Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

τελικα βρηκατε σαλαμια και κασερια μαριλου;;

ε τι νιλα επαθες νυχτιατικο;;;

οχι ρε..αφου με ειδε και η αντωνια να γεμιζω τη πιτσα..

παιδια σχεδον ολα ετοιμα..ολο και κατι θα ξεχασα..αλλα οτι ξεχασα θα μου το δωσει η τζουλ και η καλυψω...

ταλαιπωρια μυριζομαι εγω το 4μερο αλλα δε πειραζει..

εκανα και γλυκο του κουταλιου σταφυλι πρωι πρωι..δεν ηθελα να τα πεταξω!!

μαριλου δεν ειχα ουτε βανιλιες και εβαλα..ροδονερο!!οτι βγει;;σαμπως ανθρωποι θα το φανε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κυριες μου!!!! τι κανετε?? καθε φορα λεω να ερθω οταν εχετε συναντηση και ολο κατι γινετε... καλα τα εχω παιξει με το γιο μου... το παιδι ζει με τον αερα... τρωει 60μλ τη φορα και με το θηλασμο τελος.... κοντευω να σαλεψω.... δεν βαζει κιλα και γω δεν επρεπε να τρωω τιποτα και καθε 2 ωρες βυζι χωρις αποτελεσμα, οσπου εκοψα εδω και 5 μερες.

ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα γιατι το δαφνι μου πεφτει μακρια...

Μαρακι καλο θα σου κανει το γυμναστηριο αλλα οχι και σε 1 μηνα να επανελθεις??? εδω εγω που τα εχασα και ευκολα μετα τους 2 μπηκα στα ρουχα μου και στους 3 τα ειχα χασει ολα... καλα απο κει και μετα αφου δεν ετρωγα τιποτα ( τι γαλα εβγαζα δεν ξερω...) φυσικο ηταν να χασω και παραπανω!!!

Μαριλου ολα καλα με το μπεμπακι σου!! πολυ ωραια!!!

ευα και σωσω καλα να περασετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοπερναμε βλέπω Σωσω και Εύα εεεεε????!!!! αυτά είναι!!!! Το Μαρθουλινι πως παει με το μάτι?

Μαριλου τι ζουζουνι είναι αυτο μες την κοιλιά σου καλε???!!! φαντάζομαι γέλιο που εριξες!!! Άντε σου φεξε πάλι και με το σεξακι και ποιος σε πιάνει!!! Αλοιμονο σε μας που ούτε με το κυαλι δε το βλέπουμε!!! Σε λίγο θα ξεχάσω και πως γίνεται!!!

Σπιρτουλη τι γίνεται με τον μικρο; Μη σε παίρνει απο κάτω, μακάρι τώρα να στρωσουν τα πράγματα και να πάρει κιλακια γρήγορα!!!

Αντωνία τα ζουζουνια τι κάνουν???!!! Εσυ "εφαγες" καθόλου απ'αυτο που τρώει η Μαριλου η ακόμη λιτοδιαιτη???!!! είπαμε τρωγωντας έρχεται η όρεξη!!! Εγω με το βυζι όλα καλα σιγά σιγά βρήκα τα χουγια της κυρίας!!! Τρώει λίγο σταματάει για ρεψιματακι και αλλαγή πάνας και μετα συνεχίζουμε φαΐ!!! Έτσι μου κάνει πια τριωρακια και τετραωρακια σερί!!! Κι εγω το ζωον στην αρχή δε το είχα σκεφτεί ότι μπορει να κουράζεται και να θέλει να ρευτει η κακομοίρα και τη σταματούσα απ' το βυζι στο πρώτο ημίχρονο και μετα δε μου κόβε να την ξαναβαλω,γι'αυτο πεινουσε κάθε μια ώρα!!!! Όσο ζεις μαθαίνεις!!!

Άρχισα και το γυμναστήριο για να χτυπιεμαι λίγο και νομίζω ότι ξεδινω αρκετά!!! Βέβαια έχω βαρεθεί να φοραω τα ρούχα της εγκυμοσύνης!!! Σαν γκαστρωμενη αισθάνομαι ακόμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφτασα καλα αθηνα...

η μικρη κοιμηθηκε κατευθειαν στο παρκοκρεβατο...

στο αεροδρομιο πηγαινε και αγκαλιασε 1 κυριο και του ελεγε παμε παμε...

οτι ναναι..

μαρια πολυ ωραια η φωτο της μικρης..και μπραβο που δραστηριοποιεισαι ετσι..

σουπερ..

ΑΝΤΩΝΙΑ καλα εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίο το athens Σωσω???!!! το Μαρθουλινι κοινωνικοτατο βλέπω!!! Με το αεροπλάνο πως τα πήγε? η δεν έχει θέμα και κάθεται ήσυχη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει παρει πανω απο 10 αεροπλανα ως τωρα....τι να της κλασει;;χαχα.προς το παρον εννοω..

