Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια!!!!!!

Κοιμηθήκατε???? Ξεκουραστήκατε???????

Γιωτάκι μου με το καλό η αυχενική κορίτσι μου!!!! Φιλιά στα ταλιμπανάκια!

Μαϊμουδάκι μου εμείς δεν θα πάμε πουθενά διακοπές γιατί ο άντρας μου θα είναι χωμένος στην ταβέρνα των γονιών του όλο το καλοκαίρι και γιατί εμείς εδώ στην Χαλκιδική είμαστε μονίμως σε διακοπές... :lol: τύφλα να έχουν τα νησιά!!!! Και ούτως ή άλλως δεν υπάρχει φράγκο για διακοπές!!!!

Κίσκα μου τέλειες οι στολές σου και φυσικά καθόλου αγριευτικές για τα πιτσιρίκια...μακάρι να μέναμε πιο κοντά, σίγουρα θα σε φώναζα στα πάρτυ μας! Για το ξύρισμα.....άστα να πάνε....ακόμα δεν φούσκωσα πάρα πολύ και ήδη πιάνεται η μέση μου όταν σκύβω για να ξυρίσω πόδια και ότι άλλο! Θυμάμαι όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου από τον 8ο και μετά δεν μπορούσα να ανέβω τα σκαλοπάτια στο πατρικό μου με τίποτα!!!!!!!!! Έβαζα τον άντρα μου να με σπρώχνει από πίσω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τιτινάκι μου δεν τα έχω ακουστά αυτά τα αεροπλανάκια αλλά στις φωτος φαίνονται πολύ εντυπωσιακά! Ααααα και είμαι της άποψης ότι ο γιατρός σου μάλλον σε αγχώνει περισσότερο από όσο θα έπρεπε με τα κιλά.......έλεος πιά! Μια χαρά αδυνατούλα είσαι!!!!!

Teddy μου ξεκουράστηκες???????

Εγώ έστειλα την κόρη μου βόλτα με τον μπαμπά της και το ποδηλατάκι στην πεθερά και ξεκουράζομαι......δεν κοιμήθηκα το μεσημέρι, δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να κοιμηθώ μάλλον δεν με ευνοεί το κλίμα.....όταν είμαι στη μάνα μου με παίρνει ο ύπνος μόλις ακουμπήσω μαξιλάρι!!!! Λέω να επιτεθώ στην τουρτίτσα παγωτό τώρα........

Τιτινάκιιιιιιιιι.....Μίκιιιιιιιι θέλω κι εγώ γεμιστά (υποθέτω με ρύζι) και τορτελίνια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω την αλήθεια και εμείς δεν έχουμε κανονίσει τίποτα για το καλοκαιράκι.... :roll::roll: ......δεν ξέρουμε ακόμη αν θα πάμε τελικά κάπου......:)...αν και το έχουμε και οι δυο πολύ ανάγκη.....αλλά....είμαστε σε αναμονή... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε πολύ πλάκα οι εγκυούλες........όλο στο φαγητό το μυαλό μας....φανταστείτε να μέναμε κοντά και να τρώγαμε η μία στο σπίτι της άλλης κάθε μέρα!!!!!!!!!!!!! Γουρουνάκια θα γινόμασταν μέχρι να γεννήσουμε :lol::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες το ψέματα Νάσια μου...χαχαχαχα.........κάθε μέρα και σε άλλο σπίτι για δείπνο.....θα δημιουργουσαμε το δικό μας Κάτι Ψήνεται για εγκυούλες....χαχαχαχα..:)...και με έπαθλο.....μωρουδιακάαααααα...:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία ιδέα Μίκι μου........Κάτι Ψήνεται Για Εγκυούλες!!!!!!!!! Αλλά εμείς θα είχαμε 2-3 πιάτα για ορεκτκό, 2-3 για κυρίως πιάτο και για επιδόρπιο πολλά γλυκά!!!!! Και στο τέλος υποθετάκι για τις αναγούλες :lol: Τέλεια!!!!!!!

