Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

Γεια σας και απο εμενα!!!!!

τι κανετε?

Σήμερα γινόμαστε 2 μηνων!!!!!!! :D:D:D

Το βραδυ εχουμε παιδίατρο για να κάνουμε τα πρώτα εμβολιάκια μας...αν και εγώ θα προτιμούσα να τα κάνουμε λίγο αργότερα...εσείς θα τα κάνετε 2 μηνών? τα φοβάμαι λιγάκι να σας πω την αλήθεια...έχετε ακούσει αν κάποια από αυτα είναι αμφιλεγόμενα???

σας γράφω πάλι από το γραφείο και μου λείπει το ζουζουνι μου...

τα κοριτσάκια που απέμειναν λέτε να γέννησαν? έχει καμια κοπέλα νέα τους?

πολλα πολλα φιλάκια! :D:D:D

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ...ΕΓΩ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟς ΝΑ ΕΡΘΕΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ.ΕΤΣΙ ΘΩΡΑΚΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙς ΚΑΙ ΤΙς ΕΠΑΦΕς,ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

samarcande ευχομαι ολα να πανε τελεια και αυριο να εχεις τον αρουλη σου αγκαλιτσα!!! δεν εχει σημασια πως θα φτασει στην αγκαλια σου, το σημαντικο ειναι οτι θα εχεις το αγορακι σου γερο και υγιες!!! ουτε που θα σε νοιαξει η καισαρικη ( αν τελικα κανεις, που το απευχομαι!!!) με το καλο να επιστρεψεις μανουλα!!!αντε και μετα να παρει κι η δικη μου σειρα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

σαμανθα εφτασε κιολας 2 μηνων η κορουλα σου!!!μπραβο!!! με το καλο τα εμβολια σας!!! δε νομιζω οτι υπαρχει κατι να φοβασαι!!!

εγω εχω τη μαμα μου σπιτι, κι ολο μαγειρευει και μου κανει δουλειες, κι εγω σκυλοβαριεμαι γιατι με τετοιο καιρο δε μπορω να παω ουτε μια βολτα!!! να φανταστειτε οτι σκεφτομαι αυριο τα ψωνια της λαικης, σαν μεγαλη εξοδο, λες και θα παω στο μεγαρο!!!! :lol::lol::lol::lol:

την κυριακη εχει και γενεθλια ο αντρουλης μου.... να δουμε αν θα τα γιορτασουμε σπιτι η στο μαιευτηριο....!!!!χιχιχιχιχιχιχι!!!τα λεμε αργοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα... Σας έχω νέα...

Γεννάω αύριο! Δυστυχώς κατά 95% με καισαρική... :(:( Ο μικρός κάπου έχει τυλιχτεί με το λώρο και μάλλον δε μπορεί να κατέβει. Ταυτόχρονα έχει μειωθεί πολύ το αμνιακό υγρό κι έχει γεράσει ο πλακούντας οπότε δε μας παίρνει γι άλλη αναμονή... Θα μπω αύριο το πρωί, θα κάνουμε μια πρώτη απόπειρα με ωδίνες να δούμε πως θ' αντιδράσει αλλά πολύ χλωμό να μπορέσουμε να προχωρήσουμε σε φυσιολογικό τοκετό. Απογοητεύτηκα, νευρίασα, έκλαψα, φώναξα, μετά πήγα κομμωτήριο κι έκανα μια μεγάλη βόλτα και ηρέμησα, τώρα είμαι ξαπλωμένη στο καναπέ και το 'χω πάρει απόφαση. Τώρα προσπαθώ απλώς να συνειδητοποιήσω πως αύριο θα είμαι μαμά κι επιτέλους θα κρατήσω αγκαλιά μου τον Άρη!

