Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 10! Στην τελική ευθεία!


Recommended Posts

Γιελιζ δεν την λεω κοιλάρα οχι γιατι ντρεπομαι αλλά γιατί μετά είναι σαν να παραδεχομαι οτι κι η δικιά μου είναι κοιλάρα!! :lol::lol: Και τι σκας...μια χαρα όμορφες ειναι οι κοιλίτσες μας...αφου έχουμε τους σκαλιστές εκεί μέσα!! :D:D

Εγώ έχω και την καφέ γραμμή (την οποία δεν κατάλαβα ακόμα γιατί την κάνουμε???) και έβγαλα και μπολικο χνουδάκι-τρίχες!! Ελπίζω να εξαφανιστούν μετά!!

Τι καλό θα φάτε σήμερΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιελιζ τι τελεια κοιλιτσα!!! φτου φτου!!

Ζαχα μου...ολα θα στα πουμε μην ανισυχεις!!!!!

ας ειστε ετοιμοι με το καλο να πατε σπιτακη σας..και θα στα πουμε ολα..αμα ειμασταν και κοντα θα στα ετοιμαζαμε και ολα!!!

Εγω παλη εκανα χνουδοτριχες στην κοιλια..γραμμη οχι ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι άμα το θέτεις έτσι εντάξει... μπορείς να την λές κοιλίτσα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χαχαχα "τους σκαλιστές!!!!" Καλόο!!! Πολύ γέλασα!! Και εννοείται ότι είναι μια χαρά όμορφες οι κοιλάρες... εεεεχχχμμ οι κοιλίτσες μας!!! Δεν το συζητώ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Την καφέ γραμμή την εμφανίζουμε λόγω υψηλής συγκέντρωσης μελανίνης αν θυμάμαι καλά... κάπου το είχα διαβάσει...

Εμείς σήμερα θα φάμε τα χθεσινά που περίσσεψαν... μπιφτέκια και λαχανικά στη σχάρα...

Ευχαριστώ Χρύσα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι άμα το θέτεις έτσι εντάξει... μπορείς να την λές κοιλίτσα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χαχαχα "τους σκαλιστές!!!!" Καλόο!!! Πολύ γέλασα!! Και εννοείται ότι είναι μια χαρά όμορφες οι κοιλάρες... εεεεχχχμμ οι κοιλίτσες μας!!! Δεν το συζητώ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Είδες καλέ που συμφωνούμε??? :lol::lol:

Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα τι θα φάω...κι αρχίζω να πεινάω....Θα δείξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κ οι κοιλαρες.... :lol::lol::lol: περασε πια ο καιρος που λεγαμε...α τι ωραιες κοιλιτσες!!!τωρα πια ολες εχουμε κοιλαρες :lol::lol::lol: εμενα παλι μου φαινεται οτι ειναι πιο μικρη σε σχεση με την πρωτη φορα(λετε να μου βγει φαγανο αυτο το παιδι ;);) )το ιδιο μου λενε κ οι φιλες μου.απλα εχει ανοιξει περισσοτερο το λεκανοπεδιο μου :lol::lol::lol: καφε γραμμη δεν ειχα,ουτε κ τωρα εχω.ο αφαλος δεν ειχε πεταχτει εξω στην πρωτη αλλα τωρα βλεπω να πεταγεται μεχρι το τελος γιατι ενα μικρο στρογγυλακι το διακρινω.

ζαχαρενια μου πατε με το καλο στο σπιτι κ ολα θα τα κανεις μετα.ε θα εισαι κ πιο αηκινητη...οχι σαν εμας τις χελωνες :lol::lol::lol:.

εμεις σημερα τρωμε σνιτσελ με πατατες φουρνου.λεω το απογευμα να φτιαξω κ ενα τυροψωμο...για το πρωινο μου.βαρεθηκα τα κουλουρια κ τα ετοιμα κ λεω να το ριξω στο υγειινο ;);) θα κανω μια δικια μου συνταγη...θα ετοιμασω ζυμαρι οπως αυτο της πιτσας και θα το αναμειξω με τυρι κ ρηγανι κ θα το στρωσω στο ταψι οπως την πιτσα.σκεφτομαι να βαλω κ σε ενα ντοματα κ πιπεριες...ε να μην κανω 5-6 ταψακια παλι? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνούμε βέβαια!! Γιατί να μην συμφωνούμε??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φτιάξε κάτι εύκολο... αν ήσουν κοντά θα σου έλεγα να έρθεις να φάμε μαζί... Έχει περισσέψει και μία μπίρα απο χθές!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πές τα Μιχαέλα μου πές τα!!! Κοιλάαρες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πάνε αυτά που ξέραμε...