δωσε στοιχεια gia ryan air..kleisame gia ρωμη με 210 ευρω πανε ελα και οι 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα πάντως!!! Δε ξέρω βέβαια λεπτομέρειες αλλα γενικά ότι το σέρβις είναι ψιλοχαλια και στο έδαφος και στο αεροπλάνο! Νομίζω έχει και free seating γι'αυτο να είσαι μπροστά μπροστά στην ουρά για να μπεις γρήγορα και να μη σε ποδοπατησουν!!! Τα φιλια μου στον Παπα!!! Είναι πάντως πολυ όμορφη πόλη άσχετα που εμένα μου έχει κάτσει στο στομάχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε Π Ι Σ Τ Ρ Ε Ψ Α Μ Ε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Χτες βραδυ δεν εχω προλαβει να σταματησω στιγμη ..πλυντηρια κ παλι πλυντηρια ..

μπηκα να πω ενα γεια , θα μπω το βραδακι να σας διαβασω

φιλακια σ'ολες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!!!!

Ευα καλωσηρθατε! Πως τα περασατε;;;;; Με τα μικρα τα βγαλατε περα ευκολα; Αντε και του χρόνου καλή μου!

Μαρακι μου κακή διαγωγή δειχνει πάλι το Ιταλό ε; Αχχχχχ......

Εσυ και η μπουμπού να ειστε καλά και όλα θα πάνε υπεροχα! Αντε θα επανελθει και η κορμάρα σου (η οποία και στην εγκυμοσύνη ήταν σουπερ) και θα κάψεις καρδιές και πάλι! ;)

Σωσωκα καλοπερνάμε ε; Μπραβο ρε φίλη, καλά το κάνεις! Αφού μπορείς, γιατί οχι; :D

Εγώ αυριο εχω την αυχενική!!!!!!! Ο Χριστόφορος ξεκίνησε πάλι να βγαζει δόντια και ειναι μέσα στην γκρίνια... 3 δόντια εμειναν ακόμα...αντε να τελειώνουμε με αυτό το βασανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδια ποσα εινμαι ολα τα δοντια που πρεπει να βγαλει;;ενημερωτικα...\\

εμεις καλα..γυρναμε αυριο...\βγηκαμ με το μαμυ παλι σημερα...ιοπως και το σαββ..

ολο βολτες και φαγητο..ευα πως περασατε;;\μαριλου αντε να μας πεις πως πηγε η αυχενικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ γω λοιποοοοον...τι μου κανετε ?? καλε μου λειψατε !! :D Λοιπον σας γραφω πρωτα τα δικα μας κατορθωματα οπως τα εγραψα στο θεματακι με τις καταρρεουσσες μανουλες ( κοπυ πειστ δηλαδη , δεν νομιζω να πειραζει ε ?? :oops: ) και μετα θα σχολιασω τα δικα σας ..

Καταρχην εχω φρικαρει γιατι χτες βραδυ εγινε διαρηξη στο παραδιπλα σπιτι απο το δικο μας ..Μεσα στον κοσμο ειμαστε κινηση υπαρχει , κοσμος καφενεια κτλ κ παλι εφυγαν ανενοχλητοι ..Αρχιζω κ τρομαζω γερα ..

Οι διακοπες μας λοιπον τελειωσαν ..Αχ ωραια περασαμε αλλα η επομενη φορα θα ειναι οταν οι μπουμπουδες γινουν δεκαοχτω κ πηγαινει ο καθενας μονος του .. :lol::lol::lol:

Ενταξει πλακα κανω αλλα νιωθω κουρασμενη περισσοτερο απο πριν ..Γεματη ναι μεν αλλα σερνομαι λεμε ..Ατιμα πλυντηρια ..ατιμα μαζεματα ..ατιμα κ τα συγυρισματα ..Περασαμε ομως τελεια ..Βγηκαμε τελειως εκτος προγραμματος με τα μικρα δεν κρατουσαμε ρολοι , δεν ειχαμε ημερησια διαταξη τιποτις , δεν βαλαμε παπουτσι ουτε καν σαγιοναρακι στο ποδι μας 4 μερες ..Να δω τωρα πως θα τις βαλω παλι σε ταξη..Απο αυριο επιστρεφει κ ο Νικος στην δουλεια κ το εχει παρει βαρεως ..Εμ ετσι ειναι οι μεγαλες αδειες κ ελειπε σχεδον εικοσι μερες ..Ευχαριστηθηκε ομως τις κορες του κ αυτες εκεινον οποτε αξιζε ..

