Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

εμενα εφτιαξε ο Κ ψαροσουπα βελουτε ...μου ειπαι οτι ειναι χορτοσουπα για να φαω ...με ξεγελασε :evil:

ειχα να φαω ψαροσουπα απο το δημοτικο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ ερη μου.. χτες εκανα κοτοσουπα κ κονταψα να γλειψω κ τις πατουσες μου!! τρελαινομαι!!!!

καλα ειμαι σημερα!!!!!

καλε εχετε κ κινεζες εκει?? παντου ειναι πια? :lol::lol:

αφρο μπλιαξ ψαροσουπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα εδώ υπάρχει μερίδα ανθρώπων απο όλες τις χώρες του κόσμου! ΟΛΕΣ ΟΛΕΣ!! Ε και μια και οι Κινέζοι ειναι τοσοι πολλοί.. φανταζεσαι τι γινεται.. Ειναι υστερικοι παιδιά οι Κινέζοι με τα παιδιά τους.. τα εχουν σαν στρατιωτάκια.. μηδεν ελεύθερος χρόνος για τα παιδιά απο 2 χρονών το λιγότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mα τι ανθρωποι ειστε εσεις???Απορω και που σας κανω παρεα!!!

Δεν θα κρατησετε τα εγγονια σας???Εγω θα αφιερωσω τη ζωη μου για να τα μεγαλωσω!Αν και πολυ φοβαμαι οτι η κορη μου δε θα μου τα αφηνει...Εχω σκοπο μετα τα 50 να ξαναρχισω καπνισμα και να δοκιμασω ναρκωτικα και να πινω 3 μπουκαλια βοτκα τη μερα!!!!Επισης να γκομενιαζω ασυστολα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Λετε να μην μου τα δινει???? :-ss:-ss:-ss:-ss=))

Παντως την καταλαβαινω ελαφρως τη Γωγω...Το λεει νομιζω με αλλο τροπο...Το εκφραζει διαφορετικα :?

Δλδ αυτο που λετε οι υπολοιπες "θα ηθελα να ηθελαν κλπ" εκεινη το λεει " αν δεν το θελουν ειναι γαιδουρια"! :mrgreen::mrgreen:

Γωγουλα στην αρχη που σε γνωριζα διαβαζα κατι τετοιες αποψεις σου κ μου πεφταν τα μαλλια!!!Τωρα οταν πανε να μου πεσουν σε βριζω λιγακι διακριτικα και ολα οκ! :P:lol::lol::lol::lol:

Κατι ρωτησες για το θηλασμο???Ξαναπεστο πλιζ γτ ζοριζομαι πολυ να διαβασω...κολλαει το βλαμμενο για καποιο λογο...

Ιουλια μου ποτε θα κανεις λουκουμαδες???? =p~=p~=p~=p~ πωπω εντελως γυφτακι ειμαι!!!!! :lol::lol::lol:

Αν θα ημουν για μια ζωη να ζω πανω η κατω απο πεθερα τοτε θα διαλεγα τη δικια σου! :D Πολυ καλη γυναικα φαινεται!Αν σας πω το τι εκανε κ κανει η δικια μου σε αντιστοιχα θεματα θα παθετε σοκ-ο! :twisted:

Λενα σιγα μην πατε αλεξανδρ.δεν στο επιτρεπω! :lol:

Τονια την εθαψες τη μιλε καλεεε!!Ολα τα ελαττωματικα εσυ τα πηρες???Εγω ειμαι ευχαριστημενη απ'ολα! :? (φουρνος,εστια,πλ. πιατων)...Μα πηρες και τον απορροφητηρα???Αχου τα καημενα τα λεφτα!!!! :lol::P

Ερη οταν μπηκες στο σπιτι δεν εκανες γενικη?Δλδ δεν τα καθαρισες ολα?

Αχ κοριτσια η Αννυ λεει τα ονοματα μας!!!!Τι τελειοοοοο!!! :x:x:x Ασζασια με λεει!!!!και τον παπαγαλο τον λεει "παπαλαλογουλος-γαλαλο-παγαλαλα"ολα αυτα μαζι προσπαθωντας να το πει! :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενααααααααααα =))=))=))=))=))=)) ακους εκει να γλυψεις τις πατουσες σου!!!!!!

