Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες τις κουκλες μανουλες!!!

Ηλιανα μου, μην στεναχωριεσαι κοριτσι μου, κολπακια σε κανει το μπεμπακι, ολα καλα θα πανε, ξεκουρασου!

Αννα Μαρια τι επαθες καλε?στομαχικη διαταραχη?

Νια καλως να τον δεχθεις τον brother!!

τιτινακι, muriam , κατερινουλα, μαρακι, vanesaki , kiska φιλια στις κοιλιτσες!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες!!!

Καλό μου Ηλιαννάκι κάτσε στο κρεβατάκι, ξεκουράσου και όλα θα πάνε μια χαρά!

Ο μικρός σου πρίγκηπας έχει αποδείξει ότι αντέχει!Κάνε λίγη υπομονή και όλα θα

καλά!Η σκέψη μου κοντά σου!

Vanessaki σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έρθουν

όπως τα θέλεις!Σου στέλνω και μια αγκαλίτσα!

Νάσια μου πως είναι η κοιλίτσα που τραντάχθηκε;

Νια μου να περάσετε καλά με τον αδερφούλη σου!Με το καλό και η αυχενική αύριο!

Titinaki όμορφο το κρεβατάκι!

Kuo στο ΡΕΑ είπες θα γεννήσεις;το είδα καλά;

Και εγώ εκεί!Έχω πάει το έχω δει και μου φαίνεται μια χαρούλα!

Πότε γεννάς με το καλό κοριτσάκι μου;

Μαρία μου τι είναι αυτό που σου έστειλαν παιδί μου;

Αναστασάκο,kiska, Κατερινούλα, Muriamaki,Αννα Μαρία και σε όλα τα άλλα κοριτσάκια στ'έλνω την καλήμέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πω πω, εγώ νιώθω πολλή κόπωση σήμερα. Ήθελα να καθαρίσουμε τα μπάνια με τον άντρα μου και να παίξω και λίγο πιάνο που το έχω αφήσει εδώ και δύο μήνες, αλλά δε νομίζω να καταφέρω κάποιο απ' τα δύο.

Κατερινούλα, κι εγώ συμφωνώ, καλύτερα ζωηρά και έξυπνα τα παιδάκια, παρά κοιμισμένα.

Αναστασία, ευτυχώς εκείνη την ώρα ήταν, μετά μου πέρασε η κοιλιά μου. Φυσικά δε διακινδύνευσα να φάω κάτι άλλο εκτός από ψωμοτύρι μετά!

Νία, καλά, τι ώρες ξυπνάς καλέ; Καλώς να δεχτείς τον αδελφό σου σήμερα!

Βανεσσάκι, κουράγιο με το διάβασμα! Εγώ λατρεύω το διάβασμα, αλλά αυτό το καταναγκαστικό, να αγχώνεσαι να βγάλεις την ύλη, να αγχώνεσαι ότι δε σε φτάνει ο χρόνος, να μην μπορείς να σηκώσεις κεφάλι, μου βγάζει την ψυχή. Μ' αρέσει να διαβάζω με τους δικούς μου ρυθμούς! Τι διαβάζεις; Κουράγιο και για το άλλο ζήτημα που λες, εμείς είμαστε μαζί σου!

Μύριαμ, Δώρα, πολλά φιλιά!

Τι θα μαγειρέψετε σήμερα; Εγώ θα βάλω στο φούρνο πατάτες με ντοματούλα και φέτα. Δηλαδή πατάτες γιαχνί, αλλά προτιμώ να βάζω τα περισσότερα φαγητά στο φούρνο, γιατί είναι πιο ελαφριά και διαιτητικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia!!!!!Hrthame kai emeis!!!!!!!!!!!!

vanessaki sou stelnw kai egw thn thetiki mou energeia....ola kala na sou pane!!!!

evaki pwpw ti travikses kai esy exthes....ax trelenomai gia mpalonia!!!!!!!!!!!!!!ta agapwwwwwwww kai gia tis mpalonokateskeves....einai dyskolo na tis ftiaxeis e?????????

ante me to kalo na kleiseis to karotsaki sas!!!!!Kai egw tha paw mallon ayrio gia to krevataki!!!ax anypomonw!!!!!!!!!

