Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Ευχαριστώ!!!!!Βούρκωσα....

Τώρα πάω για ύπνο,παρακαλεσα τον άντρα μου να μου βάλει τη φώτο γιατί ήταν από κινητό και δεν ήξερα :oops::oops::oops:

Τόνια και εγώ λατρεύω Κρήτη,αλλά δυστηχώς λόγω δουλειάς δεν μπορώ να έρθω καλοκαίρι :(:(:(

Νατάσα Ιούνιο θα πάω,δεν ξέρω ακριβώς :cry::cry::cry:

Πληροφορίκη.πάνω στα δίκτυα είναι ο άντρας μου,ακριβώς τι,χμ θα σε γελάσω :lol::lol:

Καληνύχτα κοριτσάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε Γωγώ πως αντέχεις να γράφεις τόόόόόσα πράγματα !!! :lol::lol::lol:

Χίλα μπράβο για την πιπίλα!!! Λες να την ξεχάσει για πάντα;;;;;

Σας είπα;;; Ζεσταίνομαι τρελά!!!!

Χθες βράδυ κοιμήθηκα τσιτσίδι όπως το καλοκαίρι και τώρα ιδρώνω απίστευτα!! Λιώνω σας λέω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα τι φωτογραφία ειναι αυτη καλεεεεεεεεεε!!!! :shock::shock::shock: Τι μπουμπουκι ειναι αυτο κοριτσι μου!! :x:x:x[smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif] Θα τρελαθώ!!! Και τι στυλάκι φοβερό!!! Ειναι κούκλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μπαινω κατευθειαν στο θεμα..ΘΕΛΩ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΚΟΨΙΜΟ ΠΑΝΑΣ

Αγορασα ενα γιογιο (κιτρινο λιγο κιτσ ειναι σαν λεκανη σε μικρογραφια, αλλα οκ Αφρικη ειμαστε αυτο βρηκα!!), ο μικρος ενθουσιαστηκε, ολο πανω παει κ καθεται και μιμειται πως κανει κακα...Οταν ομως του ηρθαν τα κακα, τα εκανε στο παμπερ...

Πως γινεται η εκπαιδευση τουαλετας?? ιδεα δεν εχω..πρεπει να τον εχω γυμνο?? να του φοραω παμπερ??? τι να κανω???? :shock::shock:

Αναστασια ηθελα να σου πω χτες, πως οχι δεν ειναι ακριβως οτι ηθελα να κανω εδω διοτι δεν πληρωνομαι κ δεν ειμαι κ πολυ ευχαριστημενη απο αυτο που κανω...αλλιως φαινοταν κ σκεφτομαι να το σταματησω...Απλα συνεχιζω να κανω καποια πραγματα για να κραταω το μυαλο μου σε εγρηγορση..αλλα δουλεια δεν βρηκα ακομα κ επειδη δεν εμπιστευομαι ευκολα που να αφησω το μικρο, χλωμο το βλεπω για κατι παραπανω....

Αχ πειτε μου για την τουαλετα...

Στελνω φιλια σε ολες κ θα σχολιασω μετα, τωρα φτιανχω γεμιστα ( :shock::shock: ) γιατι σε μια ωρα θα φυγουμε κ θελω να ειναι ετοιμος τουλαχιστον ο κιμας οταν επιστρεψω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι βρωμόστομη και οχετός είμαι κι εγώ... :ympeace::ympeace: Λέω λέω λέω :-@:-@:-@:-@:-@:-@ και μετά σα να μη συμβαίνει τίποτα.. ;));));))

;)) Ο Γιώργος κάνει μουτράκια κι εγώ κάνω συνήθως το πρώτο βήμα... :-??:-?? Για το σόι του μαλώνουμε πάντα... ~x(~x( Βασικά μόνη μου μαλώνω..Αυτός απλώς ακούει...Και αμα τα πάρει κι αρχίσει να βρίζει, του λέω "φεύγω από σπίτι..Θα πάω στη μαμά μου..Θα παρω και την Ιω μαζί..." :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Και μου λέει "Στο καλόόοοοο.." :-h:-h:-h:-h

ιιιιιιιιιιιιιιι :o:o:o:o:o:o:o ο ίδιος διάλογος ακριβώς

μόνο που εγώ λέω "θα πάρω την Ιω και τη Φ μαζί" :o:o:o:o:o

Φρανίτα εγώ θα της φοράω βρακάκι έτσι ώστε όταν τα κάνει να την ενοχλεί

Ε μια δυο θα μου πει...έτσι έκανα και με Ιω

Στο γιογιό εμένα δεν κάθονται καθόλου..Μόνο στην τουαλέτα με το καθισματάκι..