Πηγαμε Ελουντα σχετικα κοντα ναι μεν αλλα που να τρεχουμε πιο μακρυα με τρια μικρα ..Ηταν τελειο κ το διαμερισματακι μας ευρυχωρο κ οικονομικοτατο αλλα προσεγμενο ..Βεβαια με το που καναμε την αφιξη μας κ ειδα το παρκοκρεβατο πιαστηκε η καρδουλα μου γιατι το βλασταρι μου δεν τα γουσταρει καθολου λεμε ..Απο μωρακι το εβλεπε κ εσκουζε ..Με επιασε ενας φοβος να πω την αληθεια οτι θα ειχαμε ολονυχτιο παρτυ αλλα ευτυχως την γλιτωσαμε ..Αλλωστε ολη την μερα θαλασσα - εννοειται μεσημερι δεν εκλειναν ματι ουτε για αστειο ..- επεφταν τεζα το βραδυ χωρις πολλα πολλα ..Οι μεγαλες επισης κοιμηθηκαν για πρωτη φορα σε κανονικα μονα κρεβατια κ τους αρεσε πολυ ..Ευτυχως επισης δεν φαγαμε καμια τουμπα απο κει ..Μονο που η μεσαια ηθελε παρεα για να κοιμηθει κ με βαζει σε σκεψεις γιατι σε λιγο καιρο θα την κανουμε την μεταβαση σε κουκετα κ φοβαμαι μην μου λακισει κ ζηταει ξαφνικα παρεες κτλ για υπνο ..Θα δειξει..

Πηγαμε σε κατι παραλιες που τα νερα ηταν τοσο πεντακαθαρα , τα ψαρακια πηγαιναν περα δωθε οπως κ οι κορες μου μην σας πω κ με την ιδια ταχυτητα ..Εχουν γινει κ οι τρεις ολομαυρες τετοιο μαυρισμα τροπικο τι να πω ..Το μονο ασχημο ειναι οτι η Νικη εσπασε τα γυαλια της ..ω ναι ουτε δυο μηνες δεν μας κρατησαν κ πηγα σημερα πρωι πρωι να της παρω καινουργια . Ευτυχως οι φακοι παρεμειναν ανεπαφοι αλλα ο σκελετος εκοψε στα δυο ..τετοια επιτυχια..

Κ μια ολοκληρη μερα στην παραλια μας ειχε παρει στο κατοπιν μια σφιγγα τεραστιων διαστασεων ..δεν ξεκολλουσε απο πανω μας σε σημειο τρελας ..Μπηκε κ μεσα στο παμπερς του μικρου κ κοντεψα να τρελαθω γιατι δεν καθεται κ αυτο το ευλογημενο πουθενα ακινητο μπας κ το μαντρωσω κ του την βγαλω ..Ευτυχως δεν μας τσιμπησε αλλα λεμε καθε τρεις κ λιγο πανω μας ηταν ..Τετοια λατρεια ..Φαγαμε κ τα μουτρα μας επισης ..ευτυχως ελαφρα αλλα το καρουμπαλακι μας το καναμε ..σουπερ σουβενιρ διακοπων δεν μπορω να πω ..Επισης τα τεκνα μου ειχαν καθε μερα μα καθε μερα εγερτηριο στις 0700..ουτε στην φαμπρικα να πηγαιναν ..ελεος ..Κ αφου τα ειπα ολα τα δικα μου ας ξεκινησω με τα δικα σας ..

Καλα ..φαγατε πιτσα κ κανατε κ παρεακι με τους αντρηδες παρεα κ εγω ελειπα ..δεν το πιστευω ..ποιος το οργανωσε πως που ποτε κ η κρισιμη ερωτηση ποτε θα το ξανακανουμε ??? :lol::lol: Στις διακοπες ομολογω οτι λαδωθηκε το αντερουλι μου που θα ελεγε κ η φιλτατη φιλεναδα Μαριλου ..Τωρα ομως επεστρεψα δυναμικα στην πουλαδα κ τα λαχανικα μου ..

Μαριλουκι αντε να μας πεις νεα για την αυχενικη αυριο ..

Σωσω καλοπερνας στο αθενς? ΤΙ κανει το εκει μαμυ , ειναι πιο οργανωμενες οι κοπελιες εκει η εμεις τις τρωμε λαχανο με τους καφεδες κ τους παιδοτοπους ?? :lol::lol: Α ..τα δοντια που βγαζουν τωρα ειναι 20 στον αριθμο..

Μαρια κατι ηθελα να πω σε σενα αλλα δεν το θυμαμαι ..θα μου ερθει σε ανυποπτο χρονο ..Γενικα το μυαλο μου ειναι κουρκουτι αυτες τις μερες ..δεν πιανω σημα με τιποτα ..Παντως γλυκα η μπεμπουλα στο αβαταρ ..αν μας την εβαζε κ λιγο ανφας ( ειδατε το γαλλικο πως το δουλευω..) καλα θα ηταν ..Να δουμε βρε παιδι μου σε ποιον μοιαζει .. :D

Ποπιτσα νομιζω εσυ κατι ελεγες για τους παιδικους σταθμους ..Μου ειπε η Σωσω τι εγινε οταν πηγες εκει που θα ξαναπαμε κ μεις τις μεγαλες ..Τι να πω ..κουφαθηκα οταν μου το ειπε ειλικρινα ..Γιατι επειδη εχω μια μουρλα γενικα κ χωρις λογο εκανα ανα τακτα χρονικα διαστηματα ντου στον σταθμο να δω ρε παιδι μου το πως κ τι ..Κ ειλικρινα δεν ειδα ποτε κατι τετοιο γι'αυτο κ μου ηρθε καπως ..Τελειως κουλη κατασταση ..

