Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

geia και απο μας...

εμεις ολα καλα....απο τη 1 που εφαγε αυγο..δεν ηθελε....φακες..και εφαγε 3 κουτ στισ 5....1 κουτ στις 7 και το υπολοιπο στισ 9...

στην αρχη κολωσα και λεω θα της κανω τραχανα...αλλα ειπα δε θα ενδωσω..

η διαδικασια πανες....ακυρη...δεν εχει κανει ουτε 1 φορα..αυτο σδεν ειναι ενδειξη οτι δε τοχει;;

αυριο εχουμε να παμε για μπανιο,αν ειναι καλος ο καιρος...

να παμε στα βαφτησια το απογ στο κρουσωνα..ηρθε και η αδερφη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κ απο μας ..

Ειμαι κομματια ..οι μικρες σημερα με ξεπατωσαν ..εφτασα στα ορια μου ..απο τις 7 το πρωι παρακαλω στο ποδι - ..ναι στην δουλεια θελουν να πανε κ φοβουνται μην αργησουν ..- δεν υπηρξε σκανταλια που να μην την εκαναν ..παραλληλα να μαγειρευω , παραλληλα να προσπαθω να κατεβασω την Αριαδνη απο το τραπεζι ..παραλληλα να προσπαθω να ετοιμασω το γλυκο για την γιορτη της Σοφιας αυριο ..Μα ουτε ο αστυνομος Σαινης να ημουν..εμπρος καλο μου χερι πιασε το μικρο σκατουλακι που παλι τον ταρζαν παριστανει ..εμπρος καλο μου χερι ανακατεψε το φαι γιατι δεν βλεπω να τρωμε σημερα ..μυλος η κατασταση ..Κ μεσα σ'ολα η μικρη να γκρινιαζει , να εχει κανει κακα της πανω απο 10 φορες σημερα ( ..τις μετρησα ..) κ μαλιστα νερουλα , ας οψεται η οδοντοφυιια ..τιναξαμε την κουτα τα παμπερς μεσα σε τρεις μερες ..μνησθητι ..

Επιπλεον να τσακωνεται η Σοφια με την Νικη για το ποια θα παρει ενα ριμαδοπιαστρακι , να χτυπανε τηλεφωνα κ να μου ερχεται να κανω φονικο ..Επιπλεον σαν κερασακι στην τουρτα μεχρι να κοιμηθουν εκαναν τον κακο χαμο ..απο τις 2 που τις εβαλα κοιμηθηκαν εν τελει γυρω στις 1630.. ..Εχω πονοκεφαλο ..περιμενω ν'αδιαθετησω ..εχω νευρα ..σουπερ..

κ συνεχιζω ..το απογευμα ειχα υποσχεθει πιτσα στ'ανηψακια μου τα οποια μας επισκεπτονται συχνα πλεον κ ενταξει δεν εχω προβλημα μιας κ περνανε καποια κριση οι γονεις τους κ εχουν ζορι , αλλα νισαφι τα εχω φτυσει η γυναικα ..κ αμαξι να ημουν σερβις θα χρειαζομουν..

Σωσω , για το θεμα της πανας εγω θα σου ελεγα να μην την πιεσεις ..αν οπως λες δεν αντιδραει ισως ειναι νωρις ακομα γι'αυτην ..Δεν χαλασε ο κοσμος ..καλυτερα να ξεκινησεις την ανοιξη που θα ειναι λιγο μεγαλυτερη κ θα το αντιλαμβανεται καλυτερα ..Τοτε θα μπορει να σου πει αλλα κ να της εξηγησεις καποια πραγματα ..ασε που οσο ανοιγει ο καιρος καταλαβαινουν οτι δυσκολευεται η κατασταση με την πανα ..τα ενοχλει , ιδρωνουν ..θα ειναι ευκολοτερο τοτε ..

Ηρθε κ η αδερφη σου ? Η σαλονικια η η σαντορινια ? :D οπως κ να χει καλως τα δεχτηκες ..

Εγω σημερα το απογευμα με τα πιτσιρικια την εκανα την αμαρτια μου εφαγα ενα κομματακι πιτσα ισα για το ξεραχνιασμα του στομαχιου ..μια χαρα ηταν ..

Οι υπολοιπες που εισαστε καλε ??

παω να κανω τσιγαρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια τα περιγραφεις ευα....γελαω...

