Μετάβαση σε περιεχόμενο

οταν οι γιατροι δεν ξερουν τι τους γινετε


Recommended Posts

καλησπερα.μολις εχτες βγηκαμε απο το νοσοκομειο γιατι ο μικρουλησ παροουσιασε μιξα πολυ κ βυχα εντονο λαριγγικο μου ειπαν χωρις καθολου ακροαστηκα ,ολες οι εξετασεις ηταν καθαρες κ δεν ειχε καμια λοιμωξη.μπορει να ειναι κ αλλεργικο μου ειπαν αλλα στο νοσοκομειο που πηγαμε ηταν ολοι ειδικευομενη κ μαλλαν δεν ξεραν τι τουσ γινετε!εμενα με τρωει μεσα μου οτι το μωρο μου εχει αλλλεργεια στο γαλα γιατι επινε υποαλλεργικο λογο κολικων κ βλεννας στα κακα του .ο παιδιατροσ μου δεν ηταν σιμφωνος να παμε σε αλλεργιολογο ,παρολα αυτα μου εδωσε γαλα υποαλλεργικο!αλλαζοντας το γαλα [πριν 10 μερες περιπου ειδα κ τις αλλαγες στο παιδι κ μετα μυξουλα λιγο βιχαλακι που σε 2 μερεσ χειροτερεψε πολυ κ εκανε ασματικο επισοδειο περιπου ουτε αυτοι ξεραν να μου πουν!!εχω αποφασισει να παω το μωρο σε αλλεργιολογο ,θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζετε καποιον στη περιοχη πειραια-αθηνας.ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...