maraki ti sou esteilan kale??????alo kai touto pali...ma se gel???einai dynaton??

muriamaki ta exw dei ta krotsakia sto jumbo alla den me kerdise kanena :?:?:?:?

nia mou me to kalo na dexteis to aderfaki sou shmera!!!!!!na perasete teleiaaaaaaaaaaaa!!!!!ante epitelous ayrio h ayxenikh sou!!!!!!!Ti teleia!!!!!!!!!!!!!!me to kalo kai na gyriseis na mas peis nea!!!!!THELOUME KAI FWTOGRAFIAAAAAAAAAAAA :)))))))))))) THA EINAI TOSO TELEIO NA VLEPEIS DYO PSYXOULES NA KOUNIOUNTE!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

EGW KORITSIA KSYPNISA POLY PIASMENH :(:(:(:( TWRA PINW KAFEDAKI!!!!

NA KAI H KOILITSA MOU SHMERA 26 EVDOMADES KAI 2 MERES!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

post-11182-13873937125219_thumb.jpg

post-11182-13873937125968_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia!!!!!Hrthame kai emeis!!!!!!!!!!!!

vanessaki sou stelnw kai egw thn thetiki mou energeia....ola kala na sou pane!!!!

evaki pwpw ti travikses kai esy exthes....ax trelenomai gia mpalonia!!!!!!!!!!!!!!ta agapwwwwwwww kai gia tis mpalonokateskeves....einai dyskolo na tis ftiaxeis e?????????

ante me to kalo na kleiseis to karotsaki sas!!!!!Kai egw tha paw mallon ayrio gia to krevataki!!!ax anypomonw!!!!!!!!!

maraki ti sou esteilan kale??????alo kai touto pali...ma se gel???einai dynaton??

muriamaki ta exw dei ta krotsakia sto jumbo alla den me kerdise kanena :?:?:?:?

nia mou me to kalo na dexteis to aderfaki sou shmera!!!!!!na perasete teleiaaaaaaaaaaaa!!!!!ante epitelous ayrio h ayxenikh sou!!!!!!!Ti teleia!!!!!!!!!!!!!!me to kalo kai na gyriseis na mas peis nea!!!!!THELOUME KAI FWTOGRAFIAAAAAAAAAAAA :)))))))))))) THA EINAI TOSO TELEIO NA VLEPEIS DYO PSYXOULES NA KOUNIOUNTE!!!!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

EGW KORITSIA KSYPNISA POLY PIASMENH :(:(:(:( TWRA PINW KAFEDAKI!!!!

NA KAI H KOILITSA MOU SHMERA 26 EVDOMADES KAI 2 MERES!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Titinaki τι ωραία κοιλίτσα, μια γλύκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτίνα μου μια χαρά η κοιλίτσα!Κορμάκι φοβερο!Δεν έχεις παρει πουθενα αλλού!Εγώ έχω αρχίσει κ παίρνω κ πισω στη μέση...Σαμπρελάκι σωστό θα γίνω! :lol::lol::lol:

Vanessaki μου να σου ερθουν όλα όπως τα περιμένεις!!Ολη η θετική μου ενέργεια δικιά σου!!!!!!!!!

Αννα Μαρία μακαρονακια με σαλτσούλα θα φαμε σήμερα!!Τρέχουν τα σάλια μου!!!Δεν με νοιάζει να τρώω ζυμαρικά καθε μέρα!!!!!!

Αντε να σχολάσω να παω να καταβροχθίσω όλη την κατσαρόλα!!!!!!!!!!!!!!!

Α κορίτσια δεν σας είπα ονειρεύτηκα ότι γέννησα........Τώρα καλό είναι αυτό??Κ μάλιστα αρχικά ήμουν πολύ χαρούμενη αλλά μετά αρχισα να σκέφτομαι πως είναι δυνατόν στον 5ο το μωρό να είναι καλά???Τεσπα, μάλλον θα τα έχω αυτα όσο περνάει ο καιρός..

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

ξερω δεν πολυμπαινω τον τελευταιο καιρο αλλα απο εδωκ περα θα σας πρηζω! :lol::lol::lol:

αχ ρε ηλιαννα... φανταζομαι την τρομαρα σου.. θετικη σκεψη μονο να εχεις κ ολα θα πανε τελεια!!!!