και σε φανταζομαι να τα λες..

γι αυτο καλο μου σας ρωταω..οτι μαλλον δε το χει ακομα...

κανονικα εστω ανα το καταλαβαινε δε θα επρεπε να ειχε κατουρησει εστω 1 φορα;;;

η σαντορινια καλε..η αλλη που να τα δανεισει για λιγες μερες να κατεβει;;;

αλλα ...και ναι..η θουλη θα ξανα ρθει ,ε τα 2 μονη της...καλο,ε;;;

τρελα γλεντια..

για 10 μερες..τελη νοεμβρη με 10 δεκεμβρη..και επειδη ειμαι δουλεια και ειναι μετα τισ 12...

χρονια πολλα σοφια...αδερφη της νικης..κορη της ευας..

να την χαιρεσαι ευα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!

Ευα μου Χρόνια Πολλά στο Σοφάκι!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty: Πάντα με υγεία και ευτυχία!!

Σωσω καλως την δεχτηκες την αμπλά (αδερφή) σου !!!!! :lol::lol: Θα κάτσει μέρες; Ρε συ μην αγχωνεσαι για την πάνα....στο κάτω κάτω υπάρχει ανθρωπος (στα καλά του) που χεζεται ακόμα πάνω του; :D Κουλ... οπως λέει και η Ευα την ανοιξη ειναι καλή εποχή να ξεκινησετε. Ο ανηψιος του Γιώργου τωρα που εγινε 3 ετών τις εκοψε και μάλιστα πανευκολα! Σε 1 εβδομάδα ηταν καθαρός! Το βραδυ φοράει ακόμα, αλλα τα περισσότερα πρωινά ξυπνάει στεγνός.

Για πες για την ζυμη της πιτσας σε παρακαλω..... τι, πως, ποσο, κλπ!

Εγώ είμαι επιτέλους καλα! Ελλάχιστος βήχας εχει μείνει. Ο Χριστόφορος ακομα μεσα στην γκρίνια και την μουρμούρα.... είδα σημερα και το 18ο δόντι να σκάει μυτη.... αμαν αυτό το παιδί δυο δυο τα βγαζει τα δοντια... αντε...2 εμειναν ακόμα και τελος τα βασανα!

Τελειωσε και ο Γιώργος τον τρυγο! Επιτελους! Πήγαμε στο λιμανι στο Μαρίνα στις κουνιες που εχει...καλά ηταν και ο μικρός πέρασε ζάχαρη! Μπορεί να έκανε απανωτά τουλάχιστον 30 φορες τσουλήθρα! Την κουνια δεν την πολυγουστάρει...δεν έχει δραση! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στο σοαφακι!!!!!!!!!!!!! παντα ευτυχισμενη να ειναι!!!!!!

ευακι να τη καμαρωνεις τη κουκλα σου παντα!!!!!!

καλα πολυ γελαω ετσι που τα λες!!!! :lol::lol::lol: εσυ ξερω οτι καθολου δε γελας βεβαια!!! :P

μαριλου εμενα παλι γουσταρει κουνια,αλλα βαριεμαι να τον κουναω 10 ωρες!!! :?

ενταξει αναρρωσες εσυ;;; :roll:

σωσω ναι ρε βλακα κοψτο!!!σιγα μη καθεσαι να παιδευεσαι απο τωρα για κατι που ουτως η αλλως θα γινει αργοτερα και πολυ πιο ευκολα! ;)

ωραια μερα σημερα! τι κανουμε;;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ναι θα τον πιουμε οταν χειμωνιασει ετσι που μαθαμε στο γυρολοι!!!! :?

α το "αμπλα" ειναι τουρκικη λεξη το ξερετε;;; σημαινει αδερφη! ε 400 χρονια ηταν αυτα!!! :?

αμαν ρε ποπακι με τα γαμοβαφτισια!!!! οντως για τα φακελακι δουλευεις!!! :roll: που να σου πουμε μωρη να ερθεις θαλασσα;;;θα κανεις κοπανα απο το γραφειο;;;;;

τελικα στο παιδικο στο πορο θα τον παω...στη φορτετσα μας ανακοινωσε η διευθ.οτι κλειδωνουν τη πορτα 8:30!!!!! ε μα δε προλαβαινω με το προγραμμα του μωρου να ειμαστε εκει 8:30!!!!ειναι και καποια αποσταση!!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεσπα..εμεις πηγαμε για μπανιο..

