Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Ανεβείτε κυρίες μου!!!

Έχω ψοφήσει στις δουλειές και στο τέλος της μέρας το σπίτι μου πάλι μπουρδέλο! :twisted::twisted::twisted:

Μιλήσατε με την Άφρο;; Πώς την ακούσατε; :D Λέω να την πάρω άυριο.

Γωγούλα όλες λίγο πολύ το νιώθουμε αυτό, αλλά άνθρωποι είμαστε ρε γμτ...

όσο για τη μαμα σου τι να πω; Οτι δε μου έλεγε τα ίδια και η δική μου; ότι ούσα εγώ μωρό δε με είχε μπουκώσει στο ξένο και στο ρυζάλευρο και οτι δεν το περιφανευεται κιόλας...

Τις προάλλες πατήσαμε ένα καβγά τρικούβερτο, επειδή επέμενε οτι δε χόρταινα με το δικό της και όταν της είπα οτι δε με έβαζε αρκετά στο στήθος μου είπε "ναι σιγά μη σε βύζαινα κάθε μισή ώρα που ήθελες εσύ"!!! :shock::shock::shock: Τουλάχιστον εσύ δε θα πείς ποτέ στα παιδιά σου κάτι τέτοιο... :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ήρθα και εγώ!!!!!!

Σισσιώ με το καλό κορίτσι μου!!!

Να απολαύσεις τη μέρα του γάμου σου όσο τπτ άλλο!!!!

Σου εύχομαι να είναι μαζί με την ημέρα γέννησης της κόρης σου,οι ομορφότερες στιγμές της ζωής σου!!! :x:x

Πάω να διαβάσω τα προηγούμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες! :D

Διαβαζα το θεμα με τη γεννα της Αφροδιτης κ μετα ...διαβαζα κ αλλες γεννες!Μεταξυ αυτων κ τη δικη μου,της Ερης,της Θου,Νατασας,νατασουλα...ααααχ!Τι ωραιες στιγμες!!! :x:x

Σας καληνυχτω!!!Φιλια μανουλες...Τι τυχερες που ειμαστε??Ποση ευτυχια???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

χρονια πολλα σε ολες και ολους που γιορταζουν σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

αφρο,να σου ζησει ο μπεμπακος!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););)

σισιω,με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

κατερινακι,δε θες να αφηνεις το μωρο στην πεθερα?????ποσο ειναι τωρα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ!

Σισσάκι με το καλό! :D

Να είναι υπέροχος ο γάμος σου κι εσύ μια πανέμορφη νυφούλα!

Προσπαθώ εδώ και 1 ώρα να πείσω τη Μαρκέλλα να κοιμηθεί :twisted:

10.30 έχει πάει... Αυτό το φως της έχει διαλύσει το βιολογικό ρολόι :twisted: γκρρρρρρρρρ

Αυτά τα έγραφα πριν κανα εικοσάλεπτο...τελκά ήρθε από μόνη της και με τραβούσε από το χέρι να την πάω για ύπνο . Κοιμήθηκε τώρα το μωρο μου :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσα ίσα προλαβαίνω να ευχηθώ....

Λοιπόν Λένα/μαιμουδάκι,Λενάκι/γερμανάκι,Έλενα/Νατασούλας,Κωστάκης/Έρης:

Χρόνια πολλά με υγεία και χαρά!!!!!!!

Να χαίρομαι τον μπαμπάκα μου και τον ανιψιό μου ;);)

Να μας ζήσει και το καινούριο μπεμπάκι, ο Πανούλης!!!!

Γερό και καλότυχο να είναι!!!!

Θουλίτσα μου κοριτσάρα μου σε πήρε από κάτω ε;Πολύ δύσκολα ρε κορίτσια με 2 τελικά;

Και η τρελή θέλει και 3ο :o:o:o Απαπαπα...

Πάντως ούτε η δική μου κοιμόταν μες τη μέρα,ποτέ όμως :evil::evil: ουτε τώρα,το πολύ 1 ωρα και αυτό στην αγκαλιά μου,μόλις τη βάλω στο κρεβάτι στο 10λεπτο έχει ξυπνήσει...

Ο Θοδωρής πάντως θεός!!!Ανησύχησε μωρέ με τι θα πας ο καλός μου...

