Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!

Μπαίνω στα γρήγορα από το γραφείο για να δώσω το παρόν!!

Είμαι καλά ....επιτέλους έπεσε ο πυρετός και ευτυχώς ΔΕΝ κόλλησε η μικρή!!! :D:D:D

Θα γυρίσω σπίτι και θα διαβάσω τα μηνύματά σας! :):):)

Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και στους εορτάζοντες!!!!!!!!! Να είστε όλοι καλα και να χαίρεστε τα μωράκια σας (και τα μεγαλύτερα παιδάκια σας :D:D:D )

πολλά φιλάκια και επανέρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 946
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα....τι καλημερα δηλαδη...καλημερα λεει ο κοσμος που άλλαξε μερα...εμενα το κοντερ μου δεν μηδενισε το βραδυ!! :lol::lol::lol: Εχθές δεν κοιμηθήκαμε καθολου..η μπεμπινα μας δεν νηυσταζε καθολου, ηταν μεσα στην γκρινια, ηθελε βυζι καθε μιση ωρα κ γενικά μια ταλαιπωρια. μεχρι τις 5.30 η ωρα αυτη η ιστορία... μεχρι που ξυπνησα τον αντρουλη μου να την πάρει να κοιμηθω λιγο... στις 7 ξανα ηθελε φαγητακι!!! Δεν ξέρω τι ειχε πάθει...ακομα δψεν εχει κοιμηθει..το μάτι γαρίδα!! κι εγω μοναχουλα μου .. ο αντροηυλης πηγε στη δουλεια σήμερα...κοριτσια σας θαυμαζω που μεινατε μονες με τα μωρακι σας απο νωρις!!

Σαμακαρδε μακαρι να σας κρατησουν εκει σημερα... σε περιμένει μια τέλεια εμπειρια...

Η αντρια καλά πρεπει να ειναι την ειδα στο φατσοβιβλίο!!!

Γιωργο μου συγχαρητηρια για τα κακάκια του...ευχομαι να συνεχισει ετσι!! Εμάς μας χ@ζει 10 πανες την μέρα!!

Γεωργιανναμου το ξερω οτι ειναι υπερβολη..αλλα ειδες οτι ειμαι αγχώδης κ θέλω να ξερω τι γινεται ... Οντως δοξα το θεο τα καταφέρνοηυμε με τον θηλασμό...σιγα σιγα να βγαλω κ την ψευδοθηλή να πιανει κατευθειαν την δική μου...

Μου εχει πληγωσει κ το δεξι μεμε η μικρή με την λυσσα της κ καθε ρουφηξια ειναι σαν μαχαρια.. βαζω κ την κρέμα την purelan αλλα δεν κανει τιποτα :( Κανενα γιατροσόφι?

Σουλιτσα μου χαρα στ οκουραγιο σου που μαγειρευεις κιολας!!!

Σήμερα εχουμε επειτιο γάμου 2 χρονια !! κ εχουμε πάρει το καλύτερο δώρο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas xeretw!!!

Ena TERASTIO signwmi pou xa8ika alla prospa8oume na prosarmostoume tin mera ola kala trwei k koimate to zouzouni mou aplws tin nixta mas pianei mia ane3igiti anisixia, idiotropia k olo 8elei vizaki k na peis pws den exw gala k gi'auto na pw ok alla exw para poli..An den eixa gala 8a ikanopoiotan to prwi? den nomizw k etsi 8a mas talaipwrouse oli tin mera alla tin mera den tin niw8oume, i paidiatros mas eipe pws mporei to vradaki logw kourasis to galataki mou na meiwnete i na araiwnei k na dokimasoume na dwsoume k ligo 3eno na doume an einai auto to provlima..Prospa8w na apofigw auti tin lisi alla den 3erw gia poso..

