Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σε όλες τις κουκλες του mammy! Κοριτσια ευχομαι να περασατε καλά τις διακοπουλες σας γιατι μας περιμενει πολυ δουλεια... Κατερινα μου γεια σου, κι εμενα ο αντρας μου ειχε κιρσοκυλη. Ποσο ηταν το σπερμοδιαγρ... του? Ρωταω γιατι αν εσυ δεν ειχες κανενα προβλήμα υπογονιμοτητας πρωτα επρεπε να προσπαθησετε να αυξησετε το σπερμα με την συμβουλη ενος καλου ανδρολογου και μετα να ξεκινησετε εξωσωματικη, αν και υπαρχουν και άλλες μεθοδοι όπως σπερματενχυση. Αν και στην εξωσωματικη δεν χρειαζετε και μεγαλο ποσοστο σπερματος! Εμας η επεμβαση δεν μας βοηθησε πολυ, δεν υπηρχε μεγαλη αυξηση.Μπορεις να με ρωτησεις οτι θες. Κι εγω με 2 αποτυχυμενες προσπαθειες ειμαι!Αλλα και στην σπερματεχυνση δεν χρειαζετε φυσιολογικο σπερμα νομιζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια???καλημερα teri εχω κανει και σπερματενχυση αλλα μπα????εχει κανει ο αντρας μου σπερμοδιαγραμμα εχει κανει 4 5 μερικα δειχνανε καθολου kinitikotita αλλα δειχνανε λιγο????δηλαδη εσας δεν dinamose το σπερμα καθολου γιατι εμας ετσι μας λεγανε.και φαντασου σε δυο διαφορετικους γιατρους εχω παει για την εξωσωματικη.εχει παρει και βιταμινες για να δυναμωσει κατι εγινε και με αυτες δυναμωσε μην φανταστεις ωμος, τα εχουμε κανει και με φαρμακα να δυναμωσει και μετα καναμε εξωσωματικη.εγω δεν εχω προβλημα οχι.σε ευχαριστω πολυ και εγω μπηκα τωρα στο φορουμ γιατι ξερεις μας εχει παρει λιγο απο κατω αυτο το θεμα αλλα πιστευουμε στο θεο και ολα θα πανε καλα.σου ευχομαι και εσενα να πανε ολα καλα θα τα λεμε φιλια πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας και παλι!! Μολις επεστρεψα απο διακοπες!! Περασα πολυ καλα στη Ναξο και πηγα και στην εκκλησια της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντος στο Φιλώτι της Ναξου! Εκανα την προσευχουλα μου και ευχομαι να γινει το θαυμα να μου χαρισει και μενα η Αγια και ο θεουλης ενα παιδακι!!! Γυρισα ανανεωμενη και ελπιζω για το καλυτερο!! Εσεις τι κανετε; Twiggy, labrinip Skiourina Lia, Mariaaa, Cuando????? Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!

Katia1982 κι εγω με τον αντρα μου το ιδιο προβλημα ειχαμε. Εχει κυρσοκηλη η οποια ειναι προβλημα εκ γενετης και εμποδιζει την κινητικοτητα του σπερματος. Πηρε βιταμινες και φαρμακα και δεν εγινε τιποτα. O ουρολογος και γυναικολος μας μιλησαν για εγχειρηση ωστοσο μας ενημερωσαν οτι δεν ειναι σιγουρο οτι θα εχει θετικο αποτελεσμα κυριως σε αντρες ηλικιας ανω τον 30 ετων. Καναμε δυο σπερματεγχυσεις οι οποιες δεν ευδοκιμησαν και ο γιατρος μας συνεστησε να προχωρησουμε κατευθειαν σε εξωσωματικη πραγμα που ειναι και η σωστοτερη λυση. Μη χανεις χρονο με φαρμακα, βιταμινες και εγχειρησεις δεν θα δεις προοδο. Η εξωσωματικη ειναι η καλυτερη δυνατη λυση. Ευχομαι να σε βοηθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα???ευχαριστω πολυ αλλα μαλλον και εμεις εκει θα παμε παλι πιστευω να ειναι η τριτη και η φαρμακερη εχουμε βεβαια τρεια κατεψυγμενα μαλλον αυτα θα βαλω και ο θεος βοηθος απο σεπτεμβριο.σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! newlife χαιρομαι που περασατε καλα και γυρισατε ανανεωμενοι!!

