Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Οκτωβρίου 2009, Νο24, και με νέες αφίξεις!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ax βλεπω κουν φου παντα

τι ωραιο!!!!

αυτο κανω νανα

πλεον δεν πολυσκιαζομαι

τους δινω μετα ενα τονο φραουλες και κριτσινια

φτου φτου αυα τα τρωνε με το κιλο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πειναωωωωωωωωωωωωωωωω

εχθες παραγγειλαμε πιτσα

απο την πιτσα φαν

2η φορα

μιλαμε την παρηγγειλα 10:20 και ηρθε 11:40 :o:shock:

ξενερωσααα!!!

τωρα θελω κρεπα αλλα ο κωστας δεν θα παει ρε γμτ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooooooo

Κορίτσια ειμαι όταν λέμε πτώμα..πτώμα..

Σηκωσα μόνη μου όλα τα χαλιά απο το σαλονι..τα τυλιξα και τα χω βαλει σε μια ακρη..

τον αντρα μου τον εχει πιασει η μεση του και δεν μπορει να τα παει στην αποθηκη..φακ!

Τωρα μενουν απο το υπολοιπο σπιτι..μαλλον το σαββατο..

ευτυχως ερχεται τριημερο..

Εγω για βραδυ τους εκανα τυροπιτακια με ετοιμα σφολιατακια και μεσα εβαλα λίγη κετσαπ..ζαμπονακι και γραβιεριτσα..σαν πιτσακια γινανε..τα τσακισαν..

Σωσω ειναι το απλο κερι της veet που το βαζεις λιγο στα μικροκύματα και μετα το απλωνεις..βαζεις την ταινια..παιρνεις βαθιά ανασα και τραβας..χαχαχαχ

ειναι αρκετη η ποσότητα φτάνει για πολλές φορές..και το καλο ειναι οτι πλένοντε οι ταινιες...

Μαρκερ η πιτσα φαν εχει βαλει προσφορα στο groupon με 2 ευρω όποια πίτσα μεγαλη θες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re nana τις ωρες εγω σας ειπα που τηρώ , η γιατρινα απλα ειπε να ξεκινησω βραδινο :lol::lol::lol:

και εμεις λεμε σαββατο βολτα πρωι σπατα στο ζωολογικο (παρεακι6ατομα κ το νινι μου), μετα ραφηνα μπανακι κ μετα 8α ψησουμε στο σπιτι του κολλητου μας , μπριζολες 8α χει , ψαρακια φρεσκα , σαλατες Κρασι !!!! χαχαχαχαχα

εμενα εληξε ζζζζ

αλλα δεν ξερω , κανω γκρινιες , δεν με πολυαρεσουν τα μπλογκς κ ας ειχα φτιαξει για τον ιδιο λογο... γιαυτο δεν το λεγα... :roll:

φροσω κανε κανεναν αγιασμο... πολυ ασ8ενεια ρε γμτο ...

καλα κ την σωσω για κει την κοβω...

Καλυψω 8αρ8εις αυριο??? καλα δε σε πιστευω :mrgreen: για σπιτι η κατω για παιδικη χαρα ? τι 8ες δηλαδη??? κ τι ωρα λες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου την σπαει που τα φυλλα τα ετοιμα (ζυμης) αμα ξεπαγωσουν πρεπει να καταναλω8ουν κ δεν ξαναφυλασσονται !!! :twisted::twisted::twisted:

νανουκα κ η Κεροπλαστικη ειναι τελεια κ πολυ δημιουργικη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα

δεν μπορω να γραφω στον υπολ του αντρα..μου εχει παρει το δικο μου και ο δικος του ολα τα εχει ασυρματα και περιεργα..και μια οθονη 32 ιντσων ελεος...

εμεις καλα περγκολα ολο το απογευμα

αραχτοι

Ισμηνη ζορι με τα χαλια

Σωσω ολα θα τα ξεπερασει η μικρη

να κανετε οσα περισσοτερα μπανια μπορειτε και να της βουτας το κεφαλακι μεσα για τις μυτουλες..

Νανα γιατι η φωτογραφια δε σου αρεσει???

Τζουλ καποια στιγμη πες μας και τι klimt εχεις πανω απο καναπε οπως φαινεται στη φωτο...

εμεις δεν εχουμε πει τιποτα γφια σαβ/κυρ

εχουμε βαφτισια Σαββατο βραδυ, ο αντρας πανελληνιες ειδικο μαθημα Σαββατο απογευμα, οριακα θα προλαβουμε , κυριακη θα κανω το σπιτι γιατι απο Τριτη ξεκιναω δουλεια και θα μεινει πισω..αντε να φαμε εξω Κυριακη μεσημερι ή δευτερα..

εχω κανει20 λεπτα μεχρι τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 στα 3! Τους κοίμισα όλους μόνη μου :ymapplause::ymapplause::ymapplause:8-}#:-s#:-s#:-s

Λοιπόν ο δον τραγουδάει ένας τραγούδι που λέει λύυυυυκος φοβερός λύκος λύκος και κακός...

θα το έχετε ακούσει από τα ζουζούνια. Και το καθικάκι λέει, τσούυυυτσος βρωμερός, τσούτσος τσούτσος βρώμερος... :evil: . Και του λέω θα σε τσακίσω κακομοίρη μου. Τί λόγια είναι αυτά; Βρωμόλογα μικρό παιδί;

Και τί γυρίζει και λέει....τσούυυυυτσος καθαρός κτλ κτλ. :roll:

Θεώρησε ότι το βρωμόλογο ήταν το βρώμικος....