φαγαμε μοσχαρι με λαζανια..χυλοπιτες δλδ..

το απογ σε βαφτησια..παω να την πεσω..κομματια!!

τι κανετε;;;

καλα;;

εγω σημερα εχω βαφτησια...

αλλλα αυριο το πογ ολες κουβιδη..τι λες αντωνια;;θα ειναι και η μεγαλη αδερρφη..ελατε να γνωρισετε το σοι μου!!!

αντε μαριλου αν εισαι καλα αυριο ελατε..αφου τελειωσε και ο γιωργος τον τρυγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

ευχαριστουμε για τις ευχες για την γλωσσου μου .. :D Να ειστε ολες καλα κ να χαιρεστε τα παιδακια σας ..χμ..δεν ειναι κακη ιδεα ο κουβιδης αυριο ..εμεις ειμαστε μεσα ..δεν μου λετε ερχονται κ οι αντρες η οχι ?? Για να ξερω που να τοποθετησω τον δικο μου .. :lol::lol:

Βρε Αντωνια αυτο που εγραψες πιο κατω για τον παιδικο , τι εννοεις οτι οι πορτες κλεινουν - κλειδωνουν 0830 ?? Δηλαδη αν οπως εσυ που εχεις μωρο παιδι πας ενα μισαωρο αργοτερα τι θα γινει ..δεν θ'ανοιξουν ?? Τι κουλο ..

Σας ειπα οτι τον βγαλαμε επιτελους τον τελευταιο κυνοδοντα ?? Ω ναι ..αντε αλλα τεσσερα κ τελος ..βγηκε βεβαια μονο η μυτουλα του δοντιου αλλα τωρα θα ειμαστε με κομπλε χαμογελο..

Για τον κουβιδη λετε την συνηθισμενη ωρα εκει γυρω στις 1830-1900 υποθετω ε ??

Βρε Σωσω την εχουμε γνωρισει την αδερφη εκ Σαντορινης ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ave σε όλες....

Εύα, να χαίρεσαι την εορτάζουσα, αλλλα φυσικά και τα υπόλοιπα τεκνα! :D:D Πολύχρονη.να μοιράζει σοφία όπως το όνομά της ;)

Σώσω και Αντων'ια, ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.......................................................................................................................................................................

Σωσω , καλωσταδέκτηκες :) δεν πλήτεις ποτέ, ε?

Ο Θοδωρας είναι καλύτερα.Σήμερα βέβαια τον έτρεχα στο ΠΑΓΝΗ.Την Πέμπτη πήγαμε στον πρόγαμο του σημερινού γάμου (ΜΗ ΧΕΣΩ....ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΑΣΕΙ ΡΕΚΟΡ......)όπου έγινε σε μια παιδική χαρά στην Τύλλισο (μ'αλιστα όταν περνούσαμε από Κουβίδη κοίταξα μπας σας δω :lol: ).Έπαφτε στο σκάμα , σηκωνόταν , εγώ επαθα μια φρίκη γιατι του είχα βάλει και καινούργια ρούχα-παπούτσια, λέω θα το πάθει και το αλλεργικό από την άμμο.....τελικά μας βρήκε άλλο :evil:

Το ίδιο βράδυ άρχισε να ξήνεται στον λαιμό.Τον ξέπλυνα όταν γυρισαμε , αλλά την άλλη μέρα το πρωί , το σημείο εκείνο ήταν πρησμένο.Χτες το βράδυ είχε μια ευθεία γραμμή , σαν να είχε επουλωθέι μαχαιριά ένα πράμα, .Έψαχνα παιδίατρα- χειρουργο κλπ, γιατί μου έβαλε η μάνα μ την ιδές μην ήταν ψίλος.... :? Τελικά καταλήξαμε ΠΑΓΝΗ που αποφάνθηκαν ότι σίγουρα κάτι τον τσίμπησε...για ψίλο είπαν πως δεν μπαίνει μέσα στο δέρμα.Τέσπα την γλιτώσαμε - ελπίζω-με fusicort.Καλά έλεγε η συχωρεμένη η γιαγιά μ ''το λιονταράκι είναι θαύμα '' :D:D

Κια πέρασε έτσι ωραία το πρωινο μας....Αντωνία είχα βάλει πλώρη και για σένα και για Σωσω, γαι νας σας μοιράσω τα πράγματα της ΑVON, αλλά .........