ΤΙ αλλο ηθελα να γραψω δεν θυμαμαι ..Οι υποδελοιπες κοπελουδες πως ειστε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι...χειμμαρος η ευΑ..ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ..ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙς ΠΟΩς ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙς ΤΩΡΑ...

εγω καλα..εμενα παρα λαδωσε το εντερο...ολο πιτες και σουβλακια..το οργανωσα εγω που λες..τη μαζωξη..τσακ μπαμ..

την ημερα πριν φυγουμε για αθηνα,..ταν στην αγκαλια μου..τρελο αγχος..

ολα γινανε πολυ γρηγορα...

αλλα ηταν ωραια..

συναντησα μαρκερ,φροσομπαλ,καλυψω την ηξρτα και μπεμπακος...και τζουλιαξ..

1χρα..

αλλα μανικι οι αποστασεις..η μαρθα χωριε καθισματακι τοσες μερες..αντε να την συνρτιδου..και εννοειται οτι δε καθοταν λετπο στην αγκαλια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον απο ολο το κατεβατο της Ευας εμεινα στο σημειο που μπηκε η σφιγγα στο παμπερ της Αριαδνης!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o μιλαμε ξετρεμουλιασα!!!!!!!!!!!!! :o:o:o:o καλα ρε πως δε το τσιμπησε το παιδι να τρεχετε;;;;;!!!!!!!!!!!!! :-o:-o:-o:-o

Και δε μπορουσατε να τη σκοτωσετε τη ρουφιανα να παει στα κομματια;;;;;;

Αντε και του χρονου να περασετε καλυτερα και χωρις εισβολεις!!!!! :lol:

Οσο για τις διαρρηξεις...μη σου κατσει ειναι!!!! :?:?

Μαριλου τι εγινε με την αυχενικη;;;;;;;;ειδατε κανενα τσουτσουνι;;;;;;;; :D

Κι εγω ειχα τρελες αυπνιες και στις 2 εγκυμοσυνες και μετα σερνομουν τη μερα!!! (-|(-|

Σωσω χαιρομαι πααααρρρααααα πολυ που περνατε τοσο καλα,αλλα....ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::lol::lol::lol::lol:

Μαρακι σε σκεφτομουν πολυ σημερα!!!!! Μπραβο ρε που βρηκατε ακρη με το βυζι!!!!! στο ξαναπα εισαι το καμαρι μου!!!!!! :D:D:D:D αντε να βρεθουμε ρε να δω και τη μπουμπου σου που μεγαλωσε!!!!!!

Λοιπον για να συνεδριαζετε ποτε θα βρεθουμε να τα πουμε απο κοντα!!! ;) Μαρακι εσυ δεν εχει μεταφορικο ε;;;; οποτε ειναι θεμα με το μωρο....ΑΑΑΑΑ ρε σεις παμε στο μαγαζι του αδερφου της μεσα στη βδομαδα;;;;;;;; :-bd:-bd

Ελσα δε πειραζει ρε οτι μπορεσες εκανες με το βυζι! ;)

Μωρη Ποπη που εισαι κι εσυ χαμενο κορμι;;;;;; :-w:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

Αντωνια το θεμα με την σφιγγα ηταν τελειως κουλο ..Μιλαμε καθοταν πανω μας στα μωρα παντου ..Κ οτι κ αν καναμε μας ξεφευγε συνεχεια η ρουφιανα ..Την μικρη την ειχα στην αρχη με το παμπερς στην παραλια γιατι δεν ειχε κανει κακα της απο το πρωι κ ελεγα θα γινει χαλι μαυρο αν τα κανει στο μαγιο ..Οποτε της το φορουσα για να προλαβω καταστασεις ..Ετσι ομως που πηγαινει περα δωθε σαν το ζαλισμενο συνεχεια εκει καπου στο ζωνακι ας πουμε του παμπερς ειχε λιγο διπλωθει προς τα εξω ..Εκει πηγε κ εκατσε το ζωυφιο κ μετα αποτομα διπλωσε το παμπερς ξανα προς τα μεσα ..Τα εχασα γιατι λεω ετσι κ κανω εγω η το μικρο την παραμικρη κινηση την εχει δαγκωσει .. :? Με τρελη προσοχη κ προσπαθωντας να την κρατησω ακινητη απλα διπλωσα οσο απαλα γινοταν το παμπερς προς τα εξω κ την εδιωξα ..αλλα μιλαμε οτι η ψυχη μου ετρεμε .. :roll:

Τεσπα ..ποτε ερχεται η Σωσωκα ? Σημερις η αυριο ? Αντε μαζευτητε σιγα σιγα ..Να κανονισουμε κανενα καφεδακι γιατι πολυ πισω εχουμε μεινει.. :lol::lol:

Η Μαρια δεν εχει μεταφορικο μεσο κ πρεπει να δουμε τι θα την κανουμε ..Γιατι πριν οκ την επαιρνα εγω μιας κ μεναμε κοντα αλλα τωρα το θεμα ειναι πως θα το κανουμε με το μπεμπιδιο ..

