Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Καλημερουδια ..

τι μου κανετε ? Μαριλου σου βαλαμε απουσια χτες.. :D αλλα ειπαμε νοτ γκιλτι , νοτ γκιλτι..

Σημερα ειναι ο γαμος της φιλεναδας μου ..θα ριξουμε τρεξιμο ..να ντυσουμε την νυφη να την συνοδεψουμε στην εκκλησια ν'αντισταθουμε στο γαμοπιλαφο..απλα πραγματα δηλαδη.. :lol::lol:

Σκεφτομαι να φερω πισω τα κοριτσια στο σπιτι μετα το μυστηριο , να τα βαλω για υπνο κ να φυγω μετα ..Δεν ξερω ..μου φαινεται καπως αλλα δεν ξερω πως αλλιως να το κανω ..Μια ανασφαλεια την νιωθω ..την τελευταια φορα που το εκανα η Αριαδνη ηταν ανυπαρκτη κ η Σοφια - Νικη ηταν ενος ετους ..Μαλλον εχει περασει πολυς καιρος ..Η μαμα μου προθυμοποιηθηκε να μεινει μαζι τους κ απ΄την μια χαιρομαι απο την αλλη δεν ξερω τι μπορει να γινει αν καποια θελει νερο - τσισα κτλ ..Προσπαθω φιλοτιμα να μην αγχωνομαι ..θα το παλεψω ..

Σωσω ξεχασα να σου επιστρεψω το ταπερακι απο το κεικ ..Μ'αρεσει που το ειχα βαλει κ μοστρα για να μην το ξεχασω .. :roll:

Σας φιλω ..παω να παρω τις μεγαλες να παμε κομμωτηριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα λουλούκες και καλή εβδομάδα!

Πως τα περάσατε την Παρασκευη;;; Αλλά τί ρωτάω...σίγουρα πολύ καλά!

Εγώ πάλι ...σκατα...ουτε θαλασσα ουτε τίποτα εκτός καυγα.... τσακωθηκα με τον Γιώργο, αλλη μια φορά για την συμπεριφορά μου.... μα τί διάολο;;;; Ουτε να υψώσω τον τόνο της φωνής μου δεν θελει και κατευθείαν μου την λέει.... :evil: όλο το απόγευμα ήμουν με μούτρα.... το βράδυ όμως ήρθε στο κρεβάτι και μου έδειξε τί εστί βερύκοκο και όλα καλα! [smilie=sex.gif]

Α! Παρόλο που μου είπε ο γιατρός μεχρι τον 3ο μήνα να μην κάνω σεξ...εγώ δεν αντεχω και κάνω :oops: αλλα λίγο... 1 την εβδομάδα.... πειράζει;;;; Και τί να κάνω βρε κορίτσια;;;; Τώρα έχω περισσότερες ορμές από πριν... ουφ....τί να κάνω η καψερή;;;; Το περιόρισα όσο μπορώ.... τεσπα.....

Ευα στο γαμο καλά ήταν;;;; Τελικά τα άφησες τα μικρά;;;; Η φιλη καλά με την εγκυμοσύνη;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Εμμανουελα εεεε Μαριλου ηθελα να πω!!!!! :lol::lol::lol::lol: μωρη τι πινεις και δε μας δινεις;;;; πες μου κι εμενα μπας και επανελθει η σεξουαλικη μου διαθεση γιατι σε λιγο θα με βιασει ο Μακης και θα χει και δικιο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μα λιγο μια φορα φορα την εβδομαδα γκαστρωμενη γυναικα;;;;;;; :shock::lol::lol::lol:

Ευακι πως πηγε χθες χωρις τεκνα;;;;; παραδεισσος;;;;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Θα ήθελα να σας ενημερώσω για μία προσπάθεια που ξεκινήσαμε.

Θέλουμε να οργανώσουμε Ραντεβού για Παιχνίδι!

Με συλλογική προσπάθεια, μπορεί να έχει επιτυχία.

Είμαι μαμά και έχω μία κόρη 2,5 ετών. Μαζί με την παιδαγωγό της αποφασίσαμε να οργανώσουμε το 1ο Σαββατοκύριακο για Παιχνίδι.

Ώστε να γνωριστούμε μεταξύ μας και να φέρουμε πιο κοντά και τα παιδάκια μας. Παιδαγωγός θα οργανώσει και Παιχνίδια Γνωριμίας για τα μικρότερα παιδάκια.

