Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

Κοριτσάκια κι εγώ το μην το πείς στην νύφη βλέπω.......τί ζεύγος!!!!!!!! Και σιγά μην ήταν αυτή η κοπελίτσα μόνο 83 κιλά!!!!!!!!! Μήπως εννοούσε ότι θέλει να χάσει 83 κιλά?????? Ο γαμπρός τραγικός!!!! Χάλασε 20 χιλιάρικα και δεν κατάφερε καν να πάρει ένα νυφικό της προκοπής στην κοπελιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πού είστε ρε κορίτσαροι!

"Μην το πεις της νύφης" ακούω! Εγώ είδα το τελευταίο επεισόδιο του Νησιού (σε μας το δείχνει στις 9) και τώρα βλέπω το γουάου σίριαλ με τους σκοτωμούς!!!!

Μίκι, γιάμι γεμιστά!!!!!!! Μ' αρέσουν πολύ! Και με ρύζι, και με κιμά, και μια φορά τα είχα κάνει και με πληγούρι και ήταν τέλεια!!!

Εγώ για βράδι έφαγα λίγο πληγούρι, λίγο ψωμοτύρι και ήπια και λίγο αριάνι, και τώρα έχω τρελλή αναγούλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να'μαι κ εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πριν ειχα σστειλει τα παιδια κατω στη μαμα μου γα να κοιμηθω, ομως δεν κοιμηθηκα!!!!!!δεν μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα!!!!!!!

ε κ μετα κατεβηκα κ εγω κατω κα καθησαμε!!!!!!!

μιαμ μιαμ για γεμιστα ακουω, παστιτσιο ακουω ............................ αχ θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!τι ειναι αυτο βρε κοριτσια με το φαι????????????κ εγω παλι πειναω κ δεν ξερω τι να φαω........????????????.........

αχ τι καλα να μεναμε κοντα κ να βρισκομασταν κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εννοειται κ να τρωγαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ευη μου τι ομορφες στολες!!!!!!!!!!!!!!!!μου αρεσουν παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ η δουλεια που κανεις , πολυ δημιουγικη με τα παιδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαιρονται πολυ μ'αυτο κ το ευχαριστιουνται!!!!!!

περιμενω να ξεκινησουνε οι αρβυλα , εχουν πολυ χαβαλε!!!!!!!τα υπολοιπα........δεν εχει βαλει κ τιποτα της προκοπης φετος!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα, εμάς την Αρβύλα τη δείχνουν Τρίτη-Πέμπτη-Σάββατο και τη βάλανε μετά τις δώδεκα τα μεσάνυχτα, ώρα που πλέον δεν αντέχω να μένω ξύπνια...

Κίσκα, όντως, ωραίες οι στολές. Αυτές που είχα δει εγώ ήταν πάρα πολύ τρομακτικές, με κάτι τεράστια κεφάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!καλε που εξαφανιστηκατε ολες???που πηγατε???

αντε για ελατε!!!

Πως ειστε?η κοιλιτσες???

εγω μια χαρα ειμαι σημερα κ ιδιως γιατι ο αγγελακος μου ειναι πλεον ενταξει.ιωση ηταν κ περασε τωρα,τρεις μερες κρατησε!!

αχ κοριτσια νιωθω πολυ τουμπανο,πολυ πρησμενη!!!κ η κοιλια μου,αχ μεγαλωνει!!!πολυ δυσκολευομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Καλέ, πώς και γράψατε τόσα λίγα! Απίστευτο μου φαίνεται που δεν είχα να διαβάσω δέκα σελίδες!

Εγώ μπήκα πάλι από τον μεγάλο υπολογιστή για δουλειά του σχολείου πάααααααααααααααααααααααλι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mu!!!!stamatisa tora to diavasma kai psino tsipures gia to mesimeri!!!!a, vrika kai karasakia!!!!!!mmiammmm!!!!

to proi sinadisa mia geitonissa , tis eipa oti eimai ston 4o mina kai mu leei:plaka kaneis!!!pu to;xeis???

akomi de fainetai tipota vre koritsia mu kai anisixo!!!!giati????arage einai kala to moraki mu???giati de megalonei i koilia???anisixo!!!!

ti mu kanete eseis???ti tha fame simera???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, μην αγχώνεσαι, ούτε και μένα φαίνεται καθόλου. Συμβαίνει σε πολλές κοπέλες, δεν είναι ανησυχητικό! Συχνά η κοιλιά αρχίζει να μεγαλώνει ξαφνικά στον έκτο μήνα. Τι στεναχωριέσαι καλέ, καλύτερα, θες να κουβαλάς τόσο βάρος από τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi vevaia, apla anarotiemai an ola einai kala!!!!kata ta alla me volevei!!!k esi ta idia diladi,e????as min anisixo loipon!!!!

vra aana maria mu, eseis pote teleionete ta sxoleia???emeis exume stamatisei mathimata apo 13 maiu!!!se dimotiko eisai???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι, είμαι σε εσπερινό Γυμνάσιο-Λύκειο, δηλαδή, έχουμε μία γυμνασιακή τάξη και τέσσερις λυκειακές (είναι μία παραπάνω, επειδή είναι λιγότερες οι ώρες). Εμάς η τελευταία τάξη τελείωσε μαθήματα αρχές Μαΐου, οι άλλες τρεις λυκειακές τελείωσαν νομίζω στις 17/5 και τώρα γράφουν εξετάσεις και η γυμνασιακή τάξη τελειώνει την 1η Ιουνίου και μετά δίνει εξετάσεις. Εμείς, όμως, πηγαίνουμε κανονικά μέχρι 30/6.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα γλυκές μου εγκυούλες..:)......έχουμε υπεροχη λιακάδα και θέλω να πάω βολτίτσα αλλά έχω δουλειά και είναι φύση αδύνατον...:(...

τι κανετε εσεις?....

για μεσημέρι Βανεσσάκι μου έχω μεγάλη γκάμα φαγητών.,....:)

1ον: γεμιστά που έκανα χθες το βράδυ..:)

2ον:πατατούλες με μπιφτεκάκια στον φούρνο...:)

3ον:φασολάκια..:)

4ον:μουσακά...:)...και

5ον:φασολάδα...χαχαχα....αλλά δεν με βλέπω να την τρώω γιατί μετά θα με πονάει η κοιλίτσα..:)

άντε//.....πείνασα πάλι...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koyklares ti moy kanete?????????

egw eimai kala kai eimai me to lap top epeiteloys mphke sto mammy .......egw exw gemista shmera kala moy exeoyn spasei thn mytoyla moy xixixixixixi...molis milhsa me ton giatro moy kai moy eipe mallon ayrio afxenikh axxxxxx tha trelathw tha dw ta ninakia moy kala oloklhromena xixixixixiixi.....tha me parei se ligo na moy pei sigoyra an tha einai ayrio .....

exw kai thn manoyla edw thn exw valei kai kanei thn veranta xaxaxaxax..alla tha tis kanw kai egw ta malakia ths meta omws gia to eyxaristw .......eixame paei kai gia pswnia diafora kai phrame kati teleia afroloytra poy mallos einai nea den ta eixa ksanadei ......giati egw pernw proderm kai plenome xaxaxxa eimai mwraki vlepete ....ayta einai noxzema kai exoyn arwma poydras ax einai poly wraia na ta myrisete an pate se kanena magazi poy ta exei.......filakiaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...