Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΛΕΝΑΚΙ Κ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΕΡΗΣ.ΤΙ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΟΛΟ ΚΟΙΜΑΜΑΙ Κ ΑΝΑΚΑΤΕΒΟΜΑΙ,ΟΥΦ!!!

ΤΙ ΕΙΔΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΙΩΑΝΝΑ???

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΞΕΣΤΡΩΣΩ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΩ Κ ΒΑΡΗ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ,ΦΙΛΙΑ.

ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ.

ΤΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑ??ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην ομορφότερη παρέα!!!!

Για αρχή να στείλω τις ευχές μου στο Λενάκι, πολύχρονη κοπέλα μου και να σε χαίρονται όσοι σ' αγαπούν!!!

Χρόνια πολλά και στον Κωστάκη της Έρης, να τον καμαρώνεις πάντα!!!

Ουφφφφ.....τι μέρα κι αυτή σήμερα. Από το πρωί κάνω ένα σωρό δουλειές και πάλι μπάχαλο είμαστε.[smilie=banghead.gif]

Αλλά ευτυχώς ηρέμισε λίγο το κεφαλάκι μου....έχω στείλει τον μπαμπά βόλτα με την μικρή... ;)

Κατά τα άλλα δεν έχουμε σε καμία γιορτή να πάμε, παρ΄ όλο που γιορτάζει η μισή Ελλάδα. :ymparty:

Για να είμαι ειλικρινής μου αρέσει που θα μείνω σπιτάκι μου...θέλω ησυχία.

Άσε που αύριο έχω μια βάφτιση πρωί-πρωί και δεν ξέρω ακόμα τι να βάλω...εντωμεταξύ δεν έχω βγάλει ακόμα τα καλοκαιρινά....να δω με τι θα πάω....

Εδώ θα είμαι για λίγο ελπίζω να φανεί κάποια... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Λενακι Χρόνια Πολλά. Ότι επιθυμείς και να τους χαίρεσαι όλους.

Ερη μου να χαίρεσαι τον Κωστ´ακι!!! Να είναι γερός και ευτυχισμένος!!!

Ασπακι έχω κι εγω αύριο βάφτιση! Και φυσικά ούτε εγω έχω κατεβάσει καλοκαιρινά και ούτε κι εγω έχω τ´ι να φορεσω!!! να φανταστείς σήμερα έβγαλα το πάπλωμα!!! Κοντεψαμε να βγάλουμε τη χρυσή απο τη ζέστη !!!! μα καιρός είναι κι αυτός;;; Μια κρύο, μια ζέστη, μας τρελλανε!!!! Να δεις που θα πιάσουν απότομα οι ζεστές και θα τρέχουμε και δε θα φτάνουμε!!!!

Φιλακια σε ολες και καληνύχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααααααααααα.;;)

Καθόλου κίνηση δεν είδα από χθες.....καλέ όλες τριγυρνάτε?????? :-?:-?

Τι ζεστή μέρα και σήμερα....με τα πολλά πολλά βρήκα και φόρεσα ένα κοντομάνικο φόρεμα στην βάφτιση. Βέβαια το πρωί πήρα μαζί μου και ένα μπολερό...στην εκκλησία το φόραγα, αλλά μετά που πήγαμε στην ταβέρνα σκάσαμε!!! #:-sB-) Έτσι κατεβάζαμε τις μπύρες σαν μπεκρίδες [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] .....και λίγο η ζέστη, λίγο η μπύρα....ένιωθα σαν κοτόπουλο.

Μετά βέβαια την κάναμε για καφεδάκι.....ότι έπρεπε ήταν, μια όμορφη και γεμάτη Κυριακή!!! ;)

Τώρα μαγειρεύω για αύριο, φτιάχνω κιμά και αύριο θα βράσω και τα μακαρόνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D !

Είστε όλες καλά;; Εμείς περάσαμε ένα όμορφο ΣΚ. Το Σάββατο είχα καλέσει κόσμο για τα γενέθλιά μου και καθίσαμε στον κήπο μας.Ο Πάνος ξεσάλωσε για ακόμα μια φορά με τα υπόλοιπα παιδάκια!!! Την Κυριακή είχε η μαμά μου τον Πάνο και σάπισα στην κυριολεξία ;) ! Αν εξαιρέσουμε δηλαδή το σιδέρωμα που είχα δεν έκανα τίποτα ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Απλά ξεκουράστηκα!Όλα καλά λοιπόν!

Έρη μου να χαίρεσαι το γιόκα σου τον όμορφο! Κάνατε γιορτούλα;;;

Λενάκι χρόνια σου πολλά!!!

Δεν είχε κίνηση το θεματάκι το ΣΚ και έτσι δεν έχω πολλά να σχολιάσω....Αύριο πάλι!

Φιλιά σε όλες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας!

Περάσαμε πολυ καλα και εμείς, πήγαμε στον ζωολογικό κήπο του Τορόντο, 8 ώρες περπάτημα!

Κάηκα και απο τον ήλιο και ταλαιπωρουμαι τώρα.. Δεν με πιάνουν τα αντηλιακα ρε γαμωτο..