Θουουου βαστα γερααααα!!!!Κωλοφαρδη τι ωραια που κοιμηθηκες!!!ομως κ εγω...δεν το λεω τοσο καιρο γτ δεν ηθελα να στενοχωρεθει-ζηλεψει η Μαγδουλα που ειχε την παρουσιαση...ομως τωρα θα το πω!!!η Αννυ δεν ξενυχταει αλλο τοοοσο!!!!1-2 φορες μονο ξυπναει!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη με το καλο.....αντε πανουλη βγες

καπου διαβασα για τα ινοξ....εγω εχω 7 χρονια τα ινοξ κ δεν παθαν τιποτε...μερικες φορες το ψυγειο μου βγαζει στηγματα απο σκουριες....εψαξα στην αντιπροσωπεια κ μου ειπαν οτι ειναι ρινισματα απο μαγνητες ή απο νερο που εμεινε στην επιφανεια...πηρα ειδικη σκονη κ το καθαρισα (ακινδυνο οχι χημικο) κ δεν μου ξαναεμφανισε...κ τα περναω συχνα με ειδικο λαδι οχι με σπρει κ ειναι αψογα.

εγω εχω κουζινα bosch, ψυγειο κ πλυντηριο siemens...κ δεν μου εχουν παθει τιποτε...τωρα καποια στιγμη θα παρω κ πλυντηριο πιατων κ μαλλον siemens το κοβω.

επισης εγω δεν αφηνω πουθενα το μικρο για να κανω δουλειες, εχω αρκετο χρονο αφου δεν εργαζομαι....εχω πολυ καλη πεθερα κ μαμα κ οτι κ να τους πω θα το κανουν....γενικα δεν ανακατευεται καμια...ασε κ εδω που ειμαι δεν εχω κανεναν κοντα....

οταν με το καλο θα κανω δευτερο πρωτα ο θεος...η μαμα μου θα σιδερωνει κ η πεθερα μου θα μου γεμισει τον καταψυκτη με φαγητα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αναστάσι, πλάκα με κάνεις, θα μπω σε σπίτι και δεν θα κάνω γενική? Τα ντουλάπια όμως της κουζίνας ειναι ανω κάτω. και αυτο γιατι δεν εχω αποφασίσει ακομη που να μπαίνει τι... :roll:

Λίνα γειά σου! Να τα χαιρεσαι τα διδυμάκια σου σε ζηλεύω! Οταν πηγαινα στο γυμνάσιο έλεγα οτι θα κάνω τετράδιμα! Τελικά εχω εναν γιο σχεδον 2μισι χρονών και ειμαι στο να κάνω να μην κάνω δεύτερο.. αυτο σε συνδιασμό με τα ντουλάπια... καταλαβαίνεις ότι ειμαι τέρας αποφασιστικότητας! :lol::lol:

Χρυσάνθη το κλειδί σε όλα αυτα που είπες ειναι η φράση "Ασε κ εδω που ειμαι δεν εχω κανέναν κοντά" :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπηκα απο το μεσημερι να σας διαβασω....

Ανοιξατε νεο τρενακι...με το ακλο λοιπον ο μικρουλης σου Αφρουλα

Και γρηγορα στην αγκαλια σου!!!

Δεν εχω κουραγιο να σας σχολιασω οσο και να τονθελω...

Αναστασουλα σε επαιρνα τηλ.σ το σταθερο για νασου πω τα δυσαρεστα...

Οι φοβοι μου επαληθευθηκαν....

Απολυση....

Ναι κοριτσια...τελος...

Μετα απο εξι χρονια συνεργασιας...τελος!

Χθες ισως απο την προαισθηση που ειχα ελεγα

Βαριες κουβεντες

Γιατ τη (πρωην) συναδελφο...

Δεν νομιζω ...μαλλον αδικη θα ημουν...

Δεν εχει και καμια σημασια πια...

Απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας...

Το καλοσωρισμα Λινα...απο τη Λινα ...θα ξαναγινει με οερισσοτερο κεφι...

Να χαιρεσαι τα μικρακια σου

Δεν ειμαι και στα καλυτερα μου...

Αλλα θα στρωσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Λινάκι μου :o:(:(:|:|:YMHUG::YMHUG: Πολύ λυπάμαι βρε συ! Για ποιο λόγο? Πάντως δεστο αλλιως, θα έχεις για λίγο καιρό ελεύθερο χρονο να χαρείς το νινάκι σου και να κάνεις και βόλτες με την Αναστασια.. Αλήθεια, θ απεράσει ο καιρός, θα βρεις άλλη καλύτερη δουλίτσα και όλα θα πάνε καλά. Στο λέω εγω! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο λογος η γνωστη οικονομικη κριση...

Και δεν πηγαινε καλα η εταιρια κτπλ....

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια...

