Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΑΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες!!!

Τι εγινε με τις εξετασεις X+M?

O θεος να σας δεινει δυναμη , να γινει ενα θαυμα στη μικρουλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οταν μπορεις, περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ποσο στεναχωρηθηκα διαβαζοντας αυτο το ποστ :cry:

Ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα!να εχετε πιστη και ο Θεος δεν θα αφησει τπτ να παθει το κοριτσακι σας!να μας ενημερωσεις για την εξελιξη!εμεις θα ειμαστε εδω να προσευχομαστε για τον μικρο αγγελο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΥΓΙΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ. ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ!!!!

Η ΕΠΙΔΥΝΩΣΗ ΣΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΗΠΑΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΠΙΑ ΑΓΩΓΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ Η΄ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ. ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΕΙ ΔΕΙΓΜΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ DNA ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ. ΠΡΟΕΧΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΗΣΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΥΚΩΤΙ.

ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΗΚΑ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ. ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ................

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ. ΑΝ ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ. ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΙΝΕ ΤΟΥΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΕΡΕΣ ΑΓΩΝΙΑΣ..... ΕΙΔΑ ΤΗ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ!

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΗΤΡΙΑ!!!!

Η ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗ ΑΝΕΒΗΚΕ ΣΤΟ 5,6 ΚΑΙ ΤΑ ΗΠΑΤΙΚΑ ΤΟΥ ΣΥΚΩΤΙΟΥ ΕΠΕΣΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ 1500.

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ¨ΔΕΝ ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΔΕΙΛΑ-ΔΕΙΛΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ¨

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΑΝ ΘΑ ΝΙΚΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ.

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΒΙΟΥ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΕΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΑ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ.

ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΔΙΑΝΥΘΗΚΑΝ!!!!!

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mακάρι καλή μου όλα να πάνε καλά!Παρακολουθούμε όλες αυτές τις μέρες τα νέα σας με κομμένη ανάσα!

Κ σε εσένα που είσαι τόσο καλή φιλενάδα ένα μπράβο!Σπανίζουν τέτοιες φίλες....ευτυχώς μου χάρισε ο Θεός κ έμενα μια τέτοια...

Ότι καλύτερο κ στο μωρό κ στους γονείς κ σ΄εσένα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εύχομαι όλα να πάνε καλά και σύντομα να γυρίσει στο σπιτάκι της γερή και δυνατή, ο Θεός να δίνει δύναμη και πίστη σε όλους σας κ όλα θα πάνε καλά!!!!!! Αγωνιούμε μαζί σας και προσευχόμαστε όλες αυτές τις μέρες να γίνει σύντομα τελείως καλά :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι τα καλυτερα για το μικρό αγγελουδάκι

και χαίρομαι πολύ που πάει καλύτερα!!!

Η Παναγίτσα να βοηθήσει να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!

ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΑΡΓΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΣΤΑΘΕΡΑ ΔΕ. ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΛΑ, ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΜΙΑ ΕΥΚΟΙΛΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΝΔΗΞΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.

ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΟΡΜΗΞΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΘΕΙΑ ΤΗΣ. ΝΑ ΤΗΝ ΠΝΙΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ ΠΑΛΙ.

ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΥΓΕΙΗΣ.

ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ "ΠΑΙΔΩΝ".

ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΝΑ ΤΑ ΦΥΛΑΣ ΟΛΑ.

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΚΕΠΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΘΕΡΑΠΕΥΣΟΥΝ ΑΠ'ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ.ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΙΣ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ.Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΙΣ Κ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΣΩΣΤΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ..... ΚΑΙ ΠΙΟ ΥΓΙΗΣ.

ΜΕΙΩΣΑΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΡΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ, ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΞΥΓΟΝΟ.

ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ.

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ, ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΤΟ ΠΡΩΪ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...