Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

Καλησπέρα !!!!!

Μετά από πολλές ώρες ύπνο μετά τη δουλειά επιτέλους σηκώθηκα. Ρε παιδιά σάπισα στον ύπνο, του τρελού Δευτεριατικα.. Εσείς τι κάνετε;;; Τελικά είμαστε παρεάκι εεεε? Με το καλό σε όλες ρε παιδάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερινακι να σας ζήσει το νινάκι!!! Πόσο μηνών είναι;; Σ' ευχαριστούμε πολύ που είσαι κοντα μας!!! ;););););)

Λιλ τι έγινε τελικά με τα φάρμακα? Δεν ξεκαθάρισε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα !!!!!

Μετά από πολλές ώρες ύπνο μετά τη δουλειά επιτέλους σηκώθηκα. Ρε παιδιά σάπισα στον ύπνο, του τρελού Δευτεριατικα.. Εσείς τι κάνετε;;; Τελικά είμαστε παρεάκι εεεε? Με το καλό σε όλες ρε παιδάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερινακι να σας ζήσει το νινάκι!!! Πόσο μηνών είναι;; Σ' ευχαριστούμε πολύ που είσαι κοντα μας!!! ;););););)

Λιλ τι έγινε τελικά με τα φάρμακα? Δεν ξεκαθάρισε;;

Καλημερουδια και απο εμενα!!!

Αυριο παμε να τα παρουμε να τελειωνουμε, ουφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μπαίνουμε στην τελική ευθεία υπολογίζω έως τις 20 του μήνα να είμαι εγκυουλα αχ παναγίτσα μου σε παρακαλω΄να πετύχει αυτη η φορα!!!

Μelipikto φοβερη ιστορία σου ευχομαι πανω απο ολα Υγεια και φυσικα να κάνεις γρήγορα το μωρακι σου με το καλό η εξωσωματική δεν ειναι κάτι το δύσκολο δες το σαν μια απλη θεραπεία και θα δεις πόσο γρήγορα θα περάσει ο καιρός και θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλίτσα.

Stroymf Καλη επιτυχία

Lil με το καλό γλυκεια μου !

Πολλα φιλια σε όλες

Η Αγια Ειρήνη Χρυσοβαλάντου να μας ευλογεί. Σε αυτο το τεύχος θα δημοσιευτεί και η ιστορία μου για όσες λαμβανετε το περιοδικό της μονής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε κορίτσια...εχω χάσει την μπάλα....δεν ξέρω σε ποια να πρωτο ευχηθω....

Πολλές εγκυούλες θα έχουμε έως τέλη Οκτώβρη!!

Ερχομαι κι εγώ τελευταία και καταιδρωμένη....ίσως στα τέλη Οκτωβρίου να κάνω κι εγώ εμβρυομεταφορά... :):)

Αχ βρε κορίτσια ας μας βοηθήσει όλες ο Θεούλης και η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου....

...Καρερίνα....τώρα ειδα την φωτογραφία σου και συκγινήθηκα!!

Πανέμορφο το μωρό σου....να το χαίρεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι καλα , και εσυ στο παρεακι Μαρια μου!!!!!

Με το καλο κοριτσια σε ολες μας Στρουμφακι, Λαμπρινη, Μελι ,Μαρια,Τερι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξεχασα καμια??

Θα εχουμε πολλες εγκυουλες μεχρι τα μεσα Νοεμβρη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL, Στρουμφακι, Λαμπρινη, Μελι ,Μαρια,Τερι K σε ολα τα κοροτσια που ξεκινουν νεα προσπαθεια σας ευχομαι καλα αποτελεσματα με πολυ πολυ μεγαλες χοριακες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια σε ολες κοριτσακια!!!!

φφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας

ερχονται μωρακια!!!!! :D

(καντε μια λιστουλα να σας παρακολουθουμε....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή τύχη σε όλες. Εγώ δεν ξέρω τι θα κάνω. Νομίζω ότι χρειάζομαι ξεκούραση. Δεν ξέρω αν αντέχω να το ξαναπεράσω αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου καλησπέρα! μόλις επέστρεψα από μαραθώνιο γιατρών για να καταφέρω να γράψω εξετάσεις και για την εξωσωματική και για τον θυρεοειδή!!! από το πρωί μόνο έγραφα! τώρα θέλουν θεώρηση και μετά να τις κάνουμε!!! σας ευχαριστώ όλες για το θερμό καλωσόρισμα και τις ευχές! μακάρι να εισακουστούν και σύντομα να έχουμε ευχάριστα αποτελέσματα!!!! καλή τύχη σε όλες μας!

