Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Ασπακι σε περιμενω εδω θα ειμαι να τα πουμε...........

Να 'μαι!!!!!!!

Βασούλα καλώς ήρθες....και εμάς μας έλειψες!!!! Τον μικρό τον άφησες Χαλκιδική??

Καλό φθινόπωρο εύχομαι....για όλες μας!!!!

Υπόσχομαι να σας βάλω φώτο το απόγευμα από το σπίτι....μιας και το έταξα.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Ασπακι.........

Οχι καλε ο μικρος ειναι μαζι μας απλα καθε πρωι ξυπνουσαμε μαζι και τωρα που ειμαι στην δουλεια

μου λειπει......δεν τον αφηνω ποτε και πουθενα εχω τρελα μαζι του οσο ταλιμπαν και να ειναι :lol:

Αχ ναι να βαλεις φωτο......

Τι κανεις εσυ :?: πως παει η δουλεια :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας ειπα μαλλον μετακομιζουμε ξανα :(

Ο αντρας μου οπως ξερετε εχει καφετερεια και ακριβως διπλα ειναι ενα σπιτι που εδω και 2χρονια το

νοικιαζει μια οικογενεια που ολο του διμιουργουν προβληματα φωναζουν αστυνομιες και τετοια για την μουσικη και τελη του μηνος θα φυγουν μου ειπε πως καλυτερα ειναι να παμε εκει για να μην μπουν αλλοι και εχει παλι τα ιδια.............απο την μια τον καταλαβαινω αλλα απο την αλλη δεν μπορω ξανα παλι τα ιδια με μετακομισεις δουλεια και παιδι αχ θα τρελαθω στο τελος δεν ξερω τι να κανω :(

Ειπα να πω τον πονο μου :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ίδια Βάσω με την δουλειά, δεν αλλάζει κάτι….και η μουρμούρα στο αποκορύφωμά της.

Μετακόμιση ακούω και παθαίνω….εδώ εμείς με ένα δωμάτιο που φτιάξαμε έγινε όλο το σπίτι χαμός….λες και κάναμε μετακόμιση είμασταν με έπιπλα μες την μέση του σαλονιού.

Εσάς όμως είναι για καλό, και κοντά στο μαγαζί θα είστε, και προβλήματα από γειτόνους δεν θα έχετε.

Για ξανασκέψου το... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε καλα θα ειναι αλλα παλι τα ιδια εχω φρικαρει μονο στην ιδεα.........

Ολα παλι απο την αρχη...........περισσοτερο μου την σπαει που αντι να σχεδιαζουμε να μπουμε

στο δικο μας σπιτι γυρναμε ολο το χωριο με μετακομισεις..........

Τελη του μηνα θα μαθουμε ομως σιγουρα...

Το γελιο ειναι πως του ειπα πως αν δεν κοιμαται ο μικρος απο την μουσικη θα του στελνω εγω την αστυνομια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γελιο ειναι πως του ειπα πως αν δεν κοιμαται ο μικρος απο την μουσικη θα του στελνω εγω την αστυνομια :lol::lol::lol::lol::lol:

Χαχαχα…καλά του είπες……μη νομίζει ότι μπορεί να βαρά τα όργανα μέχρι αργά ο κύριος!!!! :lol::lol::lol:

Όσο για την μετακόμιση, έχεις δίκαιο….αλλά τι άλλο μπορείς να κάνεις???

Φτιάχνεται δικό σας σπίτι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ακομη δεν καναμε τιποτα.........

Πλεον δυσκολα δινουν δανεια και ο δικος μου φοβαται κιολας μου λεει κατσε να περασει η κριση και βλεπουμε ε σε καμια 20αρια χρονια θα γινει και αυτο.....

Ειναι βολικο εκεινο το σπιτι απο πολλες αποψεις αλλαααααααααααα.........στο αλλα ειμαι.....

Μου λεει για πλακα αν μετακομισουμε θα παρεις ενα δωρακι του λεω τι?