Κατάλαβε κι ο γιατρός μου ότι συγχύστηκα, με πήραν τα ζουμιά το πρωί μπροστά του, ήταν απίστευτα υποστηρικτικός και καθησυχαστικός και τον αγάπησα πολύ γι άλλη μια φορά! Δε τα ήθελα έτσι τα πράγματα αλλά η ζωή έχει πάντα εκπλήξεις. Στραβόξυλο κι ο Άρης σα τη μαμά του (κι εγώ με καισαρική γεννήθηκα)!! :lol::lol:

Samar μου, σε καταλαβαίνω πίστεψέ με!!! Εγώ δεν είχα χρόνο καν να το συνειδητοποιήσω. Να φανταστείς ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα τα καταφέρω με φτ, που είχα φαει και πρωινό πριν ξεκινήσω για το ιασώ... Και αφού "έφαγα" την πρώτη κρυολουσία για την κτ, πάνω στο κρεββάτι του χειρουργείου μου ανακοινώνουν και τη γενική νάρκωση... Φρίκαρα..ήθελα να σηκωθώ και να φύγω... δεν θα άκουγα το πρώτο της κλάμα..

Να ξέρεις ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο!!! Εσύ και ο μπέμπης να είστε καλά!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα... Σας έχω νέα...

Γεννάω αύριο! Δυστυχώς κατά 95% με καισαρική... :(:( Ο μικρός κάπου έχει τυλιχτεί με το λώρο και μάλλον δε μπορεί να κατέβει. Ταυτόχρονα έχει μειωθεί πολύ το αμνιακό υγρό κι έχει γεράσει ο πλακούντας οπότε δε μας παίρνει γι άλλη αναμονή... Θα μπω αύριο το πρωί, θα κάνουμε μια πρώτη απόπειρα με ωδίνες να δούμε πως θ' αντιδράσει αλλά πολύ χλωμό να μπορέσουμε να προχωρήσουμε σε φυσιολογικό τοκετό. Απογοητεύτηκα, νευρίασα, έκλαψα, φώναξα, μετά πήγα κομμωτήριο κι έκανα μια μεγάλη βόλτα και ηρέμησα, τώρα είμαι ξαπλωμένη στο καναπέ και το 'χω πάρει απόφαση. Τώρα προσπαθώ απλώς να συνειδητοποιήσω πως αύριο θα είμαι μαμά κι επιτέλους θα κρατήσω αγκαλιά μου τον Άρη!

Κατάλαβε κι ο γιατρός μου ότι συγχύστηκα, με πήραν τα ζουμιά το πρωί μπροστά του, ήταν απίστευτα υποστηρικτικός και καθησυχαστικός και τον αγάπησα πολύ γι άλλη μια φορά! Δε τα ήθελα έτσι τα πράγματα αλλά η ζωή έχει πάντα εκπλήξεις. Στραβόξυλο κι ο Άρης σα τη μαμά του (κι εγώ με καισαρική γεννήθηκα)!! :lol::lol:

Στέλνω φιλιά στα μωράκια σας και πολλά πολλά φιλιά σ' εσάς για την όμορφη παρέα και τις τόσες σκέψεις που μοιραζόμαστε εδώ μέσα! Θα επιστρέψω μανούλα κι εγώ! Την αγάπη μου σε όλους!!!

Κοριτσάκι μου γεια σου!!!Θέλω να σου ευχηθώ με το καλό να γίνεις μανούλα αύριο και να αντικρίσεις το παιδάκι σου :D:D:D καλά βασικά μανούλα είσαι ήδη, απλώς το έχεις στην κοιλίτσα σου!! χιχιχι

καταλαβαίνω ότι θέλεις να γεννήσεις φυσιολογικά...και εγώ το ίδιο ήθελα αλλά πολλές φορές σκέφτομαι, μήπως θα ήταν καλύτερα να είχα πάει κατευθείαν για καισαρική αφού φαινόταν ότι δεν θα κατέβαινε το μωρό ....και να γλίτωνα και την ταλαιπωρία των 14 ωρών...

από την άλλη χαίρομαι που προσπάθησα.....