Eseis ola kala?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου χρόνια πολλά, να τα 100στήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι! Και μένα ο μικρός σήμερα δεν κοιμάται καθόλου.. και τον έχω συνέχεια στο στήθος.. του έδωσα και λίγο συμπλήρωμα γιατί δεν γινόταν, νύσταζα τόσο πολύ και έπρεπε να βγω και προς τα έξω για δουλειές.. ήπιε 70ml! Ελπίζω το βράδυ να ξεραθεί στον ύπνο. Εσείς κορίτσια απο ντύσιμο τι κάνετε; πως τα ντύνετε τα μωράκια σας;; Φοβάμαι μήπως ζεσταίνεται κιόλας.. εγώ του φοράω το φανελάκι, το φορμάκι(λεπτό βαμβακερό) και καλτσάκια απο μέσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι μου να τα χιλιασετε!!!!!!!!!

πω πω σε φανταζομε καπως ετσι πρεπει να εισαι :shock:#:-si-)8-}(-|@-)

κ εγω νυσταζω τρελα περιμενω τωρα τον βαγγο να ερθει να κρατηση την μικρη να κοιμηθω λιγακι αν κ δεν το κοβω κοιματε ωρες η μικρη σε λιγο θα σηκωθει κ θα θελει παλι αγκαλια κ βολτες στο μπαλκονι κ ο μπαμπας μας κανει το λαθος κ την αφηνει στον καναπε ξαπλα να παιξει κ αυτη νευριαζει κ τσιριζει...με το παραμικρο κλαμα ομως εγω πεταγομε,στεναχωριεμε οταν κλαιει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδια μου ιδια εσυ ειναι η μικρη!!! Δοκιμασε ενα βραδυ με το ξενο για να δεις εαν τελικα φταιει το γαλα σου. Δεν ειναι κακο ενα βραδυ.

Ειρηνη μου να ζησετε!! Παντα ευτυχισμενοι και ποτε μαλωμενοι!!!!

Ετσι ευτυχισμενοι νιωσαμε εμεις το Πασχα που ειμασταν στο νοσοκομειο και ειχαμε το μπεμπακι μας αγκαλια.

Σουλα μου δεν την αφηνεις καθολου κατω; εστω να κλαψει λιγο; Που να δεις ο δικος μου που καθετε στο λικνο και μετα βαριεται και κλαιει αλλα τον αφηνω λιγακι να ανοιξουν τα πνευμονια του. Γενικα δεν τον εχω αγκαλια συνεχεια.

Σαμανθα παλι καλα που δεν αρρωστησε η μικρη.

Ο δικος μου ειναι ντυμενος μονο με ενα κοντομανικο φορμακι και ενα παντελονι. την νυχτα του βαζω ενα φορμακι μακρυμανικο χωρις απο μεσα τπτ. Ζεστενετε το βλεπω που γινετε μουσκεμα πισω στο κεφαλακι.

Παω γρηγορα να μαγειρεψω, μηπως προλαβω να φτιαξω και μπαμπα(σαβαρεν) πριν ξυπνησει ο μπουμπουκος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΥΣΑ ΜΠΑΜΠΑ??

ΘΕΛΩ ΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!Ντροπη σου γαιδουρα που τα γραφεις ετσι φορα παρτιδα... ειπαμεπριν ειμασταν εγκυες..τωρα απαγορευονται να τα λες !!!!

Σουλα κ εγω την λυπαμε να την αφηνω να κλαιει..ευτυχως κοιμηθηκε πριν λιγο κ τον πηρα κι εγω λιγάκι γιατι δεν αντεχα αλλο!! Παντως τα εικονακια περιγραφουν ακριβως την κατάσταση μου..λειπει μονο μια αναμαλιασμενη φατσουλα!!!

ευχαριτουμε για τις ευχες :) Φετος δε θα γιορτάσουμε με ερωτικές περυπτύξεις.. αρκεστηκα σε ενα μικρο δωράκι που εστειλα τη μαμα μου να πάρει * το ειχα βρει απο πριν * ... την ζητησα να μου ψωνισει κ κατι πραγματακια να κανω ενα μιλφέι... εκανα κ ενα σουφλέ στο φουρνο με πατατες κ μπεικον ( ελαφρυ ντεεεεε) κ θα γιορτασοηυμε οπως μπορουμε ;) εξαλλου φετος εχουμε την μπεμπιτα μας :)