Φιλακια πολλά καλή εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ασπασία!!!!!!!!!!

Εγώ μπορεί να είμαι στο γραφείο αλλά κοιμάμαι ακόμα.

Τελικά ο Σωτήρης δεν την έφτιαξε την γυψοσανίδα.

Την Κυριακή είχαμε τραπέζι σε 14 άτομα έγινε χαμώς.

Ψήσαμε και το ευχαριστηθήκαμε.

Τώρα είμαι λιώμα.

Η Ανδριάνα ξεσάλωσε γιατί είχε έρθει ένας ξαδερφός της που έχουν 1 χρόνο διαφορά και τρελαθήκανε στο ποδήλατο.

Πάντως είχε πολύ ζέστη στα παιδιά τους βάλαμε αντιλιακό

Αυτά τα νέα μου!!!!!!!!

Ρε κορίτσια δεν έχω φτιάξει ακόμα τα καλοκαιρινά θα έρθει η αδερφή μου το ΣΚ να τα φτιάξουμε όσο το σκέφτομαι με πιάνει κρίση.

Καλημέρα και στις άλλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Βάσω καλέ δεν δουλευει σήμερα???????? Την τυχερούλα μπορεί να πήρε κανένα ρεπό μετά από τόσο βάψιμο :lol::lol:

Χρόνια πολλά και στις Ελένες μας : Lenaki και Elenif

και Χρόνια πολλά στον γιο της Ελευθερίας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Ρία.....τι είπες τώρα????

Ούτε κι εγώ έχω φτιάξει τα καλοκαιρινά, άσε που ακόμα δεν έχω ξεστρώσει....ήθελα να ξερά τι περιμένω???

Πρέπει οπωσδήποτε τουλάχιστον να βγάλω τα ρούχα.....δεν πάει άλλο, να ψάχνω κάθε πρωί και να μην βρίσκω τίποτα. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζουνες!!!! Καλή εβδομάδα. Τι κάνετε;;; Εμεις βγάλαμε μπεμπιλίνο!!!!!!!! Της τρελλής κορίτσια εε;; 4 φόρμες άλλαξα σε 5 ώρες και τον έβαζα και συνέχεια στο γκιο γκιο!!!!! Εκανε 1 φορά τσίσα και 1 κακά μεσα. Όλες τις άλλες πάνω του :shock::shock::?:?:? . Εχθες βεβαια του εβαλα πάνα γιατί είχαμε βάφτηση και γυρίσαμε απόγευμα στο σπίτι, αλλά σήμερα πήγε παιδικό χωρίς!!! Αντε να δούμε... Για εμας άρχισε το ματς. Εσεις σκέφτεστε να τους τις βγάλετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το ξέρω ότι θα ζηλέψετε αλλά εμένα το έβγαλε από πέρισυ το καλοκαίρι.

Δεν ξέρετε πόσο ωραία είναι όταν θα το καταφέρετε.

Εμένα πάντως ήταν 1 εβδομάδα υπόθεση ίσως και λιγότερο.

Είμαι πολυ τυχερή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμείς από πέρυσι το βγάλαμε...έβλεπε την αδερφούλα του και ήθελε και εκείνονς να πηγαίνει τουαλέτα.

Βέβαια είναι στο παιδί, δεν χρειάζονται πιέσεις...το καθένα θέλει το χρόνο του.

Άλλωστε μέχρι την ηλικία των 3 - 3,5 είναι ιδανικά. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες τι κανετε?

Εγω σημερα ειμαι 11 με 19 καλα ε πολυ κουραση με το βαψιμο αλλα τελειωσα.........

Οποιες θελετε μπορειτε να με καλεσετε αφοβα ειμαι η πιο τελεια βαφεας που υπαρχει :lol::lol::lol:

Χρονια πολλα στους εορταζοντες αργησα λιγο αλλα τι να κανω με εφαγαν οι δουλειες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βασούλα. γεια σου Ασπάκι, γεια σου Ρία!!! Καλέ πείτε κανένα κόλπο να τα κάνει στο γκιο γκιο. Ξέρω θελει υπομπονή αλλά πότε θα αρχίσει να το λέει όταν θέλει;;;

Βασούλα θελω να βαψω τα κάγκελα του μπακονιού. Πότε είσαι ελεύθερη;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω εγώ θέλω να βάψω όλο το σπίτι απ' έξω :lol::lol::lol:

αλήθεια λέω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επιτέλους πέρασε λιγάκι η ώρα εν το μεταξύ να έχουμε τρελλή δουλειά και να νυστάζω και εγώ και το αφεντικό μου πολύ πλάκα :lol::lol::lol::lol:

Μας φέρανε και προκαταβολή για ένα οικόπεδο που πούλησα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!! θα ξεχρεώσω μια κάρτα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βασούλα μου υπομονή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα έμπαινα από το σπίτι να σου κάνω παρέα το μεσημέρι αλλά θα την πέσω για ύπνο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα μου και εγω προσπαθησα πριν κανενα μηνα να του το κοψω αλλα τιποτα και

τωρα εχει μια εβδομαδα που ξεκινησαμε αλλα τι να πω ενω λεει τα παντα αυτο το πραγμα δεν το λεει

που θα παει ομως μεχρι να τελειωσει το καλοκαιρακι θα τα καταφερουμε τι να πω...........