Και από εκεί και πέρα, εκτός από τα Σαββατοκύριακα που θα οργανώνουμε όσο το επιτρέπει ακόμα ο καιρός, θα ενθαρρύνουμε και άλλες δράσεις.

Και φυσικά, όλες οι ιδέες και οι προτάσεις είναι δεκτές!

Αν σας ενδιαφέρει, μπορείτε να ρίξετε μία ματιά εδώ:

http://giapaixnidi.blogspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου..τι ακριβως δλδ θα κανουμε;;δε καταλαβα...

να σου ζησει και το παιδι...

εγω αυτο το σαβ κο θα λειπω..ενημερωτικα..σας ειπα;;παω αθηνα!!για 3 μερες...βολτα!!

ειμαι κομματια..

λεω σημερα να παω στογαλα....

στη βαγενα..αν και θα μουβγει ακριβα..να πληρωσω και τη νταντου..και 22 το εισητηριο..

μαριλου σε ποιον δε σε αφηνει να υψωσεις φωνη;;στο παιδι;;

σου αλλαξε τσα φωτα και σταναιρες;;προσοχη καλε στο παιδι που ερχεται..

θα του τα πω ολα οταν μεγαλωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρα νταν ..

Τι να πρωτοσχολιασω .. :lol::lol::lol:

Μαριλου σιγα κ με το μαλακο ..αχορταγη !!! :lol::lol::lol:

Αντωνια τρωγωντας ερχεται η ορεξη πουλακι μου ..αν μπεις στη ολη διαδικασια κ σκεφτεσαι διαφορα μετα την χανεις την μπαλα ..

Σωσωκα καλη βολτα στας Αθηνας κ αν δεις κ την φιλεναδα μου την Καλυψω πολλα χαιρετισματα πες της ..

Πηγαμε λοιπον στο γαμο της φιλεναδας μου κορες ..Ωραια ηταν , πηρα τις μεγαλες κ πηγαμε νωριτερα να ντυσουμε την νυφη ..Στην εκκλησια βεβαια με την Αριαδνη που την ειχε πιασει μανια με κατι γλαστρες κ το εριξε στην κηπουρικη κ κατοπιν στο σκαρφαλωμα ειχαμε ενα σουπερ ντουπερ τρεξιμο αλλα τι να κανουμε ..Μετα τις φεραμε σπιτι , κανονικα την ρουτινα υπνου κ μετα εμεις φυγαμε ..Μωρε ενα αγχος το ειχα αλλα τελικα ολα πηγαν καλα τα πιτσιρικια κοιμηθηκαν οπως καθε αλλο βραδυ κ μεις με τον Νικολα μετα απο αιωνες σχεδον βγηκαμε τα δυο μας σαν ζευγαρακι ..ουαου ..

Παρολα αυτα ομως λιγο αβολα ενιωθα να σας πω την αληθεια ..η συνηθεια ειναι μεγαλο πραγμα βρε παιδι μου ..Ηπια κ τα κρασακια μου σουπερ ..

Τελικα η φιλεναδα μου παρολη την κουραση των ημερων ευτυχως τα εβγαλε περα κ τωρα το εχει ριξει στο ρελαξ..μαλλον απ'οτι δειχνουν τα πραγματα για διδυμομανα την κοβω κ θα γελασω πολυυυυυυ :D ..ηδη μου ζηταει οδηγιες χρησεως αλλα λεω να μην την ριξω στα σκληρα ναρκωτικα απο τωρα ..

Μαριλου ξαναλεω λαου λαου με το σεξ παιδακι μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσόπαιδα.... :D

Τι να πω για την εξάρτησή σας πια?

Γράφετε εδώ, μιλάτε στο τηλ, βρίσκεσται όλη μέρα....

πα-πα-πα-πα

Μαριλού παιδί μ, τι να σου πω?μπραβο ........

Εγω παντως ποτε δεν ειχα αυτες τις ορμες στην εγκυμοσυνη :?

Σωσω, μη χεσω που τα εφαγε τα δικα σ μπιζελια ενω τα δικα μ οχι... :twisted:

Καλα Ευα, πηγα ''κουκλόσπιτο''.Σου ειπε η Σωσω.Ενα σοκ το εφαγα......