ντρια η κορη κουκλα!! Κι εμας κλαιει το βραφδι..μαλλον ειναι κουρασμενα κ ρουφανε αργα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χοανιτακι μεχρι τωρα την ειχα κοντομανικο body απο μεσα κ φορμακι απο εξω χωρις καλτσες σημερα την επιασα κ ζεματουσε το μωρο εχει πολυ ζεστη μεσα στο σπιτι εχουμε 25,5 θερμοκρασια θα ξρεκινησω τα καλοκαιρινα μας τωρα κ απλα θα ριχνω πανω της μια πανουλα αγκαλιας η παιδιατρος μας ειπε οπως νοιωθουμε εμεις ετσι νοιωθει κ το μωρο..

αντρια πως εισαι αγαπη μου?η τομη πως παει?νοιωθεις καλυτερα?κουκλακι το μικρουλι σου!!!!!!!

καλα ειρηνη εσυ τις αλλες λες αλλα κ εσυ δεν πας πισω...καλα βρε τι μπεικον κ πατατες κ μιλφειγ μηπς να παρω το πρωτο λεωφορειο κ να ερθω να σε βοηθησω να τα φας??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου την αφηνω να κλαψει λιγο αλλα δεν αντεχω κοκκινιζει ολοκληρη κ μετα απο λιγο τσιριζει λες κ το σφαζουν το καημενο δεν αντεχω κ την παιρνω αγκαλια καθετε κ μονη της αλλα οχι πολυ ωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μ'αρεσει που λες για μενα αλλα εσυ τι κανεις; μιλφειγ;;;;; λοιπον σου στελνω ενα κομματι και μου στελνεις και εσυ!! Καλα εσεις κοψατε τα γλυκα; εγω δεν μπορω, εχω αδυναμια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζίφος κορίτσια, ο μικρός έχει βολευτεί εκεί μέσα μια χαρά και δε θέλει να βγει. Ήταν τόσο καλό το καρδιοτοκογράφημα που ο γιατρός τελικά είπε να του δώσουμε το χρόνο του. Θα ξαναπάω βέβαια για υπέρηχο την Πέμπτη και βλέπουμε. Και δε μου το'χα ότι θα τον έτρωγα το μήνα! Ουφ!! :roll::o:shock:

Ειρηνάκι χρόνια σας πολλά, πάντα ευτυχισμένοι!

Πάω να βρω κάτι γλυκό γιατί μου κάνατε ζημιά με τα μιλφέιγ και τους μπαμπάδες σας!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ κορίτσια έφαγα μόλις ένα κορνεδάκι.. πριν διαβάσω για τα γλυκά σας.. δεν ξέρω μου λείπουν λίγο οι σοκολάτες γιατί η παιδίατρος μου τις απαγόρευσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samar όπως και να έχει απο ότι βλέπω δεν έχει μείνει και πολύς καιρός ακόμη.. κοντεύεις και εσυ! Εμείς εδώ θα είμαστε παρεούλα και θα σε περιμένουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!ελπιζω να περασετε μια ησυχη νυχτα αποψε, γιατι διαβασα οτι ειναι λιγο αναστατωμενα τα μπεμπακια σας... :(:(:( εμεις καναμε δουλειες σημερα, σηκωσαμε τα χαλια και πλυναμε τα καλυμματα του καναπε!!!η μαμα μου και ο αντρας μου δηλ...!!!

μολις ηρθαν τα σουβλακια και παω να φαω!!!!

φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!@!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...ΤΡΩΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ ΣΤΙΣ 11 ΜΕ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 07 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ....ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΡΙΛΑΞ ΤΗΣ FISHER PRICE http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... elcat=bgsw

KAI EXOYME ΣΩΘΕΙ...ΤΟ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΣΧΟΛΗΜΕΝΟΣ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΠ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ....Α!!!ΞΕΧΑΣΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΗΔΗ ΣΤΗ 20η ΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΖΕΣΤΑΜΑ ΣΤΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ .... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΜΟΥ...ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ -18 ΕΩΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΒΕΒΑΙΑ(ΧΡΗΣΤΕ ΜΟΥ)....

ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΜΙΤΣΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, καλημέρα! Τι κάνετε? Χαίρομαι που έστω εσείς προλαβαίνετε να γράψετε τα νέα σας. Εγώ ούτε το pc δεν προλαβαίνω να ανοίξω. Η μπέμπα τρώει συνέχεια. Κάνει κακάκια σχεδόν κάθε φορά που θηλάζουμε και ενώ έχει νυστάξει απ'το μαμ πρέπει να ρευτεί και να την αλλάξω, οπότε ξυπνάει.... :( και μετά από λίγο πάλι τα ίδια!!! Έχω γίνει λιώμα.. Το ζήτημα είναι ότι είμαι πολύ δύσκολη με τον ύπνο, όσο κουρασμένη και να είμαι, δεν μπορώ να κοιμηθώ ακόμη και την ώρα που κοιμάται η μπέμπα.. Και να φανταστείτε ότι είναι η μαμά μου εδώ και δεν κάνω τίποτε άλλο εκτός από τη μπέμπα. Τα πρωινά είμαι λίγο καλύτερα, αλλά τα βράδια απογοητεύομαι και θέλω να βάλω τα κλάμματα. Sorry που δε σας γράφω συχνά.. Να ξέρετε ότι είστε συνέχεια στο μυαλό μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και μπαμπα γιωργο!!! γιουλη, εντυπωσιαστηκα με τα 18 κιλα που εχασες!!!μπραβο!!! μεχρι το καλοκαιρι θα εισαι στιλακι!!! γιωργο κι εγω σκεφτομαι τι θα φοραω στην μπεμπα οταν θα γεννηθει, γιατι πεφτουμε πανω στην αλλαγη εποχης... :?::?::?: θα ρωτησω βεβαια και την παιδιατρο.....τι καλα που θα σαραντησετε και θα βγαινετε βολτουλες!!! εμεις , με το καλο , απο ιουλιο... :(:( δεν πειραζει βεβαια, καλα να'μαστε, θα παμε και στο χωριο τον αυγουστο, κι εκει ολο εξω θα ειμαστε!!!!

σημερα θα κρεμασουμε και την κουρτινα στο δωματιο της μπεμπας και θα βαλουμε και την καλοκαιρινη κουρτινα στο σαλονι!!!χτες ξεπατωσα τον αντρα μου και τη μαμα μου με τις δουλειες, και επεται συνεχεια... ;););) μπιφτεκακια σημερα στο μενου!!!!

αντε, καλη μερα στα μπεμπακια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η διάθεση μου κάνει "πάρτυ"! Τη μία είμαι η πιο ευτυχισμένη μανούλα στον κόσμο (την κοιτάζω και χάνομαι απ΄την αγάπη που της έχω) και από την άλλη φοβάμαι ότι δε θα τα καταφέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες και μπαμπά της παρέας.. Steisy να ξέρεις ότι είναι απολύτως φυσιολογικά όλα αυτά που νιώθεις και περνάς με το μπεμπάκι σου.. θα δεις ότι μέρα με τη μέρα θα βρείτε τους ρυθμούς σας.. Και έμενα ο μπεμπάκος μου δυσκολεύεται να ενεργηθεί και είναι αρκετά ανύσηχος.. άντε να δούμε πως θα πάει.. Γιώργο περιμένουμε νέα σας απο το γιατρό, απο ότι είδα έχουμε μια μέρα διαφορά..Jule τι καλά που σε αφήνει να κοιμάσαι το βράδυ..Afrodite για πότε θα περάσει και το καλοκαίρι και δεν θα το καταλάβουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.. μετα απο ομορφο υπνο ξυπνησα πιο ξεκουραστη απο ποτε!! Το βραδυ ξυπνησαμε 2 φορς για θηλασμό κ πανα!!! Ανα 3 ωρες σηκωνοτανε , αλλαζαμε θηλαζα 1 ωρα κ νανι.. εκανα τον σταυρό μου καθε φορα!!

Σαμακαρδε καντε λιγο σεξ μπας αποφασισει να βγει ο αρουλης!!

