Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 11! Τα πρώτα γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Etsi einai maraki mou...toulaxiston den eimaste mones mas,skeftomaste oti ponane ki alles kai pernoume parigoria kai egw se tetoia fash eimai klaiw apo ton pono..!!!!!!!!!Mpravo to nini sou...ola kala!!!!

Giwrgo teleio ton vriskw ton mpemph sas..!!!!!!!!!

Katerinaki mono gia epivlepsh eisai twra kai gia na dineis entoles..mhn akoumpas tpt!!!!!!!! ;)

Annoula mou kalimera...ase me tis suxnoouries...egw lew na sindwsw thn toualeta panw mou..xaxaxaxaxaxa

Pipitsa mou pernw magnisio auto elega prin alla mallon tha parw ton giatro til h na mou to auksisei h na mou dwsei allo...den kserw!!!!!!!!!!!Ase me thn mesh...me xtupaei o ponos sto Isxuo kai ekei upoferw!!

Niki mou kai egw auto pernw alla den kserw gt me epiasan twra...mporei na einai kai apo thn duskolia sthn mesh!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωργο ο μπεμπακος ειναι κουκλος!

Κατερινα,ετσι μπρσβο,εσυ μονο εντολες!Ασε τους αλλους να καθαριζουν! :lol:

Αννα και εμενα με εχουν ξαναπιασει συχνοουριες και σηκωνομαι 1-2 φορες την νυχτα για πιπι.Και την ημερα καμια φορα νοιωθω πως αν δεν παω θα μου φυγουν! :lol:

Και εγω 2 τροφοκαρτ παιρνω Μαρουλιτα αλλα δεν εχω κραμπες...Ουτε πονους στην μεση,παρολο που εχω δισκοκηλες.Φτου φτου μην με ματιαξω,προς το παρον αν εξαιρεσουμε το βρωμοχαπι-γουτοπαρ με τις ταχυπαλμιες,νοιωθω μια χαρα!

Εχω κριθαρακι με κοτοπουλο απο χθες,να φαει ο αντρας μου που θα φυγει το μεσημερι για δουλεια.Εγω ισως φαω κατι προχειρο,μαλλον αυγουλακια γιατι το κριθαρακι δεν φτανει και για τους 2 μας.

beboulino αστα να πανε τα γιουτοπαρ ειναι χαλια εγω το πρωι και το βραδυ το κανονισα να το περνω μεσα στον υπνο μου και ετσι δεν καταλαβαινω τισ ταχυπαλμιεσ και το μεσημερι το περνω φαγωμενη και με πιανει λιγοτερο. αν θεσ καντο και εσυ ετσι. καλο κουραγιο με το χαζο φαρμακο και εγω δεν θελω ουτε να το βλεπω. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που λετε για κραμπες εγω με 3 τροφοκαρντ την ημερα δε καταλαβαινω τιποτα.μια φορα μ επιασε.αλλα με πονουν τα ισχυα οπως κοιμαμαι στο πλαι.μιλαμε βογγαω στον υπνο μοθ.με ποναει το κοκκαλο μεσα.δραμαααααααααααααααα

γιωργο κουκλι ο γιος σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατςερινα εσυ γεννας απο μερα σε μερα και εχεις μαστορους;;;.μπραβο!!! εγω εγκεφαλικο θα παθαινα!!!!

παιδια αμα δεν φτιαξουν τα αιρκοντισιον θα γ\φυγω σε αδεια πιο νωρις..δεν αντεχω..

ειμαι με ενα ψιλο λεπτο ραντακι και ψινομαιιιιιιι

Το νινι αυτες τις μερες κατι εχει παθει και εχει παραζωηρεψει...

ειναι και χοντρουλης και με ποναει, επισης με ποναιε πολυυυυ απο κατω στην περιοχη της λεκανης και νιοθω βαρος...