Εμένα ο αφαλός δεν νομίζω να πεταχτεί... μέχρι τώρα δεν έδειξε τέτοια πρόθεση! :lol::lol::lol:

Ωραία η ιδέα για το τυρόψωμο!!! Εχω στην κατάψυξη ζύμη για πίτσα που μου είχε περισσέψει... αν βγούν καλά πές μου να κάνω και εγώ!!

Ε εννοείται ότι θα κάνεις 5-6 ταψάκια... Τώρα που συνήθισες!!! Δεν είναι ότι πάνε και χαμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια καλο μεσημερι. Θελω να φυγω νωριτερα σημερα αλλά παντα κατι γινεται ρε γμτ.

Λοιπον σας χαιρετω κι εγω, προσπαθω να συγκρατηθω να μην βαλω τα κλαματα γιατι κατι εγινε στη δουλεια....θα σας πω αυριο....και με εκανε σκατα.......

Αντε καλο μεσημερι σε ολες. Μαρακι καλο γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε καλε;Τωρα που γυρισα φευγετε ολες; :roll:

Μαχη μου,μην στεναχωριεσαι...Πες τα σε εμας να ξεσπασεις!

Γιελιζ τελεια κοιλια!Και εγω εκανα την καφε γραμμη και μερικες τριχουλες.Ο αφαλος μου εχει πεταχτει,μαλλον ετσι θα παει μεχρι τελος.

Εμεις τρωμε ψαρακια στον φουρνο και χορτα και κολοκυθακια βραστα.

Καθαρισαμε τα μπανια με τον καλο μου.Ευτυχως ετριψε την ντουζιερα,δεν μπορω να κανω πια τετοια πραγματα.Τιναξαμε τα χαλακια,σκουπισαμε,σφουγγαρισαμε και βαλαμε επιτελους τον μπουφε στην θεση του (ο αντρας μου δλδ.).Τον ειχαμε μετακινησει για να φτιαξουμε τα μερεμετια που μας εβαλαν το κλιματιστικο.Με την ευκαιρια ξεσαβουριασα και τον μπουφε!Πεταξα πολλα πραγματα αχρηστα!Εβαλα και ενα πλυντηριο και τωρα αραα στον καναπε,πτωμα...

Τις ντουλαπες ουτε που τις αγγιξαμε....Να δω ποτε θα τις κανουμε... :roll:

Σκεφτομαι να βγαλω τις κουρτινες να τις πλυνω.Λετε να ειναι πολυ νωρις να τα κανω απο τωρα; :roll: Δεν μπορω να κανω μετα γενικες μεσα στο καλοκαιρι.Θα εχει πολλη ζεστη...Να τελειωνω με τα χοντρα.Και να φερω προς το τελος την γυναικα για τις βεραντες και τα παραθυρα. :roll:

Με εχει πιασει το συνδρομο της φωλιας,οπως καταλαβατε! :lol: Απο τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχη πες τα να ξεσπασεις..εμεις ειμαστε εδω!!!

Νικη τι καλα..αχ και εγω πρεπει να κανω δουλιες και να δω ποτε!!!

Σημερα τελικα δεν δουλευω και θα σηδεροσω..εχω ενα απιστευτο βουνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia epestepsa k egw

kalws thn zaxarenia!!!!!!!!!!!!pou se esu???????

perimenw na bgei to faghto apo to fourno exw mprizoles me diafora mpaxarika k turi frta sto fourno tuligmena sthn ladokolla k patatoules ekana k ligo spitiki tzatzikaki mmmmmiaaammmm anupomonw na faw k na thn pesw gia upno giati to apogeuma exei shopping therapy

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ευτυχως τελειωσαμε με το σιδερο.Τα περισσοτερα τα εκανε ο αντρας μου.Αυτο το συστημα σιδερωματος που πηραμε μας εσωσε!Πως ζουσα χωρις αυτο τοσο καιρο; :lol: Σιδερωνει σε χρονο ρεκορ!