Μαίρη εμε'ις το χειμώνα τρελά πάρτυ .από σπίτι σε σπίτι γυρνάμε :evil::evil::evil: ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Μ.............................

Αύριο παίζει για Κουβίδη...αντιβιώση ήδη παίρνει....τι άλλο να πάθει?????

Παιδιά η χτεσινή νύφη είχε ένα μπουστοοοοοοοοοοοοοΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩήμουν έτοιμη να της χειμίξω :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

ευχαριστουμε για τις ευχες για την γλωσσου μου .. :D Να ειστε ολες καλα κ να χαιρεστε τα παιδακια σας ..χμ..δεν ειναι κακη ιδεα ο κουβιδης αυριο ..εμεις ειμαστε μεσα ..δεν μου λετε ερχονται κ οι αντρες η οχι ?? Για να ξερω που να τοποθετησω τον δικο μου .. :lol::lol:

Βρε Αντωνια αυτο που εγραψες πιο κατω για τον παιδικο , τι εννοεις οτι οι πορτες κλεινουν - κλειδωνουν 0830 ?? Δηλαδη αν οπως εσυ που εχεις μωρο παιδι πας ενα μισαωρο αργοτερα τι θα γινει ..δεν θ'ανοιξουν ?? Τι κουλο ..

Σας ειπα οτι τον βγαλαμε επιτελους τον τελευταιο κυνοδοντα ?? Ω ναι ..αντε αλλα τεσσερα κ τελος ..βγηκε βεβαια μονο η μυτουλα του δοντιου αλλα τωρα θα ειμαστε με κομπλε χαμογελο..

Για τον κουβιδη λετε την συνηθισμενη ωρα εκει γυρω στις 1830-1900 υποθετω ε ??

Βρε Σωσω την εχουμε γνωρισει την αδερφη εκ Σαντορινης ..

Εύα, ναι , κλειδώνουν πόρτα.Χτυπάς και δεν ανοιγουν και σε κάνουν και ρεζίλι... :evil: μου είχε τύχει πολλλλλέεεεες φορές με την ανηψιά μ όταν την πήγαινα. Είχαμε χεστεί άσχημα με την κα Διευθυντρια..Μετά το έκανε 8.45 ........

Εμένα ο Χάρης δεν ακολουθεί .....πέρνω το ορφανό και έρχομαι....... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ναι θα τον πιουμε οταν χειμωνιασει ετσι που μαθαμε στο γυρολοι!!!! :?

α το "αμπλα" ειναι τουρκικη λεξη το ξερετε;;; σημαινει αδερφη! ε 400 χρονια ηταν αυτα!!! :?

αμαν ρε ποπακι με τα γαμοβαφτισια!!!! οντως για τα φακελακι δουλευεις!!! :roll: που να σου πουμε μωρη να ερθεις θαλασσα;;;θα κανεις κοπανα απο το γραφειο;;;;;

τελικα στο παιδικο στο πορο θα τον παω...στη φορτετσα μας ανακοινωσε η διευθ.οτι κλειδωνουν τη πορτα 8:30!!!!! ε μα δε προλαβαινω με το προγραμμα του μωρου να ειμαστε εκει 8:30!!!!ειναι και καποια αποσταση!!!! :twisted::twisted::twisted:

Κοίτα που έχουν και εναλλακτικό....Α ΡΕ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ :D:D:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια τα περιγραφεις ευα....γελαω...

και σε φανταζομαι να τα λες..

γι αυτο καλο μου σας ρωταω..οτι μαλλον δε το χει ακομα...

κανονικα εστω ανα το καταλαβαινε δε θα επρεπε να ειχε κατουρησει εστω 1 φορα;;;

η σαντορινια καλε..η αλλη που να τα δανεισει για λιγες μερες να κατεβει;;;

αλλα ...και ναι..η θουλη θα ξανα ρθει ,ε τα 2 μονη της...καλο,ε;;;

τρελα γλεντια..

για 10 μερες..τελη νοεμβρη με 10 δεκεμβρη..και επειδη ειμαι δουλεια και ειναι μετα τισ 12...

χρονια πολλα σοφια...αδερφη της νικης..κορη της ευας..

να την χαιρεσαι ευα !!