φεφέκι μου λυπάμαι που σε ακούω πεσμένη και απογοητευμένη... δεν έχω ιδέα τί έχει γίνει, δεν είχα χρόνο να διαβάσω τα προηγούμενα και 117 σελίδες μου φάνηκαν ατελείωτες! εύχομαι να πάρεις τα πάνω σου σύντομα και πολύ πολύ γρήγορα να φτιάξουν τα πράγματα στην ζωή σου!

Λιλάκι μου καλή αρχή κορίτσι μου!!!

Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜENOPUR? ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ 1Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 2Η.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ MENOPUR!!!

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κι εγω εδω ειμαι! περιμενα την ακατανομαστη της 6 αλλά μου ήρθε σήμερα, ειμαι πολυ χαρούμενη που θα ξεκινήσω. Λιλ μου εγω θα κάνω με φυσικό κύκλο χωρίς ενέσούλες γιατι και με ένεσούλες κάνω μόνο ένα αυγουλάκι ετσι πάμε μόνο με φυσικο και ο Θεός βοήθός!!!!! Τις προήγουμες προσπάθειές μου τις έκανα ενώ μέναμε στο έξωτερικο, φανταστητε λοιπόν ότι καθε φορα έπρεπε να τα προγραματίζω όλα από πριν και αγχονόμουν μήπως αλλάξει κάτι και έπρεπε να αλλάξουν όλα(περιοδος,αδειες, αεροπλάνα) Τωρά που ειμαι εδω νοιωθω πολύ σίγουρη!!!!! :D Μακαρι να μου βγει σε καλό.Περίμενω και την κολητη μου να γεννήσει τέλος του μηνός και θέλω να κάνω δώρακι στη μικρη μια φιλη ή έναν φίλο :P

Το φφφφφουυυυυυ της εγκυούλας ελπίζω να μας φέρει σε όλες μας γούρι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πολλες βλέπω μαζευτηκαμε για μωρακια αχ μακάρι Παναγίτσα μου να πετύχουμε όλες!

Εμεις υπολογίζουμε για ωοληψια Παρασκευή και Δευτέρα ή Τρίτη εμβρυομεταφορα μακάρι να γονιμοποιηθούν 2 εμβρυακια να βάλω και 1 -2 κατεψυγμένα και που θα παει θα έρθει το μωρακι. Εχθες κάναμε και Παρακληση με Αρτοκλασία σε ένα πολύ γραφικό εκκλησάκι οπου εχει έρθει η εικόνα της Παναγιας Πορταϊτισσας απο την Μ. Ασία ήταν πολύ κατανυκτικα. Ας μας ευλογήσει όλες. Επίσης διαβάζω καιτην προσευχη του Ιούδα Θαδδαιου όπου σε βοηθά να πετύχεις το ακατόρθωτο.

Πολλα φιλια σε όλες μας!

Φεφεκι κρατα γερα μην πτοείσαι.

Βeboula Oi menopur μια χαρα ειναι τις διαλύεις νομίζω είναι σε σκόνη; αν σου τελειώσουν εχω μερικές merional ειναι οι ίδιες.

Lagonisi καλή αρχή και καλή επιτυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Λαμπρινη μου, ετσι να εισαι αισιοδοξη!! θα το τσακωσουμε αυτη τη φορα... ;)

ευχομαι σε ολα τα κοριτσια καλη επιτυχια..

κι εγω μενοπουρ επαιρνα, δεν νομιζω οτι εχουν δαφορα απο τα αλλα, μαλλον θεμα εταιριων ειναι.. Σε εμενα παντως βγηκαν γουρικα! :)

φεφεκι, κουραγιο κοριτσακι, μην αγχωνεσαι παρε τον χρονο σου, ξεκουρασου και μετα αποφασιζεις.. Δεν υπαρχει λογος να πιεζεσαι..

μελιπηκτο καλη αρχη, χαρηκα πολυ με τις εξελιξεις και που μπορεις τελικα να κανεις εξωσωματικη... ολα να πανε καλα!

πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούλα!

Κορίτσια πόσες είμαστε τελικά;;;;; Εύχομαι με το καλό, να ρθουν σ'όλες μας όλα καλά!!Εύχομαι η Παναγίτσα και ο Χριστούλης και η Αγία Ειρήνη να ναι κοντά μας.

Εμείς θα πάμε στο γιατρό έχω και την οιστραδιόλη, που πρέπει να κάνουμε σήμερα. Οπότε θα χουμε νέα. Τελικά βρε κορίτσια.. Ποιές είμαστε για αυτό το μήνα;;;

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούλα!

