Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

ΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΒΑΖΕΛΙΝΗ Κ ΛΑΔΙ ΤΖΟΝΣΟΝ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΑΜΑ ΝΑΤΟΥΡΑ ΣΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 14 ΕΥΡΩ ΕΧΕΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ Η ΛΙΠΑΡΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΡΑΓΑΔΕΣ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ....Κ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΟΥ!!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΣΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΛΟΝΙΑ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ . ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΑΝ Κ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ... ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ .... ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΝΕΙ...? ΕΙΜΑΙ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΙ Κ ΕΛΙΝΑ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝ Κ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΣΤΗΘΟΣ....Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΕΒΙΤΑ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΚΑΛΩΣΩΡΗΣΕΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!!Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΦΑΝΗΚΕ Κ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ 5ΜΗΝΑΣΕ ΑΛΛΕΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΡΟΛΟ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟ ΥΨΟΣ.ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΦΑΝΕΙ Κ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβίτα μου...καλώς ήρθες στην γλυκιά παρεούλα μας καλή μου......σου εύχομαι ολόψυχα μια πολύ καλή εγκυμοσύνη με ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου...:)...

η κοιλίτσα σου θα αρχίσει να φαίνεται από την 10η μεχρι την 13η εβδομαδα αλλα αυτό είναι σχετικό και διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα....προσωπικά η κοιλίτσα μας έκανε την εμφάνιση της στην 10η εβδομάδα...:)

...

θα φουσκώσεις και εσυ βρε φατσούλα....:).......λίγη υπομονή.....και θα την δεις να μεγαλώνει...:)

σε φιλώ....

Μαρία μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.....μου άνοιξες την όρεξη με τα κανελόνια.,....ωχχχ....αλλά και μενα τα σουτιέν εγκυμοσυνης που πηρα δεν θα με κρατήσουν για πολύ ακόμη....ήδη τα κουμπώνω στην τελευταία θεση.... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Δεν προλαβαίνω να μπαινω κ πολύ συχνά γιατί δεν με αφήνει η μικρή μου, θέλει συνέχεια να "την περπατάω"...μα όλη μέρα!!! Αντε να περπατησει μόνη της να ξεκουραστώ λιγάκι. Επισης αυτες τις μερες κανει πολυ ανησυχο ύπνο το βραδυ, ξυπναει, ξαναξυπναει κ αναγκαζόμαστε να την παιρνουμε στο κρεβατι μας! Δυσκολες κ οι νύχτες μας!

Κατά τα άλλα είμαστε καλα. Τη Παρασκευή θα κανω κι εγώ την αυχενική! Εγω θα γεννήσω στο Αλεξάνδρα! Αν είναι κοριτσάκι θα το πούμε Σοφία, στη πολυαγαπημενη μου μανούλα μου που δεν είναι πια στη ζωή και αν είναι αγοράκι θα το πουμε Αρχοντή, στο μπαμπάκα μου που ουτε κι εκεινος ζει! Τη μικρη μας την είπαμε Αλεξάνδρα στην πεθερα μου!

Κρεμα για ραγαδες εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα της Mustela απο το φαρμακειο κ δεν έκανα ουτε μια. Και τωρα παλι αυτη θα παρω!

Ηλιαννακι μας να ξεκουραζεσαι όσο μπορεις, αν κ ξερω ποσο μα ποσο δυσκολο εως ακατόρθωτο είναι αυτό όταν έχεις 2 μικρα παιδια!

Αυτα για την ωρα κοριτσακια μου, σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALWS HRTHES EVITAKI KAI PALI SYNXARITIRIA GIA THN EGGYMOSYNH SOU!!!!!!!

MHN ANXONESE APO TWRA...H KOILITSA SE KATHE MIA KOPELA FOUSKWNEI ME DIAFORETIKOUS RYTHMOUS....ALLES APO NWRIS FOUSKONOUN KAI ALLES ARGOTERA!!!!

TWRA NA SKEFTESAI TO SPORAKI POU EXEIS STHN KOILITSA SOU KAI OLA THA GINOUN ME TON KAIRO!!!!!POTE PAS STON GIATRO??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ Μ... ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΚΟΜΑ??? ΙΣΩΣ ΦΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΧΑΖΗ.... ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΙΩΘΕΙ ΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ... ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρούλι μου καλημέρα...:).....άντε με το καλό να κάνουμε την αυχενική μας να ηρεμίσουμε λιγάκι...:)......και εγω την Πέμπτη θα την κάνω...:)....όσον αφορά τα ονόματα που σκέφτεσται μου αρέσουν αμφότερα πολύ...και είναι συγκινητικό που παρά την απώλεια των γονιών σου θα βάλεις τα ονόματα τους...:)

σε φιλώ,...:)......

Εβιτάκι μου.....μην αγχωνεσαι καλή μου........να είσαι υπομονετική και να απολαμβάνεις καθε στιγμή με το σποράκι που βρίσκεται μεσα στην κοιλίτσα σου...:)

Χριστινάκι τέλειο το κρεβατακι....θα το παραγγείλεις τελικά...??..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβίτα καλωσήρθες!!! Αν είναι το πρώτο παιδάκι αργεί λίγο να φανεί η κοιλίτσα ειδικά αν είσαι αδυνατούλα...κοντά στον 5ο μήνα περίμενε!!! Εμένα που είναι το δεύτερο και μάλιστα μέσα σε λίγο διάστημα (έχω και μια κόρη 17 μηνών) από την προηγούμενη εγκυμοσύνη μου φάνηκε από τον 3ο μήνα πολύ.....

Μην αγχώνεσαι...όλα θα γίνουν με την σειρά τους!!!!