Μαριλουκιον μπες να πεις τι εγινε με την αυχενικη καλε ..για να δουμε αν δειτε φυλο απο τωρα ..αν κ εγω στο λεω παλι τσουτσουνι θα κανεις ..Δεν πειραζει καλο μου στον επομενο γυρο θα κανεις την κορη :lol::lol:

Τι καλα ψηνετε σημερα ? Εμεις κλασικα αρακα που ειναι κ απ'τα φαγητα που τσακιζουν τα μικρα ..οποτε εχω κανει καζανι σημερα να φαει κ ο Νικολης αλλα να μεινει κ αυριο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Κ επειδη εχω τρελαθει με τις ατακες της μεγαλης μου ακουστε χτεσινο περιστατικο ..δεν ξερω αν πρεπει να γελασω η να βαλω τις φωνες η απλα να το προσπερασω ..

Λοιπον ειναι σε φαση που γινεται λιγο χαμος ..θα μου πειτε σπιτι μου υπαρχει ηρεμια ?? Οχι βεβαια απλα ηταν λιγο στην ωρα του παιδιου κ τις ειχε πιασει ενα κατιτι..Μαλωνω την Σοφια ..Δεν με ακουει ..ξαναμαλωνω την Σοφια που παλι κανει την κινεζα ..Καποια στιγμη λεω θα την παρω στο φιλοτιμο μπας κ γινει κατι ..Της λεω μεσες ακρες οτι οταν δεν με ακουει με στεναχωρει κ μου δειχνει οτι δεν μ'αγαπαει κ τοσο πολυ ..Μου απανταει με λοξο βλεμμα ..Σ'αγαπω μαμα ..Της λεω με ωραιο τροπο μου το δειχνεις Σοφια μου ..Γυρναει κ πολυ σοβαρα μου λεει Σ'αγαπω αλλα δεν θα σου το δειξω ποτε ..Μενω μαλακας ..Κ συνεχιζει ..Σ'αγαπω οσο αγαπω την Νικη μου ..( Το μικρο ανυπαρκτο ετσι ?..)

τι πρεπει να σκεφτω η δολια μανα ..για πειτε μου ..γιατι μ'εβαλε λιγο σε σκεψεις .. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω γλώσσσσσσαααααααααααααααααααααααααααα!

Ρε συ Ευακι....πολυγέμησαν οι μπαταρίες σου μιλάμε ε; :lol::lol::lol: Τετοιο μπλαμπλα δεν το έχω ξαναδει! :lol: (το λέω εγώ τώρα ε; :D )

Μπράβο που περάσατε ωραία και με την κωλοσφιγγα χεστηκα και εγω πανω μου οταν το διαβασα... :shock:

Σωσω μου ωραία περασατε σκατούλα μου ε; Μπράβο ρε συ! Αντε με το καλό στην Θεσσαλονίκη και στην Ρώμη! (θέλω και εγώ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) :D

Τα δοντάκια είναι 20.... εμείς βγαλαμε το 17ο και μάλλον ετοιμάζεται και το 18ο.... Στα πόσα είστε τελικά εσεις; Είδα οτι η Μαρθούλα έβγαλε τώρα πολλά μαζί, ε;

Αντωνία μου η ιδέα σου για την συνάντηση στο μαγαζί της Μαρίας είναι σούπερ!!!!! Ισως όμως αν το κάνουμε την άλλη βδομάδα που να εχω γίνει τελείως καλά... αλλιώς πάτε εσεις τώρα και ξαναπάμε και μαζί μια άλλη φορά! Οτι θέλετε.

Λοιπόν τα νέα μου.... αρχικά είμαι αρρωστη από Κυριακή βραδυ που ετρεχε η μύτη μου...νομιζα πως ηταν αλλεργικό αλλά μετά ηρθε και ο λαιμός.... βούλωσε τελικά η μύτη και είμαι σε άθλιο χάλι.... τώρα εβρασα κοκοράκι ντόπιο και έκανα σούπα (με τόοοση ζεστη έσκασα.. )

Η αυχενική προς το παρόν είναι καλή!!!!!! Περιμένω τα αποτελέσματα του παπΑ την Δευτερα και θα έχουμε ολοκληρωμένη εικονα. Το μικρούλι μου σήμερα δεν ηταν πολύ ζωηρο...ημουν και νηστικη και ήταν συνέχεια μπρούμυτα και κουνούσε λίγο. Δυσκολευτηκαμε να το ξεκουνήσουμε και να αλλάξει σταση για να κάνουμε την μέτρηση αλλά τα καταφέραμε τελικα. Φυλλο δεν είδαμε αλλά και εγώ νομίζω πως είναι αγόρι.... ασε που το μηχανημα δεν είναι και ότι καλύτερο, είμαι και παχουλή και δεν είχαμε την καλύτερη εικόνα που θα μπορούσαμε.... οπότε πάμε για τον άλλο μήνα που θα δούμε σίγουρα. Είναι μεγαλούλι και αλλάξαμε την ΠΗΤ... περιμένουμε μέχρι 19/03!

Ουφ....πάω να την πέσω λίγο γιατί είμαι κομμάτια....