οπότε, σκέψου ότι θα κάνεις και εσύ την προσπάθειά σου...και ότι γίνει!!!!!!!!!!!!

εγώ πάντως τις κοπέλες με προγραμματισμένη καισαρική τις εβλεπα πολυ καλύτερα...:lol::lol::lol::lol:

και πάλι με το καλό και ελπίζω να μάθουμε σύντομα νέα σου!!!! Η μεγάλη στιγμή έφτασε!!!!!!

φιλιά :D:D

ΥΓ1: σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!!!!!!!

ΥΓ2: ο παιδίατρος δεν ήρθε ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcante μου επιτελους ερχετε ο αρουλης [smilie=wav.gif]

μην στεναχωριεσε για την καισαρικη ειπαμε θελουμε γερα μωρακια κ γερες μαμαδες καταλαβαινω πως νοιωθεις ομως ειναι για το καλο του!!!

με το καλο λοιπον να υποδεχτεις τον μεγαλυτερο ερωτα της ζωης σου...τον γιο σου!!!!

αχ εγω γυρισα απο την διατροφολογο....τερας ειμαι!!!...λεγε με ΑΡΑ απο το μοσχαρα :lol::lol::lol::lol::lol: πρεπει να χασω πολλα κιλα...114 ειμαι :shock::shock::shock: κ εχασα ενα σωρο απο την μερα που γεννησα ποσα εβαλα δηλαδη?εχω 51%λιπος :shock: κουβαλαω αλλον εναν ανθρωπο πανω μου...τελος απο αυριο διατροφη κ μια ωρα γρηγορο περπατημα 5 φορες την εβδομαδα με 1600θερμιδες την ημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και την εμψύχωση!! Με συγκινήσατε! Σας αγαπώ!!!

Θα έχετε νέα μου το συντομότερο δυνατό, πολλά φιλιά! Πάω να προσπαθήσω να χαλαρώσω και να κοιμηθώ λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους.. Samar όλα καλά θα πάνε, εύχομαι να αποφύγετε τη καισαρική αλλά αν τελικά χρειαστεί να γίνει να δεις που μετά ούτε καν θα το σκέφτεσαι.. Happy άντε καλή αρχή, θέλω και εγώ να πάω.. μου εχουν μείνει 7κιλά και δεν λένε να φύγουν αλλά δεν ξέρω αν κάνει με το θηλασμό.. φιλιά πολλά στις υπόλοιπες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα μου εαν θελεις να θηλασεις ξεχνα την διαιτα τωρα. Και εγω 7 κιλα εχω αλλα μην ξεχνας πριν 1 μηνα γεννησαμε ουτε η μητρα δεν εχει συνελθει τελειως.

Δεν το σκεφτομαι καθολου τωρα το μωρακι μου θελω να τρεφεται σωστα και ασε εμενα χονδρη να μεινω μεχρι να μεγαλωσει λιγο.

Σουλα μου πολυ αυστηρη διαιτα σου εβαλε. Πολυ λιπος σου βρηκε.

Τρελενομαι για την φωτο σου θελω να φαω την κορη σου!!!!!! Ειναι η αγαπημενη μου αγκαλια στον γιο μου, ειναι σαν να με φιλαει.

Παω να κοιμηθω και εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΠΕΡΝΕΤΕ ΣΙΔΗΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΧΘΕς ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΩΡΙΑΣΤΩ....ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΙΔΗΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ...ΣΑΜΑΡ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου της αρεσει πολυ να καθετε ετσι κ εγω τρελενομε που σηκωνει το κεφαλακι της κ το φερνει κολλητα στο προσωπο μου :x:x:x τα νινακια μας τι καλουτσικα που ειναι..οταν δεν ουρλιαζουν :lol::lol::lol:

δεν ειναι κ τοσο αυστηρη η διαιτα εχω πεντε γευματα την ημερα,κ τωρα με την μικρη δεν καταλαβαινω ουτε πεινα ουτε τιποτα :lol:

εχετε λανθασμενη εντυπωση οτι οποια θηλαζει δεν μπορει να κανει διατροφη,μπορει μια χαρα απλα αλλαζουν καποια τροφιμα που δεν πρεπει να τα βαλει,ας πουμε το ψαρι...δεν μπορεις να τρως συχνα γιατι εχει παραξενη μυρωδια κ καποια βρεφη τα απωθει...ξερουν οι διατροφολογοι τι προγραμμα βγαζουν για τις αναγκες του καθε οργανισμου κ μην ξεχνατε πως στις τριτοκοσμικες χωρες δεν εχουν να φανε αλλα μια χαρα θηλαζουν τα παιδακια τους ;)

δαφνουλα ελπιζω να κρατας ηδη τον πριγκιπα σου αγκαλια!!!

καλημερα σε ολους ματς μουτς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!! Αχ τι διάβασα θα έχουμε γεννητούρια;;;;Samarcande μου σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια κ να κρατήσεις γερό τον Αρούλη στην αγκαλίτσα σου! Δεν έχει τελικά τόση σημασία πώς θα γεννήσεις..όταν φτάνει η "μεγάλη ώρα" τα ξεχνάς όλα κ θές μόνο να είναι γερό το μωράκι σου κ να το σφίξεις στην αγκαλιά σου! Θα περιμένουμε νέα σας!Με το καλό να μας ξανα έρθεις μανούλα πλέον!! :D

Συμπεθερούλα τί γλυκειά νυφούλα έχω!!Τέλεια η φωτό! Καλή αρχή με τη δίαιτα!

Ειρηνάκι το έχω πάθει κ εγώ αυτό αλλα με τον ασύρματο... :oops: στο κουτελάκι του πάνω έπεσε..την ίδια αντίδραση είχα αλλα τελικά σε λίγα λεπτά το ξέχασε :D

Γεωργιάννα τί κάνεις;βαρβάτος ο Διονυσάκος!Σκίζει απο κιλά!400γρ σε μια εβδομάδα μια χαρά είναι!Ο Αλεξανδρος τί κάνει; Για αυτό πυ ρώτησες αν βγάζουν κραυγούλες τα μωράκια μας,εμένα ο δικός μου όταν είναι ξύπνιος λέει συνέχεια "ε εεεεεε" "αααααα" και "αγκ".Ο παιδίατρος που τον είχε ακούσει μας είπε οτι θα μιλήσει γρήγορα.

Σαμανθάκι μου κουκλάρα η κοράκλα σου αλλα κ εσύ μοντέλομαμά!!! :D Τελικά το εμβόλιο το κάνατε;

Αντριάκι πώς πάει η μικρούλα σου με τον ίκτερο;τί σας είπαν τελικά;

Αfrodite πώς αισθάνεσαι;;Πλησιάζεις κ εσύ!!

Sweety μου,xoanita,Γιώργο,Ηλιοδώρα,Γωγώ κ όλες σε όλες τις υπόλιπες φιλάκια πολλα!!

Θέλω τη βοηθεια σας ή μάλλον τα φώτα σας.. ο μπεμπάκος μου εδώ κ δυό μέρες μου κάνει υδαρή κακάκια μαζί με ζελέ-βλέννα διάφανη αλλα πολύ ποσότητα!Τί μπορεί να είναι; Το κάνουν εσάς τα μωράκια σας; Διάβασα κάπου οτι μπορεί να είναι αλλεργία στα γαλακτοκομικά που τρώω εγώ ή διάρροια! Σήμερα το πρωί έκανε πάλι,άν ξανακάνει μέχρι το απόγευμα θα πάρω τον παιδίατρο να μάθω.