πρεπει να ξεκουραζεσαι, να βρισκεις χρονο για τον εαυτο σου κ ας εχεις 2 παιδια.

ολα θα πανε τελεια!!!

νια καλως να δεχτεις τον αδερφουλη σου! αχ τι καλα που θα πας για αυχενικη!!!!!! να δεις τα μικρα σου πλασματακια! ολα θα ειναι τελεια!! κ εγω λατρευω κ τους 2 αδερφους μου1!!

βανεσσακι καλη επιτυχια κοριτσαρα κ εννοειται πως εχεις ολη μας τη θετικη ενεργεια! ολα θα πανε οσο καλυτερα γινεται!!!

ε κισκα τι να κανεις... πως να τον διωξεις...

τιτινακι το κρεβατακι ειναι σκετη γλυκα! αλλα να πας κ να το δεις κ απο κοντα..

επισης αυτο το κρεβατι ειναι με καγκελα η στρωμα που ανεβοκατεβαινει?

επισης τι τελεια κοιλιτσα ειναι αυτη καλε????????????????? πεθαινω!!!!

βαλτε κ οι υπολοιπες φωτο απτις κοιλιτσες σας!!

μιριαμ τι κανεις κοριτσακι μου?

μαρακι το μαθαμε κ το αντισυληπτικο τζελ! :D τωρα θα πω για υπνο ησυχη! :lol::lol::lol:

τεντυυ πως παει η κοιλιτσα???

αννα μαρια μην παιρνεις ρισκα!! ψωμοτυρι!! :lol::lol::lol:

αχ εγω πειραζει που θα ηθελα το δευτερο μου το παιδακι να ιεναι λιγο βουδας??? να τρωει, να κοιμαται σερι κ να το αφηνω οταν μεγαλωσει λιγο στον καναπε με 2-3 ταπερ κ να καθεται με τις ωρες?? :oops:

αχ κατερινουλα κ εγω ειχα δει πριν κατι μερες οτι γεννησα κ με καιδαρικη κιολας. κ ειχαν βαλει το μωρο στην εντατικη κ εγω ετρεχα να βρω υπολογιστη να γραψω στο μαμμυ στις φιλεναδες μου απο το τρενακι να με βοηθησουν με το θηλασμο :lol::lol::lol::lol:

σημερα μαγειρεψε η μαμα μου, εκανε παστιτσιο... χμμμ δε μπορω να πω οτι τρελαθηκα.. γενικα εχω παρατηρησει οτι δε συμπαθω πλεον πολυ το μοσχαρι... ενω στον ανασταση το τσακιζα κ δε μπορουσα να ουτε να μυρισω το χοιρινο!

εμεις το σκ πηγαμε αλεξανδρουπολη..ωραια περασαμε σε γενικες γραμμες, ο μικρος ξεσαλωσε, τα εδωσε ολα!! εχει αρχισει κ μιλαει τοσο καθαρα το πουλακι μου κ με τρελαινει!!!!

ουφ βαρεθηκα, κουραστηκα με τη δουλεια... αντε να παει 25-6 να κλεισουμε! τα πρωινα δε μπορω να σηκωθω! κουτουλαω κ εχω και 25' δρομο με το αμαξι..

σε οποιες ξεχασα (ελπιζω οχι πολλες) τα φιλια μου!!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα, κι εμένα μ' αρέσουν τα μακαρόνια με σάλτσα. Έκανε ο άντρας μου την περασμένη Τετάρτη και ήταν τέλεια!!!!! Τόσο πολύ μου άρεσαν όπως τα έφτιαξε, που έφαγα λίγα και το βράδι, και μετά έκανα μια κοιλιά τεράστια!

Λένα, κι εγώ δεν το πολυσυμπαθώ το μοσχάρι τώρα, ενώ γενικά μου αρέσει. Το πρωί δεν υπάρχει κάποιος συνάδελφός σου να σε παίρνει στο σχολείο για να μην οδηγείς εσύ; Εγώ έχω βρει διάφορους οδηγούς, αλλά δυστυχώς δύο φορές την εβδομάδα πηγαίνω με το Βοηθό Διευθυντή, που παίρνει και τη διευθύντρια...