Και γω ευχομαι ...ολα για καλυτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα μου λυπάμαι πολύ ρε....κρίμα :(:(:(

Μπορεί όμως να είναι και για καλό,να ασχοληθείς με το αντικείμενο σου ;)

Επίσης μια ωραία ευκαιρία για να ξεκουραστείς και να χαρείς τη Σοφία σου :D:D

Έρη μου καλά είμαι,η γιαγιά καλύτερα.

Κορίτσια ευχαριστώ για το ενδιαφέρον,είστε πολύ καλες!!!

Κοτόσουπα δεν έχω φτιάξει πολλές φορές,γιουβαρλάκια φτιαχνω συνήθως αυγολέμονο.Αλήθεια αυγολέμονο την φτιάχνεις εσυ;

Μα με Κινέζα ρε;Κοντή;Όχι ρε Ερη δεν το επιτρέπω :twisted::twisted:

Βλέπω στο star την Τροία.Μα πόσο μου αρέσει ο Έρικ Μπάνα και ο Μπρατ Πητ!!!Αλλά ο 1ος σε λίγο θα πεθάνει :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α τα γιουβαρλάκια εγώ τα κάνω διαφορετικά.. γιατι τα κάνω για τον Κώστα και δεν βάζω αυγολέμονο..

νατος.. http://eri-captaincook.blogspot.com/201 ... st_18.html

Τωρα εκανα κοτόσουπα πάλι χωρις αυγολέμονο, ειναι μια ανοιξιάτικη παραλλαγη με βασιλικό.. Την Δευτέρα θα την σηκώσω γιατι δεν σηκώνω αναρτήσεις το σαββατοκυριακο.. :roll: ξεκουράζομαι... :lol:

Λινάκι μου μην στεναχωριέσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια μου δεν εχω κανεναν...ουτε να αρρωστησω δεν μπορω :lol: ευτυχως που ειμαι καλα κ μικρη ακομα στα 31 :lol:

αλλα κ οταν εμενα αθηνα δουλευα, ειχα το μωρο, ο αντρας μου ελειπε, ημουν εγκυος παλι μονη μου τα εκανα...αλλα ειναι κολλημα γιατι θελω να τα κανω εγω...

εγω παντως την μαμα μου την λατρευω κ την πεθερα μου την αγαπαω πολυ κ εκεινες εμενα....δεν εχω κανενα παραπονο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε λινακι.... πολυ στεναχωρεθηκα ρε γαμωτο... κριμα κοριτσι μου κριμα...

αλλα οπως λενε κ τα κοριτσια δεςτη θετικη πλευρα του θεματος.. περισσοτερες ωρες με την σοφια την αναστασι κ την αννυ!!!

χρυσανθη ετσι ειναι, αν δεν εχεις κανεναν οχι να αρρωστησεις, ουτε να πας τουαλετα να ξαλαφρωσεις με την ησυχια σου δε μπορεις :lol::lol:

κατερινακι πως εισαι? δε μπηκες σημερα κ ανησυχησα!

ερη θα περιμενω να δω την ανοιξιατικη κοτοσουποεκδοχη!

πω πω εγω κουραστηκα καλε! απλωσα 2 πλυντηρια (με πεθανε το σηκωμα της λεκανης) αλλαξα σεντονια κ θα πλυνω κ τα πιατα.. διαμαρτυρεται η μπεμπα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Έρη τέλεια φαίνεται!!!Θα την φτιάξω αύριο.

Μπορώ να φτιάξω και στην μικρή λες ή είναι too much το κρεμμύδι+πράσο;Μην της τινάξω το στομάχι στον αέρα :lol::lol:

Της βάζω λιιιγο κρεμμύδι και λιιιγο πράσο πολλές φορές αλλά μαζί δεν το έχω επιχειρήσει :?:?

Πάντως για μας θα τα φτιάξω!!!!

Λέω στον άντρα μου:Θέλεις αύριο να φάμε τα γιουβαρλάκια του Κώστα;

-και ο Κώστας τι θα φάει;Μου απαντάει :lol::lol::lol:

Λένα μου καλά είμαι!!!Μπήκα μαρή στο προηγούμενο τραινάκι έγραψα ένα κατεβατό ΝΑ με το συμπάθιο...