Πάω κι εγώ για ύπνο να κάνω το 4 στα 4!

Μάρκερ έχουν καταλάβει ότι στο θέμα φαγητό τους κάνεις όλα τα χατήρια και σε εκμεταλλεύονται.

Βάλτα στο καρεκλάκι και δως τους να φάνε μόνοι τους. Αν κλάινε μην τα αφήσεις να κατέβουν. Σε λίγο θα δουν ότι δεν έχουν τίποτα να ασχοληθούν και θα αρχίσουν να τρώνε ;) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: φροσω καλοοο , ειδες τα παιδιά δεν έχουν πονηρία μωρε , δεν το λεγε για κακό...

χρυσουλα ''το φιλι'' ειναι , μα τι σκαναρισμα ειναι αυτο που κανεις καλέ ? :lol::lol::lol:

Μου σκασανε σαββατο 28 αυγουστου και το επομενο σαββατο σεπτεμβριου 1 βαφτιση και ενας γαμος ... ΣΤΟΝ ΠΟΡΟ :o:o:o:o:o

βάλε δώρα (που χουμε υποχρεωση) , βάλε και το πηγαινε έλα ... :?:?:? πακετ έτσι???

και έλεγα χτες ότι 8α κοψω την ασφάλεια μου τον αυγουστο γιατι δεν βγαινουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωραια για παιχνιδια 8α ειναι η ο8ονη...

ρε δεν μπορω αφου ειναι κολλητοι μεταξυ τους , οενας 8α ειναι στου άλλου !!! πορο κα8ε χρονο παω ενα περασμα ... αλλα τωρα ειναι αλλιώς... ασε 8α το φάω το πακέτο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για παιχνιδια ειναι σουπερ...γι αυτο την εχει και για προγραμματισμο!!!!!

πρεπει να πας Πορο!!!!!

πρεπει να παω για υπνο λαλλα δε νυσταζω γμτ..

αυριο θα παω για καφε με φιλες :D:D:D

το παιδι μου βαριεται πολυ αν δεν παει παιδικη χαρα απο ό,τι καταλαβα...εχει συνηθισει τα απογευματα αλλιως..

να δουμε εμεςι ποτε θα αρχισουμε τα μπανια εδω στη θαλασσα μας... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μόνες μας ειμαστε ??? καμια δεν μιλάει???

κ γω δεν εχω υπνο . ό αλλος ροχαλίζει διπλα μου στον καναπε (κ η8ελα να δουμε ταινια :mrgreen: )

και πρεπει να τηγανισω και τα κομματια φετα που τυλιξα με φυλλο γιατι 8α χαλάσει το φυλο (απο χτες το χω στο ψυγειο!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα στο κουραγιο σου..

παντως κατι πρπει να παιζει στον ουρανο και με επηρεαζει...ολα μου φταινε..

μονες μας μιλαμε..εγω κοιταω και κατι απλικες παραλληλα...

η Σωσω θα την εχει αραξει μπαλκονι με φιλη νατρα και μπυρες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι κ εγω εδω....

σκορπιος κ εγω Τζουλ ;) αλλα δεν ειμαι κ πολυ δυναμικια :o

ο δικος μου βλεπει ενα ιταλικο στο νετ :roll: τα εχει παιξει λεμε :lol:

εχω νευρα ρε γαμοτο τωρα τελευταια...δεν ξερω αλλα κανω σαν χαζο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα σημερα ειχα στην αυλη μας 9πιτσιρικια μαζι κ η Αγγελικη!!!!

η Μαρια προσκαλουσε οποιο παιδακι περναγε απο το δρομο....σε καποια φαση δεν αντεξα αλλο...τα εστειλα ολα εξω ,μαζι με την δικια μου φυσικα γιατι αυτη εκανε την πιο πολυ φασαρια :lol: ετοιμη να στειλω κ την Αγγελικη ημουν :o

καλα να ειναι τα παιδακια μας κ τα γειτονοπουλα μας αλλα ......!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω...

και λεω εγω μετα οτι δεν αντεχω τη φασαρια πλεον...

μα καμια ορεξη δεν εχω για υπνο καιο τα ματια μου υποφερουν με αυτη την οθονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μολοις εκανα μπανακι κ θα παω να την πεσω.....

αυριο ακομα το προνηπιο......

μολις παμε τα παιδια το πρωι 8.15 η ωρα θα ερθουν μερικες φιλες -μανουλες για αποχαιρετηστιριο πρωινο καφε!!!!

θα πληνω αυλες το πρωι θα παω κ φουρνο για κρουασαν κ θα καφεδιασουμε πρωι πρωι!

.σας καληνυχτω κουκλες!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρες!!!

Κορίτσια να ζητήσω συγνώμη που είμαι χαμένη !!! Εχω γάμο την Κυριακή κι ετοίμαζα το βιβλίο ευχών καθώς και ετοιμάζω και παραγγελίες και ο χρόνος είναι πιεσμένος!!!

Πήγαμε παιδίατρο εχθές!!! 88 εκ. ύψος και 13 κιλά βάρος :shock::shock: γι αυτό μου έχουν φύγει τα χέρια!!!!

Καναμε κι εμβόλιο και κατά τα άλλα όλα καλά!!!

Ο γιος μου τρώει τα απίστευτα πραγματα δεν τον προλαβαίνω!!!

Σας φιλώ για την ώρα (πάω ΟΑΕΔ μετά μαγείρεμα και δουλειές ) ααα χαλιά ακόμα δεν έχω βγάλει!!! Απο την άλλη εβδομάδα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...