Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ2


Recommended Posts

Γλωσσουδες ειπατε κι εσεις τα σωψυχα σας κι αλληθωρισα να σας διαβασω!!!! :crazy::lol:

Καταρχην ευχαριστω ποολυυυ πολυυυ για τις ευχες σας για το καμαρι μου!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:-*:-*:-*

Τωρα το θεμα ξυλο...Κι εγω εχω δειρει τον Αλεξ..μεχρι τωρα καμια στο χερι η στο κωλο κια πολυ σπανια,αλλα τη τελευταια φορα που εσπρωξε τη Μαρθα και κοντεψε να της ανοιξει το κεφαλι γυρισε το ματι μου και το διαλυσα ελαφρως!!!! :oops::oops: ναι το μετανιωνω καθε φορα,αλλα οταν με φερνει στα ορια μου εγω δε μπορω να συγκρατηθω πλεον γιατι μου εχει σπασει τα νευρα!!!!

Στον Αλεξ βεβεαια δεν εχει τιποτα αποτελεσμα..ουτε το ξυλο,ουτε να κατεβεις στο υψος του,ουτε η τιμωρια να του στερησεις κατι ή να τον βαλεις στο δωματιο του!!! δεν εχω βρει ΤΙΠΟΤΑ που να πιανει!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Τελος παντων...λοιπον μεσα για σημερα! και ξερω νομιζω πως παμε εκει! Σωσιδιο και Ποπη αν δε ξερετε ξεκιναμε μαζι οκ;;; ;)

Μαρακι μη τρελεναισε αγαπη μου(δυσκολο το ξερω)..να σκεφτεσαι οτι ειναι ασαραντιστο ακομη το νινι και τα περισσοτερα στην ηλικια του δε ξερουν τι θελουν! και η Ανδριανα μου μεχρι τοτε με σταυρωσε και μετα εγινε τοσο καλο μωρο! στο βυζι ηρεμει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 936
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια.....έτσι είναι όπως τα λέτε σε σχέση με την τιμωρία, γιατί δεν μιλάμε για το ξύλο αλλά για την τιμωρία ή πολιτισμένα για την γωνιά της σκέψης :shock::o κλπ.

Εγώ Μαριλού έχω ορκιστεί στον εαυτό μου ότι δεν θα τους χτυπήσω όχι για κανέναν άλλον λόγο αλλά γιατί φοβάμαι να ελέγξω τα νεύρα μου καμιά φορά και πιστεύω πως αν το ξεκινήσω σταματημό δεν θα έχω. Της φωνάζω όμως αρκετά και ναι πίστεψέ με καμιά φορά είναι να της δίνεις 10 και να μετράς μια με τις μαλακίες που κάνει.....

ααα, και το καλό είναι ότι άκουσε από εμένα και τον μπαμπά της να λέμε "φτου γαμώτο" και προχθες στην παραλία που της έπεσε το κουβαδάκι και ενώ πιο πριν την καμάρωνε μια γιαγιά, αυτή γυρίζει και λέει:φτου γαμώτο!!!! σέκος εγώ και ο Σάκης αλλά είπαμε να μην δείξουμε κάτι μπας και το ξεχάσει και εμείς να σκάσουμε...... :twisted::twisted:

Ο παιδότοπος στο ποδοσφαρικό είναι πολύ καλός τον έχει μια γνωστή μου και ξέρω ότι απολυμαίνουν με ντετολ όλα τα φουσκωτά μια φορά τη βδομάδα. Εχω πάει αρκετές φορές αλλά πέφτει λίγο μακριά. Καλά θα περάσετε πάντως θα χαζεύεται και τα αθλητικά κορμιά που γυμνάζονται!!! Μαριλού όχι εσύ!!!

Αμν μην προσπαθείς τώρα να χάσεις κιλά μάταιος κόπος...εγώ στο θηλασμό πήρα 3 και δεν μπορώ ακόμα να απαλλαγώ. Στη πορεία θα βρεις τους ρυθμούς σου.

Καλημέρα κορίτσια και φιλάκια πολλά, πάω για μπάνιο....

Τονια να σου ζήσει και ο Αλεξ...τι θα γίνει με τόσες γιορτές και πανηγύρια???? :?::idea::?::idea:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλακι ρε ηθελα να σου στο πω και πριν αλλα το ξεχασα...ΜΑ 11 ΚΙΛΑ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΣ;;;;;!!!!!!! :lol::lol::lol: φτου του μη τον ματιασω!!!!!! ο Αλεξ ειναι 11 κιλα! :?

Τωρα κοψατε τελικα το θηλασμο;;; εγω συνεχιζω ακομη αλλα με 3-4 αντλησεις πλεον...ομως δε νομιζω για πολυ καιρο ακομη,γιατι δε τη παλευω...

