Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ 2 ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΩΝ BON JOVI ΣΤΟ ΟΑΚΑ


Recommended Posts

Πουλαω 2 εισητηρια των bon jovi στην θυρα 5 τμημα Α σειρα 13 θεση 141-142(καθησμενοι,πολυ κοντα στην σκηνη) :D:D

Πλεον δεν υπαρχουν εκει εισητηρια.και τα πουλαω με αντικαταβολη

200 ευρω και τα 2

Οποιος ενδιαφερεται να τηλεφωνησει στο 6981611124

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γνωστος μου μου τα πουλησε 100 το 1.κανουν 80 αλλα μου ειπε πως ειναι πολυ κοντα στην σκηνη κ οτι πλεον δεν υπαρχουν αλλα εκει.δεν θα κολησω στα 40 ευρω διαφορα.αν ενδιαφερεται κανεις το συζηταμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά και όμορφα λοιπόν σου λέω ότι αν ήταν και ήθελα να τα πάρω θα στο έλεγα :lol::lol:

όπως απλά και όμορφα σου λέω ότι αυτό δεν είναι σωστό είτε σου αρέσει είτε όχι

και αν δεν σε ενδιαφέρουν τα 40 ευρώ τότε θα έλεγες από την αρχή 80 :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω αν ήταν Σακίρα θα τα έπαιρνα να παίρναμε και τα παιδιά που θέλουν να ακούσουν το Λόκα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εκτός αν ο κυριούλης μας τα δώσει με 10 ευρώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ειχα 2 εισιτηρια σε πολυ καλυτερη θυρα απο την 5,στην 9 που ειναι διπλα στην σκηνη!Και τα πουλησα λογω εγκυμοσυνης ΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑ!!!Και ηταν απο τις πρωτες θηρες που ηταν sold out!

Η 5 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SOLD OUT!Συμφωνω με την Ανδριανα,αυτο ειναι αισχροκερδια.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι πες τα beboulino ότι δεν είναι SOLD OUT να μην μας θεωρούν και χαζές μερικοί μερικοί μου έχει βάλει και φωτογραφία διαφήμιση με την φίρμα της εταιρείας του :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και μετά μας λέει και αστέρια για το ξεκάρφωμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μάλλον δεν κατάλαβε που μπήκε να τα γράψει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν με απασχολει τι μου λετε.ειλικρινα σας συμπαθω πολυ γιατι ειστε μανουλες.το λογοτυπο μπηκε γιατι μονο σε αυτη με θεωρω καλο.λεει απλα ενα lr δεν λεω παρτε με να σας πω τι ειναι η lr.150 ευρω τα εισητηρια οποιος τα παρει.για να μην σας φενομαι και μουραγοριτης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια θα στο ξαναπω εισαι ΤΣΙΓΚΟΥΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε αντε παρε τα εισητηρια να με πας στην συναυλια ο ανθρωπος μας κανει τετοια

προσφορα και εμεις θα την αφησουμε να παει χαμενη :?:

Ελα μωρε παρτα ;;);;);;):-*:-*:-* σε παρακαλω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω περιμένω να ρίξει και άλλο την τιμή :lol::lol::lol::lol:

από 160 τα έβαλε 150 τώρα κάτσε σε λίγο θα τα πάρουμε τζάμπα :lol::lol::lol:

Μην σου πω να τον βάλουμε να μας πληρώσει και τα μεταφορικά σου :lol::lol::lol:

Beboulino με το καλό κοπέλα μου θα δεις πόσο ωραίο είναι να έχεις κόρη ;)

Την Κυριακή που μας πέρασε φοράγαμε τα ίδια ρούχα και είχε πολύ γέλοιο.