ο γυναικολογος μου λεει οτι αυτο ειναι καλο ..αντε να δουμε

Αυριο εχω ΙΚΑ να μου γραψει την αδεια..

λετε να μου κανει νουμερα;;;..ειναι πολυ βλακας αυτος,....

Αχ πρεπει να κανω και ψωνια για το μαιευτηριο...

και να παρω ενα φορμακι με το οποιο θα βγαλω το νινι απο την κλινικη..

ολα τα αλλα τα εχουμε θελουν απλως πλυσημο και σιδερωμα

Μονο τη βαλιτσα εβγαλα..θελει τωρα ενα καλο σκουπισμα και λιασημο..

Πηνελοπη μου καλη επιτυχια με τα προφορικα..ελπιζω να μη σε ταλαιπωρισουν πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη,δραμα το καταραμενο χαπι...Και εγω αυτο κανω,το παιρνω στον υπνο μου και ξανακοιμαμαι οποτε δεν νοιωθω τα συμπτωματα.Το πρωινο ομως και το μεσημεριανο,με πεθαινουν,ακομα και αν τα παρω φαγωμενη.Τωρα το πηρα στις 10,φαγωμενη και ακομα τρεμουν τα χερια μου...Δεν μπορω να ρυθμισω και τα ωραρια ωστε να παιρνω 2 στον υπνο μου γιατι παιρνω και αλλα χαπια,του θυροειδη και το ουτροτζεσταν.Και αντε να τα βολεψω,να μην πεφτουν ολα μαζι!Δραμα!

Καλο κουραγιο και στις 2 μας.Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη καλημέρα...παίρνεις κι εσύ το γιουτοπαρ???Είμαστε πολλές τελικά!! :lol:

Πιπίτσα μου αντε καλή σου επιτυχία..Ειναι πολύ θετικό ότι έδεσες με την κοπέλα που δίνετε μαζί!

Τουαλέτα το βράδυ κι εγώ σηκώνομαι 2-3 φορές..Καμιά φορά και περισσότερες...Αφου μες στον ύπνο μου νομίζω ότι θα σκάσω αν δεν πάω!! :lol:

Χρύσα μου άντε να ετοιμάζεσαι κι εσύ σιγά σιγά...Το βάρος που λες το νιωθω εδώ και καιρό και όσο πάει γίνεται πιο έντονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σεσιλιάκι χωρίς αρκουδίσιον ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!

Κι ακόμη είναι οι 1ες μέρες του Ιουνίου........ έχουμε να φάμε ζέστα...........

Ελπίζω να μην σε ταλαιπωρήσουνε στο ΙΚΑ αύριο.....

Εμείς προχθές πήγαμε με τον αντρούλη μου για κάποιες τραπεζικές συναλλαγές & ευτυχώς φιλοτιμήθηκε η 1 από τις ταμείες & μας έδωσε προτεραιότητα....

Για τα προφορικά λογικά "ξεπέτα" θα είναι..... για να μη με κουράσουνε.....

Σύμφωνα με την Καθηγήτρια μου, δείχνουν ιδιαίτερο σεβασμό στις εγκυμονούσες!!!!!!!!!!!

Για να δούμε..........

Νίκη μου......... κουράγιο με τα χαπάκια...... τί να κάνεις...... για το καλό του μωρού όμως.......

Ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου!!!!!!!!!! Μου λέγανε χθες στο Φροντιστήριο πως έχω πολύ χαμηλά την κοιλιά μου & θα έχω εύκολη γέννα!!!!!!!!!! Αχ..... μακάρι Παναγιά μου!!!!!!!!! Πόσο φοβάμαι γμτ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ξεθαψα απο το συρταρι μου ενα ξεχασμενο μπουστακι,τελειο!Θυμαστε που σας ελεγα πως εχω προβλημα γιατι με τα ραντακια φαινονται πολυ τα σουτιεν εγκυμοσυνης και δεν θελω;Ε,λοιπον αυτο ειναι οτι πρεπει!Με πολυ λεπτη ραντουλα και χαμηλο,να μην φαινεται απο το μπουστο,ουτε πισω στην πλατη.Που το ειχα ξεχασμενο; :roll:

Στο μεταξυ προσπαθω να φοραω ολη μερα σουτιεν,για να μην πεσει το στηθος μου,αλλα δεν μπορω βρε κοριτσια,με ενοχλει κιολας...Με καταπιεζει! :lol: Εσεις φορατε συνεχεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ειναι επειδη το μωροε χει κατεβει μαλλων και επειδη ανοιγει η λεκανη να προετοιμαστει για τον τοκετο.

μακαρη να μας πανε ολα καλα.

Πηνελοπη μου μη φοβασαι..οτι ειναι να γινει θα γινει..θα γεννησουμε...

Εντωμεταξυ χτες στο ντοπλερ το μωρο σε μεριεκ ςμετρησει ςμου το βγαζει μεχρι και 34 ευδομαδων..

πολυ παχουλο ειναι τελικα..

ηθελα να ηξερα απο που..αφου εχω παρει ολα και ολα 6,5 κιλα και δεν μπορω να φαω σχεδων τιποτα!!!

Νικη εγω οταν παω σπιτι φοραω ενα σκετο φορεμα τσουβαλι..δεν μπορω τιποτα πανω μου..ουτε σουτιεν ουτε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ολα καλά θα μας πάνε! Θρεφταράκι ο μικρός!! Δεν εχουν σημασία τα κιλά που πηρες εσυ...

Νίκη μου εγώ φοράω πάντα σουτιεν γιατι έχω και μεγάλο στηθος και δεν θέλω να πέσει..

Πιπίτσα μου να μην φοβάσαι...όταν έρθει η ωρα του τοκετού θα σκέφτεσαι το αγοράκι σου και θα παίρνεις δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια.....

Εγώ φοράω σουτιέν σχεδόν όλη μέρα.... γιατί ξέρω πως το στήθος πρέπει να στηρίζεται, ειδικά τώρα που έχει βαρύνει & προετοιμάζεται για τον τοκετό & τον θηλασμό......

Η αλήθεια είναι πάντως πως δεν αντέχεται και πάντα.... είναι στιγμές που με πιάνει πόνος στην πλάτη & επιτόπου το βγάζω και συνέρχομαι..... ώρες-ώρες με ενοχλούνε τα πάντα!!!!!!!!

Δεν έχω πάρει ακόμη σουτιέν θηλασμού.... λέω να κοιτάξω μετά τα μέσα Ιουνίου..... σίγουρα θα μεγαλώσει κι άλλο το στήθος μου!!!!!!!!!

Υγράκι εσάς διάφανο σας τρέχει καθόλου???? Εμένα είναι στιγμές που τρέχει πολύ..... βάζουνε από τώρα επιθέματα??? Ή τα χρησιμοποιούμε μετά τη γέννα????

Το ξέρω Μαράκι μου, απλώς ως πρωτόγνωρη εμπειρία..... έχω πολύ άγχος κι αγωνία να πάνε όλα καλά.... και για τους 2 μας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annoula mou kai egw etsi pathainw..me to isxuo mou polu megalo thema exw!!!!!!!!!!!

Kai egw koritsia foraw kanonika soutien..ekeina tou thilasmou den me kratane katholou..ase pou nomizw oti mou rixnoun to stithos!!!!!!!!

Pipitsa mou kai emena mou trexei ugraki..vale epithemata gt se prostateuoun apo erethismous..egw hdh foraw gt eixa kati atuximata teleutaia!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γμτ με πεταει συνεχεια εξω :twisted::twisted: 100 φορες τα εγραψα.....