ευχομαι σε ολες πολυ καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας.. Ο Σεπτεμβρης ερχεται και φερνει πολλα μωρακια!! ετοιμαστειτε.. ;) και για μενα ειναι πολυ σημαντικος μιας και πρωτη του μηνα θα κανουμε την αυχενικη και αν ολα ειναι καλα θα συνεχισω πιο χαλαρη πια...

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou....

newlife kalosirthes!oraia itan e?k ego sto euxoumai se sena alla se oles mas,na mas boithisei i Panagitsa mas k i Agia Eirini Xrusobalantou!!!

twiggy mou exe pisti k tha pane ola kala!!!

lia mou pou eisai?ti kaneis?

filakia polla se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, επιστρέψαμε και η Σταυρούλα μπορω να πω δυσαρετήθηκε λίγο είχε ξεσαλώσει στις διακοπές αλλα και δω δεν πάει πίσω κάθε μέρα κούνιες και πλατεία είμαστε ευτυχώς μενουμε στο Δασος Χαιδαρίου κι εχει πολύ απλα και πολλα πάρκα.

Λοιπόν με το καλό να έρθει ο Σεπτέμβρης και να φέρει μόνο καλα αποτελέσματα αντε Twiggy θα κάνεις πάλι την αρχη με τα καλα νέα θα δεις το μωρακι σου ολοκληρομενο να κουνιέται (φαε λίγη σοκολάτα πριν) θα παθεις σοκ ειναι υπεροχο δεν θα πιστευεις στα μάτια σου. Με το καλο μην εχεις αγχος απολαυσε το.

Λια μου κι εσυ κοντεύεις για αυχενική με το καλο.

Skiourina ολα καλα φαντάζομαι μεγαλώνει η κοιλίτσα ε;

Mariaaa, θα το πετύχουμε μαζί αυτη τη φορα εγω μαλλον για Οκτωβρη θα κάνω εμβρυομεταφορα.

Κατερινα καλωσήρθες στην παρεα μας εχε υπομονή και πίστη κι ολα θα πανε καλά κι εγω την μι΄κρή μου με την 3η προσπάθεια την έκανα ειναι σημαδιακό το 3η και τυχερη! Οσο για την κοιρσοκλιλη τι να πω ξέρω γνωστο που εμεινε εγκυος η γυναικα του μετα απο 18 χρονια γάμου χωρις καμία προσπάθεια ο θεός κάνει θαύματα.

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γλυκια λαμπρινη και καλως ηρθατε στην πολη!! καλη προσαρμογη... ευχαριστω για τις συμβουλες, να εισαι καλα να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου!!Οσο για τον Οκτωβρη ετοιμασου!! φυσικα θα ειναι η 3η και τυχερη, πιανω εγω τις προβλεψεις τωρα... φυγαμεεεεεε!!!! ;)

φιλια σε ολους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalosirthes labrinip!!!ante siga siga mazeuomaste ksana oles!tin kori sou tin lene Stauroula i Xrusobalantou?ego eixa kanonika rantebou aurio ston giatro alla mou to akurosan gia tin alli deutera..k etsi den ksero an tha prolaboume na ta baloume ton septembri i ton oktobri :(

exei balei kamia pagotinia xoris na parei antisuliptika?thelo na to kano autin tin fora k thelo na akouso tin gnomi sas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχα βλλέπω ολη η παρέα μαζεύεται σιγά σιγά μετα τις διακοπές ε??

Labrini καλώς ήρθες.....εγω ακόμη δεν μπορώ να προσαρμοστώ....ξέφυγα φέτος εντελώς :D:D

katia1982 ευχομαι να πανε ολα καλα....

Πολλά κορίτσια για προσπάθεια τον Σεπτέμβριο ε??

Εγω θα αποφασίσω σύντομα αμα θα κανω τον Σεπτέμβριο.....

Αντε αντε ....να ξεκινησετε και να εχουμε θετικά αποτελέσματα.......

twiggy -lia ολα καλά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα τι κανετε ελπιζω να ειναι ολα καλα???σας ευχαριστω και εγω πιστευω οτι η τριτη να ειναι και η καλυτερη και η φαρμακερη ο θεος να βαλει το χερι του.καλο βραδυ σε ολεςςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδουλες μου τι κανετε?????ποτε κανεις την αυχενικη????ακομα δεν μου εχει πει ο γιατρος!!!!!! εσεις τι κανετε?????ξεκουραστηκατε?????φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σε ολους!! λολλιποπακι γυρισατε? πως περασατε, τι κανουν οι μικρες?