Τεσπα, ακομα ψαχνω αλλα δεν βλεπω να μας καθεται :cry:

Τονακι :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα η καληνύχτα να πω τώρα τέτοια ώρα???!!! έχω χάσει τη μπεμπα με τα ωράρια της μπεμπας!!! Κάνουμε τη μέρα νύχτα και ρίχνει κάτι τόνους απογευματινους ξεγυρισμενους!!!

Μαριλου δώσε και σώσε!!! Και οι γκαστρωμενες έχουν ψυχή καλε!!! Μην ακούς κανένα!!! Αλλιώς σε βαράει η κάψα στο κεφάλι και είναι χειρότερα!!! Και το μικρο στην κοιλιτσα αν είναι η μαμα ευτυχής είναι κι αυτο μια χαρα οπότε μη μασάς!!! Δωστου να καταλάβει!!!

Σωσω το γάλα πως ήταν??? χλιαρό??? αλήθεια πάντα είχα την απορία τι σενάριο έχει μ' αυτόν τον τίτλο!!! Για πες!!!

Ευακι ηρεμησε το κεφάλι σου ένα βράδυ με τις τσουπρες ε?! :):):) καντο κι εσυ βρε πουλάκι μου αυτο πιο συχνά αν μπορείς! Να ξελαμπικαρεις λίγο βρε παιδι μου!!!

Αντωνία τι κάνουν τα μπεμπιδια? ο αυλωνιτακος σου???!!!

Εγω είμαι λίγο στα down μου με τα ψυχολογικά μου και είπα να ξεκινήσω τις γυμναστικες και τα yoga και τα pilates και τους χορούς μπας και στρωσω λίγο γιατί δε με βλέπω καλα!!! Αύριο ξεκιναω τις γυμναστικες μου να γίνω fit!!! Τρομάρα μου!!! Φέτες θα γίνω φέτες!!! Η μπορει και αυγοφετες!!!θα δείξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Μαράκι μου προσοχή με τις δίαιτες και τις γυμναστικές τώρα που θηλάζεις! Εξάλλου είναι παααααρα πολύ νωρίς για να επανέλθει το σώμα στα φυσιολογικά του.... ο γιατρός μου, μου είχε πει πως για να γυρίσει το σώμα μας εκεί που ήταν (εσωτερικά και εξωτερικά) θελει αλλους 9 μήνες....οσο δηλαδή χρειαστηκε για να "χαλάσει". Κάντο για να νιώσεις καλύτερα αλλα μην εξαντληθείς κιολας! Ασε την μπέμπα (που είναι μια κούκλα! ) να στο κάνει αυτό! ;)

Σωσω μου ταξιδάκι ε;;;;;; Μια χαρά!!!!! Αλήθεια, το θέατρο πως ήταν;

Όσο για τον τσακωμό.... υψωσα φωνή στον Γιώργο πάνω σε μια σοβαρή συζήτηση που είχαμε και τα πήρε κρανίο.... δεν μπορεί τις φωνές και τις βρισιες....τα θέλει όλα πολιτισμένα και ήρεμα... όσο μου έλεγε να μιλάω πιο ηρεμα τόσο υψωνα εγώ.... αλλά τώρα εντάξει! :D

Τόνια μου, όπως λέει και η φίλη Ευα, τρώγοντας έρχεται η όρεξη! Κάντο μια φορά χωρίς να έχεις διαθεση (συζυγικά καθίκοντα μην το ξεχνάς! ) και κατά την διάρκεια θα θυμηθείς τί έχανες τόσο καιρό! :lol: Μετά θα θέλεις εσυ συνέχεια! :lol::lol::lol:

Πόπη μου, ψάχνετε για ιδιωτικό παιδικό; Είναι πανάκριβοι ρε γαμώτο... Μπορείς να τον πάς (στην έσχατη περιπτωση) σε τμήματα δημιουργικής απασχόλησης.... είναι γύρω στα 150€ - 170€ ο μήνας για όλο το πρωί μέχρι αργά το μεσημέρι.... εκεί μπορεί να πηγαίνει και λιγότερες μέρες και ώρες και χαμηλώνει το κόστος.... δεν τα ταϊζουν όμως...κρατάει το κάθε παιδί από το σπίτι του φαγητό.... Δεν κάνουν βέβαια την ίδια καλή δουλεία που κάνει ο παιδικός (δεν έχουν συγκεκριμένη "υλη" που πρέπει να διδαχτούν) αλλά αν δεν έχεις που να αφήσεις τον μικρό όταν δουλεύεις είναι μια σχετικά οικονομική λύση.... και είναι όλη μέρα ανοιχτά μέχρι 9 το βράδυ! Και τα Σαββατα νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κορες !!