και λεει 1000 ευρω χαχαχαχαχαχα και δεν τα δινει καλυτερα σε 10ατομα να μουυ καθαρισουν και να μουν βαλουν σε ταξη το σπιτι?

Φρικη αλλα αν δεν παμε θα μου το κοπαναει συνεχεια και ειναι και πολυ γκρινιαρης :lol:

Καλε μονο εμεις ειμαστε :?:

Οι υπολοιπες εξαφανιζολ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα Ασπακι τωρα που το θυμηθηκα τι εκανες τελικα με την διατροφη εχασες κανενα κιλο

η με την αδεια σου ξεσαλωσες :?::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι εξαφανιζόλλλλλλλλλλ, αφού δεν είχα με ποια να μιλάω…..βαριώμουνα μόνη λέμε….ευτυχώς που γύρισες.

Που λές ρε «χαζή»….1000€ είναι καλάααααα, αν στα δώσει βέβαια (κοίτα μην πέσεις σε καμιά παγίδα), θα πάρεις ότι γουστάρεις!!!!...ξανασκέψου το….

Τι άτιμοι πάντως που είναι οι άντρες ….ακούς εκεί να μας δωροδοκούν???? :lol::lol::lol::lol:

Πάντως ρε Βάσω, πλάκα στην πλάκα καλά σου λέει για τα δάνεια….δυστυχώς δεν είναι καιροί για τέτοια ανοίγματα….ενοίκιο και πάλι ενοίκιο…τουλάχιστον για την ώρα και μετά έχει ο θεός, κάτι θα κάνετε κι εσείς όπως όλοι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα…..εεεε περίπου! Κοίτα όσο ήμουν στο εξοχικό είχα τον έλεγχο(καθ’ ότι νοικοκυρά και μαγείρισα), αλλά όταν πήγαμε στα χωριά όπου μαγειρεύανε οι μαμάδες…..εεεε εκεί το απόλαυσα….

Τώρα ξαναμπήκα στο πρόγραμμα και έχω χάσει 2 κιλά σε 2,5εβδομάδες. Καλά είναι…δεν θέλω να χάσω γρήγορα τα κιλά, αργά και σταθερά.

Για να καταλάβεις αν βγούμε έξω με παρέα και την μπυρίτσα μου θα πιώ και κάτι παραπάνω θα φάω από το διαιτολόγιο μου.

Μπορεί μια μέρα να τσιμπίσω κάτι που ζήλεψα (πάντα με μέτρο) αλλά την επόμενη κομμένα αυτά.

Έχω βάλει σαν στόχο μέχρι την άνοιξη να χάσω κάποια κιλά, δεν ξέρω πόσα…ανάλογα πως θα μου φαίνομαι εκείνη την περίοδο. Δεν θέλω δηλαδή ακραία πράγματα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ατιμοι δεν θα πει τιποτα :lol::lol::lol::lol:

Μωρε θα τα δωσει θελει δεν θελει αν γινει η μετακομισει αλλιως την πατησεεεεεεεε :lol::lol::lol:

Για τα δανεια μωρε ειναι αληθεια ειναι χαλια τα πραγματα αλλα θελω το δικο μου σπιτι επιτελους....

Αααααα μια χαρα με τα κιλακια καλα ειναι ;)

Μολις με πηραν τηλ.απο τον παιδικο σταθμο θα πρεπει να παω εκει σε μιση ωρα για να υπογραψω

αχ τι καλα να αρχισουμε...... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι σε προλαβα :?:

Μολις ηρθασ πηγα στα γρηγορα να υπογραψω και ξαναηρθα για ενημερωση μας ειπαν πως θα μας ξαναπαρουν τηλεφωνο στο περιμενε τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!!!