Απλά είμαι θυμωμενη μαζί σου επειδή είπες ότι θα με έχεις γκόμενα και όχι 1η αγαπημένη :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock:=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-@};-@};-@};-@};-@};-[smilie=love4.gif] [smilie=lovestory.gif] [smilie=lovestory.gif]

ΘΕΑ ΘΕΑ ΘΕΑ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :x:x:x:x

Σισσάκι μου γλυκό μπουχουχου! Αν ημουν κάτω θα ερχομουν μαζι σου στην πρόβα. και να μην ηθελες θα ερχομουν! :x:x Εισαι κούκλα! :x:x Ειδες που έστρωσε και στο στηθος και στην μέση, τι κοιτάς τον καθρέφτη καλέ με τρεμάμενο πιγούνι??? :?::?::?: Εισαι θεά!

Κατερίνα χαχαχαχα :lol::lol::lol: πολυ γελασα με αυτο που ειπε ο αντρας σου. Δεν θα ειναι βαριά, αλλα το πολυ πολύ το πράσσο χοντροκοψέ το βραστο κανονικά με την σουπα αλλά μην το λιώνεις μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω μια νυφούλα τέλεια!!!!

Φτου φτου Σισσιώ μου!!!Πολυ όμορφο,απλό και κομψό!!!

Αλλά χαμογέλα μαρή λίγο,παντρεύεσαι :lol::lol::lol:

Οκ Έρη μου ευχαριστώ πολύ,θα το δοκιμάσω και θα σου πω εντυπώσεις!!!

Τα δε εικονίδια που έβαλες για την Σισσιώ θεικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα αυτο που μου εχει λειψει ειναι...να μπω στην μπανιερα κ να κατσω μια ωρα...οχι τσακ μπαμ....
:shock::shock::shock::shock:

Αχ τι είπες τώρα!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Και εγω αυτο θέλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια???????????????μα εδειξε???????????????????ελα ρε..κ γω 1 θηλασα το μικρο..πφφφφφφφφφφφφφ

πως ημουν?παλι καλα το εδιεξε βραδυ..

εσυ ρε κατερινα πως το πετυχες?

μηπως τα μιλησες με το δημοσιογραφο? :lol::lol::lol::lol::oops:

ανεβηκα κ γω στο τρενακι..μα καλαααααα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ΕΛΕΟΣ

δεστε τι ωρα ειναι κ τωρα τελειωσα το διαβασμα..καλα μη περιμενετε πολλα να πω..απαπαπαπ

να πω οτι σισσιω εισια κ γαμω τις νυφες :lol::lol::lol:

καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..θεαααααααααααααα..

μη τυχον κ μαζεψεις το μαλλι :x:x:x:x

λινα..να χαιρεσαι το αντρουλι σου..

οσο για τη απολυση :(:(:(:( πραγματικα στεναχωρεθηκα, :(:(:(:(

κριμα ρε γμτ.

εγω δε εχω υπνο μιας κ ξυπνησα σημερα 9 το πρωι..γεμισα καλες μπαταριες.

ο θοδωρης οπως σας ειπα ξυπνησε 9,30

κ κοιμηθηκε το μεσιμερι 1 ωρα κ 10 λεπττα :D

κ για βαρυ ξερετε τι ωρα κοιμηθηκε????????????????/

τον βαλαμε 11 παρα κ κοιμηθηκε.....12 :shock::shock::shock::shock:

να δω αυριο ΤΙ ωρα θα ξυπνησει..ειμαι περιεργη..

α 12 παρα με ζητησε να ερθει στο κρεβατι μας κ παλι καλα το καταφερα χωρις κλαματα υστεριες

πφφφφφφφφ

ο μικρος γενικως καλα σημερα..δηλ τελειως..αλλλλλλλαααα

καθημερινως κανει στα νορμαλ του 1 φορα κακα :?

στα καλα του 3

κ στα χειροτερα μερα παρα μερα

σημερα ομως εκανε καπου 10 :?:?:?

κ περα απο αυτο..ειναι πρασινα..κ εχει σπορακια..κ αν πασπατεψω τη πανα τα σπορακια ειναι γλυωδη

τι παιζει?λετε το κρυωμα μου(αν ειχα..δε ξερω τι ειχα χθε)να βγηκε στο μωρο??????????

θορυβηθηκα να πω τη αληθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξεχασαααααααααααααααααααααααααααααααααα :oops::oops::oops::oops:

αφοδιτακι μου ;);)

με το καλο να ερθει το φιλαρακι μας..με ενα πονο..ολα να σε πανε καλα..

α μια ξαδερφη εχει πητ 25 του μηνα..

κ τη ειπε η γιατρος οτι μεχρι τοτε δε θα βγει το μωρο..ο τραχηλς ειναι σληρος κ αν δε γεννησει εχρι 27 θα μπει να τις το παρει..εγ τη ειπα δε θα πηγαινα..με δικη μου ευθυνη :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...