Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

Γειά σας!

Αναστασία, τέλεια, αφού πήγαν όλα καλά με την αυχενική! Δεν πειράζει καλέ, και να γυρνούσε μπορεί και να μη φαινόταν! Νωρίς είναι, θα το μάθετε το φύλο, πού θα πάει;

Νάσια, μην ξαναφάς κεράσια! :P

Νάσια και Λένα, εγώ το σίδερο το έχω κόψει! Το κάνει όλο η μάνα μου, γιατί επιμένει ότι οι έγκυες δεν πρέπει να κάνουν σίδερο για να μην εκτίθενται στους καυτούς ατμούς. Αφού επιμένει η γυναίκα να της χαλάσω το χατήρι;

Εμείς σήμερα τα καταφέραμε και καθαρίσαμε το μπάνιο! Δηλαδή ο άντρας μου έκανε τα περισσότερα, αλλά βοήθησα κι εγώ!

Χριστίνα, αν δεν ανεβοκατεβαίνει το κάγκελο, θα πιάνεται η μέση σου, ειδικά όταν θα μεγαλώσει το παιδί.

Στην αρχή ρε κορίτσια, πού θα το κοιμίζετε; Εγώ δεν έχω ιδέα, δεν ξέρω καν τι πρέπει να αγοράσω. Ξέρω αόριστα για καρότσι, καθισματάκι αυτοκινήτου, κατά τα άλλα, ξέρω διάφορα αξεσουάρ, αλλά δεν ξέρω τι χρειάζομαι! Α, στο καθισματάκι αυτοκινήτου το βάζουμε από νεογέννητο φαντάζομαι ε; (άσχετο, αλλά το έχω καιρό απορία και είπα να ρωτήσω τώρα που μου ήρθε!).

Λένα, κι εγώ είναι φάσεις που νιώθω μια κινητικότητα, αλλά δεν ξέρω αν είναι έντερο ή μωρό, μάλλον το δεύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αννα μαρια εμεις τον ανασταση στην αρχη (μεχρι εναμιση μηνος) τον κοιμιζαμε στην καλαθουνα. απλα επειδη το στρωματακι που εχει η καλαθουνα ειναι πολυ μαλακο, ειχαμε παρει ενα αλλο πιο σκληρο. μετα τον βαλαμε στην κουνια του. καμιαααααααααα φορα κοιμοταν κ στο παρκοκρεβατο!

εννοειται οτι στο καθισματακι αυτοκινητου τα βαζουμε απο νεογεννητα!! υπαρχουν 2 τυπων:

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http ... 26&bih=672

αυτο που μπορεις να το βαζεις βγαζεις απο το αμαξι χωρις να ξυπναει το μωρο και αυτο

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http ... 26&bih=672

που ειναι μεχρι 18 κιλα για να το βαζεις στο νεογεννητο εχει ενα ειδικο μαξιλαρακι για να ειναι ισια η πλατη του μωρου

το πρωτο ειναι μεχρι 9 κιλα

εμεις εχουμε το δευτερο για τον ανασταση κ οταν με το καλο θα ερθει κ το δευτερο αυτο θα βαλουμε κ στο μπεμπεκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Δε θ' αρχίσω από τώρα τις αγορές, είναι πολύ νωρίς, αλλά είπα να ρωτάω σιγά σιγά να μαθαίνω, μη μείνω τελευταία στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες εδω ειμαι και εγω..μπηκα να πω ενα καληνυχτα ..δεν καταφερα να μπω σημερα γιατι εκανα γενικη στο σπιτι...και ακομα δεν εχω τελειωσει..θελω να κανω ντουλαπια κουζινας και σαλονι και μολις φιταξει ο καιρος να πλυνω χαλια....γιατι οπως καταλαβαινετε την εχουμε τη βροχουλα μας....φιλακια πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΤΟ ΑΝΤΥΣΙΛΙΠΤΙΚΟ ΤΖΕΛ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ.....ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΑΚΙΑ ΤΟ ΝΙΝΙ.ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΖΑΛ!ΑΔΕΣ ΟΛΑ ΟΚ!!!ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΣΙΔΗΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ 35,0 ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΟΣΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ....ΤΙΝ ΚΟΥΝΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΙΝ ΔΕΙΣ Κ ΝΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΣΚΥΒΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΛΠ.ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΟΥ?ΜΑΚΑΡΟΝΟΥΔΕΣ Κ ΕΣΕΙΣ Ε?Κ ΕΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΑΛΤΣΕΣ Η ΤΥΡΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ Κ ΓΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου έγραψα ένα ολόκληρο κατεβατό και πριν προλάβω να κάνω αντιγραφή με πέταξε έξω........ :evil::evil::evil:

Δεν υπάρχει περίπτωση να τα ξαναγράψω.......πολύ σπάζομαι όταν το κάνει αυτό!!!!