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy mariλου....κρυωσες πουλακι μου;;ε σεξ πανω στη ταρατσα.....παει πολυ βρε αδερφε!!

εμεις περασαμε καλα..δεν εχω παραπονο..γνωρισα αποτμα απο το μαμυ..σουπερ ολα..παιξανε τα παιδια μας..

κανω μακαρονια..τον κοκορα που τον βρηκατε μαριλου;;

αγορι λες,ε;;και γω αγορι ειπα οτι ειναι...αν θυμαμαι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιά μου γλωσσοδι'αρια,,......Δεν παλεύεστε

Ευα welcome .Και στην άλλη με το καλό.

Με τον παιδικό τι να σου πω.... :? εγω ψιλοφρικαρα με το συμβάν.Άσε που αυτή είναι πολύ χύμα ρε παιδί μ.Καθόλου τρόπους...Τέσπα

Μαριλού περαστικά.Μπράβο, με την αυχενική.Να πάρεις και το ΠΑΠ-Α να είσαι κομπλέ.

Λες να έχουν ίδια μερα γενέθλια με τον Τεό ????? (17/3)

Μαράκι ζόρια?εμ άκουσες τη φίλη σ την Αντων'ια και κάνετε άθλους...... :D:D ας πρόσεχες...

Η πρωτευουσιάννα μαζεύτηκε???έπρεπε να μάθουν τα καλιμέντα σου και στην Αθήνα???

Να μας τα πεις από κοντά γιατι ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΖΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ :evil::evil:

Αν μ λεγες για juliax θα έστελνα ιδιαιτέρως φιλιά ;)

Εμείς σκατά πάλι.Από Κυριακή μεσημέρι χτυπάμε 40.....πυώδης αμυγδαλίτιδα ξανα.Αντιβίωση και Άγιος ο Θεός....Μέχρι και ο γιατρός μας πήρε στο ψιλό.Έχουμε χασει ενα εμβόλιος 4 μήνες τώρα.Και μ λέει 10 μμέρες αντιβίωση και μετά από 5 μέρες που θα τελει'ωσετε έλα να το κάνουμε.Και διορθώνει ΄΄όχι έλα στις 3 μέρες γιατί στις 5 μπορεί να έχετε πάλι κρυώσει....'' :evil::evil:

Αυτά.Κατά τα άλλα δουλειά- σπίτι και ξανά πίσω.

Αντωνιό σε έπερνα αλλά μάταια.Πήγατε μωρέ σχολείο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια ..

Μαριλου περαστικα βρε κοριτσι ...υπομονη κ θα περασει ..

Ποπιτσα περαστικα κ στον μικρο ..Για τον παιδικο που ελεγες ειναι λιγο χυμα η τυπισσα αλλα νομιζω οτι ειναι το στυλακι της τετοιο ..Δεν ξερω αλλα κ το περιστατικο με το 11 χρονο να προσεχει τα παιδακια τα υπολοιπα μου φανηκε κ μενα καπως ..Θα της κανω την ερωτηση παντως γι'αυτο ..δηλαδη αν γινεται συχνα κτλ γιατι κ μενα μου στραβοκατσε ..

Σωσω πηγατε τελικα χτες ?? περασατε καλα ?? Γαμωτο ο Νικος ηρθε μετα απο συναντηση με τον περιφερειακο τους διευθυντη κ ειχε κεφαλι καζανι ..δεν την παλευε με τιποτα κ επεσε ξερος ..κλαψ ..κ ηθελα να σας δω ..

Ψιτ κορες , κατι αλλο ..η Πρωτοκορη μου γιορταζει το Σαββατο κ η μικρη μου ανεπισημως την Κυριακη ..Εχω κατι στο μυαλο μου για το σαββατο αλλα πειτε μου κ σεις αν καταρχην ειστε ελευθερες για σαββατο απογευμα να βρεθουμε ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαββ δε μπορω με τιποτα..εχω βαφτησια...

τεο..δε μας χεζεις;;;

ελα ρεσυ πυρετο το πουλακι μου;;

κριμα γαμωτο..

κανενα νεο με παιδικο;;τι θα κανετε τελικα;;

εμεις καλα..πηγαμε για μπανιο με αντωνια..

σουπερ ητανε..και κουβιδη χθες..παλι καλα ητανε!!

ρε παιδια ξεκινησα παμπερσ..τρομαρα μου..δε ψηνομαι καθολου..αλλα για πω και γω οτι δοκιμασα..

τουσ φορουσατε βρακια η πανες βρακακια;;η μικρη δε θελει καθολου το βρακι..ανασφαλεια αμλλον..και εννοειται δεν εχει κανει τιποτα σε κολαρο και γιογιο..

ειπα να το κανω 1 βδομαδα..αν αντεξωω...

τα ρωτατε αν θελεουνε να πανε;;

τ

παιδια χθες ειδα..την πιο σκληρη ταινια εβερ..