Αρχίζω δουλειά την Τετάρτη πάλι και δε θέλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαινουδάκι μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα και θα κανουμε παρεούλα από δω κ πέρα!!

Με εκανες κ γέλασα με το όνειρο, δυσκολη περίπτωση αλλά στο τέλος με το κόλλημα με το mammy πολύ μαρεσε!! :lol::lol::D:lol: Υπομονή με την δουλειά, σου έχω χειρότερο: εμείς θα το πάμε σερί όλο το καλοκαίρι αν όλα πάνε καλά...

Άννα Μαρία μακαρονού κ συ? Ωχ, η διευθύντρια που λέγαμε ε? Βάλε τα ακουστικάκια σου και κουράγιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό Maimoudaki χαίρομαι που περάσατε ομορφα και

που είσαι καλά!Όσο για το γλυκούλι σου που έχει αρχίσει να μιλάει

καθαρά πρέπει να είναι μεγάλη απόλαυση!

Κάνε υπομονή μέχρι τις 25/6 δεν είναι τίποτα καλό μου!Θα περάσει

ο καιρός τσάκα τσάκα!

Άννα Μαρία μου την Τετάρτη πας δουλειά;Σε καταλαβαίνω όμως με λίγη

υπομηνή αντέχεται το πράγμα!Θα σκέφτεσαι ότι είναι για λίγο και θα το

παίρνεις όσο πιο ελαφριά γίνεται!

Όσο για τα μακαρόνια φίλες μου αυτό που έχω να πω είναι ότι τα αγαπώ!

Έχω φάει τρελή ποσότητα αυτούς τους μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μεχρι ποτε? ποτε κλεινετε??

αχ κ εγω λατρευω τα μακαρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το τι μακαρονι ειχα φαει στον ανασταση... δε λεγεται!!!

μεχρι που στουμπωσα για μια βδομαδα κ τα μειωσα! :lol:

παντως ειναι μυθος αυτο που λενε οτι το μωρο παιρνει τις γευσεις απο την κοιλια της μαμας... ο αναστασης τρωει τα ΠΑΝΤΑ απο φρουτα κ λαχανικα, γενικα τρωει ολα τα φαγητα, ενω εγω ουτε καν τα μυριζα!

καλε κατερινουλα ασε!!! :lol::lol::lol::lol: αγχωνομουν κιολας γιατι δε μαπαντουσαν γρηγορα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, κλείνουμε 30 Ιουνίου. Αλλά με τα σαββατοκύριακα και κάτι αργίες, συν την Πέμπτη που δε θα πάω, επειδή παίρνω γραπτά την Τετάρτη κι έχω δικαίωμα την επομένη να καθίσω σπίτι μου να τα διορθώσω, 20 μέρες μένουν. Ε, θα πάρω και καμιά αδειούλα καμιά μέρα που δε θα είμαι και στα καλύτερά μου, θ' αντέξω, δε θ' αντέξω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι εγκυούλες...

Ηλιαννάκι μου φαντάζομαι τί τρομάρα θα πήρες!!!!! Αλλά το αντράκι σου έχει αποδείξει ότι είναι αγωνιστής και θα τα καταφέρει κι αυτή τη φορά.......να κάνεις ότι σου λέει ο γιατρός σου και όλα θα πάνε καλά, θα το δείς!!!! Πάντως συμφωνώ με την Κίσκα, κάνε κι ένα ευχέλαιο κοριτσάκι μου....τόσα πολλά κρούσματα...δεν είναι τυχαίο!!!

Μαϊμουδάκι μου πολύ χαίρομαι που είσαι πάλι μαζί μας κι ευδιάθετη!!!!!!!!

Teddy μου τί κάνεις? Μακαρονού κι εσύ? Εγώ τρελαίνομαι για κοφτό μακαρονάκι και κριθαράκι...το κλασσικό μακαρόνι δεν μου αρέσει ιδιαίτερα!

Βερονικάκι μου φαντάζομαι τώρα θα είσαι με το αδερφάκι σου και θα τα λέτε......σήμερα έχεις αυχενική ή αύριο???? Με το καλό κοριτσάκι μου!

