Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διακοπές κοντά στην Αθήνα για έγκυο!!! Πού;;;;;


Recommended Posts

Γεια σου και απο εμενα...και εγω Ευβοια θα ελεγα...εμενα εκει για αρκετο καιρο και πραγματικα ειναι οτι πρεπει για διακοπες...εγω εμενα ερετρια και θα σου ελεγα να πας εκει για πολλους λογους...1)εχει καραβι οποτε το κανει να ειναι πιο κοντα στην Αθηνα...αμα δεν θες μπορεις να πας και μεσω Υψηλης γεφυρας...ειναι σε σημειο που μπορεις αμα θες να επισκεπτεις και αλλα μερη της ευβοιας αν οχι εχει 2 ωραιοτατα ξενοδοχεια με πολυ καλες τιμες μεσα στην πολη για να μην χρειαζετε καν το αυτοκινητο..οτι και να σου τυχει ειναι κοντα στην Αθηνα...οταν εμενα εκει ημουνα εγκυος και γεννησα Αθηνα..εφυγα με πονους και πηγα στο Μητερα και μια χαρα εφτασα θελω να πω οτι και να τυχει εισαι κοντα..αυτα ελπιζω να βοηθησα αμα θες επειδη γνωριζω καλα την επριοχη στειλε μου ΠΜ..να σου πω ξενοδοχεια και πληροφοριες...καλες διακοπες....

Ειχα σκεφτει και για εκει, αλλα ακουσα οτι ειναι πανακριβα και με τρελο κοσμο, γι αυτο το απερριψα!!!! Δεν ισχυουν αυτα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ γελασα με αυτο για το τρελο κοσμο...χαχαχ...κοιτα αμα πας σε κανα ξενοδοχειο οπως πχ..Holidays ,Palmariva,Malakonda beach...εκει οι τιμες ειναι πιο ανεβασμενες μιας και ειναι ξενοδοχεια που προσφερουν πολλα...αλλα μεσα στην πολη εχει 2 οικονομικα το sunrise και το eviana καθως και πριν απο το Ηolidays υπαρχει και το Miramare που ειναι οικονομικο...μπορεις να βρεις τα τηλεφωνα απο το ιντερνετ και να ρωτησεις να σου πουν για την περιοδο που θα πας ποιες ειναι οι τιμες,υπαρχει και μεσα στην πολη παλι η Πανσιον Διαμαντω με ενοικιαζομενα δωματια..αναλογα με το τι ψαχνεις...τα ΜΕΓΑΛΑ που λεμε ξενοδοχεια εχουν απο εστιατορια,ντισκο,ψυχαγωγια,πισινες και πολλα αλλα για αυτο και οι τιμες ειναι πιο υψηλες...εχω δουλεψει σε ολα σχεδον...για αυτο ξερω τι προσφερουν..οσο για τον κοσμο...καλα γελασα λεμε..τι τρελος δηλαδη??Τρεχει πανω κατω στους δρομους...χαχα πλακα κανω...οτι και να διαλεξεις καλα να περασεις απλα επειδη ειναι αρκετα κοντα στην Αθηνα για αυτο σκεφτικα αυτο το μερος.Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ γελασα με αυτο για το τρελο κοσμο...χαχαχ...κοιτα αμα πας σε κανα ξενοδοχειο οπως πχ..Holidays ,Palmariva,Malakonda beach...εκει οι τιμες ειναι πιο ανεβασμενες μιας και ειναι ξενοδοχεια που προσφερουν πολλα...αλλα μεσα στην πολη εχει 2 οικονομικα το sunrise και το eviana καθως και πριν απο το Ηolidays υπαρχει και το Miramare που ειναι οικονομικο...μπορεις να βρεις τα τηλεφωνα απο το ιντερνετ και να ρωτησεις να σου πουν για την περιοδο που θα πας ποιες ειναι οι τιμες,υπαρχει και μεσα στην πολη παλι η Πανσιον Διαμαντω με ενοικιαζομενα δωματια..αναλογα με το τι ψαχνεις...τα ΜΕΓΑΛΑ που λεμε ξενοδοχεια εχουν απο εστιατορια,ντισκο,ψυχαγωγια,πισινες και πολλα αλλα για αυτο και οι τιμες ειναι πιο υψηλες...εχω δουλεψει σε ολα σχεδον...για αυτο ξερω τι προσφερουν..οσο για τον κοσμο...καλα γελασα λεμε..τι τρελος δηλαδη??Τρεχει πανω κατω στους δρομους...χαχα πλακα κανω...οτι και να διαλεξεις καλα να περασεις απλα επειδη ειναι αρκετα κοντα στην Αθηνα για αυτο σκεφτικα αυτο το μερος.Φιλια

Σ ευχαριστω!!

Οταν εγραψα τρελο κοσμο, εννοουσα παρα πολυ σε ποσοτητα, οχι τρελο στο μυαλο!!! Οτι εχει πολλη φασαρια και χαμο!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ακομα γελαω που δεν το καταλαβα οτι ενοουσες αυτο χαχαχα..τα ΣΚ εχει κοσμο γιατι ειναι κοτνα στην Αθηνα και ερχεται κοσμος ακομα και μονο για την Κυριακη...γινεται χαμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ακομα γελαω που δεν το καταλαβα οτι ενοουσες αυτο χαχαχα..τα ΣΚ εχει κοσμο γιατι ειναι κοτνα στην Αθηνα και ερχεται κοσμος ακομα και μονο για την Κυριακη...γινεται χαμος

Η αληθεια ειναι οτι και εγω που το διαβασα μετα, το ιδιο με σενα καταλαβα ετσι οπως το ειχα γραψει!!!! Χα χαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...