Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προιον προς αποφυγην!!!!


Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol: Τελικα θα χαζεψουμε με τις εταιρειες!!!Αρχισα να διαβαζω περισσοτερα πανω στις συσκευασιες κ... :shock:

Σωσω με ρωτησες αλλα ξεχασα..Ρειμπαν ειναι τα γυαλακια της..παιδικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kale εννοουσα τι φατσονι ειναι αυτο.... :lol::lol::lol:

θελει και ρειμπαν το ...σκατο!!! :roll::roll:

aaaaaaa! :lol::oops: Ευχαριστωωω!!!!

Να χαιρεσαι την κορακλα σου!!!Κ την αδερφουλα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελει και ρειμπαν το ...σκατο!!! :roll::roll:

Καλε γιατι το λες αυτο;;;; εμενα η μαμα μου αν δεν εβαζα τα ρειμπαν το πρωι δε με αφηνε να παω σχολειο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εγω θα του παρω φετος του μικρου να ειναι μουρατος!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ "ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ" ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΙΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ !ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΜΟΥ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ (ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΑ ΨΩΜΑΚΙΑ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΨΩΜΑΚΙΑ ΤΥΠΟΥ ΜΠΕΡΓΚΕΡ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΚΡΟΣΤΕΝΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΟΤ ΝΤΟΓΚ ΚΑΙ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ (ΚΑΤΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ)ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΤΙ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΖΟΥΖΟΥΝΙ!ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΩΜΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΕΞΩ!ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΟΝΟ!ΤΟ ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΠΗΡΕ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ (ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ) ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΠΑΓΩΤΑ (ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΛΙΩΣΟΥΝ)ΚΑΙ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΑΥΤΗ ΙΣΑ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΒΑΛΤΟ ΠΙΣΩ"!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΣΑΡΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΑΦΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ 12 ΚΑΙ 12¨.20 ΣΧΟΛΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ!ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΜΑΙ!ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΤΡΩΜΕ!ΕΛΕΟΣ!ΩΡΑΙΑ ΥΠΕΥΘΥΝΗ!ΑΡΑΓΕ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΚΑΠΟΥ Η΄'ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα προσεξα οτι το τρικαλινο σε φετες δεν ειναι απο τα τρικαλα αλλα απο την γερμανια ....

στο combi pack της κρετα που εχει παριζα και τυρι μαζι εγραφε στα συστατικα ΜΔΚ γαλοπουλας ( μεδουλι κοκκαλου γαλοπουλας??)

:shock::shock::shock::shock::shock: (για το "τρικαλινο")

Αχ κοριτσια μη παιρνετε παριζα-ακι...ειδικα για τα παιδια!Ο αντρας μου εχει χονδρικη κρεατων..δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο την παριζα-ακι :?:?:? ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girls-γειτοννακι(εγω ειμαι Ν.Κηφισια)...εγω θα σταθω στο οτι ο Θαναπουλος ειναι πανακριβος :? ...παιρνω κατι μπισκοτα Παπαδοπουλου με επικαλυψη σοκολατας κ στη μεση γαλα κ τα εχει 1.80 κ ο MEGAΒασιλοπουλος στην εθνικη τα εχει 1.28 :shock::shock::shock: !!!!!Μα ειναι δυνατον????

Παντως κριμα που δεν ειχες χρονο για το υγειονομικο...θελουν ενα καλο μαθημα ολοι αυτοι X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισημανω οτι ειπα για το τρικαλινο σε φετες , αυτο που ειναι ολοκληρο στην συσκευασια λεει οτι παραγεται στην ελλαδα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον θα με κανετε να μη τροω τιποτα!!!!!

να πινω μονο νερο και καφεδες...

θα παρω τα βουνα..

να καλλιεργω λαχανικα και να γινω βετζετεριαν!!!!! :roll::roll:

Μη γελατε..

ηδη εχω καταργησει το φαγητο απ'εξω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επρεπε να το αγορασεις και μετα να το καταγγειλεις, θα ειχες αποδειξεις στα χερια σου, τωρα πεταξε το πουλακι, αντε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον θα με κανετε να μη τροω τιποτα!!!!!

να πινω μονο νερο και καφεδες...

θα παρω τα βουνα..

να καλλιεργω λαχανικα και να γινω βετζετεριαν!!!!! :roll::roll:

Μη γελατε..

ηδη εχω καταργησει το φαγητο απ'εξω....

Αχ ασ΄τα Χρυσουλινι μου :? ....

Το φαγητο απέξω δεν υπαρχει πια!Κανα σουβλακι μονο απο εκει που ξερουμε αν κ συνηθως τα φτιαχνουμε μονοι μας σπιτι κ ειναι πεντανοστιμα ;);)

Ο πεθερος μου αυτες τις μερες εφοδιαστηκε κ πηγε κ φυτεψε τα παντα!!!!!Ντοματες,μελιτζανες,αγγουρια,μαρουλια,πιπεριες,κολοκυθακια,κρεμμυδακια φρεσκα,φασολακια κ.α ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω ςτσι θα ελεγα..επρεπε να το παρεις και να τους κανεις ρομπα...που στο ψωμι!!ακουσον ακουσον..

παριζακι δε νοειται...

αφυο μεσα εχει τα παντα...οτι μπορεις να φανταστεις//φανταζομαι και η παριζα το ιδιο η ειναι πιο λαιτ στον εμπλουτισμο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

ρε κοριτσια ελεος!!!πηγα στο περιπτερο να παρω χυμο!!και λεω ας παρω και ενα πακετακι μιραντα μπισκοτακια που μου αρεσουν!!!

μολις ανοιξα και τα δοκιμασα πολυ αλιωμενη η γευση και ειχαν ασκημη μυρωδια κλεισουρας!!!η ημερομηνια ηταν οκ!!!

αυριο πρωι θα παω στον περιπτερα και θα του βαλω χερι ποιος ξερει που τα χε!!μεσα στον ηλιο!!!οχι τιποτε αλλο τα τρωνε παιδακια αυτα!!!

αμαν να πουλησουν και δεν τους νοιαζει τιποτα!!!πρεπει να ξυπναμε και να μην τα πεταμε στην ακρη και ολα καλα!!!μονο ετσι θα βαλουν μυαλο αν βαλουν ποτε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσια η λυση ειναι μια...τυποποιημενες επεξεργασμενες τροφες τελος....κρουασαν μπορουμε να φτιαξουμε με τα χερακια μας οπως και πολλα αλλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...