Αχ κοριτσάκια μου ξινά μου βγήκαν τα κεράσια......σήμερα μετά από 20 μέρες ξαναέκανα εμετό! Χάλια είμαι όλη μέρα, ευτυχώς ήρθε η αδερφή μου και με βοήθησε με τις δουλειές και το σίδερο γιατί μόνο που έβλεπα όλη εκείνη την ντάνα αναγουλιαζόμουν περισσότερο!!!!! Έχω να απλώσω ακόμα ένα πλυντήριο σκούρα και να βάλω κι ένα πλυντήριο χρωματιστά...και μέχρι να γίνουν αυτά θα μαζευτεί κι ένα πλυντήριο με ρούχα της μικρής!!!!! Πωπω βαρεμάραααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIAAAAAAAAAAAA EYXARISTW GIA TA KALA SAS LOGIA....

MAIMOUDAKI MOU SE XASAME KALE POU HSOUNA???

OSO GIA TO KREVATAKI GRAFEI OTI ANEVOKATEVENEI TO STRWMA GIA TA KAGELLA DEN LEEI KATI....THA PAME MALLON AYRIO APO KONTA NA TO DOUME!!!

LETE AMA DEN ANEVOKATEVENOUN TA KAGELA NA EINAI POLY MEION???????? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω κοριτσακια!!Την καναμε την αυχενικη!Δοξα το Θεο ολα καλα!!!!Αυριο θα κανω και την papp-a .Παλι κωλοτουμπες εκανε το φραουλακι μας και ο γιατρος δεν μπορεσε να δει το φυλο καλα, δεν γυρνουσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου και πάλι!!!

Αναστασάκο μπράβο τι ωραία, άντε με το καλό αύριο και το pap a!Όλα θα είναι

μια χαρά.Δεν πειράζει που δεν φάνηκε καλά το ζουζουνάκι, θα το δείτε την επόμενη

φορά!Γερό και δυνατό να είναι και όλα καλά!

Νάσια μου ελπίζω να συνήλθε το στομάχι σου και να είσαι καλύτερα!

Τα φιλιά μου σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακο τελεια που ολα ηταν καλα με την αυχενικη!!!!!!!! τελεια!!!!

δεν πειραζει, θα το δειτε το φυλλο, οποτε σας κανει τη χαρη το ατιμουλικο!

νασια μου τι κανεις?? αχ ασε, εχω 4 πλυντηρια για σιδερο, αλλο ενα γινεται τωρα, αλλα 2 απλωμενα κ ενα σωρο για πλυσιμο.... ΑΧ!!! κ γινεται Ο χαμος με τα ρουχα μεσα στην κρεβατοκαμαρα... να δω ποτε θα τα τελειωσω, αποφαση δεν το παιρνω..

κοιτα τιτινακι, στο δικο μας ανεβοκατεβαιναν τα καγκελα. ειναι βολικο γιατι οταν ειναι μικρουλικο το μωρο κ δε σηκωνεται ακομα οταν το βαζεις μεσα η οταν το σηκωνεις δε σκυβεις πολυ.. μετα οταν μεγαλωσε ο δικος μου κ σηκωσα τα καγκελα οταν τον ακουμπουσα μεσα ξυπνουσε..

αλλα τα κρεβατια με καγκελα που ανεβοκατεβαινουν εχουν 2 θεσεις, ενω το στρωμα εχει 3.. δηλ οταν μεγαλωσει το μωρο βαζεις το στρωμα στην κατω κατω θεση κ τα καγκελα στην πανω πανω κ δε μπορει να βγει το μικρο.. εννοω οτι στα κρεβατια που ανεβοκατεβαινει το στρωμα η αποσταση μεταξυ στρωματος κ καγκελων ειναι μεγαλυτερη.. στο δικο μας ο μικρος μπορουσε να βγει απο 15 μηνων..

ουφ ελπιζω να τα ειπα κατανοητα! κ μονο που με διαβαζω μπερδευομαι!

τεντυ χαιρετα μου την κοιλιτσα! σε ποια εβδομαδα ειπαμε οτι εισαι???

καλε ωρες ωρες νομιζω οτι νιωθω το μωρο.. αλλα φανταζομαι οτι ειναι ιδεα μου γιαιτ ακομα ειναι πολυ μικρο, τι να καταλαβω? μαλλον χορευει το εντερακι μου :lol::lol::lol:

σας ειπα οτι εκανα κοιλια ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...