Ααααα Αναστασάκο μου τέλος η αγωνία για την αυχενική...όλα τέλεια!!!!! Μπράβο κοριτσάκι!!!! Με το καλό και τα αποτελέσματα του papp A τώρα!!!!!

Αύριο έχει αυχενική το Βερονικάκι μας????? Καλή επιτυχία κουκλίτσα μου!!!

Καλό βράδυ εγκυούλες και καλή ξεκούραση!!!!!!!!! Θα τα πούμε αύριο!!!!

Μάκιααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΣΚΑ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ.....ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΧΑΛΙΑ ΕΒΓΑΛΑ ΕΠΛΥΝΑ ΤΑ 2 ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΑ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΠΑΠΟΥΤΣΟΘΗΚΗ Κ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΣΙΔΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΕΠΛΥΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΛΝΧΤ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Έγραφα γαμώτο τόση ώρα και φυσικά ξέχασα ότι τρώει σκαλώματα και πρέπει να κάνεις copy πριν ποστάρεις για να μην τα χάσεις όλα :x Ακολουθεί η σύντομη εκδοχή...

Ηλιάννα, εύχομαι να είσαι καλύτερα σήμερα και να μη σε ταλαιπωρήσει άλλο το φασολάκι! Απ' ό,τι κατάλαβα από τα συμφραζόμενα, είχες αρκετές ατυχίες τελευταία, οπότε μακάρι αυτή να είναι η τελευταία και με λίγη ξεκούραση να πάνε όλα κατ' ευχήν!

Βανεσσάκι, τι διαβάζεις; Δίνεις κάποιο μάθημα; Καλή σου επιτυχία!

Αναστασία, συγχαρητήρια για την αυχενική. Με το καλό και τα αποτελέσματα της Papp-A. Το φύλο... έκπληξη ;)

Τέντι μου, στο Ρέα με ΠΗΤ Πρωτοχρονιά, αν και υπολογίζω 10-15 Δεκέμβρη λόγω καισαρικής. Εσύ πότε με το καλό;

Μαϊμουδάκι, ωραία καθισματάκια και τα δύο! ΘΝΓΜ, ναι, με καθισματάκι (ανάποδο και με σωστή κλίση) βγαίνει το μωρό από το μαιευτήριο :D Όσο για τα υπόλοιπα, στην πορεία. Απλά πράγματα είναι, απλώς στην αρχή φαίνονται άπειρα! Καροτσάκι, καθισματάκι, πορτ μπεμπέ ή καλαθούνα, αλλαξιέρα, μπανιεράκι και -για μένα- ριλάξ... αυτά νομίζω είναι τα πιο απαραίτητα εκτός από την κούνια.

Όσο για την κούνια που λέγατε νωρίτερα, το ίδιο πράγμα είναι είτε ανεβοκατεβαίνει το κάγκελο είτε το στρώμα. Το λουμπάγκο το παθαίνουμε θέλουμε δεν θέλουμε γιατί... δοκίμασε να σηκώσεις 8-10-12-15 κιλά μωρό :lol: Έτσι κι αλλιώς, όταν έχει μεγαλώσει τόσο, το κάγκελο θα είναι σηκωμένο. Εγώ την κλαίω ήδη τη μέση μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου έγραψα ένα ολόκληρο κατεβατό και πριν προλάβω να κάνω αντιγραφή με πέταξε έξω........ :evil::evil::evil:

Καλησπέρα! Έγραφα γαμώτο τόση ώρα και φυσικά ξέχασα ότι τρώει σκαλώματα και πρέπει να κάνεις copy πριν ποστάρεις για να μην τα χάσεις όλα :x

:lol::lol::lol::lol:

(Καρδούλα γιατί έβαλα;;; :roll: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες μου καλησπερα!!!πως ειστε?

εγω ειμαι καλυτερα κ πιστευω καθε μερα να γινομαι οκ ξανα!!!απο αυριο θα μπαινω πιο συχνα,οπως κ πριν....!!

καθομαι ξαπλωμενη εδω στον καναπε κ ειπα να μπω γιατι μου εχετε λειψει!!!

προλαβα κ σας διαβασα διακεκωμενα σημερα , σιγα σιγα.ομως συγχωρειστε με κοριτσακια μου ηταν τοσες πολλες οι σελιδες κ δεν μπορω να θυμηθω.:$:$

αναστασια μου πολυ χαρηκα που πηγαν ολα καλα στην αυχενικη σου!!αντε με το καλο κ το παπ α αυριο!!!

