Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χρονια πολλα σημερα των Ταξιαρχων!!


Recommended Posts

Χρονια πολλα σημερα σε οσους και οσες γιορταζουν!!Σιμον μου να μας ζησουν τα παιδακια μας και να ειναι παντοτε γερα,Moussa χρονια πολλα και ο,τι επιθυμεις και με εναν πονο σου ευχομαι και παντοτε γερα τα παιδια σου,AGGELIKI LEFKADA χρονια σου πολλα και να σου ζησει το νινι σου,παντοτε γερο!Αν ξεχασα καποια,ζητω ταπεινα συγνωμη,της ευχομαι χρονια πολλα ολοψυχα!Τις ευχες μου σε οσες εχετε μελη της οικογενειας που γιορταζουν και παντοτε με υγεια!Μην ξεχασω να πω χρονια πολλα και στο Μιχαλη Χατζηγιαννη,ειμαι big fan!!!!Αχ,εχεις και το ιδιο ονομα με τον μικρο μου γιο!!Γιορταζω διπλα σημερα,χαχαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.Χρονια Πολλα και παρα πολυ καλα σε ολες οσες γιορταζουν σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer:

Να χαιρεστε τα παιδακια σας να ειναι παντα γερα και ευτυχισμενα κοντα σας!!!!!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.Χρονια Πολλα και παρα πολυ καλα σε ολες οσες γιορταζουν σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cheer: :cheer: :cheer:

Να χαιρεστε τα παιδακια σας να ειναι παντα γερα και ευτυχισμενα κοντα σας!!!!!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι καλύτερες ευχές μου για εσάς που γιορτάζετε σήμερα!!! Να χαίρεστε τις οικογένειες σας και τα παιδάκια σας!!! Χρόνια πολλά πολλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι καλύτερες ευχές μου για εσάς που γιορτάζετε σήμερα!!! Να χαίρεστε τις οικογένειες σας και τα παιδάκια σας!!! Χρόνια πολλά πολλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ..

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ Η ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ

ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ..

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ

ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ

ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΛΑΧΤΑΡΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ..

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ Η ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ

ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ..

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ

ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ

ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΛΑΧΤΑΡΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xronia polla se oses giortazoye shmera :) .NA xairese ton gio soy katerina kai gampro na ton kamarwshs.Na soy zhsh to mwro aggeliki leykada kai xronia soy polla.Mom3 xronia polla glykeia moy me ygeia.Mata polles eyxes gia thn giorth soy.Kai se oses exete kapoion na giortazei shmera xronia polla na ton xaireste :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xronia polla se oses giortazoye shmera :) .NA xairese ton gio soy katerina kai gampro na ton kamarwshs.Na soy zhsh to mwro aggeliki leykada kai xronia soy polla.Mom3 xronia polla glykeia moy me ygeia.Mata polles eyxes gia thn giorth soy.Kai se oses exete kapoion na giortazei shmera xronia polla na ton xaireste :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα!!!

Κατερίνα, να χαίρεσαι το γιόκα σου που γιορτάζει αυτά τα δύο πανέμορφα ονόματα... Να τον δεις όπως ποθείς και να σε γεμίζει υπερηφάνεια και αγάπη..

Αγγελικούλα από τη Λευκάδα, καλώς δέχτηκες το μωράκι σου και να χαίρεσαι τη γιορτή σου και κάθε πλέον στιγμή σου μαζί του!!!

Αγγελική μου (μουσίτσα!!!) να χάιρεσαι το όνομά σου, την οικογένειά σου και με το καλό να γεννήσεις και την πριγκίπισσα της καρδιάς σου!!! Μας έχεις λείψει πάρα πολύ κι εύχομαι να σε βλέπουμε εδώ συχνότερα!!! Χρόνια σου Πολλά, καλά κι ευτυχισμένα!!!

Εάν ξεχνώ κάποια, ζητώ συγγνώμη και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχετε υγεία, πρόοδο, αγάπη και την εύνοια του Θεού!!!

happy_name_day.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα!!!

Κατερίνα, να χαίρεσαι το γιόκα σου που γιορτάζει αυτά τα δύο πανέμορφα ονόματα... Να τον δεις όπως ποθείς και να σε γεμίζει υπερηφάνεια και αγάπη..

Αγγελικούλα από τη Λευκάδα, καλώς δέχτηκες το μωράκι σου και να χαίρεσαι τη γιορτή σου και κάθε πλέον στιγμή σου μαζί του!!!

Αγγελική μου (μουσίτσα!!!) να χάιρεσαι το όνομά σου, την οικογένειά σου και με το καλό να γεννήσεις και την πριγκίπισσα της καρδιάς σου!!! Μας έχεις λείψει πάρα πολύ κι εύχομαι να σε βλέπουμε εδώ συχνότερα!!! Χρόνια σου Πολλά, καλά κι ευτυχισμένα!!!

Εάν ξεχνώ κάποια, ζητώ συγγνώμη και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχετε υγεία, πρόοδο, αγάπη και την εύνοια του Θεού!!!

happy_name_day.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα78, να χαίρεσαι τον Μικρούλι σου και να τον καμαρώνεις πάντα γερό και ευτυχισμένο.

Aggeliki Leukada, να χαίρεσαι την γιορτούλα σου και το μωράκι σου!!!!

Moussa μου, να χαίρεσαι και συ την γιορτούλα σου και να είσαι ευτυχισμένη για να είναι και τα παιδάκια σου ευτυχισμένα!!! Με το καλό ο ερχομός της κορούλας σου!!!

Simone να χαίρεσαι την Μικαέλα σου αυτή την γλυκιά φατσούλα που μας έχει τρελάνει όλες!!!!!! Μαμά και κόρη άπαιχτες!!!

Κορίτσια χρόνια πολλά σε όλες και όλους με Αγάπη και Υγεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα78, να χαίρεσαι τον Μικρούλι σου και να τον καμαρώνεις πάντα γερό και ευτυχισμένο.

Aggeliki Leukada, να χαίρεσαι την γιορτούλα σου και το μωράκι σου!!!!

Moussa μου, να χαίρεσαι και συ την γιορτούλα σου και να είσαι ευτυχισμένη για να είναι και τα παιδάκια σου ευτυχισμένα!!! Με το καλό ο ερχομός της κορούλας σου!!!

Simone να χαίρεσαι την Μικαέλα σου αυτή την γλυκιά φατσούλα που μας έχει τρελάνει όλες!!!!!! Μαμά και κόρη άπαιχτες!!!

Κορίτσια χρόνια πολλά σε όλες και όλους με Αγάπη και Υγεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...