ΘΑ ΜΑς ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ??Από τον Ιούνιο παλεύουμε με το πάμπερς και το έβγαλε τώρα.....τα αγόρια είναι βέβαια και γκάου-μπιου :lol:

Αστηνα λίγο.Μικρη είναι ακόμα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala επειδη το δικο σου ειναι λιγο ..καπως ..πρεπει να ειναι ολα;;;;;χαχαχαγεια σου ρε!!ποπη φιλεναδα:::

αυριο απογ κουβιδη..θα ερθετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορες

που χαθηκατε ολες καλε ??

εγω δεν ειμαι κ στα πολυ καλα μου ..Αυριο εχω παλι το δικαστηριο για τον αχρηστο τον πρωην εργοδοτη μου ..Μ'εριξε παλι ψυχολογικα ομως τουλαχιστον αποφασισα να το τελειωσω εδω ..Δεν προκειται να προχωρησω παρακατω ουτε με εφεσεις κτλ γιατι ουτως η αλλως δεν θα με βγαλει πουθενα ..Το δικιο μου δεν θα το βρω απλα θα διατηρω μια κατασταση μεσα στο μυαλο μου κ θα με κραταει πισω ..Για να παω μπροστα πρεπει να το αφησω πισω ..κ τουλαχιστον ελπιζω καπως καπου καποτε να του ανταποδωθει τουλαχιστον απο τον θεο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαστε και μεις..λες ευα να μη βγαλεις τιποτα αν το συνεχισεις;;

.καλα και μεις...νομιζω οτι σημερα καναμε το τελευταιο μας μπανιο...

ειχε ηλιο αλλα φυσουσε λιγο και ειπα να μη πεξουμε με τισ πιθανοτητες κρυωματος..

απολογσιμος;;;

40 μπανια παρακαλω..πανω κατω εννοω..

εμενα εφυγε η αδερφη για σαντορινη..σημερα ρεπο!!

παω να την πεσω γιατι ιμαι κομμτια..το μεσημερι ..νουντλσ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες!!!!!

Καλέ τί ωραία βροχη ηταν αυτή;;;;;;;; Γυρω στις 02:00 που ξυπνησα για τουαλέτα έριχνε καρεκλοπόδαρα!!!!!!! Αντε βρε και καλό χειμώνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Εφτιαξα χθες βραδυ μαφινς βανίλια και μαφινς με φρεσκο βυσσινο που αποξηρανε και μουσκεψε σε κονιάκ η πεθερά μου.... καλά είναι! Χθες εκανα γιγαντες στο φουρνο... σημερα τι μαγειρευουμε οέο; Μου μυρισε σουπα μοσχου με λαχανικά ή γιουβαρλάκια αλλά κάνει ακόμα ζεστη για τέτοια φαγητά.... μάλλον μακαρόνια με κιμά θα έχει το μενού μου φαινεται!

Ο Χριστόφορος πάλι μου έχει αλλάξει το πρόγραμμα του ύπνου του... το αργότερο 06:45 έχει ξυπνησει! Αφού τώρα είναι σαν μεσημέρι για αυτόν! :lol: Τί να του κάνω δεν ξέρω.... τον κοιμίζω γυρω στις 10 το βράδυ και το μεσημέρι κοιμάται κατά τις 12 για 1-1,5 ώρα..... ουφ! Τί ενέργεια είναι αυτή;;;;

Ευα μου τί έγινε χθες με το δικαστηριο;;; Ευχομαι να δικαιώθηκες καλό μου!

Πόπη μου τί έγινε τελικα με τον Θοδωράκο; Σε ποιο σταθμό τον πήγες;

Τόνια μου ξεκίνησε ο Αλεξανδρος να ηρεμήσεις και εσύ λίγο πουλάκι μου;

Σωσωκα πάει η αδεφούλα; Ε μην ανησυχεις μα από παρέα δεν ξεμένεις ποτέ! :lol: Πλησιάζει η ώρα του ταξιδιού σας και μετά θα έρθει και η Θούλη.... ουυυυυυυυυυυυυ! Μια χαρα σας βρίσκω!

