Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Αχ αχ αχ τι κουκλακια ειναι αυτα!!!!! :x:x:x:x Γι αυτο μ'αρεσουν τα κοριτσακια,τα ντυνεις τα στολιζεις και μετα τα καμαρωνεις σα γυφτικο σκεπαρνι!!!!! :P

Πως τη πατησες ετσι βρε Ερακι με τον ηλιο;;;;; :? το γιαουρτι κανει πολυ καλο οπως και το αγγουρι!τα ειχα χρησιμοποιησει και τα 2 παμπολλες φορες τοτε που ημουν ξεφρενο νιατο και αραζα στις παραλιες απο το πρωι μεχρι το βραδυ!!! :P

Σημερα πηρα τον Αλεξ με τη μπεμπα καροτσαδα και πηγαμε σε μια παιδικη χαρα κι ευτυχως δε μου εφευγε πολυ!!!! :D του εκανα τρελο κυρηγμα πριν φυγουμε,εμπειξα και 2-3 φορες τη φωνη στο δρομο κι ενταξει πηγαμα και ηρθαμε σωοι!!!! :lol::lol:

Λενακι πως να μη ξεραθει το Ρηνιο με τοσο ποδαροδρομο!!! :D Και του Αλεξ θα του αρεσε παρα πολυ νομιζω ο ζωολογικος κηπος αλλα εδω δεν εχουμε... :roll:

Γωγουλα θα μεγαλωσουν ρε που θα παει και θα ξαναβρουμε τον εαυτο μας! τα πρωτα 18 χρονια ειναι δυσκολα!!!!! 8-}8-}8-}:lol::lol:

Φρανιτακι μπραβο που το σκεφτηκες αυτο για το σχολειο της κοπελας!!!μακαρι να το θελει κι εκεινη!!! ;) ποσο χρονων ειναι κι εχει και παιδι;ειναι παντρεμενη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!

Ναι τις καμαρώνω! Χτες ήταν 2 αγοράκια (πιο μεγάλα βέβαια) και

φορούσαν φράκο και σταράκια μπλε!! Κούκλοι! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! :D

Νιώθω τόσο κουρασμένη ρε κορίτσια... δεν ξέρω γιατί. Μάλλον με επηρεάζει ο καιρός που αλλάζει... :?

Έκανα και πολλές δουλειές χθές. Σήμερα πήγα να βοηθήσω τη μαμά μου στο σπίτι της και καταέκοψα τα χέρια μου με ένα κωλοδιακοσμητικό που έχει. :twisted:

Βλέπω ΠΥΞ ΛΑΞ στο ΣΚΑΙ και θυμάμαι τα νιάτα μου. :roll:

Γερμανολενάκι δεν έχω άγχος σε γενικές γραμμές με το γάμο. Έχω άγχος που δεν αγχώνομαι, αν καταλαβαίνεις τί εννοώ. :?

Μαράκι κούκλες οι κόρες και όπως λέει και η αγαπημένη Έρη, ό,τι πρέπει για το τρενάκι του γάμου! :D:D

Φραν ο γάμος είναι στις 4 Ιουνίου στις 7:00 το απόγευμα. το μπλογκ σου το παρακολουθώ και ας μην είμαι φόλοουερ και μου αρέσει πολύ.

Τόνια το "και η νύφη γκαστρωμένη", μάλλον δεν το καταφέραμε γι' αυτό και την έκοψα εκεί την παροιμία. :| Στον επόμενο γάμο!! :lol::lol:

Μητσάκι, Αργυρούλα, Κατερίνα πολλά φιλιά!! Ευχαριστώ όλες σας για τα όμορφα λογάκια σας. Πολύ με συγκινείτε... :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΕΤΣΙ;;;

ΣΤΙΣ 4 ΙΟΥΝΙΟΥ ΣΤΙΣ 7:00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.

ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ Π.Μ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΦΙΛΗ. :D:x

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

γιατί βρε να αγχωθείς για το γάμο??

ένας γάμος είναι... όλα μια χαρά θα είναι!