Στην Ιω δεν δυσκολέυτηκα :? τώρα η μικρή δεν ξέρω τι νούμερα θα μου κάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

τι κανετε;;;

ειμαι με 4 ωρες υπνο...και με πολλα πολλα νευρα!!!!

Τον Ο θα τον πνηξω..παει..τελειωσε...

δε γινετε αλλα να συζηταμε επι μηνες...να καταληγουμε καπου..να το αποφασιζουμε..και οποτε ερχετε η ωρα να το εφαρμοσουμε να παει και να κανει το κεφαλιου του... :evil::evil::evil::evil:

χτες ηρθε η κουμπαρα μου το απογευμα και τον εστειλα να παει μονος του να παρει το καρεκλακι αυτοκινητου..και πηγε και πηρε ενα της φεραρι...ηταν λεει πιο ομορφο πιο μουρατο πιο αγοριστικο...και πολυ πιο φτυνο..

τον πνηγεις η εν τον πνηγεις οχι πειτε μου!!!

καθοταν ακομα η κοπελα στο σπιτι και δεν τον εσφαξα επι τοπου ..αλλα μετα ριξαμε εναν καυγα αλλο πραμα...

Επισης ο μικρος μαλλων επαθε παλη αλλεργια η κρυωσε...

η μυτη του τρεχη λεπτορευστη νερουλη μηξα ειναι μπουκομενος αλλα δεν οσο και να βαζω ορο δουλεια δεν γινετε..χρειαζετε κορτιζονουχο αποσυμφωρητικο για το βραδυ και δεν θελλω να του δοσω..

μετα τα ματια του ειναι κοκκινα και δακριζουν και τη νυχτα ειχε και λιγο βηχα και πηρετο ελαφρυ εκανε 37,4 ο οποιος ομως επεσε μετα απο μονος τους.

Με την κουμπαρα μο λιγο στεναχωρηθηκα χτες...

μου ειπε ο οτι ο πρωην αντρας της θελει να παρει τα παιδια για 3 μηνες μαζι του στις Γουβιες οπου πηρε σπιτι και θα ειναι εκει ολο τ καλοκαιρι..

αυτη τωρα φοβαται...ο μικρος της ο γιος δεν τον ξερει καθολου τον πατερα του και φυσικα δεν θα θελει να παει..αλλα δεν μπορει και να αρνηθει γιατι ναι μεν εχει την επιμελεις των παιδιων αλλα ο αντρας της δικαιουτε να τα βλεπει επι 1 μηνα9 οχι τρεις- το καλοκαιρι συν Χριστουγεννα και Πασχα ο οποιος ομως 4 χρονια τωρα δεν εκανε καθολου χριση αυτου του δικαιοματος..

φοβατε απο την αλλη οτι αν αρνιθει θα αρχησουν παλη εναν ατερμονο δικαστηκο αγωνα και αυτο μπορει να επιρρεασει το ψυχισμο των παιδιων...αλλα και επισης φοβαται οτι μπορει αυτος να τα παρει στην Αμερικη πισω και να μη τα ξαναδει ποτε..οποτε παλη σκεφτετε τα παιδια και τι θα γινει μετα..

Και εκτος αυτου ο τωρινος της συντροφος την πιεζει αλαφρως να προχωρησουν σε πιο σοβαρο επιπεδο δηλαδη να συγκατηκοισουν και στη συνεχεια να παντρευτουν..η Τουλα ομως δεν θελει με τιποτα να ξαναπαντρευτει κυριως λογω των παιδιων...

Καθησαμε γυρω στις 4 ωρες χτες..εχασα και το μαθημα γιογκα αλλα ΟΚ..μια φορα στις τοσε ςτη βλεπω...χαλαλι της...

Νατασα την πηρα...θα τα πουμε απο κοντα οταν αρχισουν τα μαθηματα ανωδυνου τοκετου στις 32 ευδομαδες..ακουστηκε πολυ καλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αμα δε γεννησεις σε αυτο θα σου ανοιξουμε αλλο..μη μασας ρε!!!!

Καλα να εισαι..