λια μου η αυχενικη γινεται 11η με 13η βδομαδα ...θα σου πει ο γιατρος μην ανησυχεις, αλλωστε θα σε στειλει καπου ειδικα να την κανεις.. πολλα φιλια, με το καλο... κι εγω ανυπομονω να την κανω την αλλη βδομαδα γιατι με εχει φαει η αγωνια!!! φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμενα!!!!!!!!twiggy μου με το καλο να πας και να ακουσεις τα ευχαριστα!!!! daddy cool εισαι πολυ χαζομπαμπας :lol::lol::lol::lol: !!!!!πως ενα πλασματακι τοσο μικρο αλλαζει ολοι σου τη ζωη!!!!!και ειναι τα ΠΑΝΤΑ για σενα!!!!!!μαρακι μου τι κανεις?????τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν?????φιλια πολλα σε ολους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sasssssssss!!!! poy na me thymasteeeeee!!!!

Ax skeftomai tis aaaaapeires ores poy exw serfarei edw sto sait!!!! Tote imoyn sto grafeio kai me ena pisi synexeia mprosta moy!!!twra petaei o apaytos moy fwties me to nini!!! Exoyme kai kathe mera sxedon episkepseis klp.

Ola kala, doksa to Theoyli!!! Exw xasei tin mpala edw mesa, den kserw poy na grapsw ti na prwto parakoloythisw. Kali epityxia se ola ta koritsia poy prospathoyn gia paidaki. O theos na sas boithisei.

Daddy coolllllllllllllll ki emeis 29/8 ginomaste 4 minwn!!!! Eimaste omws stin emfanisi san 2 minwn!!! xaxa

koykli to paidaki sas!!!! koykliiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ζαχαριενια φυσικα και σε θυμομαστε!! να σου ζησει το μπεμπε και καλη δυναμη τωρα την χρειαζεσαι πολυ!!!

βρε Γιωργο χαζομπαμπα!! μας ελειψες!!! μπραβο που περασατε ομορφα, το χρειαζοσασταν!! τωρα μην ανησυχεις, ολοι πανω κατω μεσα στην ανασφαλεια και το αγχος με τα οικονομικα και τις δουλειες ειμαστε..Να παιρνεις κουραγιο απο τον κουκλο σου!!Καλα να ειμαστε πανω απο ολα.. Πρεπει να ειναι πολυ δυσκολο που τον αποχωριζεστε καθε μερα αλλα να σου πω κατι, τι να κανετε, δεν πειραζει θα γινει και πιο κοινωνικος!! Νομιζω οτι εχει παραγινει θεμα εδω στην Ελλαδα και εχει υπερεκτιμηθει το να μενουν οι γυναικες σπιτι με τα παιδια κι οτι ειναι καλυτερα με τις γιαγιαδες απο ο,τι με μια ξενη κλπ Δεν λεω οταν ειναι ευκολο και απλο.. μια χαρα, γλιτωνεις και χρηματα, αλλα εχω δει απειρες περιπτωσεις που η μανα κλεινεται σπιτι γινεται μια στερικη ημιτρελη γιατι παραταει τη δουλεια της ή νιωθει αχρηστη, και τα παιδακια καταληγουν κλειστα, επιθετικα και καταπιεσμενα.. Ή οι παππουδες με αφορμη το babysitting να βρισκουν ευκαιρια και να μουρλαίνουν το ζευγαρι και να ανακατεονται! Ε οχι δεν νομιζω..

μια χαρα θα ειναι ο Χρυσοβαλαντης!!

λια εσυ πως τα πας? ποτε θα ξαναδειτε το σπορακι?

φιλια σε ολους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια καλα τι κανετε; Σημερα με εχει πιασει το παραπονο! Ποτε θα γινω κι εγω μανουλα! Βλεπω γνωστες και φιλες με μωρα και ζηλευωωω!! (μετην καλη εννοια φυσικα). Θελω κι εγω!!!! Μακαρι Παναγιτσα μου μακαρι! Αντε παλι απο την αρχη με τις ενεσεις και τα συναφη!! Αχ υπομονη μονο υπομονη κανω τα τελευταια δυο χρονια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και Γιώργο τι κάνετε;

Εμείς μια χαρα επέστρεψα κι εγώ στην δουλεια και καταλαβα οτι τα πράγματα δεν πανε καθόλου καλά μου μυρίζονται κι αλλες απολύσεις μακάρι παναγίτσα μου να προλάβω να κάνω αλλο ενα παιδάκι να μην χασω τα δικαιώματα με τόσες εξωσωματικές εχουμε ξεπαραδιαστει.