και ειχα να δω και καιρο..πολυ κλαμα..ιραν ιρακ..και ολη η ταινια παιδια..που στο τελος 1 κοριτσακι εχει 1 τυφλο μπασταρδο ;απο 1 αμερικανο ...κιαι δε το θελει..και κρεμαει θηλια και αυτοκτονει το κοριτσακι και το παιδι της..μιλαμε..σοκ..οχι η σκηκη..αλλα ολη η ταινια..που σκατα τισ ξετρυπωνωβ αυτες τισ ταινιες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας κόρες...

ΑΝΤΩΝΙΑ - ΣΩΣΩ: ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΡΥΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ....

Στα μουλωχτά τα κάνετε όλα????????????????μη σας πιοπυμε την θάλασαα???τσ-τσ-τσ....κάργιες!!!!! :D:D:D

Ευάκι, να τα χαίερεσαι τα αγγελούδια σ. Εγ'ω το Σάββατο έχω γάμο δυστυχώς.......και την Παρασκεύη :evil::evil: πίπα-κώλο-εμπλοκή μας έχει πάει.Δουλεύω για τα χαρίσματα.... :?

Καλα΄ρε Σωσω, άμα δεν τα σηκώνεις τι τα βλέπεις αυτά τα εργα?

Παιδικό ακόμα τίποτα.Κάνω ένσταση μπας και μπούμε σε Δημόσιο.Το βίσμα μπορούσε να μας βάλει σε έναν στην περιοχή Τάλως.Στου διαόλου -όξω από μας - τη μάνα δλδ.Θα έπρεπε να πληρώω το ταξί στην πεθερά να τον μαζεύει.

Αν δεν μας πάρουν θα τον στείλω σε ιδιωτικό και όσο αντέξουμε (ο μικρός ψυχολογικά και εγώ οικονομικά)

Εμεις βρακάκι πάμπερς δεν τα βολευτήκαμε.Τζάμπα είχα πάρει συσκευασία.Πάντως είναι λίγο μικρή να την πιέσεις για κανονικό βρακί.Εγώ μέσα σε 2 βδομάδες έχω δει τρελή διαφορά στο Θόδωρα.Φαντάσου ότι η μαμά μ ψιλοβαριέται να τον τρέχει τουαλέτα και του καθίζει το πάμπερς και μόλις έρθουμε σπίτι το σκίζει μονος και βάζει βρακ'ι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεο ειδικη προσκληση θελεις;;;

λοκομοντο...παουερ!!

κα ιαλλαξε φωτο του θοδωρα!!!

σκιαζομαι λιγο...χαχαχα!!!!πως πατε με τισ αρωστιες;;;

και ποτε θα μαθεις αμα σε παρουνε;;

και παρε και κανενα τηλ..τζαμπα ειναι..

μαριλου...εσυ πως πας καλο μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες!

Είμαι λίγο καλύτερα....ο λαιμός πέρασε, η μύτη έχει ακόμα λίγο μπούκωμα, αλλά βήχω λίγο... :(

Ο Χριστόφορος με ζαλίζει αυτές τις μέρες και θέλει βολτίτσα το ζουζούνι μου..... τον πάω μια βόλτα στην γειτονια αλλά δεν του αρκεί μωρέ... θέλει παρεούλα παιδάκια.... σκέφτομαι και τρέμω στην ιδέα του τί θα κάνει τώρα τον χειμώνα... ούτε μπαλκόνι, ουτε αυλή, ουτε πάρκο.... αμάν!

Ευα μου να τα χαίρεσαι τα πιτσιρίκια σου! Εγώ δεν έχω ιδέα για το τί έχουμε Σαββατο..... εχει ακόμα λίγη δουλειά στα χωράφια ο Γιώργος και δεν ξέρω...

Πόπη μου περαστικά σας! Πωπω τόσο συχνά είναι μωρέ αρρωστούλης; Ευαισθητο αντράκι!

Σωσω μου χθες έριξα ΤΟ γέλιο.... πήγαμε τον μικρό το βράδυ μια βολτα με το καρότσι στο κέντρο και οταν περάσαμε από το πάρκο του Θεοτοκόπουλου που έχει έναν Χαλκιαδάκη, άρχισε ο Χριστόφορος να φωνάζει "Μαφούλα Μαφούλα!" τότε είδαμε στην αφίσα του σούπερ ενα κοριτσάκι που μοιαζει λίγο με την Μάρθα! :lol:

Ωστόσο τί ταινία ηταν αυτή παιδάκι μου;;;; Μα καλά λες ...που πηγες και την ξετρύπωσες... απαπα....

Α! Πανα βρακάκι φοράει, δεν εχει πρόβλημα...εχω όμως εγώ γιατί την κατεβάζει και βγάζει έξω το τσουτσούνι του!

Το κοκοράκι το πήρα από το χασαπικο του κουμπάρου της αδερφής μου...στις Πατελες πίσω από το δημοτικό γυμναστήριο....

Σημερα τί θα μαγειρέψετε;;;; Εγώ ελεγα να κάνω ομελέτα φούρνου με λαχανικά και φετα.... ο μικρός δεν ξερω τι θα φάει που δεν τρώει το αυγό.... κανα ρυζι ή μακαρόνι θα του βρασω σε σπιτικό ζωμό λαχανικών που έχω και θα την κάνει μπάλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια ..