Φοράγαμε βράκα γκρι και άσπρο φανελάκι από πάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα θέλω να μας πάρω ίδια μαγιώ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μητερα μου ειναι child minder δηλαδη παραλληλα με το baby sitting τους μαθαινει με παιχνιδι και αγγλικα και εχω συναστραφει με πολλα παιδακια σε ακριβως αυτη την ηλικια ειναι τελεια.και των 2 τα παιδακια σας ειναι γλυκες.δεν το λεω για τα εισητηρια απλα μιας που ανοιξαμε αυτη την συζητηση το αναφερω εδω.κατι ασχετο λογω κρισης την μητερα μου απο 8 ωρες την απασχολουν 4 εχει καποιο topic για αγγελιες ευρεσης δουλειας.γιατι προσπαθω να την βοηθησω και δεν βρισκω ακρη σε αλλα forum

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα να δεις αν μας δωσεις τα εισητηρια τζαμπα και πληρωσεις τα μεταφορικα μου απο

Θεσ/νικη Αθηνα ισως και να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε ;)

Σκεψου το παντως ειναι καλη προσφορα :lol::lol::lol:

Αντε γιατι οπως βλεπεις η Ρια ειναι τσιγκουνα ;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θεσσαλονικη εισαι???τι ομορφη πολη.ερχομαι συχνα για δουλειες πανω.ααα Βαχω δεν ζητας πολλα :P :P και να φανταστω επιθυμεις αεροπλανο ε? οχι τρενα και βλακειες...? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρω γιατί μειώσανε στην μαμά σου τις ώρες και δεν έχει και πολύ δουλειά: Γιατί πλέον υπάρχει η Ντόρα η μικρή εξερευνήτρια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ από την νέα φώτο σου λείπει η μπανάνα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Εμένα από την αρχή της εγκυμοσύνης έχει κολλήσει εκεί στο 29! Πάλι τόσο ήτανε.. τουλάχιστον δεν έπεσε!
    • Μακάρι να μην κόλλησες. Πιστεύω πως δεν κόλλησες. Ούτε που τον είχα ξανά ακούσει αυτόν τον ιό και προχθές διαβαζα ένα άρθρο. Πραγματικά θέλει πολύ προσοχή, ευτυχώς θα περάσουμε την υπόλοιπη εγκυμοσύνη σε καλή εποχή από άποψη ιώσεων. Εμένα μετά με αγχώνει που τα μεγάλα θα πηγαίνουν σχολείο και δραστηριότητες….
    • εμενα την κάνει η γιατρός μου...εκει εκανα και αυχενική και β επιπέδου..δε χρειάστηκε να πάω αλλου...και μ είπε 50 ευρώ θα κοστίσει... όσο δίνω στην επίσκεψη δηλαδή! μόνο αυχενική και β εδωσα απο 100.. Ιασώ θέλει ραντεβού για εξετάσεις ναι γιατί γίνεται χαμός τώρα που είναι κλειστά τα μικροβιολογικά.. και εγώ απόρησα πως και πήρα τόσο λίγο @Elk..αν σκεφτείς οτι σχεδόν 450 γρ πήρε ο μπέμπης απο την προηγούμενη φορά βεβαια νομίζω με την εγκυμοσύνη έχει αλλάξει ο μεταβολισμός μου πολύ..προς το καλύτερο! θα δείξει 😂😂
    • Ναι, δε θα ανησυχώ για αυτό! Εξ άλλου έχουμε καιρό ακόμη μέχρι τον 15αυγουστο! Εξάλλου υπάρχουν ασκήσεις κτλ που βοηθούν απ' ότι ξέρω..
    • Γύρισα….την ειδα την κοριτσάρα μου!!!  Ήταν ήσυχη σήμερα, δεν χοροπηδούσε σαν κατσίκι, όπως την προηγούμενη φορά. Έφτασε τα 260 γραμμάρια και αναπτύσσεται φυσιολογικά! Είναι στο μέσο όρο μου είπε. Τράχηλος 24χιλιοστα, πολύ καλός για μένα που έχω κάνει και ένα χειρουργείο παλιότερα. Συνεχίζω όμως προγεστερονη κολπικά μέχρι και την 24 εβδομάδα.  Β επιπέδου μου έβαλε στις 13/06…ανυπομονώ!!!!!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...