Ρε κορίτσια...για βοηθηστε λιγο..... πριν λίγες μέρες ακουσε ο Χριστόφορος την μάνα μου να λέει "σκασε" σε ένα κοπρόσκυλο που έχει ο γειτονας και γαβγίζει συνέχεια..... από τότε καμιά φορά εκεί που παίζει τρεχει στην μπαλκονόπορτα, ανοιγει την κουρτίνα και φωνάζει "ΣΚΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕ" .... στην αρχή δεν εδωσα σημασία αλλά κάποια στιγμή ηρθε και μου το έλεγε συνέχεια. Τότε του είπα οτι δεν είναι ωραίο να το λέει αυτό γιατί είναι καλό παιδί, κλπ. Σταμάτησε να το λέει τότε, αλλά πάλι χθες το πέταξε σε ανυποπτο χρόνο.....

Δεν θέλω να λέει τέτοια λόγια.... είναι μικρός ακόμα. Το ξέρω οτι στο σχολείο θα μάθει χειρότερες λέξεις αλλα τουλάχιστον θα ειναι πιο μεγάλος και θα μπορεί να καταλάβει πότε τις χρησιμοποιούμε και πότε όχι. Τωρα αν το πετάξει μπροστά σε κόσμο θα ντραπώ πολύ γιατί θα νομίζουν οτι είμαι καμιά αχρηστη....

Την μάνα μου την ξέχεσα πολύ αλλά τί θα βγει; (Μόλις τώρα μου το είπε επειδή τον μάλωσα...... το μαϊμούνι.....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ μαριλου....δε πειρα;ζει..ολες τισ βκουβςντς αργα η γρηγορα θα τισ πει!!

σιγα το πραγμα..εμεναδε ξερω ανθα με σοκαρει παντως...

να βριζει..προστυχο να μην ειναι...

τι εγινε με το δικασστηριο;;

κωλο βροχη!!

ευατι εγινες με το δικαστηριο;;εμεις ρεβυθιασημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εδω ..

εμενα μ'αρεσει αυτος ο καιρος ..εχει ενα κατι βρε παιδι μου ..κ μεις αισιως την κυριακη καναμε το τελευταιο μας μπανιο ..σαρανταρισαμε ..ολα καλα κ του χρονου να κανουμε περισσοτερα ..

Το δικαστηριο ..τι να πω η απιστευτη ταλαιπωρια ..απο τις 9 το πρωι γινοταν ο κακος χαμος απο τον κοσμο διεκοψαν για την ολομελεια ( ..σκατα στα μουτρα τους να φανε ηθελαν ..) γυρω στις 1300..Εντελει στις 2 κ κατι καταφερα να τελειωσω ..Το αποτελεσμα ? Παλι περιμενουμε νεα αποφαση ..ξαναμανα σκατα στα μουτρα τους ..ακρη δεν βγαινει ..απο την μια λεω κ σκεφτομαι οτι οκ μεχρι εδω δεν αντεχω αλλο κυριως το ψυχολογικο βαρος κ απο την αλλη οτι θα το τσακισω το καθικι..

Ξεκινησε ο μικρος της Αντωνιας παιδικο ? Εμεις λιγες μερες ακομα κ ξεκιναμε ..ανυπομονουν αυτες αλλα κ γω .. ;) Η Αριαδνη θα δυσκολευτει λιγακι γιατι τις εχει συνηθισει αλλα τι να κανουμε θα μπει κ αυτη σε προγραμμα ..Αντε γιατι εχουν λυσσαξει ..

Μαιρη συμφωνω με την Σωσω ..Γενικα εχουν ν'ακουσουν τ'αυτακια μας μπολικα ..με τις μεγαλες οταν πετουσαν τιποτα αναλογο εκανα απλα οτι δεν ακουγα ..Αλλα κ παλι οποτε ειναι με τα πεθερικα μου εμπλουτιζουν τις ..γνωσεις κ το λεξιλογειο τους σ'αυτο το θεμα :twisted::twisted::twisted: Οποτε λιγο το ξεχνανε κ μετα φτου κ απ'την αρχη ..

επιτελους αδιαθετησα ..

Καλε η Μαρια αμν που χαθηκε ? Το ιδιο κ η Γιουλη , καιρο εχει να μπει ..

Θα κανετε τιποτα σημερα ?