πρωτον , εχω τρελα νευρα λεμε .. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αν θυμαστε λεγαμε να φυγουμε αυριο ενα τριημερακι με τα πιτσιρικια ..Τα πραγματα σχεδον ολα ετοιμα τα διαμερισματα που θα πηγαιναμε οκ κτλ ..Τελικα δεν θα φυγουμε αυριο .. :twisted::twisted::twisted: Προεκυψε μια υπεροχη εγκρεμοτητα στο σοι του Νικου ( ..το σοι μου μεσα λεμε πρωινιατικα .. :twisted: ) στα περιουσιακα τους που δεν ρυθμιζεται λεει αλλιως ουτε αναβαλλεται ..Σκατα στα μουτρα τους ..αντε μην τα παρω ..τα εχω παρει ηδη αλλα τελοσπαντων..Φιλοδοξω να φυγουμε μεθαυριο κ αν τους αρεσει ..

Αλλαζω θεμα γιατι θα εκραγω ..

Αντωνια καλο μου θα συμφωνησω με την Μαριλου για το θεμα του σεξ ..Αν περιμενεις ρομαντικη ατμοσφαιρα κτλ κτλ κτλ φεξε μου κ γλιστρησα ..Εννοω ολοκληρη κατασταση για να μπεις στο θεμα του φικι φικι μην την περιμενεις για να σου ερθει το κατι τι..Σκεψου το σαν ενα ειδος γιογκα για να χαλαρωσεις ..Ειτε σαν γυμναστικη αεροβια παρακαλω πιο αεροβια δεν γινεται .. ;);):lol::lol:

Κ ξαναλεω τρωγωντας ερχεται η ορεξη ..

σας αφηνω τσακωνονται τα λεμε μετα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναιευα..οποιος εχει περιουσιακα ...με αυτα σχολειτσςι..εγω που δφεν εχω τιποτα..δεν εχω τετοια θεμαατα...

δε πηγα θεατρο τελικα..ρε παιδια θα ξαναρθει το χειμωνα..θα παω..

επρπεε 22 ευρω το γαλα και 15 η νταντου..και μεχρι το απογ δεν με ειχε απαντησει στο τηλ..και μετα ξανερωσα..και τελος..

δε πειραζει..

9μηνες θελει να επανελθει;;μηπως 9χρονια;;γιατι δεν εχω αλλη επιλογη...

ταξιδακι αθηνα..4 μερες.να δω πυο θα πρωτοπαω..και επισκεψεις..και γλυκακαι σκατα..για τα αλλασπιτι που εχωνα παω..

θα συναντηθω με μαμυ..εννοεται..

σε χαλαει τεο που βρισκομαστε;;

η πολυ απλα θα ηθελες να ησουνα και συσαε καθε μας συναντηση;;;χαχαχα!!!

εμεις εχουμε κανει 1 κααρουμπαλο....και 1 πρησμενο ματακι,,,

επεσε απο τη καρεκλα τουυπολογ και χτυπησε στο γραφειο...

και δε πολυ εκλαψε το πουλακι μου..

ρε ευα..θα φυγετε ρε..μη μασας..

αν δε φυγετε,καντα(κανε τα) τα ολα πουτανα!!!

μαριλουκαλα;;

ε δε μπορω και γω το πολιτισμο..ανδε φωναξεις..πως θα ξεδωσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι κοριτσουδια μου τα καταφεραμε κ φευγουμε αυριο πρωι !!!!!!!

Αχ επιτελους !!! Βεβαια εβαλα κ γω λιγο το χερακι μου ..εχεσα τον Νικο κ αυτος με την σειρα του τους υπολοιπους γιατι ουτε στην αδεια του τον αφηνουν σε ησυχια ..Αμ πως .. :lol::lol::lol:

Αγχωνομαι λιγο για την μικρη για το πως θα της φανει η αλλαγη περιβαλλοντος αλλα θα το παλεψουμε ..Οι μεγαλες ειναι πολυ χαρουμενες εφτιαξαν μονες τους τα τσαντακια τους με τα πραγματα που ηθελαν να παρουν μαζι ..

Λοιπον φιλακια πολλα σε ολες , θα τα πουμε μαλλον απο Δευτερα ..

