευταια μου γραπτά εξετασεων για την εβδομαδα αυτη κ τωρα θα σιδερωσω 3 πλυντηρια! :shock::shock::shock:

αν αυτο ειναι το μυστικο του να τα προλαβαινεις ολα..προτιμω να παραμεινει μυστικο! :roll::roll::roll::roll::roll:8-)

στο αλλο θεμα γραφονται απιστευτες κοτσανες με διαθεση ξεκαθαρα να προκαλεσουν..

κοριτσια ας μην μπουμε στον πειρασμο να απαντησει καμια μας..το πραγμα φωναζει απο μακρια ;):evil:

επισης ακομη προβληματιζομαι για το παιδοτοπος ή σπιτι..ανα μιση ωρα αλλαζω γνωμη.. :?:?

ως αυριο μου εδωσα διορια..μετα οργανωση!

ευα μπραβο κ για τα ουρα που μαζεψες κ για τα αποτελεσματα σας!ευχομαι κ η καλλιεργεια να ειναι καθαρη! :):):):):)

Βίκυ πολυ καλα θα κανετε να αντιδρασετε ομαδικα ετσι!

φιλια σε ολες!ξεκιναω σιδερωμα!

γωγουλα σε ειδα τωρα :(

καταρχας δεν εχεις τοσα προβληματα,οσα νομιζεις,με το θηλασμο!θα επουλωθει η πληγη κ ολα θα ειναι ενταξει!η μικρη σου μια χαρα πιανει κ θηλαζει!φανταζεσαι να παιδευοσουν,να μην επιανε στηθος,να το αφηνε στο λεπτο,να μην εβαζε βαρος,να ειχε αλλεργια κ να επρεπε να κοψεις ολα τα γαλακτομικα και χιλια δυο αλλα;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

ελπιζω να ερθει σημερα η συμβουλος κ να σε καθησυχασει!μα τί καλος ο αντρουλης σου! :):):):)

φιλακια κ σταματα να κλαις! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου δισεκατομυρια γυναικες δεν θηλαζουν τελεια

Ολες αντιμετωπιζουν καποιας μορφης προβλημα απλα υπαρχει μια λυση για αυτα

Μακαρη να μπορεσει να σε δει συμβουλος θηλασμου..αλλα νομιζω οτι πρεπει να επισοευσεις και την επισκεψη στον γυναικολογο σου.

Ολαθα πανε καλα κοριτσαρα ηρεμησε

Χρυσάκι τον πήρε και τον γυναικολόγο μου ο Γιώργος...Χωρίς επίσης να μου πει τίποτα..Η Σάββατο ή Τετάρτη θα πάμε...Γιατί όμως πρέπει να με δει;;;;Λες να έχει σχεση;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου δεν ξερω..αλλα ισως να ξερει αυτος κατι παραπανω στο θεμα στηθος να το δει.

Ιουλια μου μερσι που με σκεφτηκες..αλλα οπου και να τα κανεις θα ερθω εαν ειμαι καλα οποτε κανε το προγραμμα σου και βλεπουμε

Παιδια σημερα νυσταζω απιστευτα...

δεν περναει και η ωρα να φυγω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα ελα κοροτσακι μου μην κλαις ρε συ!!!!

Εδω ειμαστε μαζι σου!!!!

Σε παρακαλω μη στενοχωριεσαι!!!!

ιουλια μου το 2011 ειναι απλως αδιανοητο -για τα δικα μου δεδομενα τουλαχιστον- να συγκρινουμνε τη φορμουλα με το μητρικο γαλα και να λεμε "ουφ,δε βαριεσαι ρε αδερφε.Και εγω με νουνου μεγαλωσα..δεν επαθε κατι". :shock::shock: Οπως ειπες και εσυ ουτε καν μπαινω στον κοπο να απαντησω γιατι ρωτησα κατι συγκεκριμενο και απαντηση δεν πηρα.

Αφρο και εδω τωρα καλο καιρο εχει.

Ο νικολας μου εχει φλεματα και ολο πνιγετε και κανει εμετο. :(:(:( Κανει στανταρ μια φορα τη μερα. :?:?:? Και τωρα φοβαται να φαει μη και τυχον κανει εμετο....σκατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re γωγουλινι

υπομονη κοριτσαρα μου

τι να πω δεν ξερω

τα κοριτσια που περασαν παροιμοιες καταστασεις θα σου πουν

ας σε δει και η συμβουλος θηλασμου και βλεπεις

να σας πω την περιπετεια μας να γελασετε

λοιπον στο σπιτι της πεθερας γιατι μονη δεν μπορουσα

την πλενω την εχω γυμνη και της δωσαμε να πιει ενα ποτηρι χυμο

ειμαστε μεσα στο μπανιο 1.5 ωρα και η σκατουλα να μην κατουραει

να παιζουμε με τανερα να της βρεχουμε χερακια ποδαρακια τιποτα αυτη

εγω με το κυπελακι στο χερι και να την κοιταω στον κ..λο της μην κατουρησει η πεθερα να παιζει μαζι της

ξαφνικα μετα απο 1,5 ωρα παιδεμα με κοιταει και λεει μαμα θα κανω κακα και τρεχει στην κρεβατοκαμαρα της πεθερας πανω στο χαλι καθεται κατω και κανει κακα :o:o:o:o:o:o:o:o

εγω να φωναζω μη μη η πεθερα να λεει δεν πειραζει εσυ κοιτα μολις κατουρησει να μαζεψεις :shock::shock::shock:

το σκατουλι τα κανει και φευγει και δεν κατουραει

την πλενω και της λεω ρε κοριτσαρα μου κανε τσισα

οχι παω να δω τα κακα λεει :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

και παει να τα πιασει

τελοσπαντων μετα απο κανενα δεκαλεπτο η πεθερα μαζευε τα κακα της απο κατω και αυτη κατουραει εγω σε επιφυλακη συνεχεια βαζω το κυπελακι με το που το βλεπει αυτη σταματαει και τρεχει και κατουραει αλλου

αλλα προλαβα και μαζεψα 10μλ

και τελικα τα πηγα

ουυυυυυυφφφφφφφφφφφφ

η γενικη βγηκε καθαρη αυριο η καλλιεργεια αντε να δουμε δεν θα αντεξω να ξανα μαζεψω

παντως ειμασταν για να μας τραβαει καποιος με την καμερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ γωγουλα μη το λες...

Πολλες γυναικες εχουν θεμα με τις πληγες

Και γω ειχα..στο ενα στηθος...

Μιλησα και με γυναικολογο καινμε συμβουλο

ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ....αυτη ηταν η απαντηση....

Δεν υπηρχε προβλημα για το αιμα

Οταν επαθα και μαστιτιδα....χαλιαααααα...

Πηρα και αντιβιωση.....φρικη...πονοςςςςςςςς

Πυρετοςςςςςςς....θηλαζα και εκλαιγα...

Πολυ ποκυ στηριξη απο την μαια μου....

Μετα απο 3 μηνες ολα ηταν ΑΛΛΙΩΣ!!!!!

Οσονγια το θηλαστρο...

Μην το υπολογιζεις καθολου...

Δεν σημαινει τιποτα....και μη το πολυχρησημοποιεις...

Πληγωνει περισσοτερο τις θηλες...

ΚΟΥΡΑΓΙΟ....

ΙΟΥΛΙΑΚΙΙΙΙΙΙ..παιδοτοπο....

Σπιτι πολυ χαμος ρε....εννοω θα ψοφησεις

Και πως να το φχαριστηθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...