Εμεις απο φαγητο εχουμε στιφαδακι απο χτες ..Σκεφτομαι για βραδυ μιας κ ανεφερε κ η Μαιρη την λεξη σουπα να κανω καμια σουπιτσα λαχανικων που αρεσει κ στις μπουμπουδες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιες!!!! Χάθηκαν λιγάκι αλλα είχαμε παει στο χωριό για παραθερισμο και δεν είχα Ίντερνετ!!! Μακρυά απ' τον πολιτισμό να ηρεμησουμε λιγάκι, μπάνιο φαΐ ύπνος και πάλι μπάνιο φαΐ ύπνος!!! Και μετα δε μας έφταναν όλα τα αλλα προέκυψε και σοβαρό πρόβλημα με το μπάνιο μας και δωστου όλο ξήλωμα και καινούριο απ' την αρχή!!! Είμαι σαν τη γυφτισσα με τη μπεμπα την καημενη ποτε να την πλενω στην κουζίνα με τα πιάτα παρέα ποτε να την ξεσπιτωνω σε άλλο σπίτι του ξαδερφου μου που έχει δυο κόρες οι οποίες θέλουν να κάνουν το κομμάτι τους στις φιλεναδες τους με τη μπεμπα και μου μαζεύονται πάνω απ' το μωρό καμία δεκαριά παιδάκια της γειτονιάς ώσπου τα παίρνω στο κρανίο και την αρπαζω και δωστου όλη την ώρα αγκαλια μη μου την κλέψει κανεις!!!γενικά μια ψιλομπουρδελε κατάσταση επικρατεί αυτές τις μέρες και είμαι αλανταλον!!!! Έχω χάσει πολλα επεισόδια βλέπω εδώ εεεε??? αρχίσαμε σχολεία λέμε κακές λεξουλες προσπαθούμε να βγάλουμε το παμπερς....!!!! Τρέλα σκηνικά λέμε!!! Μαριλου πεθαινω όταν φαντάζομαι τον πιτσιρικο σου να λέει σκάσει και εσένα να μένεις παγωτο!!! :D:D:D:lol::lol::lol: ποτε θα κανονισετε κατιτις πάλι εδώ στο κέντρο για να μπορέσω κι εγω καλε να έρθω για ένα καφέ??? δεν οδηγαω κιόλας η άχρηστη!!! Το μποουλινγκ γιατί το σνομπαρετε πλέον??? να υποθεσω όμως ότι είναι λίγο κρύο για έξω η οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε μαρια....ωραια τα γρ;φεις...

ποιο μπουλιγκ καλε;;

\κουβιδης και παλι κουβισης..να κανονισουμε να ερθουμε στουαδερφυο σου..που κοντα ειναι;;

τι ωρες δουλευει;;θα ερθεις εσυ,ε;δωσε στοιχεια για να το κανονισω!

τι παθατε;;;εμεις δουλεια...πολλα δυσαρεστα περιστατικα..και νεα ρε γαμωτο...

εγω επιμενω με την απεργια..σημερα ρεβυθια..

εφαγε 5 κουταλιες..μετα απο 3 ωρες..λορδα..μετα αλλες 5 κουτ...

και μετο οτι ηθελε...

σε ιδαμε πως ταιζεις...

χαχαχ...

τι αλλο;;

αυριο το απογ θαπαμε να φαμε σουσι...

στου λευτερη!

σουπερ!@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ρε αγάπες!

Ωραίος καιρός!!!! Ε...μπορώ να πω οτι σήμερα έχει λίιιιιιγο ψυχρούλα! Αντε βούρ για σουπίτσες!

Ο μικρός κοιμήθηκε στις 10 :shock: επειδή μου ξύπνησε από τις 6 τα χαράματα! Νυχτα ήταν ακόμα και αυτός έλεγε τον κακό λύκο με τα γουρουνάκια! Ε, μετά ήρθε η γκρίνια της νύστας και ξεράθηκε με ένα μπουκάλι γάλα αγκαλιά! :lol: Σημερα μακαρόνια από χθες.... αντε πια...καθε μέρα θα μαγειρευω;;;;;

Μαράκι μου τα λες υπέροχα! Κοιτα για να σε δουμε από εδώ και περα ή στου αδερφού σου ή σε κάποιο σπίτι για καφεδάκι! Το έξω νομίζω οτι θα κοπεί σιγά σιγά και οι κλειστοί παιδότοποι δεν νομίζω πως είναι ότι καλύτερο.... οσο για την μεταφορά σου όλο και κάποια από εμας θα σε φορτωθεί καλέ! :lol::lol:

Ρε Σωσω ακόμα ταλαιπορείστε με το φαϊ; Αν της εδινες εναλακτικές;;; Λέω τώρα εγω.... και αυτά τα καημένα έχουν γουστα....δεν γίνεται να τους αρεσουν όοολα τα φαγητα.... εγώ πάντως οταν δεν φαει το μεσημεριανό του, θα του ξαναδώσω μετά από λίγο και αν δω και αποδώ θα του δώσω κάτι αλλο να φάει (οχι όμως σκατουλερικό)...δεν μπορώ να τον έχω νηστικο μωρε.... του δίνω σαλάτα ή φρυγανιά με φέτα, ή φρούτα...κάτι τελος πάντων....

