Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΑΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!


Recommended Posts

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΝΟΥΛΑ..... ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 10 ΜΗΝΩΝ. ΕΝΑ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!

ΖΗΤΑΩ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.

ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΜΠΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗ 4,5 (ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ) ΚΑΙ ΕΡΥΘΡΑ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΑ 30.000 (ΠΟΛΥ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ)

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΣΙΜΗ.

ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟ ΟΡΓΑΝΟ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝΕ ΑΜΕΣΑ ΠΙΟ ΟΡΓΑΝΟ ΥΠΟΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΑΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΤΑΓΓΙΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΥΞΗΘΕΙ Η ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΚΡΙΣΙΜΟ ΕΙΚΟΣΙΤΕΤΡΑΩΡΟ ΚΑΙ ΚΥΝΔΙΝΕΥΕΙ Η ΖΩΟΥΛΑ ΤΗΣ Η΄ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΛΕΥΧΕΜΙΑ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ακομα κι εγω δεν θεωρουμαι επισημα μανουλα, αλλα αν η ευχη μου πιανει ευχομαι αυτο το μικρο πλασματακι να γινει γρηγορα καλα.Να ψαχνουν οι γιατροι και να μην βρισκουν.....γιατι θα ειναι ηδη καλα.Η Αγια Ειρηνη Χρυσοβαλαντου θα ειναι στο πλευρο του οπως ειναι για ολα τα παιδακια του κοσμου!

Κι οτι αλλο χρειαστει να μας ενημερωσεις , ισως καποιος να μπορει να προσφερει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου ευχομαι να πανε ολα καλα. Και το κοριτσακι να αναρρωσει γρηγορα. Ελπιζω η Παναγία να σας βιηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομε αυτην την στιγμη που μιλαμε οι γιατροι να εχουν βρει ηδη την ακρη κ ολα να πηγαινουνουν καλα,να γινει γρηγορα καλα η κουκλιτσα σας!!!!η παναγιτσα να ναι κοντα της!!!!

ειναι κριμα τοσο μικρες ψυχουλες να ταλαιπωρουντε τοσο...η μανουλα της ποσο θα υποφερει τωρα...ο θεουλης να της δινει δυναμη!!!

μια τεραστεια αγκαλια απο μενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mέσα από τα βάθη της καρδιάς μου, να πάνε όλα καλά, ο Άγιος Ραφαήλ κι η Παναγίτσα που είναι μανούλα να το βάλουν το χεράκι τους και ως εκ θαύματος να μην έχει τίποτα το παιδάκι. Κουράγιο και δύναμη στους γονείς του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι όλα να πάνε καλά με το αγγελούδι και ήδη να έχει βρεθεί λύση... κανένα παιδάκι και καμιά μανούλα να μην υποφέρει ξανά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι η παναγιτσα να βοηθησει τη μικρουλα!!!!!!!!!!!!!!!να ειναι κοντα της κ ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!! ειναι κριμα κ αδικο τοσο μικρες κ αθωες ψυχουλες να ταλαιπωρουνται ετσι τοσο!!!!!!!!!

ευχομαι να εχει βρεθει τι ειναι κ ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! η παναγιτσα κ ο χριστουλης να ειναι πλαι στη μικρη κ αθωα κουκλιτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα να πανε κατ'ευχην!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ολόψυχα να γίνει καλά το κοριτσάκι και να μην υποφέρει ποτέ ξανά...Η Αγία Ειρήνη και η Παναγιά να είναι στο πλευρό της...

Εύχομαι πολύ σύντομα να βρεθεί η λύση και να γυρίσει υγιέστατη στην αγκαλιά της μανούλας της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο πονάει η ψυχή μου όταν ακούω να υποφέρουν έτσι μικρά αγγελούδια......εύχομαι η Παναγία που είναι μανούλα και ο Άγιος Παντελεήμονας που είναι γιατρός να βοηθήσουν γρήγορα αυτήν την μικρή κουκλίτσα, να τελειώσει η ταλαιπωρία τους και να γυρίσουν στο σπιτάκι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγια μου, μακαρι αυτο το αγγελουδι να γινει γρηγορα καλα και ολα να ειναι μια ασχημη αναμνηση.... ολα να πανε καλα ευχομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου και κουραγιο στην μανουλα που καταλαβαινω ποσο ασχημα περναει!! οι προσευχες ολων μας να ειναι διπλα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

polles polles eyxes kai apo emena............. tha se exw sthn proseyxh moy kathe mera mikroyli moy na gineis grhgora kala .................kai gia ola ta paidakia toy kosmoy.........kanena paidaki na mhn pernaei pono kai kamia manoyla .........

ta filia moy kai mia zesth agkalia...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ο Θεούλης να δίνει δύναμη στη μανούλα κ στον μπαμπά της μικρής κ σύντομα, μα πολύ σύντομα να περάσει αυτή η δοκιμασία κ να πάνε σπιτάκι τους! Ο άγιος Ραφαήλ, ο άγιος Νικόλαος και η αγία Ειρήνη να κάνουν το θαύμα τους, να φωτίσουν τους γιατρούς για να βρουν γρήγορα τι συμβαίνει κ να το αντιμετωπίσουν όσο πιο άμεσα γίνεται! Η σκέψη μας, Χ+Μ, είναι μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι ολες οι ευχες του κοσμου να ειναι στο προσκεφαλι του κ γρηγορα να γινει καλα...κ ολα αυτα να ειναι ενα ασχημο ονειρο κ να μην ξαναερθει.αν χρειαστει το οτιδηποτε για αιμα κ μεταγγισεις ενημερωσες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙ!!!!!!!!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με ολη μου την Πιστη ευχομαι να ξεπερασει το εμποδιο αυτο το μωρακι σας κ να εχει ολη της την ζωη μπροστα της γερη κ δυνατη.Ο ΑΓΙΟς ΡΑΦΑΗΛ θα βοηθησει να προσευχιθει η μανουλα του κ θα δειτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ Η ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΚΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...