Μαιρη τι κανεις;

Ζαχα,χαιρομαι που παει καλα ο μικρουλης!Ποσο θα μεινει ακομα μεσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,γεννησε η ζαχαρενια και μπαινει που και που και μας λεει τα νεα της.Ο μικρουλης βγηκε προωρα αλλα ειναι καλα!Φυσικα ειναι σε θερμοκοιτιδα ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ φιλεναδες...τωρα εκατσα...ειχε ερθει μια φιλη οποτε αντε να μαγειρεψω κατιτις

αντε το να αντε το αλλο...καθυστερησα και το αρμεγμα οποτε τωρα ξανα μπηκα νετ.

Το νινι δεν ξερουμε ποτε θα βγει. μας λενε οτι εξαρταται απο πολλα πραγματα. Πρεπει να φτασει και 2 κιλα τουλαχιστον και να εχουν λυθει και αλλα θεματα προωροτητας.

Μηπως να αλλαξω την υπογραφη μου και το τικερακι??? :lol: Πρεπει λιγο ε??? ρε τι παρατηρητικη που ειμαι!!!! χαχαχα

ΤΙ λεπτομερειες θετε να σας πω? Για την γεννα? ρωτηστε με...ρωτηστε με απο μονη μου δεν ξερω τι να πω... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια μου,φυσικα και θελουμε να μας πεις και για την γεννα και για ολα! :lol: Ξεκινα! :lol: Το μωρακι σε ποια εβδομαδα βγηκε;Ειχες συσπασεις ή εσπασαν τα νερα; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕδω ειμαι...διαβσα κατι για κραμπες..κατι για κλωτσιες...κατι για γραμμες...οι γραμμες σε ενα ημερολογιο εγκυμοσυνης που εχω λεει αυτο που ειπε και η Γιελιζ για τη μελανινη αλλα λεει οτι χωριζονται και οι μυς λεει για να χορεσει τωρα τι δεν θυμαμαι και ειναι εκει σε αυτο το σημειο ..εγω αφαλο στο γιο μου ειχα βγαλει και τωρα εχει βγει αρκετα αλλα οχι ακομα εντελως εξω..καλε καμια αλλη δεν θα βαλει κοιλια...ελατεεε μην ειστε ντροπαλες...beboulinoooo..ανοιξε παλι το site του baby island οπου πρωτα εκει ειχα δει το καροτσι το HELLO KITTY και μιλησα μαζι τους και επειδη αυτο που εχω δει ειναι καινουργειο θα μιλησουν με την εταιρεια ποσο κοστιζει κλπ..και να τους παρω αυριο τηλ να μου πουνε...αχ....μακαρι να ειμαι τυχερη τελικα...εγω βαζω και μια καινουργια φωτο με την κοιλια μου...και εμενα μου κοβετε η ανασα..τωρα με εχει πιασει και περνω βαθιες αναπνοες γιατι αισθανομαι σαν να μην μπορω να αναπνευσω...εχτες με ειχε πιασει και μια καουρααα αλλο πραγμα..σημερα φαγαμε σνιτσελ γαλοπουλας και πατατες τηγανητες ..θελω να φαω φασολακια αλλα εδω στα μαναβηκα ολο φασολακια κατι χοντρα βρισκω και δεν τα θελω καθολου...ελεος...Ζαχααα περιμενουμε περιγραφηηηηη...

post-1349-13873937005761_thumb.jpg

post-1349-13873937005868_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγαπημενες μου!!Το μεσημερακι που μπηκα ειχατε εξαφανιστει ολες!!Κοιμηθηκα λοιπον κ εγω αρκετα κ τωρα μπηκα να σας διαβασω.

Νικη κ Μαιρη αυτο με την ανασα μεγαλο θεμα,εμενα μου κοβεται οταν μιλαω πολυ κ γρηγορα :o κ οταν περπαταω σε ανηφορα.

Ζαχα οταν εισαι ετοιμη θελουμε να μας πεις λεπτομερειες,εννοειται..Προς το παρον να ειναι καλα ο παιδαρος ;);)

Ευη που ειναι καλε η κοιλιτσα??Τελεια εισαι!!!

Εγω τριχουλες δεν εβγαλα ουτε αφαλο πεταξα,αλλα καφε γραμμη απο τους πρωτους μηνες εκανα!Θα σας βαλω αυριο φωτο αλλα μη τρομαξετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...