Νιακι μου καλο,καλη επιτυχια αυριο με την αυχενικουλα σου!!καλως δεχτηκες κ τον αδερφουλη σου!!!

βανεσσακι μου ολα να σου πανε καλα κοπελα μου!!ευχομαι οτι καλυτερο!!

Νασια μου,Μαρακι μου,Μυριαμακι μου, Τεντυ μου,Ευη μου,Κατερινουλα,Κουο,ΑνναΜαρια,Μαιμουδακι,Τιτινα τα φιλια μου κ την αγαπη μου!!!πιστευω να μην ξεχασα κανενα κοριτσακι,κ αν ξεχασα συγνωμη!!!

Κατι διαβασα που λεγατε για τα ονοματα που θα εχουν τα μωρακια μας.εμενα ο μικρος μου ηρωας θα ειναι ο Χρηστακος μου!!!!

Κ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσες μου καλησπερα!!!πως ειστε?

εγω ειμαι καλυτερα κ πιστευω καθε μερα να γινομαι οκ ξανα!!!απο αυριο θα μπαινω πιο συχνα,οπως κ πριν....!!

καθομαι ξαπλωμενη εδω στον καναπε κ ειπα να μπω γιατι μου εχετε λειψει!!!

προλαβα κ σας διαβασα διακεκωμενα σημερα , σιγα σιγα.ομως συγχωρειστε με κοριτσακια μου ηταν τοσες πολλες οι σελιδες κ δεν μπορω να θυμηθω.:$:$

αναστασια μου πολυ χαρηκα που πηγαν ολα καλα στην αυχενικη σου!!αντε με το καλο κ το παπ α αυριο!!!

Νιακι μου καλο,καλη επιτυχια αυριο με την αυχενικουλα σου!!καλως δεχτηκες κ τον αδερφουλη σου!!!

βανεσσακι μου ολα να σου πανε καλα κοπελα μου!!ευχομαι οτι καλυτερο!!

Νασια μου,Μαρακι μου,Μυριαμακι μου, Τεντυ μου,Ευη μου,Κατερινουλα,Κουο,ΑνναΜαρια,Μαιμουδακι,Τιτινα τα φιλια μου κ την αγαπη μου!!!πιστευω να μην ξεχασα κανενα κοριτσακι,κ αν ξεχασα συγνωμη!!!

Κατι διαβασα που λεγατε για τα ονοματα που θα εχουν τα μωρακια μας.εμενα ο μικρος μου ηρωας θα ειναι ο Χρηστακος μου!!!!

Κ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

Καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenades moy glykes ti moy kanete????emeis mia xara twra gyrisame mia xara einai to adelfaki moy eyxaristw gia tis eyxes sas gia ton adelfoyli moy alla kai gia thn afxenikh moy eimai ptwma omws kai etsi den diavasa ta nea sas eida mono to anastasaki thn afxenikh mpravo koyklitsa moy poy einai ola kala oso gia to fylo thn allh fora ;););););) sas kalhnyxtw kai tha sas diavaso molis mporesw ...filakia kai ayrio tha sas exw kai egw neakia filiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...................se oles tis koiloympitses.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Νια μου με το καλό καλό σήμερα η αυχενική σου,περιμένουμε τα όμορφα νεάκια σου!

Kuo μου εγώ θα γεννήσω στο ΡΕΑ με ΠΗΤ 20/10 οπότε θα σου πω και πως μου φάνηκε!

Έχω ακούσει πάντως πολύ καλά πράγματα!

Ηλιαννάκι μου τα φιλιά μου και να προσέχεις!

Μαϊμουδάκι μου σε δυο μέρες μπάινω στην 20η εβδομάδα!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην όμορφη παρέα!!

Σήμερα η μέρα είναι λαμπρή!!Τι ωραίο που είναι το καλοκαιράκι πριν ξεκινήσουν οι μεγάλες ζέστες?

Πολύ χαίρομαι που κάνουμε παρεούλα!Μου ανεβάζει την ψυχολογία!!

Σας φιλώ γλυκά!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιαααααααααααααα

σήμερα έχει πολύ ωραία μέρα...έχω ανοίξει τις μπαλκονόπορτες και μοσχοβολάει από τα δέντρα έξω μια πολύ γλυκιά μυρωδιά!

Βερονικάκι όλα να πάνε τέλεια σήμερα στην αυχενική!!!!!!!! Θα περιμένουμε νέα από τα διδυμάκια!!!!!