Το ξέρουμε το ξέρουμε :D:D:D:D

Ευχαριστούμε για την πρόσκληση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι,εμενα η μικρη ηταν 12 μηνων οταν αρχισα να δουλευω.....κι εγω στην αρχη αγχωνομουν αλλα ολα μια χαρα!!!!!!!με τον μπαμπα της την αφηνω και κοιμαται μονη της οταν νυσταξει....οταν ειμαι εγω δεν το συζητω.....την εχω μονιμα κρεμασμενη στο βυζι.....αξεσουαρ μου εχει γινει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P

σισσακι,ευχαριστουμε!!!!!!!!!!!!!!!! ;) να μας βαλεις φωτο να δουμε!!!!!!!!!!!! ;) ολα θα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!! ;)

α αφρο πως ειναι????μιλησατε????? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη σε ευχαριστώ πολύ! :x

Η Άφρο είναι μια χαρά. Την Τετάρτη βγαίνει απο το μαιευτήριο. Μιλησα με την Κάρολ που πήγε σήμερα να την δει. Εγώ θα πάω αύριο να την δω. Ε να μην της την πέσουμε όλοι μαζεμένοι. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?????????δε σχολαζω..βαριεμαι :P:P

αλλα δεειδα τις φωτο ρε μαρια :twisted::twisted::twisted::twisted:

μιλησα με αφρο..

θα σας πει αυτη τα νεα με το τοκετο..ειναι καλα..κ τοπρωτο βραδυ ο μικρος ολο θηλαζε σεσχεση με το δικο μου...

τι σκαταεπαθε το κενο μου στο λαπ τοπ :twisted::twisted: δεπιανει με τη μια :twisted::twisted:

κ οι δικες μου ορμονες ρε κοριτσια :twisted: δε πανε καλα :roll::roll::roll:

ο μικρος οσο παει δυσκολευει στο υπνο. :cry::cry::cry:

ειναι 3 μηνων κ δε ξερω πως να το κοιμισω μες τη μερα οταν θελει να κοιμηθει..

δε θελει ουτε πιπιλα ουτε μεμε :shock::o

ακους μαγδα?????????????εγω που ειχα σιχαθει το πιπιλισμα το αναζητω..βασικα δε αναζητω πιπιλισμα αλλα ρε παιδι μου το θοδωρη τον εβαζα στο μεμεκ τελος

αυτος αν δε πειναει δεν..τελος..κ με αποτελεσμα να κοιμαται αφου κλαψει..δηλ κουραστει

το βραδυ κοιμαται πανω μου..παλι καλα..αλλα μετα τις 6 ρε παιδια..τι στο καλο παθαινει κ δε ξερει τι θελει..ουτε πιπιλα ουτε μεμε παλι.πφφφφφφφφφφ

κ γω να υψωνω φωνη .σε ποιο?στο βρεφος [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε παιδιά, να πάτε να την δειτε, να μας πειτε και μας που δεν μπορουμε να πάμε, πως ειναι? Ειναι καλα? Το νινι? Αντε να πουμε 2η μέρα σημερα και δεν ξέρουμε πράμα!

Τονάκι να τα πηγαινεις παιδική χαρά, καλή φαση! Αλλά να την έχεις έτοιμη την δικαιολογία για να φυγετε οταν ιναι ώρα...

Φιρφιρίκο, καλωσηρθες! Σοφία σε λένε? Να σου ζησει το νινάκι σου!

Θουλάκι μηπως έχει πονάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι πάνω θα τα κανω τα μαλλιά. Δεν έχω μακρια μαλλια να τα αφήσω κάτω και ποστις δε φοράω.

Θα σας τα πω αυριο τα νέα της.

Έρη βλέπουμε τις φωτος απο τον ζωολογικο με τη Χαριλίνα και έχουμε ενθουσιαστεί. Η Χαριλίνα με τον Κώστα περισσότερο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη τώρα πήρα χαμπάρι τις φωτογραφίες!!! Πολύ όμορφα!!

Σίσσυ ακου (διάβασε) φαεινή ιδέα

Άσε τη Σαντορίνη για γαμήλιο και πάμε Καναδά μαζί

επίσκεψη στην Έρη μαζί με άντρες και παιδιά!!! :D:D:D ουάου!!!

Ε Έρη?? /:)/:)/:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάρατώρα τελευταία σε βρίσκω κάπως τρελαμένη, ζαλισμένη, χαμένη στο διαστημα, χαλάρωσε για να μην αρχίσεις τα ναρκωτικά ρε κούκλα! :D:x

Μαράκι τί τέλεια ιδέα! Είμαι σίγουρη οτι και ο αντρς της Έρης θα το εκτιμήσει να δει πατριωτάκια. Μπορεί να μας πείσει στο τέλος να τον πάρουμε μαζί μας στον γυρισμο! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ούτε εγώ είδα φώτος :(:(:(:(

Ρε συ 2 εμπορικά στη Λάρισα;Πως άλλαξε έτσι;Βέβαια έχω φύγει και από το 2002 :?:?