Εχει μερες που μου λεει πανε με τουαλετα κ αλλες φορες τρεχει στο δωματιο του και τα κανει

στην γωνια και μετα ερχεται και μου λεει να του δωσω πανι για να τα σκουπισει :o:lol::lol:

ΥΠΟΜΟΝΗ μονο αυτο...........

Ρια μου οποτε θελεις σου ρχομαι για να σε κανω ενα σπιτι σουπερ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο εμενα.αχ!θελει να ξεκινισω και εγω τον γιωργο να κοψουμε την πανα τωρα που βγηκε και ο μπαμπας μου απο το νοσοκομειο.ο αντωνης δεν με ζορισε καθολου περυσι.ο γιωργος ομως ειναι πιο νευρικο παιδακι.θα δουμε.καλη επιτυχια σε ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !!!

Εμείς θα ξεκινήσουμε προσπάθειες για κόψιμο πάνας στις 9 Ιουνίου διότι στις 8 σταματάω τη δουλειά. Μακάρι να τα καταφέρουμε γρήγορα γιατί έχει και ένα θέμα με το πουλάκι (είναι πάρα πολύ κλειστό :(:( ) και πρέπει να κάνει μια θεραπεία με κρέμα. Αν πετύχει θα πάρω μεγάλη χαρά!! Αν πάλι όχι :?:? θα χρειαστεί επέμβαση :(:(:( ..Βασική προϋπόθεση είναι όμως το κόψιμο της πάνας..

Εγώ έχω κατεβάσει τα καλοκαιρινά αλλά ακόμα έχω και τα χαλιά και τα παπλώματα..Ειδικά τα χαλιά τα βαριέμαι πάρα πολύ γιατί η όλη διαδικασία συνοδεύεται από γενικές σπιτιού :?:?

Ρε κορίτσια πώς το βλέπετε το μπάχαλο της Ελλάδας;; Για να είμαι ειλικρινής έχω αγχωθεί λιγάκι..Από το κακό στο χειρότερο πηγαίνουμε και η μία επιχείρηση κλείνει μετά την άλλη..Πώς τα καταφέραμε έτσι;; Ακούω ειδήσεις και ψυχοπλακώνομαι :(:(:(:(

Βάσω μου θα σε χρειαστώ κι εγώ για ένα βαψιματάκι :lol::lol::lol::lol: ..Σε παρακαλώ πολύ να μου κάνεις καλή τιμή :lol::lol::lol:

Ρία τι έγινε με τα όσκαρ;; Σου τελείωσαν;;; Πάρε μερικά [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] για να έχεις να μας δίνεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτά και για σήμερα! Πολλά φιλιά σε όλες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε;;

Ανθη μου, εγω εχω κόψει να βλάπω ειδήσεις :shock::shock: Δεν μπορώ άλλο εχω καταγχωθεί και ψυχοπλακοθεί!!! Ότι ειναι να γίνει θα γίνει. Λες και μπορούμε να κάνουμε τίποτα!!!! :evil::evil::evil:

Καλέ να ρωτησω αυτό με τα οσκαρ τι είναι;;; Γιατι μάλλον έχω χάσει επεισόδια!!! Και τα άλλα κορίτσια που είναι;;

Βικουλίνι, Κατερίνα, Στάμμυ κλπ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!! :D

Φιλεναδα μην αγχωνεσαι για το χαλι του Ελλαδισταν γιατι δε βγαινει πουθενα...νομιζω το οτι θα πιασουμε πατο ειναι πλεον μονοδρομος κι απλως καθε τρεις και λιγο μας δινουν αναστολη καταδικης! :?

Εμεις εχουμε πει του κουνιαδου μου που δουλευει σε τραπεζα αν παρει τιποτα χαμπαρι(αν κι αυτα γινονται νυχτα) να σωσουμε τιποτα απο τα λεφτουδακια μας... :?

Κατσε μεχρι τελος Ιουνιου θα φανουν πολλα!

Επισης φιλεναδα σου εχει δειξει δειγματα ο Πανουλης οτι ειναι ετοιμος να τη κοψει;;; γιατι ο Αλεξ δε νομιζω να το εχει σκοπο στο αμεσο μελλον.. και να σου πω αν δεν ηταν να θελω να παει παιδικο δε θα με ενοιαζε καθολου! θα κανω κι εγω προσπαθεια απο Ιουλιο μερια και βλεπουμε! :roll:

Μαρια και Βασω κι εσεις στον αγωνα της τουαλετας ε;;; πολυ κακο σταδιο αυτο ρε γαμωτο!!! :?

Καλημερα Φλωριανακι!!! α δε ξερεις για τα οσκερ;;;; θα λες καθε μερα τι φορας κι αν σε εγκρινη η στυλιστικη επιτροπη(βλεπε Ρια) θα παιρνεις οσκαρ!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...