Στεισι ειναι λογικα αυτα που νοιωθεις...ολοι μας τα ιδια νοιωθουμε...κ να κλαις αν σου βγαινει...χρειαζετε καπως να ξεσπάμε!! Εχουμε δυναμη μέσα μας κ μπορουμε να καταφερουμε τα πάντα..θα βρεις αντοχες για ολα...κ οταν κουραζεσαι να βρισκεςι δυναμη να συνεχιζεις... γιατι τα πιο δυσκολα ερχονται!!

Τζωρτζι μου δεν ελαβα κανεναν μπαμπα..χαχα

Βρε κοριτσια κ αγορι.... εγω γιατι εχασα 9 κιλά κ εχω μεινει στάσιμη; Τρωβ κανονικ'α για τον θηλασμό ενω δε μπορώ να σταματησω να τσιμπαώ κατι το β΄ραδι γιατι μενω πολυ ξυπνια κ γουργουριζει η κολιτσα μου κ φοβάμαι!!! Μου ειπε η μαια μου να τρωω καλά αν θελω να θηλάσω...αλλα θελω να χασω κ τα υπόλοιπα.. σε 25 μερες σαραντιζουμε πως θα γινει να βαλουμε τα ρουχινια μας τα όμορφα!!!

Γιωργο κ εσυ βιάζεσαι για 2ο? Κι εγω το σκέφτομαι πολυ εντονα το 2ο μωράκι..κ γενικα α μωρακια..αν ειχα απειρα λεφτα θα εκανα απειρα μωράκια..αλλα εκτως απο τα ομορφα πουθ σου δινει ενα παιδί , εχει κ πολλα εξοδα :( Κ ολοι μας θελουμε το καλυτερο για τα μπεμπάκι μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ειρήνη μου κι εγώ αυτό σκεφτόμουν και θα το προσπαθήσω αλλά έχω τον άντρα μου γριπιασμένο χάλια και με τρία δικαστήρια αυτή τη βδομάδα και, πίστεψέ με, δεν πλησιάζεται εύκολα!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετε καλα βλεπω οτι εισαστε στην υγεια.

Ημουνα χαλια με το στομαχι μου απο εχθες, βεβαια οχι οτι ειμαι πολυυυ καλα. Εφαγα 2 μικρα κομματια απο λουκανικο και με τιναξε.

Πηρα το μικρο και πηγα σουπερ μαρκετ, λιγο γρινιαξε ο ανδρουλης μου αλλα δεν γινοταν αλλιως. Λειπει στην δουλεια και εγω χρειαζομουνα πραγματα. Με το που εβαλα το μικρο στο καθισμα αυτοκ. μας ακουσε ολη η πολυκατοικια, αλλα μετα οταν αρχισα να περπαταω προς το αμαξι ηρεμησε. Γενικα κοιμηθηκε οσο ημουνα στο σουπερ.

Σημερα πρωτη φορα ηπιε τσαι σκετο χωρις γαλα μεσα και ειμαι χαρουμενη επειδη δεν εβγαλα με το θηλαστρο.

Ειρηνη μου σου στελνω σε λιγο μπαμπα, γτ τωρα το τελειωσα βλεπεις ο γιοκας μου δεν με αφησε εχθες να φτιαξω την σαντυγη. Αντε και η μπουμπου σου μπαινει σε προγραμμα να ξεκουραζεσε και εσυ. Μην τρελενεσε μα τα κιλα και σε μενα εχει κολησει η ζυγαρια στα +8, το ιδιο με σενα τρωω και εγω. Ειπαμε προηγητε ο θηλασμος και μετα η σιλουετα μας. Ο ανδρολης μου μου ειπε οτι ειμαι μια χαρα και εαν ειναι να παμε να ψωνισουμε καινουργια ρουχα.

Γιωργο μου καλυτερα μετα τους 9 μηνες για να επανελθει η μητρα και γενικα το σωμα. Καλα σας εδωσε το Οκ ο γιατρος και ξεκινησατε την προθερμανση; Αχ ζηλευω.

Αφροδιτη μου και εσυ στα τελειωματα βλεπω!

Απο μαγειρεματα ακομη δεν ξερω. Μονο του ανδρα μου θα του φτιαξω κοτομπουκιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...