Γωγώ μου τη μάνα σου απλά γράφτην...το τι παπαριές έχω ακούσει από τη δική μου,ουουουου!!!Όχι περί θηλασμού τόσο,γενικώς..ξέρεις εγώ μεγάλωσα 3 παιδιά και 2 εγγόνια και ξέρω κτλ,φρίκη...ακόμα και στο τηλ που μιλάμε τσακωνόμαστε :lol::lol::lol:

Συγχρητήρια για τον δημόσιο θηλασμό!!!Ρε συ είναι διακριτικοί οι περισσότεροι,εμείς νομίζουμε ότι μας βλέπουν..

Την Πέμπτη που είμουν Θεσ/κη θήλασα στα Fridays γιατί νύσταζε η μικρή,απέναντι ήταν μια μαμά με δύο αγοράκια περίπου 10-14 ετών.Ενώ περίμενα ότι θα κοιτάξουν παράξενα,δεν μου δώσαν σημασία..

Μάλλον πολλές φορές κομπλάρουμε εμείς περισσότερο και όχι ο κόσμος.

Είμαι ακόμη χαλια ψυχολογικά :(:(:( δεν το ελέγχω ρε κορίτσια,τι να κάνω;

Θα λείπω περίπου 9 ωρες,8,5 δουλεύω,ε και το πάνε έλα 20 λεπτά.Πολύ είναι,ελπίζω να παίρνω 3 ρεπό την εβδομάδα που δικαιούμαι τουλάχιστον τι να πω,θέλω να κλαίω συνέχεια :cry::cry::cry:

Αλλά σας είπα;Δε σας είπα!!!!Χθες το μωράκι μου κοιμήθηκε από τις 9:30 μέχρι τις 8:30 σερί!!!!Θήλασε και ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 10:30!!!!ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Μακάρι να το ξανακάνει και σήμερα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύα μου είναι 10,5 μηνών.

Δεν έχω θέμα με την πεθερά τόσο,απλά δεν θέλω να την αφήσω και να λείπω γενικώς!!!

Μάγδα και εμένα και παίδεψε η δικιά μου σήμερα,1 ώρα σχεδόν κάναμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα χαλάρωσε καλή μου.... Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Δεν είναι νεογέννητο βρεφάκι το κοριτσάκι σου και δεν την παρατάς - μια χαρά θα είναι.

Εγώ ξεκίνησα να δουλεύω οταν η Μαρκέλλα ήταν 11 μηνών. Το τι άγχος είχα δεν περιγράφεται... Η δκή μου θήλαζε και πολύ συχνά και έτρωγε ελάχιστες στερεές. Επίσης κοιμόταν μόνο με στήθος ακόμα και για μεσημερι, και γενικώς ένιωθα ότι με έχει πάρα πολύ ανάγκη και τρελαινόμουνα στην ιδέα του να είμαι 9 ώρες μακρυά της.

Ε, τελικά η Μαρκέλλα προσαρμόστηκε αμέσως, άρχισε να τρώει και λίγο περισσότερο μιας και δεν ήμουν εκεί να θηλάσει, και άρχισε να κοιμάται και στο καρότσι χωρίς κλάμματα. Εγώ από την άλλη δε μπορούσα να κάνω τίποτα στη δουλειά γιατί είχα το μαλό μου συνέχεια στο μωρό μου...

Άντε, ηρέμησε... Και να λες πάλι καλά που έχεις και την πεθερά... Άλλες τα στέλνουν σε σταθμούς από τόσο μικρούλια...

Αυτο που έγραψες για το ύπνο κάνω ότι δεν το διάβασα γιατί θα συγχιστώ :P:lol:

Γκρουσίτσααασαα! Τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα μου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ ρε!!!!

Θα στο ανταποδώσω από κοντα ;);)

Πραγματικά με ηρέμησες πολυ...

Θα είναι και η δικιά μου 11 μηνών όταν πάω για δουλειά,κοιμάται με στήθος και η δικιά μου,τρώει καλά ευτυχώς,αλλά τον ύπνο της φοβάμαι και εγώ.Θηλάζει 3-4 φορές περίπου.Την ημέρα θηλάζει μόνο για υπνο τις περισσότερες φορές.

Αυτό δεν θέλω να ταλαιπωρείται ενώ θέλει να κοιμηθεί..

Ευτυχώς θα πέρνουμε τα ρεπό μας με τον άντρα μου και η πεθερά θα την κρατάει 3 μέρες το πολύ.