Αχ πεθαίνω για Λαρισα!!!!Θα ψήσω τον άντρα μου να έρθουμε οπωσδήποτε!!!

Θούληηηηηηηηη,θα σου στείλω την πρόνοια μαρή;Άκου εκεί να φωνάζεις στο βρέφος!!

Πίστεψε με το έχω κάνει και εγώ πολλές φορές,ρε άνθρωποι είμαστε και εμείς,πόση υπομονή να κάνουμε;Εγώ βέβαια δεν εχω θέμα με το πως θα κοιμηθεί,κοιμάται πάντα στο μεμέ.Το πρόβλημα είναι να την αφήσω στο κρεβάτι....χαμός!Τσατίζομαι και τα παίρνω και εγώ γιατί δεν μπορώ να κάνω τπτ

Έρη μου και εγώ κάηκα την περασμένη εβδομάδα και έβγαλα και φουσκάλες,σε καταλαβαίνω.Βέβαια εγώ κάηκα λιγότερο από σένα,λίγη κρεμούλα έβαλα και έστρωσα.Περαστικά σου πάντως :x

Χαλάλι όμως αφού περάσατε τόσο ωραία!!

Φρανίτα οι ασπρόμαυρες φωτο πολύ καλές!!Τι γλυκούλια τα παιδάκια,δάκρυσα..

Ευα ελπίζω και η δικιά μου να μην έχει τελικά θέμα,ειδικά με τον ύπνο που αγχώνομαι πιο πολύ..

Όταν θα την κρατάει ο μπαμπάς της οκ,όταν θα είναι με την πεθερά που δεν έχει συνηθίσει να δούμε :?:?

Σισσάκι νυφουλάκι ξεκουράσου!!!!!Να είσαι φρεσκαδούρα στο γάμο σου.

Οι ετοιμασίες τέλος ή έχεις κι άλλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάρατώρα τελευταία σε βρίσκω κάπως τρελαμένη, ζαλισμένη, χαμένη στο διαστημα, χαλάρωσε για να μην αρχίσεις τα ναρκωτικά ρε κούκλα! :D

αφού λέει θα πάει Σταυρούπολη με το σεατ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι για τη δουλειά!

υπάρχουν και χειρότερα :( εγώ στις 40 μέρες πήγαινα

όπως και οι υπόλοιπες συνάδελφοι που έχουμε την ίδια σχέση εργασίας :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρία σόρυ όλο το ξεχνάω...για το λέιζερ που ρώτησες.

Εγώ δεν κάνω μονο μπικίνι,αλλά νομίζω χρεώνου γύρω στα 50 ευρώ ή κάνουν πακέτο και όσες επισκέψεις πάρει μέχρι να φύγουν όλες και συντήρηση μετά.

Αρχικά πριν μείνω έγκυος πλήρωνα 180 την επίσκεψη,μπικίνι,μασχάλες,άνω χείλος.Τώρα άλλαξε μηχάνημα και πληρώνω 130 τη φορά,φωτόλυση κάνω.Στη Δράμα, Λαρισα λογικά δεν θα έχει καλύτερες τιμές λόγω ανταγωνισμού;

Τώρα το είδα 40 ημέρες :shock::shock::shock: πω πω ρε συ φρίκη,τι γουρούνια είναι μερικοί εργοδότες...δεν θεωρείσαι δημοσιος υπάλληλος φαντάζομαι ε;

Θα έρθουμε σίγουρα!!!Άντε να πιούμε και καφέ!!

Τελευταία φορά ήρθαμε για λίγες ώρς γυρνώντας από Τρίκαλα,πάω να δείξω το δέντρο με τις τσίχλες στην ταχυδρομείου στον άντρα μου,ως αξιοθέατο και το δέντρο έλειπε,πόσο άλλαξε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είμαστε δημ υπάλληλοι

είμαστε ελ.επαγγελματίες :x

αλλά με ωράρια και υποχρεώσεις μισθωτού

σκατα

διάβασα πως έχει αποτέλεσμα στις σκούρες τρίχες..

εμένα δεν είναι

αν και με τις τιμές που διαβάζω δε νομίζω να επιχειρήσω

δεν μας περισσεύουν..άσε που δεν έχω και ιδιάιτερο θέμα απλώς έτσι μου 'ρθε 8-)

ναι αν έρθετε να βρεθούμε :D

στη Δράμα έχουμε τους κουμπάρους μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...