Αληθεια απολυμαινουν με ντετολ;;;;μπραβο τους! :ymapplause::ymapplause:

Σωσω θα φυγουμε απο δω κατα τις 6:30 οκ;;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά.... τελικά τί ώρα θα πάμε;;;;;;;

Γιούλη μου, γιατί καλό μου να μην δω εγώ τα κορμιά και να τα βλέπουν μόνο οι άλλες;;;; Εγώ ψυχή δεν έχω η γκαστρωμένη;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον..πορισμα...ασχετο αλλα σεκος που ειπε η γιουλη;;νιωθετε;;το χετες;χαχα

εμεις πηγαμε για μπανιο..7 παρα εκει ολες..αντωνια εμεις θα ξεκινησουμε μαζι..

θα φερω και τυροπιτακι δικα μου..

εκανα και φασολαδα αλλα αυτη δε θα την φερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω και η μικρη..εγω ξερω οτι δε δρουνε κατευθειαν..σε λιγο θσ τισ φσμε αλλωστε.

ε καλα καλε και συ,κατσε στη παραδιπλα καρεκλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλοπερασαμε πάλι???!!! κι εγω θέλω!!! Αλλα η μικρη μου έχει σπασει το νευρικό μου σύστημα με το θηλασμο γιατί κοιμάται στο βυζι η γκρινιαζει χωρίς λόγο η θέλει να ρευτει και μετα να ξαναφαει σε λίγο με αποτέλεσμα να κάνει μαραθωνιους βυζιου μπορει και μιάμιση ώρα!!! Είμαι με τα βυζια έξω σαν τις μινωιτισσες σε ετοιμοτητα για φαΐ και ματια μέχρι το πάτωμα απ'την αϋπνία!!! Το καλο είναι ότι ξεπερασα τον πόνο στις θηλες κι έτσι τουλάχιστον είναι κουραστικό αλλα οχι επίπονο!!!

Αντωνία μου να χαίρεσαι τον καπετάν φασαρία σου!!! Να σας ζήσει!!!ποτε θα σε δω να σου δώσω και το δωράκι της μπεμπουλας σου?

Μαριλου θα έρθω και θα συμφωνήσω με την Τεο κουλ!!! Το κάθε παιδι είναι ξεχωριστό και η κάθε μανούλα το αντιμετωπίζει ανάλογα με τις ιδιοτροπιες του και τα χουγια του(Σωσω μήπως θέλεις λεξικό???!!!)

Εύα σου αξίζουν συγχαρητήρια πάντως γιατί με τρεις τσουπρες μες στο σπίτι λίγες θα είχαν την ψυχραιμία σου για τη μέθοδο της σουπερ νταντας αλλα και τη θέληση να κάνουν την τρελλη σου κοτοπουλοδιαιτα!!!

Γιούλη με τα κιλά τι λάθος κάνουμε??? άλλες με το θηλασμο χάνουν κι εμείς παίρνουμε???!!! με έχει πάρει λίγο απο κάτω που δε μπορω να βάλω τα πρώην ρούχα μου!!! Και με την καισσαρικη απέκτησα και μια ωραιότατη κοιλιά λες και είμαι 4 μηνών έγκυος!!!θα ξαναγινω ποτε όπως πριν η να το πάρω απόφαση πλέον???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θα γινεις;!!μην αγχωνεσαι...μονο εγω δεν επανηρθα απο αποψη..χααχα..

ποτε θα σε δουμε μαρια..σημερα λεμε για κουβιδη;;ψηνεσαι;;

κατα τισ 7 εκει,καλα;;

πηγαμε για μπανιο αλλα φυσουσε σημερα..φακ!!αλλα μπηκαμε..θα φερω και κεικ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας

κ μεις πηγαμε για μπανιο..στην λυγαρια κ ηταν τελεια δεν φυσουσε καθολου ειχε ελαχιστο κοσμο κ περασαμε τελεια ..

Βρε Μαρια μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν στην ωρα τους ..ειναι πολυ νωρις ακομα ..