Γάλα είχες αντλήσει εσύ;

Λέω να μην αντλήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα νοικιάσει νοσοκομειακό θήλαστρο για να φτιάξω μια μικρή τράπεζα αλλά έβγαζα με το ζόρι 40-50 μλ κι από τα δύο στήθη σε μισή ώρα :shock: οπότε το παράτησα... Και καλύτερα γιατί τελικά η μκρή δεν το έπινε από μπουκάλι.

Εσένα που τρώει και καλά σίγουρα δε δε θα χρειαστεί... Θα τη θηλάζεις το πρωί πριν φύγεις κι μετά αμέσως μόλις γυρίσεις.

Και με τον ύπνο θα βρει λύσεις η πεθερά σου. Κι αυτά δεν είναι χαζά...Καταλαβαίνουν ότι λείπουμε και βολεύονται αλλιώς.

Μια χαρά αφού θα έχετε και τα ρεπό σας. Να δεις όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έτσι θα κάνω,δεν αντλώ..άσε που σιγά μην ανταποκριθεί το στήθος μου στο θήλαστρο!!!

Σ'έυχαριστώ πολύ και πάλι,μακάρι να πάνε όλα καλά και να μην ταλαιπωρηθεί το μωράκι μου!!!

Σισσιώ σε βλέπω...έκανες σεξ και επανήλθες;Εγώ τώρα πάω :oops::oops::oops:

Καληνύχτα κορίτσια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι η νυφη γκαστρωμενη;;;;;;(εται λεει η παροιμια) :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινακι η κουκλιτσα σου θα ειναι μια χαρα,θα περναει τελεια και αδικως αγχωνεσαι,αλλα σε καταλαβαινω απολυτα γιατι κι εγω με το να τα μεγαλωνω αποκλειστικα νομιζω οτι κανεις δε ξερει να τα φροντιζει τοσο καλα και αν τυχει ποτε να αφησω κανενα για λιγο(πολυ σπανιο! :? ) εχω την εννοια του!

Και δε θηλαζω κι ολας! αν θηλαζα τοτε θα αγχωνομουν πολυ περισσοτερο στανταρ!!! :P

Αλλα στο ξαναλεω αδικα γιατι τα παιδακια μας μια χαρα περνανε με τις γιαγιαδε και τους κανει και καλο να περνανε χρονο μαζι τους! ;)

Μαγδουλα πονεσε αυτο με τον υπνο πουλακι μου ε;;;;; :P ε να μη πω τοτε εγω οτι η μπεμπα μου κοιμαται απο τις 10:30 μεχρι τις 6-7 το πρωι!!! :lol:

Αχ δε παλευεται η μεταμεσονυκτια αντληση...νυσταζω παρα πολυ ρε γαμωτο! :(:(:(

Πως θα περασουν 2,5 μηνες ακομη;;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι με τις περιγραφες σου μας ταξιδευεις!!! :YMHUG: Πρεπει να ειναι πολυ ομορφα εκει!!! γιατι θελετε να φυγετε τοτε;;; ενταξει το ιδανικο θα ηταν να ειναι και οι δικοι σας μαζι! :roll: αλλα θα μπορειτε καθε χρονο να ερχεστε Ελλαδα τα καλοκαιρια κι αν τα οικονομικα σας πανε τοσο καλα θα κανετε και καλυτερες και περισσοτερες διακοπες εδω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Καλη Κυριακη να εχουμε!!!

Σισσακι με το καλο κοριτσαρα μου!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ειχες ρωτησει στο προηγουμενο τρενακι αλλα λογω γενας δε σου απαντησα. :oops:

Να αυτο το αντηλιακο παιρνω για τα παιδια.Της απιβιτα

http://www.apivita.com/sun/kids.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

ανεβαίνω και εγώ...Σισσιώ προσφέρεται πρωινό? πλούσιο θα ήθελα από όλα τα καλά ;):x

με το καλό ο γάμος, όλα καλά να πάνε και πάντα να είσαι ευτυχισμένη :x

και ο γάμος μια ιδέα είναι....περνάει και μένει μόνο μια καλή ανάμνηση....προσωπικά την ημέρα του γάμου δεν θα την έβαζα στην ωραιότερη της ζωής μου!!!! ....... αν και περάσαμε όλοι πολύ ωραία εκείνη την ημέρα ;):D .....

πάω να ετοιμάσω το πρωινό, για τους άλλους εγώ θα φάω εδώ στο τρενάκι!!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Γεννησε η αφροδιτη μας καλε??? αχ τι ωραια!! κοριτσια δεν μπορω να την παρω τηλεφωνο, στειλτε της πολλες ευχες! Θα την δω ομως οταν ερθω Αθηνα!