Βασούλα καλώς ήρθες!!!!!!!!Γύρισες και φεύγουν ξανά οι σελίδες ;););) !!!Μπράβο σας που περάσατε τόσο όμορφα στη Χαλκιδική! Γέμισαν οι μπαταρίες σου ;) ! Όσο για τις μετακομίσεις έχεις δίκιο να φρικάρεις. Μεγάλο ζόρι. Το σπίτι είναι καλό;;; Σκέψου και τα 1000 Ευρώ :lol::lol::lol: .Όσο για την αστυνομία που θα φέρεις αν δεν κοιμάται ο Δημητράκης με έκανες και γέλασα πολύ :lol::lol::lol:

Άσπα πού είναι η φωτό καλέ;;; Την περιμένουμε όλες εναγωνίως! Μπράβο και για τα κιλά που έχασες. Αργά και σταθερά. Το καλύτερο ;););) !

Σήμερα με πήραν από το φροντιστήριο και μου είπαν να περάσω αύριο να πάρω 60 διαγωνίσματα και να τα διορθώσω σε μια μέρα. Κόντεψα να πάθω η γυναίκα. Καλό ξεκίνημα ε;; Κατευθείαν στα βαθιά..Καλά ήμουν στις διακοπούλες μου :(:(:( ......

Κορίτσια κι εγώ σκέφτομαι πολύ που θα αφήνω τον Πανούλη μου τόσες ώρες :(:(:( .Σήμερα που έφυγα για λίγο ο Πανούλης μου έκλαιγε και μου έλεγε να μην πάω στη δουλειά και να του βάλω παπούτσια να έρθει μαζί μου :(:(:( ..Αχ το αγοράκι μου..Καλά ήμασταν παρεούλα...

Αυτά και για σήμερα. Πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μεραααααααα :!::!::!::!:

Βρεχει αρχισε ο καιρος και ψυχραινει παει το καλοκαιρακι τα κεφαλια μεσα τωρα :(

Ασπακι που ειναι οι φωτο οεοοοοοοο αντε ολες περιμενουμε ;)

Ανθη γυρισα ηταν καλα αλλα τωρα τι κανουμε....

Για την μετακομιση ειναι φρικη το 1000ρικο δεν λεω καλο ειναι αλλα θα ηταν καλυτερο αν

ηταν τελειως δικο μου για παρτι μου ;) σιγουρα θα ξοδευτει ολο για την μετακομιση ολο και κατι θα

χρεισαστει για το καινουργιο σπιτι ειναι πολυ μεγαλυτερο απο αυτο που μενουμε τωρα εχει 2μπανια και

3 δωματιο οποτε ολο και κατι καινουργιο θα παρω για να το γεμισω ειναι και μεγαλο το σαλονι αστα

να πανε..........

Για την ατυνομια τι νομιζεις θα τον τρεχω τον δικο μου αν μου κανει μαγκιες :lol::lol::lol::lol:

Βλεπω σε εβαλαν δυναμικα πισω στην δουλεια 60γραπτα :shock: θα καλοπερασεις τρελο λουκι για μια

μερα......υπομονη και καλη αρχη.....

Εχθες που πηγα να υπογραψω στον παιδικο επαθα φρικη ακομη δεν εχει γινει τιποτα το κτιριο μεσα

ειναι μπαχαλο γκρεμισμενοι τοιχοι παντου μπαζα τα μπανια ακομη δεν ειναι ετοιμα και μας ειπαν πως

απο την Δευτερα λογικα θα αρχισουμε αλλα δεν το κοβω με τιποτα δεν προκειται να προβαλουν εκτος και αν πανε 10 συνεργεια και δουλευουν μερα νυχτα........