Twiggy εεερχεται η αυχενική με το καλό φιλια στην μπεμπούλα μας.

Λια κι εσυ με το καλο κοντέυεις.

Σκορπίνα μου που χάθηκες όλα καλα; φοσυκώνεις για τα καλα ε;

New life σε παρακαλω πολύ μην απελπίζεσαι κι εγω ήμουν σε πολύ άσχημη κατασταση μέχρι να καταφέρω να κάνω την μικρή Σταυρούλα - Χρυσοβαλάντου αλλα μετα δεν ξεχνας αλλα σου φάινονται όλα σαν ενα μακρινό κακό όνειρο. Ασχετα αν εγω ξαναμπήκα στο τριπάκι για να κάνω το δεύτερο αλλα με επιμονη και πίστη στο θεό θα δεις η Χαρη του θα μας ευλογήσει.

Γιώργο μου κι εγώ σε λίγο ξεκινάω την φανουρόπιτα θυμάμαι τότε που έκανα κι εγω πίτες και πήγαινα χωρίς μωρακι πόσο πολύ παρακαλούσα τον Αγιο και να το φανέρωσε. Γλύκας ο μικρός Χρυσοβαλάντης συμφωνω με όσα λέτε για παιδικό σταθμό αν κι εγω είμαι απο τις τυχερες που εχω νέες και συνεργάσιμες γιαγιάδες ετσι κι αλλα παιδακια να κάνω δόξα το θεό έχω βοήθεια.

Οσο γιατην κρίση μην σας φοβίζει τίποτα ο θεός να βάλει το χέρι του και να μας φωτίζει χαρίζοντας μας υγεια και ευλογημένη ζωή.

Κατια που εισαι διακοπούλες; Λαγονήσι με το καλο ότι σκεφτείς.

Πολλα φιλια σε ολες ο Αγιος Φανούριος να μας φανερώσει τα μωρακια που τόσο λαχταρούμε!!!

Ζαχαρενια καλως ήρθες φιλια στο μπεμπάκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DaddyCool & labrinip σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και το κουραγιο που μου δινετε, πραγματι το εχω αναγκη. Ευχομαι και προσευχομαι συντομα να γινει το θαυμα και να εχω κι εγω ενα μωρακι στην αγκαλια μου!! Το θελω τοσο πολυ!! Daddy Cool οηγα στην εκκλησια της Αγια Ειρηνης Χρυσοβαλαντος στη Ναξο και προσευχηθηκα με οση δυναμη και πιστη εχω και μαλιστα εκλαιγα... μακαρι να πανε ολα κατ'ευχην!! Φιλια σε ολους και ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε??

Οι γκαστρουλες μας πως ειναι??

Λιακι εισαι εγκυος η λαθος καταλαβα??

Κατια,Μαριαα,κατερινα κ ολα τα κοριτσακια μην ανησυχειτε μανουλες θα γινετε αργα η γρηγορα αυτο να το θυμαστε!!!!!!!!!!!!

Λαμπρινη μου η μπουμπουκα σου αφερατευει ε??Μωρε τι γλυκομωρο που ναι!!!!

Λολλι μου οι τσαχπινες σου θα ναι στα καλυτερα τους τωρα!!!Να μου τις φιλησεις!!

Κ μεις μεγαλωνουμε μπουλουκευουμε κ που κ που βασανιζουμε τη μανουλα με γκρινιτσα!!κατα τ αλλα ολα μια χαρα!!!!!Η ζωη μας εχει αλλαξει ριζικα κ μας αρεσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ κοριτσακια κ γω πριν ενα χρονο περιμενα κατι εξετασεις για να ξεκινησω....κ ξεκινησα κ τωρα εχω το παπακι μου αγκαλιτσα!!!!!!!!!!!!

Φιλακιαααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία κοριτσακια μου ευχομαι να γίνετε μανούλες πολύ σύντομα...να τελειώσει η ταλαιπωρία σας...και εμείς τέτοια εποχή πέρυσι προγραμματίζαμε την 3η εξωσωματική ..........και τώρα έχω το ζουζούνι μου.....

Γιώργο μου είστε αστέρια κ εσυ κ η γυναίκα σου..................φιλια στον μπέμπη σας.

Γεια σου Κτερινάκι ........φιλια στο παπάκι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...