κάτι ακόμα,με την μισοσαράντισει-μισή ευχή τί γίνεται;Την πήρατε;Αύριο γινόμαστε 20 ημερών κ θέλω να παρω τη μισή ευχή,πρέπει να πάω στην εκκλησία ή να έρθει παππας στο σπίτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΠΕΡΝΕΤΕ ΣΙΔΗΡΟ,ΓΙΑΤΙ ΧΘΕς ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΩΡΙΑΣΤΩ....ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΙΔΗΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ...ΣΑΜΑΡ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Kαλημέρα κοριτσάκι μου!Εγώ παίρνω σίδηρο,2 τη μέρα.Απο το νοσοκομείο ακόμα όταν ήμουν μου έδινα κ ο παιδίατρος μου είπε να το συνεχίσω όπως κ το ασβέστιο 1 τη μέρα γιατί μας ξεζουμίζουν τα μικρούλια μας κ πρέπει κάπως να στεκόμαστε όρθιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και μπαμπά της παρέας.. τι κάνετε; Sweety και εγώ παίρνω 1 σίδηρο και ασβέστιο την ημέρα.. Elenakos συνήθως πως είναι τα κακάκια σας;; Γιατί και τα δικά μας δεν τα λες σφιχτά, προς τα υδαρά φαίνοντε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!! Πολλες ευχες στην αγαπημενη μας Δαφνη, να αγκαλιασει το αγορακι της με το καλο και ολα να ειναι μια χαρα!!! [smilie=binkybaby.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=love5.gif]@};-

Διαβασα τα νεα σας, χαιρομαι που ολα ειναι μια χαρα, με τα μικροπροβληματακια της προσαρμογης βεβαια, που ολα ελεγχονται εξαλλου.

Αφροδιτη μου εφτασες στις μερες σου, με το καλο κοριτσακι μου κι εναν πονο!! :D

Ελενακι μου κι εμεις κανουμε υδαρη κακακια καθε φορα, βλεννη να σου πω δεν παρατηρησα. Sweety μου κι εγω παιρνω ασβεστιο και σιδηρο κανονικα. Δεν το εχω ακουσει για δυσκοιλιοτητα στα μωρακια. Χοανιτα μου καλημερα και σε εσενα κοριτσακι! Σουλα μου καλη επιτυχια με την διαιτα, 5 γευματα μια χαρα! Πολλα φιλακια στην μπεμπουλα σου! Αντρια πως ειναι το κοριτσακι σου με τον ικτερο? Να εχετε μια ομορφη μερα! Σαμανθα μου σε φιλω! Να ζησει το αστερακι σου!! Ειναι σκετη γλυκα!! Στεισυ τελεια η φωτογραφια σας!! Μια χαρα μεγαλωνει η μπουμπου, πολλα φιλια!! Ειρηνη, Γεωργιαννα, Jule, GeoV καλημερα!! Joanaki μου πως τα περνατε κουκλιτσα μου? Πολλα φιλια!! Αφρο24 ειστε καλα μαμα και κορη? Περιμενουμε τα νεα σας!!

Καλο Σαββατοκυριακο σε ολες, η σκεψη μας ειναι μαζι με την Samarcande! Τα ζησαμε ολες σχεδον και ευχομαστε ολα να πανε τελεια στην φιλεναδα μας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! Τι κάνετε?

Αυριο θα πάω στο ιασώ για να μου κόψει ο γιατρός το ένα ραμματάκι που έχω (ήταν μεγάλη η τομή). Αν ξέρει καποια το ονοματεπώνυμο της Samarcande να μου στείλε πμ, μήπως πάω να τη δω αυριο που θα ανέβω ιασώ! Θα περιμένω.. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Τι κανετε? Διαβασα τα νεα σας ελπιζω να μη ξεχασω κανεναν...

Εγω παιρνω μονο 1 ασβεστιο την ημερα..σιδηρο οπχι..ουτε προ εγκυμοσυης επερνα!

Δαφνη μου τωρα λογικα θα εχεις ηδη γεννησει!!

Ηλιοδωρα καλημερα!! τι κανει η μπουμπου σου?