Μερικες μανουλες εφεραν και τα παιδακια τους πηρα και μια γευση απο τα μικρα τους ελεγα πως ο δικος μου ειναι πολυ ζωηρος και θα μου τον στειλουν πακετο σπιτι αλλα τελικα υπαρχουν και χειροτερα :lol::lol::lol::lol:

Ηταν ενα μικρο αγορακι πηρε ενα ψαλιδι και μου λεει μην μιλησεις θα σου κοψω την γλωσσα σου και

τον λαιμο σου και μετα θα σε δεσω στην καρεκλα :o:o:?:?:?:lol::lol::lol::lol:

Τι να πεις θα περασουμε πολυ καλα ο γιος μου η θα γινει το καλυτερο παιδι η απο κει μεσα θα βγει ενας πολυ καλος εγκληματιας :shock::lol::lol::lol::lol::lol: (πλακα κανω)

Ασπακι σε περιμενω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!!! Χαχαχαχα……

Βρε μην βαράτε….εχθές έτρεχα όλο το απόγευμα με δουλειές…..πήγα και στην διαιτολόγο :D:D:D …και μαζεύτηκα σπίτι αργά. Μετά με τις δουλειές πέρασε η ώρα και δεν είχα κουράγιο να ανοίξω το p.c και να βρω τις φωτογραφίες.

Το υποσχέθηκα όμως και θα το κάνω.

Ανθή καλό κουράγιοα….δυναμικά στην δουλειά εεε??? Τον μικρό σου ποιος τον κρατάει??? Να υποθέσω δεν θα το πας παιδικό σταθμό???

Βάσω κοίταγα τις νέες φωτογραφίες που έβαλες….κουκλί το μαναράκι σου. Η μελαχροινή κοπέλα με τα σγουρά μαλλιά εσύ είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ασπακι επιτελους μπηκες κοντευω να κοιμηθω σημερα ειναι και ο καιρος

βροχερος και ειναι οτι πρεπει......

Στην φωτο εγω ειμαι........δεν ειμαι μια κουκλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κανονισε να βαλεις φωτο σημερα αλλιως θα σε φαμε :D

Τι λεει με την διαιτολογο :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα…μαρή εσύ είσαι καλλονή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εύγε κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!

Αλήθεια τόσο χάλια είναι ο καιρός??? Εδώ τα βραδάκια είμαστε καλά, αλλά το μεσημέρι έχει αφάνταση ζέστη….λίωνουμε λέμε.

Λοιπόν κορίτσια θα κάνω ΤΟ κορμί… :?:? ….με την διαιτολόγο όλα οκ, το πρόγραμμα το ακολουθώ πιστά και όλα καλά!!!!....για να δούμε…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθες ειχε αρκετη ζεστη αλλα απο το απογευμα βρεχει και μεχρι τωρα δεν εχει σταματησει

καθολου ειπαν πως θα φτιαξει αντε να δουμε δεν θελω απο τωρα να ειμαστε ετσι δεν θελω χειμωνα

λεμεεεεεεεε..............

Κορμι θανατηφορο θα γινεις...εγω να δω ποτε θα παρω αποφαση να χασω κανενα κιλο αρχισα

και τρωω χαζοπραγματα πρεπει να μπω σε προγραμμα γιατι θα γινω φαλαινα....

Αυριο εχει γενεθλεια ο γιος μου θα γινουμε 3 ειμαι πολυ χαρουμενη θα του κανω παρτι την Κυριακη

ελατε να σας κερασουμε τουρτιτσα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πιτσιρικια ειναι 12-13 περιπου και οι μεγαλοι 30αλλα θα το κανω στο μαγαζι

του αντρα μου εξω οποτε δεν θα εχω το αγχος να φτιαξω καφεδες να μαζεψω και τετοια

θα ετοιμασω το πρωι λουκανοπιτακια τυροπιτακια τοστακια και αλλα τετοια και θα ειμαι

μετα ανετη........σκεφτομουν να μην του κανω τιποτα αλλα τωρα ειδικα που καταλαβαινει

ειναι κριμα μωρε......ελπιζω ο καιρος να ειναι καλος μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα μια χαρά μου ακούγονται όλα….και το καλύτερο είναι που θα το κάνεις στο μαγαζί.

Και εμένα μου αρέσουν τα παιδικά πάρτυ….και μόνο την χαρά που δίνει στο παιδί, τίποτα άλλο δεν θέλω.

Με το καλό λοιπόν….. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...