σωσω καλα να περασετε στο Αθενς κ ειπαμε χαιρετισματα στην καλυψουλα

Αντωνια να ενδωσεις πουλακι μου στον συζηγο μην το σκεφτεσαι ..

Μαρια αν η γιογκα σε βοηθαει τουλαχιστον ψυχολογικα καντο για να νιωσεις εσυ καλυτερα ..αλλα μην ξεχνας οτι σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα ειναι απο δυσκολο εως αδυνατον να επανελθεις πληρως ..ποια εισαι ??? Η Πετρουλακη ??? :lol::lol:

Μαριλου συνεχισε τα εβδομαδιαια φικι φικι αλλα με ρεγουλα παιδακι μου ..Κ προσοχη στις στασεις ..τα αεροπλανικα κολπα ας τα για μετα .. :lol::lol:

Αντε ευχηθητε μου καλη τυχη , να μην ξεπατωθω τελειως κ να περασουμε καλα .. :D

φιλουσκιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Σωσώ, το χειμώνα θα με παρακαλάς να πάμε αλλα εγω θα είμαι βρ'αχος... :-w

το εισιτηριο ηταν 20.....θα την αφηναμε και αυτη στη μανα μ. με 2 πακετα τσιγαρα ειχες καθαρισει.... :D

ακομα να με παρει η πεθερα λεμε.... :twisted:

ΈΛΑ!!!!!!ΕΠΕΣΕ Η ΜΑΡΘΟΥΛΑ?????ΜΑ ΠΩς ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ??ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ....

Στο χρωστουσα για το φυματικο.... :D:D

Ναι ρε, δουλεια δεν ειχα στα ρεπα μ να βλεπω τα μουτρα σ....τσ-τσ-τσ

πε μου ποτε φευγεις να σου πω τι θελω απο ΙΚΕΑ.

Να σου δωσω και τα λεφτα, μην με λες τζαμπατζουλα.... :-p

Τονάκι, μια απο τα ιδια κι εγω.....βαρεμαρα.......αλλα οπως λεν και τα κοριτσια ...τρωγωντας ερχεταιι 8-)

Μαιρούλα ψάχνω για παιδικό , εχω πελαγωσει , αυτα που κοροιδευα τα εχω λουστει.να ακουω δλδ παντου μητερες να κλιαγονται που δεν τα πηραν στο Δημοσιο κλπ....

Τα παρκινγκ τα εχω ακουσει κι εγω, αλλα πολυ low επιπεδου ρε ...και να χεις και την εννοια του φαγητου...δεν ξερω καθολου.Κανω ενσταση στο Δημόσιο σαν τελευταία απέλπιδα.....

Αχου, δεν θελει φωνες το Γιωργακι....για στειλτον μ 2 μερουλες.......

Μαρακι :lol::lol::lol: ξεραθηκα στα γελια.....ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ????????????Ποια εισαι κοπελια? τοσα δις μανες προηγουνται....εσυ που πας??????????????????????????????????????????????? εγω επανηλθα στα κιλα, αλλα αυτο το γαμοκοιλιδακι από το ξεντωμα και την καισαρικη δεν λεει να φυγει.... :evil:

Ευα καλα να περασετε ;):D .δωστα ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα...εγραψη η ξυνη;;;πως κια ετσι;;;!!!!

22 ειχε το εισητηριο..μην επειμενεις..εχω το προγραμμα..τωρα μου το λες οτι θα το πρεοσεχε η μανα σου..και δε μου ειπες για 2 πακετα τσιαγαρα..αλλα για 2 τουρτες...!!!!

ποτε θα μαθεις ρε αν θα σας παρουνε;;

ασε μας βρε ανορεξικια που εχεις και κοιλια..καλα παω για 3 μερες και θα παω και ικεα;;πας καλα;;

οταν θα παω θεσ νιηκ...θα σου παρω οτι θελεις..

εσυ επιεσης κατι με χρωστας ,ε;;

κοριτσια η φιλεναδα μας ειναι στην ειβον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τρωω ποτε ποτε αλλα δεν ερχεται η γαμημενη η ορεξη...δε ξερω τι εχω παθει,αλλα θα επανελθω καποια στιγμη που θα παει!!!