Σωσω εμεις ψηνομαστε για κουβιδη για να δουμε μεχρι το απογευμα αν δεν μας βγει τιποτα αλλο στον οριζοντα ..Κατα τις επτα λετε ε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"

Γιούλη με τα κιλά τι λάθος κάνουμε??? άλλες με το θηλασμο χάνουν κι εμείς παίρνουμε???!!! με έχει πάρει λίγο απο κάτω που δε μπορω να βάλω τα πρώην ρούχα μου!!! Και με την καισσαρικη απέκτησα και μια ωραιότατη κοιλιά λες και είμαι 4 μηνών έγκυος!!!θα ξαναγινω ποτε όπως πριν η να το πάρω απόφαση πλέον???!!![/quote']

δεν θα τα χάσεις ψέμματα σου λένε.... :lol::lol::lol: δεν έχεις δει όλες τις υπόλοιπες πως είναι??? Και δεν είδες και εμένα για να συμπληρώσεις το καρε....μόνο η Τόνια είναι αδύνατη αλλά αυτή ήταν και στην εγκυμοσύνη!!!! Δες την Ευα πόσα κοτόπουλα έφαγε για να επανέρθει??? :roll::roll:

Ελα ρε πλάκα σου κάνω.....θα τα χάσεις αλλά ακόμα είναι πολύ νωρίς. Εγώ είχα στον θηλασμό απίστευτη όρεξη έτρωγα πρωινό, 10τιανό, μεσημεριανό, απογευματινό, βραδινό και μεταμεσονύκτιο.....θές και να χάσω????? :shock::shock::shock:

Τώρα πρέπει να τρέφεσαι καλά και τα υπόλοιπα θα έρθουν.Σε λίγο δεν θα νιώθεις σαν τις Μινωίτισες αλλά σαν την Τσιτσιολίνα :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε σακουλ με το χιουμοερ σου και παλι..

εμεις παλι αφαγεις;..

σηκωθηκε 5...3 κουταλιες αρακα..παιδοτοπο..μαζι μου τον αρακα..αλλες 2..γυρναμε το βραδυ,λιγο μπιφτεκι απο τον αρακα και γαλα.

δε πειραζει..δε παθαινει τιποτα..σημειωτεον οτι την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε αρακα..και τον τσακισε..

απουσιες σημειωνω..

τεο κουλ..ειπε η κοπελα οτι θα παει εξοχικο..

αντωνια..ειπε οτι θα παει κεντρο..

ευα σταθερη..ηρθε και με τα 3..

η μαριλου απο τη στιγμη που επιασε παιδι δε μπορω να καταλαβω γιατι ειναι απων χωρις να ενημερωσει!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια ηταν η βολτα μας κ παλι αλλα θα συμφωνησω με Σωσω ..απουσιεεεεεεεεεεεες..

Πειτε μου αν σας βολευει αυριο απογευμα να κανονισω να συμμαζεψω η δολια μανα το σπιτι μου απο τις μπαρμπι κ τα μπαρμποσπιτα κ τους μπαρμπαδες ..Αν τα καταφερετε θα τον διωξω τον Νικολη :lol::lol::lol: .. να πιουμε καφε με την ησυχια μας ..το πολυ πολυ να σας χαιρετησει κ να την κανει μ'ελαφρα πηδηματακια..

Απλα πειτε μου να ξερω ..

Τελικα η μαρθουλα δεν εφαγε ? Εσυ μην πτοησαι κ το παρει πρεφα ..σταθερα ..

Μαριλου , εσυ τι νεα ?

Παιδια πειναω ..μ'επιασε τωρα γμτ..εχω τσακισει ενα μπουκαλι νερο στο πιτς φιτιλι αλλα τζιφος ..Σωσω το κεικ το μοσχοφαγανε οι λεγαμες εντος οχηματος ..μεχρι να φτασουμε σπιτι δεν υπηρχε ουτε ψιχουλο.. :lol::lol::lol:

Σακουλογιουλη ο θεος κ η μοιρα μου ξερουν τι κακαρισμα εχω ριξει τοσο καιρο .. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κεικ ηραν τελειο..αυτο εχω να πω..και χαιρομαι που το φαγανε...

κατσε μπορει να ερθει και ο αντρας της μαριλους...οποτε κατσε να δουμε αν θα μπει να απαντησιε για οσα της καταλογιζουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κεικ ηραν τελειο..αυτο εχω να πω..και χαιρομαι που το φαγανε...

κατσε μπορει να ερθει και ο αντρας της μαριλους...οποτε κατσε να δουμε αν θα μπει να απαντησιε για οσα της καταλογιζουμε!!

νοτ γκιλτι γιορ ονερ ..νοτ γκιλτι ..

μαριλου ιζ ινοσεντ!!

φορ γκοντ σεικ σι ιζ πρεγκναντ!!

:lol::lol::lol::lol:

σε καλο μου βραδιατικα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως που έχω την Ευα με τα εξαιρετικά αγγλικά να με υποστηρίξει!!!!