Μα με το 8χρονο πιτσιρίκι που πυροβολήθηκε τί γίνεται; Εχω σοκαριστεί πολύ με αυτό το γεγονός.... ΑΝΕΥΘΥΝΟΙ ΓΟΝΕΙΣ.... και μετά λένε οτι δεν ηταν δικό τους το όπλο... εμ βέβαια.... μαλάκες είναι να το παραδεχτούν και να τους πάνε μέσα χειροποδαρα;;;;

Ευα μου, εγώ θα έλεγα να το τραβήξεις με το καθαρμα όσο πάει... πέφτεις ψυχολογικά αλλά δεν του αξίζει να τον αφήσεις έτσι....

Όσο για το σχολείο .... ε ε ερχεται! Θα ηρεμήσεις και εσύ λίγο!

Πάω να μαζεψω το σαλόνι (το λέω εδώ και μια ώρα)...γίνεται της π@@@@νας με τα παιχνίδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια

καλε που χαθηκατε ολες ??? :roll::roll:

λοιπον θα κανουμε τιποτις σημερα ?? αν θελετε κερναω καφεδακι σπιτι το απογευμα ..πειτε μου αν μπορειτε ..

παω να κανω καμια δουλεια κ τα λεμε αργοτερα ..

φιλακια σ'ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egv εκλεισα ευα....

θα παω σε 1 συναδερφο για καφε..αντωνια σε βαφτιση και τεο κουλ σε βαφτιση νομιζω..

για τισ υπολοιπες δε ξερω..

ωραια ηταν χθες στ σουσι...μιαμ μιαμ..

η αντωνια εγλυφε τα δαχτυλα της...

η μαρθα ηταν..κυρια!!

εκανα σπανακοπιτα..

και το μεσημερι ομελετα φουρνου..δε σκοτωθηκα..

αασε που ξεκινησαν τα παρατραγουδα και ειμαι πολυ χαρουμενη!!

(μη κοροιδευετε...σας βλεπω

)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια εξαντληται σιγα σιγα το θεματακι μας ..κατοσταρα πιασαμε ..για κοιταξτε να ανοιξετε το επομενο το ναμπερ θρι..

Ε δεν πειραζει τα λεμε αλλη φορα ..

Εχω ορεξη για αμπελοφιλοσοφια κ καμια σας δεν ειναι εδω κλαψ..

μπρε Σωσω παρατραγουδα βλεπεις ????? Θα τσιριξω .. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω χασει επιεσοδιο..εχω ακυρωσει απειρου καφεδες προκειμενου νςα τνη δω..και στηναρρχη δστη δουλει ζητουσα αναλογο προγραμμα..αλλα μετα αισθανθηκα ασχημα και το αφηνα σοτ φλου..

το τελευταιο καιρο ομως...δε πολυ βλπεω αλλα μου στοιχιζει αληθεια..

κ

εμεις πηγαμε σε φιλη με κανα 2 γιατρους παρεα και ψηναμε στο σπιτιτ της..η μικρη και παλι πολυ καλη..τι να πω..φτου..

ατραξιον..

κοιμηθηκε αργα..αυριο πριω νυχτα..

ευα ανοιξε το.....εσυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
    • @Ioann89 μην το σκεφτεσαι. Ειναι πολυ αρχικο σταδιο. Κατι ηταν λάθος και δεν προχώρησε. Οση προγεστερονη και να επαιρνες δε θα αλλαζε κατι πιστευω. Μην κανεις τέτοιες σκεψεις. Θα μπορούσες καν να μην καταλαβεις οτι εχεις καθυστέρηση. Λογικα απο αυτο τον κυκλο κιολας θα μπορεις να ξανα προσπαθησεις. Κριμα ρε κοριτσι μου. Δεν εχω κατι αλλο να σου πω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...