Σισσιω ποτε ειναι ο γαμος?? :oops: δεν το συγκρατησα...ετοιμαζεσαι?? θα πας σαντορινη τελικα?

Γωγω διαβασα το πρηγουμενο ποστ σου...σε καταλαβαινω..μη σκεφτεσαι βλακειες! φυσικο ειναι να νιωθεις εγκλωβισμενη, εχεις ενα νεογεννητο, εχεις κ ενα διχρονο ποθ ζηλευει...εχεις κλειστει μεσα..μονο υπομονη θελει κ θα περασει ο καιρος..θα επιστρεψεις στη δουλεια και θα βεις παλι τον εαυτο σου..

Κατερινα γιατι στεναχωριεσαι τοσο για τη δουλεια? θα εχει σχεδον χρονισει η μικρουλα...μην αγχωνεσαι τοσο!

Παναγιωτα καλημερα!!!!

Εμεις καλα ειμαστε...χτες πηγα με τον οδηγο στις παραγκουπολεις της Καμπαλας..κατσαμε ολη μερα, τραβηξα φωτογραφιες, οχι ομως οσες ηθελα κ αυτες που ηθελα διοτι ο κοσμος δεν ηθελε να τον τραβαω κ το σεβαστηκα απολυτα...Μονο τα παιδια ετρχενα για φωτογραφιες κ ΔΕΝ ζητιανευαν..αντιθετα απο οτι φανατζεται κανεις, ενω εχει απιστευτη φτωχεια, εχει ελαχιστους ζητιανους...κ τα παιδια ερχονται χαμογελανε σε φωναζουν μουζουνγκου (=λευκος) αλλα δεν ζητανε τιποτα...Κατσαμε σε ενα τοπικο καφε, μιλησα με κοσμο, μαζεψα αρκετο υλικο, θα το αξιοοποιησω εν καιρω..Θα παω παλι παντως...

δεν θα περιγραψω την απιστευτη φτωχεια, την βρωμα (κυριολεκτικα ο τοπος μυριζει σκ@τ@, συγγνωμη για την εκφραση :oops: ) κ εχει παντου λασπονερα κ ακαθαρσιες...υπαρχει παντως ενα δυναμικο κ ο κοσμος ειναι τελειως συνειδητοποιημενος κ προσπαθει να επιβιωσει...μου ανοιχτηκαν πολυ κ μιλησαμε αρκετη ωρα στο καφενειο..κερασα μια μπυρα κ ενα αναψυκτικο (2 δολλ!) κ τα ειπαμε...

Τι επαθα ρε κοριτσια..σε ενα απο τα "χωρια" γλυστρησα κ για να μην πεσω κατω (κ επομενως πανω στα περιττωματα -ανθρωπινα κυριως) επεσα σε ενα θαμνο κ κατασκιστηκα..Κ μου λεει ο Μπεν που ηταν μαζι μου....ενταξει, πιστευω οτι δεν ειναι δηλητηριωδης.... :?:shock::shock: ..αφου ζω ακομα, τοτε μαλλον δεν ηταν :roll:

Ειδα πραγματικα την αληθινη εικονα της αστικοποιημενης αφρικης..στην Καμπαλα ευτυχως οι παραγκουπολεις δεν ειναι επικινδυνες..υπαρχει αρκετη πορνεια (για 0.90 σεντσ ο πελατης, ελεος!) αλλα δεν κινδυνευεις...

Αχ ας μην σας ζαλιζω κυριακατικα...Το Σεμπινι καλα ηταν, ειχαν παει πισινα με τον πατερα του χτες κ με ειχε ξεχασει...

Δυσκολο ρε γμτ να μπαινοβγαινεις σε 2 κοσμους...δεν μπορω να μην νιωθω τυψεις καθε φορα που ερχομαι εδω που μενω εγω κ τρωω σε εστιατοριο πληρωνοντας για ενα γευμα οσα ο κοσμος βγαζει σε ενα μηνα...

