Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΑΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ!!!!!!!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ ΜΑΚΡΥ ΔΡΟΜΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΜΑΚΡΙΝΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ. ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ.

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΗΡΩΙΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Χαίρομαι πάρα πολυ!!!

και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου από εδω και πέρα

η οικογένεια να έχει μόνο χαρές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι και εγω με την σειρα μου οτι καλητερο για αυτο το παιδι...ειμαι σιγουρη οτι ολα αυτα μια μερα θα ειναι σαν ενα κακο ονειρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο στην μπουμπού! χαίρομαι πολύ κ εύχομαι να πάνε όοοοοολα καλά για τη μικρή κ τους ανθρώπους της! να είσαι καλά κ εσύ κοπελιά που συμπαραστάθηκες με τέτοιο τρόπο σ'αυτό το ζευγάρι κ στο παιδάκι τους! μακάρι να υπήρχε σε όλους αυτή η καλοσύνη κ η ανιδιοτελής προσφορά... κ πάλι μπράβο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΔΑΚΙ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΙΟΨΙΑΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΕ ΘΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΝΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ. ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.

ΘΕΕ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΙΟΨΙΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΜΑ.

ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΑΙ ΑΜΕΣΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΙΔΟΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ. ΟΛΗ Η ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΗΣ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ Η ΗΠΠΑΤΟΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΧΕΤΕ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα μεγαααααλο ΜΠΡΑΒΟ στην μπουμπου σας!!!!

Ευχομαι στην οικογενεια απο εδω και περα μονο ευχαριστες στιγμες!!!!!

Μπραβο και σε εσενα x+m που τους εχεις σταθει τοσο, εισαι πραγματικη φιλη!!!!!!!

Ευχομαι να εισαι συντομα με ενα μωρακι θα εισαι πολυ καλη μανουλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL MOY TO ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!!!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΤΗΣ ΦΙΛΑΝΑΔΑΣ ΜΟΥ.

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ Η ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΚΑΙ Η ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΠΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ΜΕΙΝΑΝ ΣΤΑΘΕΡΕΣ. ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΟΥΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΗΠΠΑΤΟΛΟΓΟ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ.

ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...... Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΠΠΑΤΟΛΟΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ. ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΑΝΕΛΠΙΣΤΗ ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ!!!!!!

ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΛΙΓΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΛΛΗΣ ΜΟΡΦΗΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ, ΠΙΟ ΗΠΙΑ, ΠΟΥ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΘΑ ΤΗΝ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΗΣ. ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία! Μακάρι να μη χρειαστεί ο αποκλεισμός της από τους ανθρώπους, όπως είχαν πει οι γιατροί και να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο θεουλης να ακουσει τις προσευχες ολων και να γινει το αγγελουδακι εντελως καλα και να μη θυμαται κανεις τους ολες αυτες τις δυσκολες στιγμες. Ειμαι σιγουρη πως οποιος εχει διαβασει εχει προσευχηθει για αυτο το μπουμπουκακι να γινει γρηγορα καλα και αυτη η μανουλα να οπως κ καμια μανουλα στον κοσμο να μη δει το παιδακι της να υποφερει, ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη κ το ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΗΣ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ.

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ. Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΓΩΓΗ. ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΑΚΡΥ ΚΑΚΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα χιλιάσει η μπουμπούκα σας!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Να γίνει εντελώς καλά και να ζήσει χαρούμενη και δυνατή πλάι στους ανθρώπους που την αγαπούν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...