καθε πραγμα στον καιρο του..παρτο αποφαση..η Θου θα δικαιωθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι απιστευτα αυτα που διαβαζω .....μα τι λαλακιες λενε οι παιδιατροι !!!! :o

και τα κανουν κιωλας οι γονεις ....ειλικρινα δε εχω ορεξη καθολου να γραψω σε καποια θεματα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! :D

Άφρο κανόνισε να γεννήσεις σε αυτο, γιατί το άλλο δικαιωματικά μου ανήκει! :twisted::twisted:

Τί κωλόκαιρος ρε γαμότο.. λέτε να συνεχιστεί έτσι και να μου π...δήξει το γάμο;; :cry::cry::?:cry:

Θέλω να πάω Χάνειμουν!!! Ζητάω πολλάαααα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αυτο λεω σισσακι μην γραφετε πολλα να προλαβω ...μετα εχει εσυ σειρα .

φτου σου που μου θες και χανειμουν ....ΔΝΤ κυρια μου εχουμε και οπως λεε ζουμε πανω απο τισ δυνατοτητες μας ...θα επρεπε να ζουμεμε χαρτοκουτα στους δρομους και να ψωφαμε στα στενα :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιιιιιιιιιιιιιιι :o:o:o:o:o:o:o ο ίδιος διάλογος ακριβώς

μόνο που εγώ λέω "θα πάρω την Ιω και τη Φ μαζί" :o:o:o:o:o

Φρανίτα εγώ θα της φοράω βρακάκι έτσι ώστε όταν τα κάνει να την ενοχλεί

Ε μια δυο θα μου πει...έτσι έκανα και με Ιω

Στο γιογιό εμένα δεν κάθονται καθόλου..Μόνο στην τουαλέτα με το καθισματάκι..

Στην Ιω δεν δυσκολέυτηκα :? τώρα η μικρή δεν ξέρω τι νούμερα θα μου κάνει

:lol::lol::lol::lol: Καλε τον ιδιο δισκο βαζουμε και παιζει και οι 3!!!!!! :lol::lol::lol::lol: μονο που εγω του λεω να φυγει εκεινος να παει στη μανα του!!!! Ε μη του χαρισω και τετοιο σπιτι!!!! :lol::lol::lol::lol:

Φρανιτακι κι εγω αυτο που λεει η Μαρια ξερω,οτι οταν δεις να ειναι ετοιμο το παιδι ή αρχισει να δειχνει ενδιαφερον για το γιογιο ,αρχιζεις και το βαζεις σιγα σιγα στο γιογιο ή λεκανη κι αν δεις οτι ειναι ικανο νευρολογικα να δωσει εντολη ο εγκεφαλος να τα κανει,του κοβεις εντελως τις πανες και το εχεις με το βρακι ωστε οταν κατουριεται πανω του να το ενοχλουν και να προσπαθει το ιδιο να συγκρατηθει..Νομιζω ομως οτι ο Σεμπ ειναι λιγο μικρος ακομη..δηλαδη δε ξερω κατα ποσο ειναι ετοιμο το νευρολογικο του συστημα ωστε να ελεγχει τους σφηκτηρες του..φυσικα ομως μπορεις να ξεκινησεις με το να του μιλας και να τον ρωτα αν θελει να κανει τσισα-κακα στο γιογιο ωστε να εξικιωνεται σιγα σιγα! ;) Βεβαια μπορει ο Σεμπ να ειναι απο τα παιδια οπως η Ιω της Γωγως ή της Βικυς που ηταν ετοιμα απο πολυ νωρις! ;)

Αφρο τι διαβασες και τα πηρες κρανιο;;;;

Χρυσα δε παιχεται ο αντρας σου!!!!μα επειδη ηταν πιο ομορφο;;;; :lol::lol::lol:

Καλα με τη κουμπαρα σου αγχωθηκα μονο που τα διαβασα...αχ αυτα τα παιδακια τι φταινε;;; χωριζουν που χωριζουν δε μπορουν να συννενοουνται πιο πολιτισμενα τουλαχιστον ωστε να στρεσαρονατι λιγοτερο τα παιδια;;; πως θελει ρε συ αυτος να παρει 3 μηνες τα παιδια απο τη στιγμη που καλα καλα δε τον ξερουν;;; σοκ θα παθει ειδικα το μικρο!!!! :o ας ερθει να περασει λιγο καιρο μαζι τους να τον μαθουν και να τα μαθει και μετα τα παιρνει αν κι εκεινα θελουν φυσικα!

Νατασουλα ακομη πρασινα κακα και αιμα με τοση αυστηρη διαιτα;;;γιατι ρε γαμωτο;;;τι ηταν αυτη η εξεταση που εκανες;; :?