Μαρακι βρε εσυ αντρα θες τωρα τονε θες!!!!! σιγα βρε μη φυγουν τα κιλα κι επανελθει το σωμα σε 1 μηνα!!! ουτε με πλαστικες πουλακι μου!!!! :lol::lol::lol: κανε ομως τις γυμναστικες σου για να ξεσκασεις λιγακι! ;) με το βυζι πως πας;;;;

Ποπακι πηρε η πεθερα;;;; :lol::lol: δεν αναφερθηκε καθολου σημερα που πηγες απο εκει;;;

Αχ ικεα ε;;; αν ειχα μονο τον Αλεξ θα πηγαιναμε κι εμεις μια βολτα μερικες μερες μαζι με το Σωσιδιο κι εμεις θα πιαναμε ικεα,πολυκαταστηματα κτλ!!! :P

Α Σωσω δεν ειπες ομως απο ποιο γραφειο επεσε!!!!! απο το αδερφου μου!!!! πηγαν τα σκατιαρικα πανω στης μανα μου,μπηκαν στο δωματιο του Μπαμπη και του ζαλιζανε λιγακι τα παπαρια :P και καποια στιγμη που σηκωθηκε ο αδερφος μου να παει τουαλετα,ανεβηκε ο σκουντουφλης στη καρεκλα του γραφειου κι εφαγε τα μουτρα του!!!! :?

Ευτυχως ξεπριστηκε αρκετα σημερα!!! :roll:

Ευακι κι εμεις κατι αιωνες εχουμε να βγουμε με το Μακη τα 2 μας!!! ψεματα πηγαμε στο σουσι μπαρ που δουλευει ο αντρας της Σωσως πριν 2 μηνες και μετα απο 14 που ειχαμε να βγουμε!!! :?

Αντε να περασετε τελεια και να μη σε τρεχουν πολυ οι μικρες στο τριημερο!!!!!!!

Κοπελια που εγραψες για το παιχνιδι,για πες μας λεπτομεριες..που πως ποτε κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλαμμένο, 20 ειχε και ισχυαν και εργατικα-φοιτητικα-συνταξ.

Πηρα τηλ& μου το ειπαν.....μαλιστα λόγο ζήτησης το άλλαξαν και έπεξε στο μεγάλο , στου Καζαντζάκη....αλλά μου έμεινε η όρεξη :evil:

Αντωνία της τα χωσα.....δεν ειχε λέει όρεξη και ντρ'απηκε να μου το πει.2 φορες ειπε να με παρει τηλ, αλλα κόλλησε...τι να πως κυριε πάρεδρε...... :twisted:

Αααααα ταλλαζεις Σωσόμπει?????δεν ειχες κανει διαχωρισμο τοποθεσιας ΙΚΕΑ......

Κι εγω παντως θελω να παω.Λεφτα δεν υπαρχουν , αλλα το μπανηστηρι μ θα το εκανα......

Μπραβο Αντωνια, το σακατεψατε το παιδι...τσ-τσ-τσ- για εργατικο θα σας Τρεχει η Τουμπακιανη :D

Σωσώ Δευτέρα το πιθανοτερο θα εχω τα πράγματα....

Ναι κόρες, ειμαι στην AVON .Την επόμενη φορά θα σας δώσω κατάλογο.

Σωσώ, φακ με τον σταθμο.....πικρα...και σου νε ρε παιδι μ και τις τιμες στοιυς ιδιωτ.λες και ειναι σκατα και τα χεζεις...ασε...

Αντωνια. εισαι σιγουρη πως θς να μας γνωρισει και αλλος κόσμος????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε..γιατι να μη μας γνωρισει;;πας καλα;;τιμη τους..εσενα λυθηκε το γλωσσαρακι σου ποπακι;;;

δευτε θα ειμαι αθηνα...

αυριο το απογ τι κανετε;;μας εγραψε και η μαριλου..ο λευτ εχει ρεπο..κοριτσια τι λετε;;;;

ποπη καισε σενα το λεω..καλα μιλαμε στα τηλ..

ε καλα μη δωσω και το πατρικο σου..εκει που εγινε το συμβαν..να μαζευτουν καμερες κια τετοια..

4 μερες θα παω ποη και θα αλλαξω 100σπιτια..που χρονος για ικεα;;

και με τι μεσο;;

εε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Ποπακι σοβαρα ετσι δου ειπε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;οτι βαρεθηκε;;;;;;;;;;;;και ντραπηκε και να παρει τηλ;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o μιλαμε μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι μολις το διαβασα!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Καλα ε θα ακουγε ο δικος μου για τη μανα του τον εφταψαλμο και θα την εστελνα και στο διαολο!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και ο Μακης ρεπαρει σημερα!!!!! :D:D:D

Σωσω λεγε τι κανουμε;;;;;;;;; :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Εδώ είμαι καλές μου!!!!!!!!!!!!