Πηνελοπη τα μαθηματα τα εκανα μεσω του ΙΚΑ, στο κεντρο προστασιας μανας και παιδιου. Πολυ ωραια και χρησιμα. Καναμε εκτος απο αναπνοες και για το θηλασμο αλλα και συμβουλες για να περιποιουμαστε τα παιδια. Και η μαια πολυ καλη!!

Σουτιεν καλυτερα να φοραμε για να στηριζετε καλυτερα το στηθος, ακομα και το βραδυ, κατι σε στυλ αθλητικο, να μην πιεζει, αλλα να στηριζει καπως το στηθος.

Κατερινα μπραβο σου ετοιμη εισαι και εχεις και μαστορους.

Κοριτσακια γενικα μην πολυκουραζεστε με τις δουλειες. Πιο χαλαρα και ολα θα γινουν. Και αν εχουμε βοηθεια ακομα καλυτερα.

Σημερα εμεις θα φαμε οτι εχει το ψυγειο. Εγω φασολια μαυροματικα με σπανακι και κολοκυθακια. Για τον αντρα μου καμια ομελετα λεω να φτιαξω ή αβγα με λουκανικα.

Λεω να παω να παρω κατι θηκες τωρα για τα ρουχα και το απογευμα να ασχολειθω με τις ντουλαπες μου, γι αυτο σας αφηνω τωρα. Φιλακια και καλο μεσημερι. Και θα ξαναμπω το Σαββατο μαλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω παιδια το σουτιες.

ειμαι και ατομο που ιδρωνει και δεν μπορω να αλλαζω σουτιεν συνεχεια μεσα στην ημερα με αποτελεσμα να φαγουριζομαι και να κανω πληγες κατω απο το στηθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηνελόπη μου βάζει επιθέματα αν εχεις αρκετο...είναι φυσιολογικό πάντως...Λογικό είναι να αγωνιας, όλες το ίδιο νιώθουμε.Θα πάνε όλα καλά όμως και για τους δυο σας, ειμαι σίγουρη!

Εγώ φοράω και το βράδυ σουτιέν...κάποιες φορές το βγάζω βέβαια αλλά φοράω ένα πολύ χαλαρό...μολις που το κρατάει δηλαδή...

Μάχη μου καλές δουλίτσες και με προσοχή..,μην κουραστείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα τα σουτιεν που ειχα πριν μεινω εγκυος δεν μου κανουν...Φοραω σουτιεν εγκυμοσυνης απο τον 2ο μηνα,δεν αντεχω την μπανελα με τιποτα!Αλλα και μεσα στο σπιτι πολλες φορες δυσανασχετω και καταπιεζομαι με το σουτιεν και δεν φοραω. :roll: Καλα,το βραδυ δεν υπαρχει περιπτωση να φορεσω ποτε σουτιεν!Ευτυχως δεν εχω πολυ μεγαλο στηθος,αν και τωρα το νοιωθω βαρυ και με ενοχλει. :?

Πωπω,πως θα περασει η μερα;Ο αντρας μου δουλευει απογευματινος,ολη μερα μονη μου θα ειμαι.Μαλλον θα πιασω να ξεσκονισω λιγο για να βαλω τον αντρα μου αυριο να κανει σκουπισμα-σφουγγαρισμα.Τωρα εβαλα να πλυνω τα χαλακια του μπανιου και της κουζινας.Δεν ξερω τι να κανω απο την βαρεμαρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα!!!!!!!!!!!Κ αν κ σας διαβασα μαλλον καθολου συγκεντρωμενη δεν ημουν γιατι δε θυμαμαι απολυτως τιποτα :oops::oops::oops: Μονο για το σουτιεν που λετε γιατι κι εγω εχω ενα θεμα κ μονο οταν βγαινω απο το σπιτι φοραω.Κακως το ξερω αλλα δεν μπορω,πνιγομαι..