Σισσακι μεχρι τον Ιουνη ρε συ θα φτιαξει στανταρ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα ρε Άφρο...! Δεν άκουσες που η Γερμανίδα κ@ριόλ@ έχει βάλει στο μάτι ΚΑΙ τις διακοπές μας;;;

Ααααααχ κοιτάω ξενοδοχεία στη Σαντορίνη... βρε λες τελικά να κλείσω κανα δωματιάκι για τέσσερις μερούλες...;

Όσο για το τρένο μην ανησυχείς, αν δε γεννήσεις σε αυτό ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ!!!! Καλα θα το αλλάξουμε γιατί η ΠΗΤ σου αργεί ακόμα...

ΑΛΛΑ πρόσεξε κακομοίρα μου την πορεία σου!!! Στο επόμενο τρενάκι θα μιλάμε μόνο για τον γάμο μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε Σισσιω...η Φραου Μερκελ ειπε κομμενες οι διακοπες..ποια εισαι εσυ να πας χανειμουν ενω οι Γερμανιδες δεν πανε..ακου εκει θρασος!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τονια ασε..δυσκολες καταστασεις και δεν ξερει τι να κανει..λεει αυτος οτι εχει να δει τα παιδια του 4 χρονια...εμ τωρα τα θυμηθηκε ο κυριος ..αλλα και τι να κανει..

αντε ο μεγαλος θα παει..οχι για τρεις μηνε ςμαλλων..αλλα ο μικρος δεν τον εχει δει ποτε..μονο μεσω σκαιπ να ειναι ο μπαμπας....

δεν ξερω τι θα κανει..ειναι πολυ στανεχωρημενη γιατι γεννικα θελει να εχουν καλες σχεσεις και να μη μπλεκει τα παιδια με τετοιες ιστοριες..αφου παραιτηθηκε ολων των δικαιωματων της στην κοινη περιουσια μονο και μονο να ειναι ανωδινο ολο αυτο και δεχτηκε μονο το ποσο που ορισε το δικαστηριο σαν διατροφη- αν και θα μπορουσε να διεκδικησει πολλα περισσοτερα και να του παρει και τα σωβρακα..αλλα δεν θελει τα παιδια της να μισησουν τον πατερα τους για κανενα λογο..

θελει να του προτεινει να ερθει αυτος στην Πορταρια να κατσει μερικα ΣΚ μαζι του ςκαι μετα να τα παρει αν ειναι για 2-3 ευδομαδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ δες για εξωτερικο λιγοτερα θα βγουνε τα εξοδα .

και οχι σαντορινη ....ακουγετε οτι ειναι γρουσουζια για μηνα του μελιτος ..... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δε θα απαντήσω σε αυτό γιατί θα πω καμια βαρια κουβέντα γι' αυτήν και τη χώρα της και δε θα το ήθελα... :twisted::twisted::twisted:

Αφρο άντε καλέ που είναι χρουσουζιά, όλοι στη Σαντορίνη πηγαίνουν για χάνεϊμουν. Εξάλλου δεν έχω πάει ποτέ Σαντορίνη, γιατί πάντα έλεγα οτι αν είναι να πάω θα πάω με τον άντρα τς ζωής μου, οπότε είναι και συναισθηματικοί οι λόγοι... :oops::x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε σημερα γιορταζει η Μαγδα!!!!!!

Χρονια πολλα μαγδουλιιι..καλους υπνους ευχομαι στη Μαρκελλα!!!!

Σισσιω να πας Καπρι η Αμαλφι..

η αν ντε και καλα επιμενεις Ελλαδα..θα σου δοσω κανα δυο προορισμους πολυ χανειμουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Περιμενω για καφεδακι μια φιλη μου!!!Ελευθερη να μου για τα γκομενικα!!!τωρα τι θα της πω εγω αλλο θεμα. :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφροδιτακη ελα και αυριο βγαινει ο Πανουλης βρε!!!

Σισσακι και Χρυσα καλημερουδια!!!

Μαγδα Χρονια Πολλα κοριτσαρα μου!!! :x:x:x Να περασεις ομορφα σημερα.Αραγε εκει στο βορρα καταλαβαινουν τι σημαινει εχω ονομαστικη εορτη;;; :?::?:

Γρηγηρη ερωτηση.Στα οσπρια τα παιδια σας το φλοιι τον τρωνε;;;Εμενα παντα τον φτυνει. :?:?:?

Οσο μαλακα και να τα μαγειρευω τα βγαζει με το χερι του.Και στον αρακα το ιδιο κανει.

Μα τι να κανω για βα τα τρωει πια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τα τρωει κανονικα και δεν φτυνει τιποτα..

δεν ξερω τι να κανεις.

Εβαλα φωτος του δοματιου του φοφο στο φεισ

Επισης τι ζωδιο ειναι ο κουνιαδος..ααα..η φιλη μου ειναι 37 :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...