Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΤΑΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κ τις δικές μου ευχούλες να πάνε όλα καλά για το μικρό αγγελούδι..............

Ας ενώσουμε όλες τις προσευχές κ τη θετική μας ενέργεια κ να τα στείλουμε στη μικρή μαχήτρια....

Να μας ενημερώσεις καλή μου για τις εξελίξεις!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η παναγίτσα ξέρει τον πόνο της μάνας για το παιδί και πόσο σημαντική είναι η ζωή του γι'αυτή,γι'αυτό θα είναι κοντά στην κουκλιτσα να την προστατεύει και να την έχει υγιή κοντά στους γονείς της!πίστη και θετική ενέργεια και όλα θα πάνε καλά,να μας ενημερώσεις Χ+Μ!Εύχομαι γρήγορα καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψυχη μου ποσο στεναχωρεθηκα μαυτα που διαβασα,ευχομαι ολοψυχα να γινει καλα η μικρουλα να ειναι η Παναγια και ο Θεουλης κοντα της να την φυλανε και να δινουν κουραγιο και δυναμη στους γονεις της,στελνω και εγω πολυ θετικη ενεργεια και προσευχομαι για να γινει συντομα καλα,περιμενω και εγω να μας πεις ευχαριστα νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα λογια ειναι περιττα σε αυτες τις περιπτωσεις. Θα προσευχομαστε ολοι για την μικρη πριγκιπισσα και περιμενουμε συντομα τα καλα νεα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι ολοψυχα να μην ειναι τιποτα κ να βρουν οι γιατροι τι φταιει γι αυτο το αγγελουδακι κ γρηγορα να γυρισει σπιτι με την μανουλα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ. ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ο Άγιος Στυλιανός που είναι προστάτης των παιδιών να κάνει τη μικρή μπεμπούλα σύντομα καλά... Είμαι σίγουρη γι' αυτό... Κουράγιο σε όλους σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η παναγια να φυλαει το παιδακι

και γρηγορα να γυρισει στην αγκαλια του μπαμπα και της μαμας της

γερη και δυνατη

ολα να πανε καλα ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!

Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΜΑΧΗΤΡΙΑ , ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΧΟΡΗΓΟΥΝΕ, ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗ ΤΗΣ ΣΤΟ 5,2 (ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10) ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 24 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ! ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ.

ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΙΣΩ!!!!

ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΑΛΛΕΣ 48 ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΩΡΕΣ.....

ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑ ΝΕΦΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΘΑΥΡΙΟ.

ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝΕ ΣΤΕΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΘΕ 6 ΩΡΕΣ ( ΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙ) ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΥΡΩΝ ( ΤΗΣ ΕΒΑΛΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΕΤΗΡΑ).

ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΜΠΑ-ΜΠΑ-ΜΠΑ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΑΤΟΝΙΑ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΦΥΛΑΓΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΙΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ!!!!

(ΑΡΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ να βγάλω την μπεμπούλα σας από το μυαλό μου....Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να βγει πολύ σύντομα από το νοσοκομείο γερή και δυνατή και να μην ξαναπεράσει κάτι τέτοιο στη ζωούλα της..Ούτε η μικρούλα, ούτε φυσικά οι γονείς της...

Θα περιμένουμε τα νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ευχάριστο που η μπεμπούλα είναι καλύτερα!!!!!! Με τις προσευχές όλων μας είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρει η μπουμπούκα σας..... Μην ξεχνάς ότι τα κοριτσάκια έχουν γερούς οργανισμούς........ Όλα καλά........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ευχάριστα τα νέα σας! Εύχομαι πλήρη ανάρρωση για τη μικρούλα σας κ κουράγιο σ'εσάς που είστε δίπλα της αυτές τις σημαντικές ώρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ χαίρομαι που το κοριτσάκι είναι ήδη καλύτερα!!!

Στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και κάνω την προσευχή μου

για το μικρό αγγελουδάκι και εύχομαι από εδώ και πέρα να

έρχονται κάθε μέρα ευχάριστα νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΤΟΝ ΚΙΝΔΥΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΕΙΛΗΤΑΙ ΠΙΑ Η ΖΩΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!!!

ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑ ΣΤΟ ΗΠΑΡ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΙΝΗΣ.

ΘΑ ΣΤΑΛΕΙ ΔΕΙΓΜΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ DNA ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΙΤΙΑ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΑΜΕΣΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΗΠΑΡ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η΄ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΤΙ Η ΖΗΜΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΙΜΗ. Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΑΣ.

ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΑΝ ΠΛΗΡΩΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ.

Η ΑΙΜΟΣΦΑΙΡΗΝΗ ΕΠΕΣΕ ΠΑΛΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ.

ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ, ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΑ ΧΑΔΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΕΙΩΝ ΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ.

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ..... ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα με πολύ μεγάλη αγωνία να διαβάσω την απάντηση σου η οποία με χαροποίησε πάαααρα πολύ!!! Μπράβο η μπεμπούλα σας!!! Θηριάκι ;););) Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ και οι εξετάσεις της να είναι πολύ καλές!!! Μπράβο και σε σένα που είσαι μια τόσο καλή φίλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα σημερινά νέα είναι ακόμη πιο τέλεια! Σύντομα λοιπόν να τελειώσει αυτή η περιπέτεια της μικρής, με τον πιο ανώδυνο τρόπο! Δώσ'της κι ένα φιλάκι ζουμερό απο εμάς για καλή τύχη! Θα συμφωνήσω με την Ανθή, είσαι εξαιρετική φίλη, που ξέρει να στέκεται κ στα δύσκολα, μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τώρα διάβασα τα ευχάριστα νέα και δεν μπορώ να σου περιγράψω την χαρά μου!!!!!!!!!! Μακάρι να πάνε όλα κατ'ευχήν γι'αυτή τη μικρή ψυχούλα και να επιστρέψει σύντομα στο σπίτι της πλήρως θεραπευμένη!!!!! Άλλωστε είναι μια μεγάλη αγωνίστρια και το απέδειξε σε όλους μας!!!!!! Μια μεγάλη αγκαλίτσα για το κοριτσάκι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ, το αγγελουδάκι μου!!!Πολύ χάρηκα,δεν φαντάζεσαι!Να ναι καλά η ψυχούλα μου, πάντα γερό, τι πέρασαν κι αυτοί οι γονείς!Μπράβο και σε σένα, στους δύσκολους αυτούς καιρούς η φιλία υπάρχει! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΛΙ ΠΗΓΑΜΕ ΠΙΣΩ.

Ο ΚΥΝΔΙΝΟΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ.... ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΟΙ. ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΜΕ ΣΑΦΥΝΙΑ ΑΝ ΚΥΝΔΙΝΕΥΕΙ Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΠΑΛΙ Η΄ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΥΚΩΤΙ. ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΠΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΙΚΟΝΑ.

ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΕΔΩΣΑΝ ΜΗΠΩΣ Η ΕΠΙΔΥΝΩΣΗ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΣΕ ΥΠΟΛΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ.

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΘΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΝΕΑ. ΦΥΛΑΓΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

X+M πως πάει το αγγελουδάκι;

Εύχομαι και προσεύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά για τη μικρούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...