Ολα καλα με τις εξετασεις μου,το nostress εδειξε βεβαια συσπασεις αλλα οχι τοσο ανησυχητικες ωστε να μεινω μεσα.Επισης στην αρχη δεν εβγαινε καλο το καρδιογραφημα κ ηταν ετοιμοι να με κρατησουν εκει αλλα ευτυχως ειχε προβλημα το μηχανημα κ οχι η καρδουλα μου!

Κοριτσακια μου ενω απο την αρχη ηξερα ποτε περιπου θα γεννησω,ξαφνικα απο εχθες το βραδυ δε νιωθω καθολου ετοιμη,τι εχω παθει????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου, για τα μαθήματα μέσω ΙΚΑ ήξερα από μία γνωστή μας, που έκανε κι εκείνη κι έμεινε πολύ ευχαριστημένη…. εγώ έχω κλείσει στο Μαιευτήριο που θα γεννήσω όμως, στο ΕΛΕΝΑΣ, για να πάρει ο αντρούλης μου την απαραίτητη βεβαίωση που δίνουνε, να είναι μέσα μαζί μου στον τοκετό….. δεν ήθελα με τίποτε να μας στερήσω τέτοιες στιγμές…. ελπίζω μόνο να μου αντέξει….. χεχεχε….

Maroulita….. ευχαριστώ για τη συμβουλή…. εάν δω πως το υγράκι….. αυξάνεται & πληθύνεται…. σίγουρα θα πάω να πάρω επιθέματα!!!!!!

Σεσιλιάκι….. μήπως είναι χειρότερο αυτό που κάνεις όμως??? Για σκέψου το….

Κι εγώ από τον 2ο μήνα άλλαξα μέγεθος στα σουτιέν Νίκη μου..... πρήστηκε το στήθος μου απότομα.... προτού καν ξεπεταχτεί η κοιλίτσα..... οι ορμόνες βλέπεις....

Το ξέρω Μαράκι μου πως είναι απόλυτα φυσιολογικό..... ξέχασα να ρωτήσω τη γιατρό μου χθες, αλλά δε νομίζω να είναι πρόβλημα αυτό.....

Καλώς το Σοφάκι μας..... μπράβο για τις εξετασούλες σου.... γιατί δεν αφιερώνεις την ημέρα στον εαυτό σου καλέέέ?????? Ξάάάάάπλα...... χαλαράάάά...... TV...... κανένα DVDάκι με καμιά κωμωδία να γελάσεις..... εεεε...... τι λες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Σοφάκι μας...Θα συμφωνήσω με την Πιπίτσα...Κάνε πράγματα που σε ευχαριστούν, χαλάρωσε πιές κανένα καφεδάκι με φίλες, μια βολτούλα με τον καλό σου και θα δεις ότι αύριο θα είσαι πανέτοιμη!!

Κι εγώ σουτιεν εχω πάρει μεγαλύτερο μέγεθος και χωρις το σιδερο που έχουν από κάτω γιατι δεν το μπορώ με τίποτα!

Νίκη μου κι εγώ μοναχούλα θα είμαι...Βασικά θα έρθει τώρα για λίγο ο αντρας μου στο σπίτι να πάρει κάτι και μετά πάλι μόνη...συνηθισα την μοναξιά!!! :?:? αυριο τουλάχιστον θα έρθει η μαμά μου και θα έχω παρέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο θα κανω κοριτσια.Θα κανω μπανακι,θα φτιαξω οσο μπορω βεβαια μαλλακια κ νυχακια αλλα ενω ηθελα να βγω για καφε δε νομιζω οτι μπορω.Νιωθω δυσφορια μεγαλη.Παντως θα προσπαθησω να χαλαρωσω οσο το δυνατον περισσοτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουλα μια χαρα τα νεακια σας!Ειναι λογικο να εχεις αγχος,αλλα προσπαθησε να κανεις πραγματα που σε ευχαριστουν και να ξεκουραστεις για να εισαι ετοιμη για αυριο!

Μαρακι μονη και εσυ,ε; :?