Teddy μου νομίζω ότι έχουμε μόνο μία εβδομάδα διαφορά, εγώ σε 2 μέρες μπαίνω στην 19η!

Μυριάκι μου εμείς οι δύο έχουμε ακριβώς την ίδια ΠΗΤ...άντε να δούμε ποιά θα κόψει πρώτη το νήμα :lol:

Ηλιαννάκι μου πάρα πολύ χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!!!! Να ξεκουράζεσαι όμως πολύ κοριτσάκι μου!!!!!

Κατερινούλα κι εμένα μόνο τώρα μου αρέσει το καλοκαίρι...πριν τις μεγάλες ζέστες....μετά υποφέρω και μετράω τις μέρες να τελειώσει!

Καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιααα μου

Βερονικακι περιμενουμε νεα σου σημερααααα :D:D

κατερινουλα σαρεσει το παρεακι μας εε?

η αληθεια ειναι πως ειμαστε αξιαγαπητες :oops::oops::D

τιτινακι ΤΕΛΕΙΑ η κοιλιτσαααα, την αγαπαμεεε :D

ευη μου λαμπικο το σπιτι? δεν ερχεσαι και απο εμενα.. αχαχαα

βρε παιδι μου ξεκουρασου και λιγοοο

ηλιαννακι μου πως εισαι? :)

αναστασακο , ολα πηγαν καλα ειδες?

οσο για το φυλο μην ανησυχεις θα το δειτε την επομενη φορα..

δεν ειδες και εμενα τωρα μας εμφανιστηκε το τσουτσουνακιι :lol::lol:

Σημερα εχει οντως πολυ ωραια μερα :D

τα φιλια μου σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marie μου πάρα πολύ γέλασα με το αντισυλληπτικό τζέλ......μα καλά τώρα μετά από τρία παιδιά θυμήθηκαν να σου στείλουν αυτό το μέιλ???????? Να δώ τί άλλο θα μας προτείνουν να βάλουμε πια εκεί κάτω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΠ-Α Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ 2ΣΑΣ.ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΗΤ ΦΟΒΕΡΟ ΕΤΣΙ?ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ....ΜΠΟΡΕΙ Κ Η 2 ΤΙΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΧΑΧΑ!!!!!ΒΕΡΟΝΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!Κ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρρ κοριτσια ωρες ωρες δλδ πολλες φορες το εχω παθει

οταν καθομαι νιωθω ενα τραβηγμα να το πω? στο αριστερο μου μπουτιιι, και το παθαινω

πολυ συχνα :roll::roll:

ποναει δλδ για 3 δευτερολεπτα και υποχωρειι :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ Κ ΕΓΩ Κ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΑ Κ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΕΣΗ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΒΑΡΕΝΟΥΜΕ Κ ΔΕΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΣΤΕ Κ ΤΟΣΟ Κ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΔΙΑ Η ΜΕΣΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA!!!!!!!!!!!!XYPNISA KAI EGW!!!!!!!!!!!!!!

TI MOU KANETE???

NIA MOU ME TO KALO NA PAS STON GIATROULH SHMERA...N DEIS TA MWRAKIA SOU KAI OLA KALA THA PANE STHN AYXENIKH PERIMENOUME NEA SOUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANASTASIA MOU OLA KALA NA PANE ME TO PAPP A ....

HLIANAKI MOUUUUUUUUUUU O MIKROS XRHSTKOS EINAI ENAS HRWAS THA DEIS OLA THA PANE TELEIA MEXRI TO TELOS!!!!!!! :););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!!!να'μαι κ εγω!

τι κανετε?πως ειναι οι κοιλιτσες?εγω αρκετα καλυτερα!λεω να φτιαξω εναν ελληνικουλη να πιω!

Σημερα εχει συννεφια εδω,δροσουλα!!

Νιακι μου κ παλι καλη επιτυχια κοριτσι μου!!ολα θα ειναι τελεια με τα μικρουλια σου!!

Αναστασια καλη επιτυχια κ σε σενα καλη μου!!

Κατερινουλα μου σου αρεσει η παρεουλα μας,ειμαστε ωραιο παρεακι!!πως εισαι εσυ κοπελα μου?

Μυριαμακι μου τι κανεις κοπελα μου?η κοιλιτσα?

Μαρακι μου καλυτερα ειμαι κοριτσι μου.εσυ πως εισαι?στο μαγαζι ε?

Νασια μου τι κανεις κοπελιτσα μου?πως ειναι η κοιλιτσα?η κορουλα σου?

Τεντυ μου πως εισαι εσυ καλη μου?

Καλημερα τιτινακι μου!!πως εισαι σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...