Αρα? Καλη αρχη απο την φιλη σου την ρουνα!!! :lol::lol::lol::lol: 1600 θερμιδες?ποπο 4 σοκολατες :lol::lol::lol:

Κ εγω θελω να ξεκινησω διαιτα... νοιωθω βαρια..οχι πως δεν ειμαι! Οταν 40ντισουμε θα δω πως θα κινηθω!!

Σημερα γιναμε 20 ηνερων....λεω να φωναξω εναν παπα στο σπιτι..θελω να βγω λιγο! Ελενακος εσυ τι θα κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο μου εισαι γλυκος αντρουλης...διαβαζω πως τα γραφεις με τοση αγαπη για τη γυναικα σου..μου θυμιζεις τον δικο μου αντρα..παντα φροντιζει για μενα..

Κι εγω λεω να παω να κανω τα μαλλακια μου επιτελους κοκκινα οπως τα ειχα πριν μεινω εγκυος .. να βαλω νυχάκια μικρουλικα ομως κ γενικα να περιποιηθω λιγο...αφου τα υπολοιπα κιλα δε λενε να φυγουν τουλαχιστον να νοιωσουμε λιγο ομμορφες!!!

Θελωο να παω να παρω κ κανενα ρουτχακι...εμενα τα παντελονια μου μετα βιας μοπυ κουμπωνουν καποια ενω αλλα θελουν καπου τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοοοοο για να κλεισουν.... εμεις οι χοντρες εχουμε αλλες χαρες :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Pigame stin paidiatro tin eide poli kalitera arxise na ipoxwra i kitrinila apo to dermataki tis k etsi mou eipe na min kanoume akomi analisi ikterou giati eide ta xerakia tis melaniasmena k den 8elei na tin talaipwrisoume 8a mas 3ana na dei tin deutera fisika k an xreiastei 8a kanoume tote..Oso gia ta gr valame mono 80 gr mesa se 3 meres, mou eipe pws einai kala alla 8a i8ele na vazame perissotera giati einai genika mikroula alla den einai k kati sovaro, fisika tin deutera an dei pws sinexizoume pali etsi 8a kanoume k mia analisi ourwn (den 3erw ti sxesi exei me to varos)..Auta apo emas!!!

Eseis ti mou kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησε η σαμαρκανδηηηηη

σημερα δεκα παρα δεκα το πρωι... τον αρουλη 3480!!!!!!! με καισαρικη και ολα πηγαν καλα...

θα σας γραψω και την εμπειρια μου απο κατω, μεχρι τωρα δεν ειχα προλαβει μα σας σκεφτομουνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα!!!

Γλυκερια εμενα ο γυναικολογος μου ειπε να παρω για 1 μηνα σιδηρο, δεν ειδα διαφορα με τις μερες που επαιρνα με το τωρα που σταματησα στο μικρο. τα ιδια κακα κανει. σε μενα ειδα δεν ειχα δυσκοιλιοτητα τοτε και εχω τωρα. Αναποδα!!!!!

Ειρηνη μου στο μυαλο μου εισαι;;;; ηθελα να ρωτησω και εγω εαν μπορω να βαψω τα μαλλια μου επειδη θηλαζω αλλα με προλαβες. Σιγουρα δεν επειρεαζετε το γαλα μας;