Γειά σου ρε Ευα! :lol::lol::lol::lol:

Μαρή Σωσω, την Τετάρτη δεν σου είπα οτι μάλλον δεν θα έρθω;;;;; Ξεχνάς τόσο πολύ σε τόσο μικρή ηλικία;;;; (αντε πάλι...σε έκανα πιπίνι! ) Είχα την κοντέσα χθες από τις 10 το πρωί και θα ερχόταν ο πατερας της να την πάρει στις 8 το απόγευμα αντί στις 10 το βαραδυ (γιέςςςςςςςςςςςςςςςςςςς! )

Αφήστε....τώρα έκλεψαν και το μηχανάκι της φίλης μου και δεν έχει πώς να μου φέρνει την μικρή και μου την φέρνει ο πρωην της, αλλά 4 ώρες νωρίτερα... :twisted: .... επειδή εκείνος πιάνει δουλειά 10 το πρωί...

Για σήμερα θα σας πω για σιγουριά το μεσημεράκι.... μπα αν έρθουμε θα είναι χωρίς τον Γιώργο.... (παράξενο έ; ) .... και Ευα μου....μην κάθεσαι να συμμαζευεις παιδί μου! Αφού ξέρες πως θα γίνει οταν θα έρθουν τα καμάρια μας! Αστα να είναι ήδη στη μέση! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα πεθανα με την αγγλικη υποστηριξη της Μαριλου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαριλου αχ πουλακι μου κακες πληγες ανοιξες με το κοριτσακι της φιλης σου....και νομιζω το εκμεταλευεται λιγακι η φιλη... :roll:

Εχθες πηγα με το Μακη κεντρο να αλλαξω δωρα παο τη βαφτιση...ευτυχως τελειωσα!

Α ευακι το βρηκα σε 12 μηνων!!!!!πολυ χαρηκα γιατι ειναι τελειο!!!!!! :D:D:D:D

Σημερα εχει τιποτις το προγραμμα;;;;

Μαρακι ειναι πολυ νωρις ακομη για τα κιλα βρε!!!! κι εγω ειχα κολλησει ενα μεγαλο διαστημα και μετα αρχισαν να φευγουν απο μονα τους παρολο που ετρωγα γατοκεφαλα! ;) εσυ που εκανες και καισαρικη θα αργησεις λιγο παραπανω,αλλα θα ξαναγινεις οπως και πριν ντοντ γουορυ!!!! :P

Εντωμεταξυ μολις ειδα οτι σαραντιζετε σε λιγο ε;;;;; μπραβο ρε θηριο τα καταφερες!!!!! σε λιγο θα φτιαξουν τα πραγμτατα θα δεις!!!! ;)

Πηγες στο γιατρο τη μικρη;;;τι βαρος εχει παρει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gatoκεφαλα;;;χαχαχα!!!

σημερα παμε μαμα ευα;;;καιαςμην ερθει η μαριλου..δε πειραζει..(ποτε θα μας ριξει κανενα σιχτιρισμακαλο,δε ξερω ποτε μονο)

εγω δουλεια..

ελα ρε φιλεναδα που τελειωσες με τα δωρα..

μην εισαι χαζη και συμμαζεψεις..αφου παλι κωλος θα τα κανουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αιντε σας περιμενω ..απο τις 1730 ανοιξαμε κ σας περιμενουμε .. :D

Λοιπον πηγαμε παλι θαλασσα , ξανα μανα λυγαρια κ την τελεια ..ελαχιστος κοσμος ηρεμη θαλασσα ..σουπερ..

Εχω τσακωθει με τον Νικο ..κ παλι σουπερ..

Ειδαμε ενα αγορακι στην παραλια δεν πρεπει να ηταν πανω απο 10 ετων αλλα ρε παιδια οι προτιμησεις του στο θεμα των φυλων φαινοταν πεντακαθαρα ..Ουτε η μπαρμπιε ραπουνζελ να ηταν ..Δεν ξερω μου ηρθε καπως ..κατι σαν να στεναχωρηθηκα ..δεν ξερω ..

τεσπα θα τα πουμε το απογευμα ..

Μην σκατε για το συγυρισμα που λεγαμε ..ουτως η αλλως οτι μαζεψω στα δεπτερολεπτα θα γινει το ιδιο αφου τρεχουν πισω μου κ ξανα μανα απ'την αρχη ..

Παω να κανω φραπεδουμπα ..κ τσιγαρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπουλες δεν ξερω τελικά αν ερθουμε.... υπάρχει μεγαλη περιπτωση για θαλασσα.... ο Γιώργος θα ερθει κατά τις 5.... αν δεν πάμε, θα τσακώσω τον Χριστόφορο και θα ερθω!

Σωσω κράξε με πάλι ε; ξέρεις εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι..που θα παει ρε φιλεναδα μετα παο τοσο τρυγο το παιδι θαλλασσα;;

μυρισε θαλασσα το πουλακι μου;;

παμε αυριο αν θελετε..χαχαχ...

αυριο θα παω κεντρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...