Αργη πατησα υποβολη κ σε ειδα!! Καλημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Επιβιβάζομαι κι εγώ! :D

Σισσάκι, κοριτσάρα μου, με το καλό, η ώρα η καλή!!! [smilie=love7.gif]

Εγώ πάλι, την ημέρα του γάμου μου, την θυμάμαι πραγματικά ως την ωραιότερη μέρα της ζωής μου... :x:x:x Και θα 'θελα τόοοοσο πολύ να την ξαναζήσω... :ymdaydream:

Την ημέρα της γέννησης του παιδιού μου πάλι.... Ως μία απ' τις συγκλονιστικότερες μέρες της ζωής μου σαφώς... Ευτυχισμένη μέρα, σίγουρα, αλλά... Όχι, δεν θα ήθελα να την ξαναζήσω, :oops: θα ήθελα να βρεθώ κατευθείαν σπιτάκι μου, αγκαλιά με τα μωρά μου, αυτή τη φορά!!! :P

Φρανιτούλα, οι περιγραφές σου είναι συγκλονιστικές... Είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον και "διδακτικό" για μας, να σε διαβάζουμε... Δεν μας κουράζεις καθόλου... ;)

Γωγούλα, θα συμφωνήσω με τη Φρανίτα απόλυτα... Είσαι ακόμα λεχώνα κοριτσάκι μου, μη κάνεις τέτοιες σκέψεις!!! [-x Και βέβαια είσαι άξια μανούλα και είναι λογικό να "πελαγώνεις", όπως θα πελαγώσουμε όλοι με τον ερχομό ενός ακόμα παιδιού!!! Δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου και σε όλους σας και να δεις που πολύ σύντομα θα βρείτε τους ρυθμούς σας και όλα θα φτιάξουν!! ;) Όσο για τη μαμά σου, δε μου κάνει πραγματικά καμία εντύπωση... Έχω ακούσει (κι εγώ προσωπικά, αλλά και φίλες μου απ' τις δικές τους μαμαδοπεθερές) ουκ ολίγα παρόμοια!!! Πλέον δεν μπαίνω στον κόπο να απαντήσω, δεν έχει νόημα... Θυμάμαι μόνο αυτό που κάποια στιγμή μου είχε πει η μαμά μου... "Εσύ νοιάζεσαι για το παιδάκι σου κι εγώ ανησυχώ για το δικό μου, εσένα...!" ;) Μου είχε κάνει εντύπωση η αφοπλιστική της ειλικρίνεια.... Κι από τότε προσπαθώ να έχω πάντα στο νου μου, ότι ό,τι κι αν μου πει (ακόμα κι αν αυτό με βγάζει απ' τα ρούχα μου) θα το πει από ενδιαφέρον και μόνο!!! ;) Να μου φιλήσεις τις κοριτσάρες σου και.... χαμογέλα!!! Βούτα τες και πάμε για καφεδάκι να στανιάρεις!!! ;)

Άπασες τρενομανούλες... τα φιλιά μου!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!

Κοριτσια εχει δοκιμασει καμια σας αυτο;;;

http://www.weleda.gr/catalogue/Schlehen ... /4/288/165

Φρανιτα μου σηκωνεται η τριχα ρε συ καθε φορα που σε διαβαζω.

Επισης πως μπορω να γινω follower στο μπλογκ;;;Πρεπει να εχω Gmail?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!!!!

Παναγιώτα μου δεν το έχω δοκιμάσει αλλά φαίνεται καλό!!!Να το πάρω το καλοκαιρι που θα δουλεύω γιατί με ξενύχτι και πρωινό ξύπνημα με βλέπω να καταρρέω!!!

Για σένα το θέλεις;

Φρανίτα και μένα ρε κάγκελο η τρίχα :o:o Μπράβο σου πάντως,εγώ δεν υπήρχε περίπτωση ούτε μισή μέρα να αντέξω...είμαι κότα σε κάτι τέτοια.

Θέλω και εγώ να follower στο μπλογκ,έχω gmail,μπορώ να γίνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι μου!! Με το καλό ο γάμος και να είστε πάντα ευτυχισμένοι

Για μένα ωραίος ο γάμος αλλά η μέρα της γέννησης απλά ασύλληπτη

και ανεπανάληπτη...Το γάμο όχι δεν θα ήθελα να τον ξαναζήσω..αλλά τη πρώτη μέρα στο μαιευτήριο

με τα χίλια! Γι'αυτό θα ήθελα και τρίτο :D:D:D

Γωγούλα τις ίδιες σκέψεις έκανα κι εγώ..Θα περάσει βρε,θα στρώσουν τα πράγματα

μην στεναχωριέσαι...

Φρανίτα τι ζεις κι εσύ παιδί μου :o

Θούλη τέλειο ο Θοδ καλά στα είπε :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα, Τόνια, Μητσάκι φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...