Εμεις ξεκινησαμε τις βολτες στα σουπερ και γενικα για ψωνια χωρις να εχουμε παρει ευχη, πειραζει; Δεν εχω καποιον αλλον να μου κανει τα ψωνια, ο ανδρας μου γυρναει παλι τα ξημερωματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Αρης μας γεννηθηκε!!! Παιδαρος σωστος 3480 γρ. !!! Δαφνη μου να τον χαιρεσαι τον κουκλο σου, περνας στιγμες μαγικες το ξερουμε ολες!!! Κοριτσια η Δαφνη μας στελνει πολλα φιλια και θα μας πει πιο πολλα αυριο, τωρα ξεκουραζεται το κοριτσακι μας!! Καλη λοχεια να εχεις και να απολαμβανεις καθε μερα ολες τις μοναδικες στιγμες του Αρη!! Φιλιααααα!!!! @};- [smilie=icon_flower.gif] [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΟΥΛΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑς ΓΡΑΨΩ,,,,,ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΟς ΟΠΩς ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ....ΤΟΥ ΕΥΧΕΤΑΙ Ο ΦΙΛΟς ΤΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗς ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ.....ΕΝΤΙ ΠΙΟΥ!ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΖΑΝΤΕ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΕΙ ...ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΟς! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχας δεν εχω προλαβει ουτε να σας διαβασω ουτε να σας γραψω αλλα μου λειψατε πολυ...

λοιπον ξεκιναω...

Την προηγουμενη πεμπτη πηγα στο γυναικολογο χαρωπη χαρωπη οπου και μου λεει οτι η μπεμπα εχει γυρισει ανασκελα με το κεφσλι ετοιμο να μπει στην ηβικη συμφυση και ελαφρως στο πλαι και να μην καθυστερουμε αλλο.. να μπουμε το σαββατο 21 μαιου για προκληση... εγω στεναχωρια κλαμα οδυρμο κλπ, ενιωθα βλεπετε οτι τοσο περπατημα δουλεια και δραστηρριοτητα ειχε παει τζαμπα, μου λεει η γιαγια μου πηγαινε αναψε ενα κερακι στον αγιο ελευθεριο παω κι εγω. Το απογευμα δουλευω στο φαρμακειο και μου λεει η αισθητικος μας οτι κι εκεινη δε γενναγε ειχε φαει ολο το μηνα και λεει χαριτολογωντας οτι εφαγε παστουρμα και γεννησε, γιατι ο γιος της μαλλον δεν αντεξε τη μποχα και βγηκε... :lol::lol::lol::lol:

στο κλεισιμο του μαγαζιου μου ειχε καρφωθει να φαω στο περιστερι σε ενα μαγαζι με ψητα που ειχα ακουσει καλα λογια... εκει λοιπον παραγγελνω και παστουρμαδοπιτα..

γυρναμε σπιτι ξαναμιζεριαζω για την προκληση με παρηγορει ο γιαννης... μπαινω για μπανιο κ νιωθω ενα δυνατο πονο αλλα δε φανταστηκα οτι γενναω.. αυτο επαναληφθηκε ξανα και ξανα 3.30 πηγαμε στο ιασω...

ξεκινανε οι πονοι.. στη διαστολη 4 ζηταω επισκληριδιο απο τη διαστολη 4 μεχρι την 8 κυλανε ολα σχετικα καλα και ηρεμα μου ειχε κανει μικρη δοση στη διαστολη οχτω σταματησε η επισκληριδιος να με πιανει και μου ανακοινωνει οτι δεν ανανεωνουμε την επισκληριδιο γιατι πρεπει να ξεκινησουμε απο τωρα εξωθησεις για τη γυρισουμε αυτο εγινε στις 7 το πρωι απο τις 7 μεχρι τις 10 και 5 πονουσα... μετα πονουσα και στα ραμματα και μου ζουμπαγαν την κοιλια δυο μαιες και ο γιατρος. Δεκα η ωρα επεφταν οι παλμοι της και τους ακουω να λενε οτι η ηβικη μου συμφυση ειναι πολυ χαμηλα και δυσκολευεται εχει σφηνωσει, πανικος απο μερος μου...

Χρησιμοποιησε ο γιατρος ομως εμβρυουλκο εξοδου και αμεσως βγηκε... Ολα τελεια στα ραμματα εκλαιγα γιατι τα καταλαβα. Κι επειτα εχω το αστερακι μου, απλα ειμαι με το βυζι εξω ολη μερα γιατι τρωει οποτε της καπνισει... σας φιλω πολυ θα μπω να ξαναγραψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...