Πωπω,πεινασα και ειναι ακομα 12:30.....Να φαω τωρα για μεσημερι;Μετα θα ξαναπεινασω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω με το σουτιεν εχω θεμα.δε μπορω χωρις.αν κ δε εχω πολυ μεγαλο στηθος.εγω πηρα βαμβακερα εγκυμοσυνης απο το μαδερ κερ.με τρυπα ειδικη

σοφακι μουυυυυυυυυυυ,ειναι το αγχος της τελευταιας στιγμης.μη μου ταλαιπωρεισαι με λαθος σκεψεις.σκεψου μονο πως αυριο τετοια ωρα θα κρατας αγκαλιτσα σου 2 πλασματακια που κοπιασες κ στενοχωρηθηκες πολυ να τα αποκτησεις.ποιος στη χαρη σου αυριο.ζηλευω πολυ.να περασει γρηγορα ο καιρος.

αντε να παιρνουμε η μια μετα την αλλη σειρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια.........

Μωρέ..... μη με μαλώσετε αλλά..... να χρειάζομαι μία συμβουλή.....

Πώς να πείσω τη γιαγιά μου να μην έρχεται, να μην ξανάρθει πια για βοήθεια???????

Μαγειρέματα, σιδερώματα, κτλ. κτλ. κτλ.?????

Θα μου πείτε..... "μα καλά..... χαζή είσαι???? σου προσφέρεται βοήθεια και δε θες????"

ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν αντέχω με τίποτε να μου επιβάλλει ο άλλος... ή μάλλον να με πρήζει μέχρι να γίνει το δικό του....

Πώς θα καθαρίσω το λουτρό μου!!!!!!!!!

Πώς θα σιδερώσω τα βρακιά μου!!!!!!!!!!!

Πώς θα μαγειρέψω!!!!!!!!!!!!

Πώς & πότε θα φτιάξω τις ντουλάπες μου!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Με τη μάνα μου δεν έχω πρόβλημα να της πω να μη μας μαγειρεύει, για να πηγαίνει ο άντρας μου να τα παίρνει από εκεί τα φαγητά (ταξιτζής είναι????) γιατί τώρα που καλοκαίριασε τη βγάζουμε με σαλάτες (και δεν είναι καθόλου ψέμα..... ισχύει όντως..... είμαστε κι οι 2 φαν των σαλατών γενικώς!!!!!)

Με την πεθερά μου πάλι..... τόσο αραιά που έρχεται..... δεν έχω κανένα απολύτως θέμα..... είναι πολύ πιο διακριτική απ΄ότι την περίμενα εξαρχής....

Είμαι παράλογη μήπως???????

:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??:-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου μόνη σαν το λεμόνι!!!

Σοφία μου πες να έρθει παρέα στο σπίτι αν είσαι μοναχούλα να λέτε άσχετα να ξεχαστείς...Απλά μην το σκέφτεσαι συνέχεια...

Πιπίτσα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα...Εμάς είναι όλοι μακρυα και έτσι δεν έχουμε πρόβλημα.Και η μαμά μου τωρα που δεν δουλεύει και έρχεται μες στην εβδομάδα είναι πάντα πολύ διακριτική και με ρωτάει τι θέλω και πώς το θέλω.

Τώρα για την γιαγιά τι να σου πω...Αν έλεγες ότι τα έκανε ο άντρας σου τα σιδερωματα κλπ οποτε δεν χρειαζεται να έρθει??

Η Γιελιζ είχε γιατρό σήμερα? Ούτε η Ελίς φάνηκε να μας πει τα νέα της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακη μου χαλαρωσε..

ειανι πολυ περιεργη η αισθηση να ξερεις οτι αυριο πχ θα γεννησεις!!!

χαλαρωσε και ξεκουρασου!!!!

Πηνελοπη μου σε καταλαβαινω..και εγω καπως ετσι ειμαι..χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...