Μαριλουκι ενα δυο μερουλες θα ταλαιπωρηθεις λιγουλακι κ μετα θα εισαι περδικο ..

Βρε παιδια απ'οτι βλεπω ακυρη η μαζωξη γιατι οι περισσοτεροι που θα ερχονταν απο την ερευνα που εκανα ειτε γαμο εχουν ειτε βαφτιση ..οποτε κρατηστε την ορεξη σας μαλλον για τα γενεθλια των μεγαλω ν που πλησιαζουν επικινδυνα ..Ρε παιδια τα κοριτσουδια μου θα γινουν 4 ετων ..ειλικρινα δεν το πιστευω ..ακομα τα βλεπω καθισμενα στα ριλαξ πανω στο τραπεζι του σαλονιου ..αχ ..Παλι θα κλαψω οταν θα σβησουν τα 4 κερακια αυτη την φορα .. :roll:

Τεσπα ..Εμεις εχουμε κιμα απο χτες οποτε θα τον εξαντλησουμε σημερα ..

Οσο για την πανα Σωσω σου ειπα κ χτες την αποψη μου ..Μην ξεκινας πουλακι μου ετσι με το τελευταιο σταδιο δηλ το βρακακι ..θα παθει μπλακ αουτ κ θα ειναι χιλια τα δικια της ..Θελει πολυυυυυυυυυ υπομονη κ γενικα να μην την πιεσεις ..Ξεκινα ελαφρα με πανες βρακακια απλα για να συνηθιζει την ιδεα ..Αγορασε της - κ παρε την μαζι σου να διαλεξει για να συμμετεχει - βρακακια με ενα σωρο σκατολοιδια πανω ..την ντορα την πανδωρα την θοδωρα κτλ κτλ κτλ ..Εξηγησε της οτι θα τα φορεσει οταν καταφερει να κανει αυτο που πρεπει τελοσπαντων να κανει εκτος παμπερς..Εγω μερικες φορες τους το φοραγα στην αρχη πανω απο το παμπερς κ τους αρεσε πολυ ..Μετα προσπαθησε να την ρωτας αν θελει τουαλετα και ακομα κ αν σου λεει οχι πηγαινετε για τσισο-κακα ανα τεταρτο με εικοσαλεπτο ..Δινε της λιγο εξτρα νερο κ καμια φορα οταν την βαζεις στην λεκανη ανοιξε παραλληλα κ την βρυση ..βοηθαει καμια φορα .. ;) Κ μην ξεχνας τις ..επιτυχημενες προσπαθειες της να τις επιβραβευεις με τον καλυτερο δυνατο τροπο ..Οταν ξεπαρει λιγακι με την διαδικασια βαλε ενα ειδους προγραμματακι του στιλ , οταν ξυπναμε το πρωι πηγαινουμε τουαλεττα ( ασχετα αν εκανε κατι στο παμπερ η οχι ..) το μεσημερι λιγο μετα το φαγητο επισης κ το βραδυ μετα το γαλα - πλυσιμο δοντιων παμε επισης τουαλεττα ..Απλα για να εμπεδωσει λιγο την διαδικασια ..Επομενο σταδιο ..σταδιακα αποχωριζεστε την πανα-βρακακι κ περνατε στο κυριως βρακι ..Στην αρχη για μερικες ωρες ..ειπαμε λαου λαου ..μετα για περισσοτερες ωρες ..οσο θα εξοικειωνεται θα γινεται ευκολοτερο ..Εννοειται οτι καλο θα ηταν να παρεις αυτο το αδιαβροχο υποστρωμα για το κρεβατι της καλου κακου αν κ την πανα στον υπνο γενικα την αποχωριζονται λιγο αργοτερα ..Στην αρχη στον μεσημεριανο υπνο κ τελος στον βραδυνο ..Αλλα ξαναλεω να θυμασαι οτι θελει παααρα πολυ υπομονη ..κ οταν ξεκινησεις κρινε τις δυναμεις του παιδιου ..αν δεν ειναι ετοιμο να το κανει το να το βαλεις στην διαδικασια απλα θα του δημιουργησει αγχος ..Εσυ ξερεις απο κει κ επειτα ..Στο κατω κατω δεν χαθηκε ο κοσμος αν δεν τα βγαλει στα δυο χρονια αλλα στα δυομιση ..ουτως η αλλως μελλοντικα με τον ιδιο τροπο θα κατουραει οποτε δεν τιθεται θεμα .. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θοδωρα πανδωρα;;χαχαχαχα!!!τελειο!!!

εμεις καλα..πηγαμε για μπανιο το πρωι...λαδι σας λεω..ειδατε πως μεγαλωνουν τα παιδια;;;

εγω δουλεια..και θα εχει πολυ τισ τελευταιες μερες..μετα απο τοσες μερες καθισιο!!!!

μου κακοφαινεται!!!

καλε τι αγχωνεσαι μαριλου;;

θα ειμαστε απο σπιτιτ σε σπιτι..

αν δεν ειναι αρρωστα τα παιδια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...