Μαρούλι μου αν αρχίσει να περπατάει η μικρή σου τότε θα τρέχεις διπλά από ότι τώρα γιατί θέλουν μεγάλη προσοχή!!!!!! Και θα πρέπει εσύ να είσαι πάντα ένα βήμα μπροστά για να την προλαβαίνεις!!!! Γερά να είναι αλλά το τί σαβούρντες τρώνε........ο θεός να τα φυλάει!!!

Από σουτιέν κορίτσια η κατάσταση η δική μου είναι δράμα.....σας το είπα κι άλλη φορά, ήταν που ήταν ζουμερό το στήθος μου, ήρθε κι έγινε.......τα κανόνια του Ναβαρόνε!!!!!!! Και τα σουτιέν εγκυμοσύνης επιδεινώνουν πολύ την κατάσταση!!!! Έχω δύο (ένα άσπρο κι ένα μαύρο) τα είχα πάρει από τα mothercare στην προηγούμενη εγκυμοσύνη αλλά καμιά φορά φοράω και από τα κανονικά που έχω αν και άνοιξαν πολύ οι πλάτες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .. ΕΙΜΑΙ 23 ... ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΥΓΙΗ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ .. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβίτα καλώς ήρθες στο παρεάκι μας και με το καλό το μωράκι σου!

Εγώ άρχισα να φουσκώνω κατά τα μέσα του τέταρτου οπότε θες ακόμα χρόνο!

Miki και Μarouli με το καλό οι αυχενικές σας κορίτσια μου!

Αναστασάκο καλά αποτελέσματα.Και εμένα μου είχαν ζητήσει και βάρος και ύψος,

δεν ξέρω γιατί...

Από κρέμα βάζω Salba Mama Uno και στο στήθος και στην κοιλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Καλέ, πόσα γράψατε από χτες το βράδι;

Ηλιάννα, σου εύχομαι όλα καλά από δω και μπρος! Αλλά πρόσεχε, ε; Όχι δουλειές και κούραση! Θα ρωτήσω εγώ, θα μάθω! :P Όσο για τη γραμμή γλώσσας, τι να σου πω; Τα λάπτοπ έχουν τη δική τους λογική και τις δικές τους διαθέσεις. Εμένα για ένα μεγάλο διάστημα δεν εμφάνιζε καθόλου τα παράθυρα στην κάτω μπάρα. Τι ειδικούς ρώτησα, τι στη νησίδα του πανεπιστημίου το πήγα, τι στο ίντερνετ έψαξα. Τίποτα, όλοι μου λέγανε μήπως είναι κανένας ιός και τέτοια. Τελικά μια ωραία μέρα επέστρεψαν, έτσι στα καλά καθούμενα!

Για τα κορίτσια που ρώτησαν για τα σουτιέν: εγώ έχω από μικρό έως ανύπαρκτο στήθος. Τώρα με την εγκυμοσύνη υπάρχει μια διαφορά, αλλά δεν τη λες και μεγάλη. Συνεχίζω να φοράω τα παλιά μου σουτιέν με μπανέλες. Ένα το γεμίζω, ένα άλλο ούτε καν πλησίασα! Δε σκέφτηκα καθόλου να αγοράσω σουτιέν εγκυμοσύνης, για σουτιέν θηλασμού ήξερα ότι υπάρχουν, για εγκυμοσύνης δεν είχα ιδέα!

Όσο για τις ραγάδες, εγώ έχω απ' την εφηβεία λίγες στα μπούτια και στους γλουτούς, αλλά είναι άσπρες ευτυχώς. Στην κοιλιά δεν το συζητάμε καθόλου!

EVITA1988 τι να σου πω για την κοιλιά! Εγώ την Πέμπτη μπαίνω στη 15η εβδομάδα και δεν έχει φανεί καθόλου! Απ' το μεσημέρι και μετά αρχίζει να φουσκώνει, αλλά είναι απ' το φαΐ, δεν πιάνεται για κοιλιά εγκυμοσύνης! Κι όταν λέω φουσκώνει, μη φανταστείς για κανένα τρελό φούσκωμα! Όσο για το άγγιγμα, δεν το νιώθει, αλλά εσύ χάιδευε την κοιλιά σου, κακό δεν κάνει!

Καρδούλα, απ' την Κύπρο είσαι;;;;;;;;;;;;;

Μαρούλι, κουράγιο, θα περπατήσει η κορούλα σου και μετά δε θα χρειάζεται να την περπατάς! Θα χρειάζεται να την κυνηγάς!

Νία θέλουμε φωτογραφίααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μίκι, Μύριαμ, Νάσια, Δώρα, φιλιά. Σίγουρα κάποιες ξεχνάω, αλλά συγχωρέστε με, ένα κάρο σελίδες διάβασα!

Σήμερα εγώ θα φτιάξω μπιφτέκια (της μάνας μου) με κριθαράκι και ντοματοσαλάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΗΤΟ!!!!!!ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ......ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου πολλά γλυκά φιλάκια και σε ευχαριστώ πολύ...:)

Άννα Μαρία μου πολλά χαδάκια και στην δική σου την κοιλίτσα..:)

Όντως τα σουτιέν είναι ένα δράμα...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ... ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ 2ΩΡΟ. ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ... ΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριάκι και Εβιτάκι καλό μεσημέρι!!!!

Άννα Μαρία το φούσκωμα είναι από το νινί δεν είναι από το φαϊ......με τί φαϊ να φουσκώσεις καλέ? Αφού μόνο ψωμοτύρι τρώς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titina21 ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ... ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΧΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 25 Μ.... ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΤΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ 4ΜΙΣΗ ΜΑΖΙ... ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...