Αναστασία τί καλό έφαγες εσύ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI EXOUME POLY PLAKA!!!!!!!!!!!!XAXAXAXAXA!!!!EMEIS TO KALOKAIRAKI THA PAME MIA STO EKSOXIKO MOU MIA STOU ANTRA MOU EINAI POLY KONTA METAXY TOUS 1 TETARTO APOSTASH ME TO AMAXI.....STHN KINETA AMA KSERETE!!!!!EINAI POLY OMORFA KAI EOUME POLY KONTA THN THALASSA......KAI EINAI 1 WRA KONTA APO THN ATHINA SE PERIPTWSH PU GINEI KATI.....OPOTE MIA XAROULA THA EINAI!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ καλό Νάσια μου.....και είναι αυτονόητο ότι δεν μιλάμε μόνο για τρια πιάτα...αλλά για 9......χαχαχα.....έστι...να τσιμπάμε σαν σπουργιτάκια λίγο από όλα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια...προσεχουμε το βαψιμο για να μην φοβουνται τα παιδια,κανουμε γενικα διαφορα ντυσιματα και αυτο που εχει περασει τωρα ειναι η Παττυ..χαμος γινεται..κανουμε και Χανα Μοντανα σε πιο μεγαλα παιδακια και το ωραιο ειναι που βγαζουνε φωτο με τα κινητα και ζητανε και αυτογραφο..σαν σταρ αισθανομαστε!!χιχιχ..εκαστα να κανω ενα διαλειμα..μαγειρευω πιπεριες γεμιστες αλλα οχι αυτες που ειναι για φουρνο,κανουμε σαλτσα με κιμα σαν για μακαρονια και βαζουμε και ρυζι μεσα και μετα τις γεμιζουμε και τις βαζουμε σε μια κατσαρολα με νερο και πελτε και αλατοπιπερο και το αφηνουμε να βρασει σε χαμηλη φωτια ..βασικα η πεθερα μου το κανει στη Σερβια εγω εκει το εμαθα δεν ξερω αν το τρωμε εδω αλλα ειναι ωραιο...εχω παρει ενα σωρο πιπεριες να βαλω και στο καταψυκτη να εχω...ειδες Χριστινα...δεν εχω παστιτσιο...χαχαχα...Χριστινιω στο αλλο θεματακι με το πετρωμα η μητρα ειναι απλα οταν γινοτναι συσπασεις ενοχλουνται και τα μωρακια μην νομιζεις!Καλα τελειες οι φωτοοο μου αρεσαν παααρα πολυ...!Και εμεις πουθενα διακοπες...εμεις γενικα δεν παμε καλοκαιρι μιας και παντα δουλευουμε παλια ειχαμε τα ξενοδοχεια τωρα τη δουλεια μας αλλα εδω που μενω ειμαι διπλα στη θαλασσα και καθε μερα εκτος ΣΚ παμε για μπανακια...και οταν ειμαστε και κλειστα ΔΕ.ΤΕΤΑ,,καθομαστε για αρκετη ωρα..πραγματικα περισυ το ευχαριστηθικα και περιμενω πως και πως να ξεκινησουμε τα μπανακια φετος...εμεις διακοπες κανουμε το χειμωνα...κλασικααα..φετος κατα τον Νοεμβριο ελπιζω να καταφερουμε να παμε Σερβια...να ψωνισω και τιποτα..και σιγουρα θα παμε καμια Ερετρια στη μαμα...κοπελιεςςς ολες καλααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τί να μας κάνουν τρία πιάτα????????? Εδώ κοντεύουμε να στείλουμε με κούριερ η μία στην άλλη τα φαγητά μας......όλα τα λιμπιζόμαστε πια......και μέτρα πόσες εγκυούλες είμαστε εδώ????? Τόσα πιάτα!!!!!!! Μιαμ μιαμ μιαμ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΠΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΣΠΙΤΟ ΑΡΑΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙ ΨΩΝΙΑ ΛΑΙΚΗ ΣΟΥΠΕΡ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ.....ΔΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΕ ΡΥΖΙ Κ ΠΑΝΤΑΡΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΕΕΙ ΚΑΛΟ Κ ΤΑ ΤΡΟΩ Κ ΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.....ΤΟ ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΟΡΕΞΗ...ΧΑΧΑ.ΤΙΤΙΝΑΚΙ Κ ΓΩ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΤΟΡΤΕΛΙΝΙΑ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΜΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ...ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ.ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΠΡΙΑΜ ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ....ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΦΑΩ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ Κ ΝΑ ΤΡΩΓΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΙΣΩΣ ΜΟΝΟΗΜΕΡΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ Κ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ.ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΥΣΩΝΑ?ΝΑΙΑ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΚΙ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ta neyra moy shmera me to kololap top............exw grapsei poses fores kai olo me petaeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

telospanton sas exw diavasei omws alla twra den sxoliazw giati an moy xathooyn pali tha trelathw.................................eida kai kati gia gemistoylia axxxxxxxxxxxxxxxxxx trelenome exw parei na kanw ayrio...egw ta kanw me ryzakki kai mayth stafyda..............den ta trwme alliws .......................filakia se oles elpizw na ftasei to mnm moy sto mammy :evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ φιλεναδεςςς εγω το γλυκες αλχημιες δεν το βλεπω και γενικα εκπομπες μαγειρικης..θελω να τα φαω και αμα δεν εχω τα υλικα ξενερωνωωωω...εφτιαξα και τις πιπεριεςςς τελειωσαα και βαριομουνα να μαγειρευωωωω αλλα τι να κανω..οταν γυρισω απο τη δουλεια μεσημερι θα τις βγαλω και θα ειναι μια χαραα...μια χαρα εφτασε το μηνυμα καλε ..ποτε δεν εχω θεμα να με πεταει ευτυχως ..μακρια απο εδω μην το γρουσουζεψωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI EVI DEN EKANES PASTITSIO??????AXAXXAXAXAXA!!!TWRA THA LEME GIA TIS PIPERIES..... :lol::lol::lol::lol::lol:

NAI KAI OI GLYKES ALXIMIES EINAI KOLASH...MAKRIAAAAAAAAAA!!!!!

PWPW RE KORITSIA PARA POLY ZESTH.....ALLA TO VRADAKI EINAI TELEIA TWRA.....EXEI AYTHN THN WRAIA DROSOULA....NA DOUME GIA POSO THA KRATISEI!!!!!

AX KAI EGW TRELENOMAI GIA TA MANITARIA!!!!!!!!!!!

GENIKA APO FAGHTA TRWW TA PANTA...DOXA TON THEO DEN EXW PROVLIMATA!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρεεε μονο εδω δεν εχει ζεστη???ζηλευωωωωω..εδω ειναι σκετη Σκωτια με τον καιρο που κανει...Χριστινιωω λεω να κανω κανα μουσακα αυτη τη φορα για αλλαγη...χιχιχι..κοριτσια μολις πλακωσα τα πατατακια...χτες δεν ημουνα καλα με ειχε πιασει ταχυκαρδια και λεω κατσε να μετρηθω να δω ποσο ειναι...ειχα 107 παλμους οκ...λογικο τοσο εχω πανω κατω...αλλα η πιεση ηταν για γελια...6.8 η μεγαλη και 5.0 η μικρη...τι να πω εγω δεν εχω πιεση...ειμαι πτωμααα..οποτε το εριξα στο πατατακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...