Δεν σας ξέχασα αλλά χθες έφαγα 254 ώρες στο ΠΑΓΝΗ. Είχα ραντεβού για υπέρηχο και εφημέρευε και είχαν 752 επείγοντα περιστατικά και 831 καισαρικές! Ενα λέω μόνο....πήγα στις 8:00 και έφυγα στις 14:00 :shock: Δεν είχε ξαναγίνει ποτέ αυτό το χάλι..... τουλάχιστον το μωρούλι μου είναι καλάαααααα!

Είναι πάαααρα πολύ ζωηρό και έκανε σαν ελατήριο και έκανε και 2 τούμπες καλέ! Τρελάθηκα και χεστήκαμε στο γέλιο με τον γιατρό! Δεν μπορούσε να "πιάσει" την καρδούλα για να την ακούσουμε και πάλευε 20 λεπτα! Κατάφερε μόνο για λίγα δευτερόλεπτα να μείνει φρόνημο. Είναι και μεγαλούλι (σχεδόν 6 πόντους!), βγαίνει μια βδομάδα μεγαλύτερο και αλλαξα το ραντεβού της αυχενικής και θα το κάνω αυτή την Τρίτη και όχι την επόμενη....αλλά δεν είχε ραντεβού στο ΠΑΓΝΗ και θα το κάνω στο Μητέρα .... 196€... ο Χριστός και η Παναγια! Ασπιρίνες να τα κάνουν οι κερατάδες τόσα λεφτά!

Α!!!!!!!!!!! Το καλύτερο! Μπορούμε πλέον να κάνουμε σεξάκι αβέρτα!!!!! Ε ρε γλέντια λέμε !!!

Ευα καλά να περάσετε!!!!!!!!!!!!!!!!

Σωσωκα είναι καλύτερα το Μαρθούλι;;;; Μα είναι και αυτό ενα φουτεράκι!

Για πείτε που θα πάμε σήμερα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα!!!ξςτσαουταουνισε και η μαριλου και ρωταει που θα παμε..δε ξερω..πειτε εσεις...μαλλον σε κανενα σπιτι..αν δεν εχετυε αντιρρηση..γιατι δε ξερω..τι λετε;;λετε εξω..;;εμενα το σπιτι μου ειναι ανιχτο..με τους αντρες σας...

ο λευτ εχει ρεπο!!!

μπραβο που το μπεμπε ειναι καλα!!!

αλλα πολυ ταλαιπωρια φιλε μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Ωραία ηταν χθες, και η πίτσα....κόλαση! Οχι οτι το γλυκό πήγε πίσω! :D

Ο Χριστόφορος βέβαια με το που βγηκαμε από το σπίτι ελεγε "Μαφούλα Μαφούλα" και εδειχνε να πάμε πίσω! :lol: Τωρα το πρωί μου είπε πως επαιξε αλογάκια με την Μαφούλα και τον Αλέτο ! :D Που τα βρήκε δεν ξέρω αλλά οκ! Το παιδάκι μου! Και του λέω "θέλεις να παιξεις πάλι με την Μαρθα και τον Αλέξανδρο;" και λέει "ναιιιιιιιιι!" και χειροκροτούσε! :lol: Οταν ομως του είπα οτι σήμερα μπορεί να πάμε στην νονά του να παίξει με τον Βαγγέλη άρχισε να κλαίει και να ζητά τους καινούριους του φίλους! :lol::lol:

Αντε Σωσωκα μου καλό ταξίδι και καλά να περάσετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας είπα το θεϊκο!

Είμαι ξύπνια από τις 02:30! :shock::shock::shock:

Εκεί που είχα τρελές υπνηλίες δεν ξέρω τί σκατά έπαθα χθες και όταν ξυπνησα για τουαλέτα μετά δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ.... νιώθω οτι τώρα είναι μεσημέρι!

Σκέφτηκα μηπως εβαλε η Σωσω τίποτα περίεργο στην πίτσα :lol: ... αλλά οι αντρες μου ροχάλιζαν του καλού καιρού οπότε και το έβγαλα από το μυαλό μου... :D

Ουφ.... αντε να παει για υπνο ο μικρός κατα τις 12:30 να την πεσω και εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...