Κορίτσια πόσες είμαστε τελικά;;;;; Εύχομαι με το καλό, να ρθουν σ'όλες μας όλα καλά!!Εύχομαι η Παναγίτσα και ο Χριστούλης και η Αγία Ειρήνη να ναι κοντά μας.

Εμείς θα πάμε στο γιατρό έχω και την οιστραδιόλη, που πρέπει να κάνουμε σήμερα. Οπότε θα χουμε νέα. Τελικά βρε κορίτσια.. Ποιές είμαστε για αυτό το μήνα;;;

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βρε στρουμφακι ειστε πολλες!! κανε μια λιστουλα να ξερουμε τι γινεται... φιλια

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ ΤΟ ΕΝΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ...

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΝΑΒΟΛΗ... ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!!! ΕΧΩ ΕΝΑ GONAL 900 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΛΗΓΕΙ 31/12/2011 ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΗ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΤΗΣ COURIER ΔΙΚΑ ΜΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!!

όντως είμαστε πολλές! μακάρι να είμαστε τόσο τυχερές ώστε να ανοίξουμε το ποστάκι της εγκυμοσύνης μας όλες μαζί μέσα στο 2011!!!!

Εμείς είχαμε μία ατυχία σήμερα και είμαστε στα πρόθυρα της αναβολής των εξετάσεων επομένως και της εξωσωματικής! εύχομαι να με αφήσει να την κάνω κι ας κάνω μετά την γέννα τις εξετάσεις... (είδατε τί αισιόδοξη που είμαι,ε;)

ΜαρίαΧαρά αν προλάβω και τις γράψω και τις χρειαστώ άμεσα και είναι και ίδιες θα σου πω! αν και για 250 μου είπε εμένα! εύχομαι πάντως να την βρεις την άκρη κοπέλα μου!

Λαμπρινή καλή επιτυχία κορίτσι μου!

σ' όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία!

Στρουμφ80 κι εγώ οιστραδιόλη, προλακτίνη και κάτι άλλες τις έκανα την δευτέρα! καλές βγήκαν! τώρα πάμε για τις 21 του μήνα!!! άντε κάνε την λίστα μας μπας και είναι γουρλίδικη!!!!

Φιλια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera kai go teleiosa oles tis eksetaseis kai stis 21 ksekinao enesoyles eyxomai na pane ola kala se oles mas . ta katafera kai peiga sto monastiri tis AGIAS EIRINIS noisteyo apo tin deytera kai ayrio 8a fao 8a milaraki tis .VOI8IA MAS se oles kai eyxomai mia terastia xoriaki se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πολλες βλέπω μαζευτηκαμε για μωρακια αχ μακάρι Παναγίτσα μου να πετύχουμε όλες!

Εμεις υπολογίζουμε για ωοληψια Παρασκευή και Δευτέρα ή Τρίτη εμβρυομεταφορα μακάρι να γονιμοποιηθούν 2 εμβρυακια να βάλω και 1 -2 κατεψυγμένα και που θα παει θα έρθει το μωρακι. Εχθες κάναμε και Παρακληση με Αρτοκλασία σε ένα πολύ γραφικό εκκλησάκι οπου εχει έρθει η εικόνα της Παναγιας Πορταϊτισσας απο την Μ. Ασία ήταν πολύ κατανυκτικα. Ας μας ευλογήσει όλες. Επίσης διαβάζω καιτην προσευχη του Ιούδα Θαδδαιου όπου σε βοηθά να πετύχεις το ακατόρθωτο.

Πολλα φιλια σε όλες μας!

Φεφεκι κρατα γερα μην πτοείσαι.

Βeboula Oi menopur μια χαρα ειναι τις διαλύεις νομίζω είναι σε σκόνη; αν σου τελειώσουν εχω μερικές merional ειναι οι ίδιες.

Lagonisi καλή αρχή και καλή επιτυχια.

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ LABRINIP! ΝΑΙ ΣΕ ΣΚΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε στρουμφακι ειστε πολλες!! κανε μια λιστουλα να ξερουμε τι γινεται... φιλια

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΤΡΟΥΜΦ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΛΙΣΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!

Την έφτιαξα την λίστα για δείτε;;;;;;;;;;;;;;;

Φιλάκια

Πώς είμαστε σήμερα;;;;;;;;;;;;

Εγώ περιμένω αποτελέσματα... Και θα σας πώ

[list=]1. Anoyla35

2. Beboula07

3. Diaz

4. Kon21

5. Labrinip

6. Lagonisi

7. Lil

8. Littledancer

9. Melipikto

10. Stroumf80

11. Teri

12. Xaroulaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...